Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Awaryjne otwarcie zamka samochodu Zakopane

12-04-2020

Awaryjne otwarcie zamka samochodu Zakopane

Wlamywacz Bielsko to firma która obsługuje klientów nawet do 200km od siedziby naszej firmy. Na życzenie klienta jesteśmy wstanie dojechać i otworzyć samochód nawet w Zakopanym. I tak się stało poprzedniej zimy, gdzie swoje klucze klient zatrzasnął w bagażniku pięknego audi a4.

Dorabianie kluczyków samochodowych

09-04-2020

Dorabianie kluczyków samochodowych

Nasze usługi świadczymy również przy samochodach zupełnie nowych również z 2020roku. Dorabiamy klucze z pilotem i immobilizerem. Jeśli z jakiegoś powodu zgubiłeś jeden z kluczy a do ubezpieczenia potrzebujesz dwa komplety to u nas drobisz nowy. Wlamywacz Bielsko to profesjonalne usługi ślusarskie.

Awaryjne otwarcie zamka samochodu Korbielów

06-04-2020

Awaryjne otwarcie zamka samochodu Korbielów

Nasze pogotowie zamkowe działa również w Korbielowie gdzie dojeżdżamy do klienta. Otwieramy samochody jak również mieszkania i domy. Wymieniamy zamki w drzwiach i je serwisujemy. Pomagamy również jeśli klucze zostały zgubione lub zatrzaśnięte w bagażniku. Nasze usługi ślusarskie świadczymy również w niedziele i święta. 

Programowanie kluczy z pilotem

03-04-2020

Programowanie kluczy z pilotem

Nasz punkt dorabiania kluczy mieści się w Bielsku-Białej to właśnie tam jesteśmy w stanie dorobić prawie wszystkie mozliwe klucze dostępne na naszym rynku. Programujemy klucze do aut nowych, kodujemy immobilizery i dorabiamy groty na maszynie komputerowej.

Ford mustang kodowanie klucza bielsko

31-03-2020

Ford mustang kodowanie klucza bielsko

Nasz serwis w przypadkach zgubienia klucza może takie zrobić i zakodować na odległość pod domem klienta. Po awaryjnym otwarciu auta trzeba dorobić klucz i zaprogramować immobilizer wraz z pilotem. Całość usługi zazwyczaj trwa jeden dzień roboczy.

Włamywacz Bielsko i frazy kluczowe

28-03-2020

Włamywacz Bielsko i frazy kluczowe

Słowa Kluczowe po których można znaleźć nasza firmę w wyszukiwarce Google. 

Zator awaryjne otwieranie samochodu w Energylandii

25-03-2020

Zator awaryjne otwieranie samochodu w Energylandii

Całodobowe AWARYJNE OTWIERANIE AUT ZATOR 24h. Zatrzasnąłeś klucze w bagażniku na parkingu w Energylandii? Zgubiłeś klucze na rollercoasterze? Zadzwoń po Włamywacza nasz firma do miejscowości Zator w celu awaryjnego otwarcia zamka dojeżdża w 40min o ile nie ma korków na drodze. Nasze usługi świadczymy kompleksowo jeśli zgubiłeś ostatni klucz również nie masz się czego obawiać ponieważ dorobimy i zakodujemy nowy klucz.

Montaż i wymiana zamków Bielsko Biała

22-03-2020

Montaż i wymiana zamków Bielsko Biała

Nie wiesz jak wymienić zamek w drzwiach? Twój zamek się psuje a może masz trudność z otwarciem lub zamknięciem drzwi? Potrzebujesz wymienić zamek lub wkładkę? Nasi ślusarze doradzą Państwu jakie wkładki lub zamki będą odpowiednie do posiadanych drzwi. 

Awaryjne otwieranie drzwi samochodu Bielsko Biała

19-03-2020

Awaryjne otwieranie drzwi samochodu Bielsko Biała

Szukają Państwo ślusarza w Bielsku lub okolicy? Awaryjne otwieranie drzwi samochodów, aut prowadzimy na terenie Bielska Białej oferując usługi na najwyższym poziomie. Zatrudnieni i wykwalifikowani ślusarze, którzy pracują w Pogotowiu Zamkowym pomogą w każdej awaryjnej sytuacji. Otwieramy zepsute zamki oraz wkładki, dodatkowo wymieniamy je na nowe tak aby można było zamknąć drzwi i spać spokojnie. Zadowolenie klientów jest dla nas bardzo ważne dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Pogotowie zamkowe Bielsko-Biała

16-03-2020

Pogotowie zamkowe Bielsko-Biała

Nasze pogotowie ślusarskie działa na terenie miasta i okolic codziennie pomagając w sytuacjach kryzysowych takich jak zgubione lub zatrzaśnięte klucze. Dodatkowo dorabiamy zgubione klucze do aut wyposażonych w immobilizer i pilota. Wyjmujemy złamany klucz ze stacyjki lub wkładek.