Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Otwieranie samochodów i drzwi Brzeszcze

01-01-2019

Otwieranie samochodów i drzwi Brzeszcze

Awaryjne otwieranie samochodów, otwieranie aut. Świadczymy usługi awaryjnego otwierania samochodów i boxów dachowych na terenie Brzeszcz. Awaryjnie otwieramy wszystkie auta bez względu na markę czy rocznik. Jeśli klucze zostały zagubione, samochód zatrzaśnięty lub po prostu zgubiłeś klucze znaczy, że masz problem z dostaniem się do własnego samochodu. Nie czekaj zadzwoń po profesjonalne Pogotowie Zamkowe. Posiadamy nowoczesne narzędzia i znamy techniki do bezinwazyjnego otwierania zamków w pojazdach.Otwieranie drzwi, otwieranie zamków, otwieranie łuczników. Twój zamek w drzwiach się zacina?  ciężko zamyka lub nie otwiera, nie czekaj aż się zatnie na dobre! Wykonujemy regeneracje zamków oraz pełną regulacje drzwi i ościeżnic.

Otwieranie samochodów i drzwi Andrychów

01-01-2019

Otwieranie samochodów i drzwi Andrychów

Awaryjne otwieranie samochodów, otwieranie aut. Świadczymy usługi awaryjnego otwierania samochodów i boxów dachowych na terenie Andrychowa. Awaryjnie otwieramy wszystkie auta bez względu na markę czy rocznik. Jeśli klucze zostały zagubione, samochód zatrzaśnięty lub po prostu zgubiłeś klucze znaczy, że masz problem z dostaniem się do własnego samochodu. Nie czekaj zadzwoń po profesjonalne Pogotowie Zamkowe. Posiadamy nowoczesne narzędzia i znamy techniki do bezinwazyjnego otwierania zamków w pojazdach.Otwieranie drzwi, otwieranie zamków, otwieranie łuczników. Twój zamek w drzwiach się zacina?  ciężko zamyka lub nie otwiera, nie czekaj aż się zatnie na dobre! Wykonujemy regeneracje zamków oraz pełną regulacje drzwi i ościeżnic.

Otwieranie samochodów i drzwi Cieszyn

01-01-2019

Otwieranie samochodów i drzwi Cieszyn


Awaryjne otwieranie samochodów, otwieranie aut. Świadczymy usługi awaryjnego otwierania samochodów i boxów dachowych na terenie śląska Cieszyńskiego. Awaryjnie otwieramy wszystkie auta bez względu na markę czy rocznik. Jeśli klucze zostały zagubione, samochód zatrzaśnięty lub po prostu zgubiłeś klucze znaczy, że masz problem z dostaniem się do własnego samochodu. Nie czekaj zadzwoń po profesjonalne Pogotowie Zamkowe. Posiadamy nowoczesne narzędzia i znamy techniki do bezinwazyjnego otwierania zamków w pojazdach.Otwieranie drzwi, otwieranie zamków, otwieranie łuczników. Twój zamek w drzwiach się zacina?  ciężko zamyka lub nie otwiera, nie czekaj aż się zatnie na dobre! Wykonujemy regeneracje zamków oraz pełną regulacje drzwi i ościeżnic.

 

Otwieranie samochodów i drzwi Wisła

01-01-2019

Otwieranie samochodów i drzwi Wisła

Awaryjne otwieranie samochodów, otwieranie aut. Świadczymy usługi awaryjnego otwierania samochodów i boxów dachowych na terenie Wisły. Awaryjnie otwieramy wszystkie auta bez względu na markę czy rocznik. Jeśli klucze zostały zagubione, samochód zatrzaśnięty lub po prostu zgubiłeś klucze znaczy, że masz problem z dostaniem się do własnego samochodu. Nie czekaj zadzwoń po profesjonalne Pogotowie Zamkowe. Posiadamy nowoczesne narzędzia i znamy techniki do bezinwazyjnego otwierania zamków w pojazdach.Otwieranie drzwi, otwieranie zamków, otwieranie łuczników. Twój zamek w drzwiach się zacina?  ciężko zamyka lub nie otwiera, nie czekaj aż się zatnie na dobre! Wykonujemy regeneracje zamków oraz pełną regulacje drzwi i ościeżnic.

Zgubione klucze Czechowice-Dziedzice

26-12-2018

Zgubione klucze Czechowice-Dziedzice

Tuż przed świętami w niedzielę dostaliśmy zlecenie w sprawie dorobienia nowych kluczy. W Czechowicach-Dziedzicach klient zgubił kluczyki od swojego opla corsy d z 2009 roku. Po dotarciu na miejsce otwarliśmy auto a następnie zdekodowlaiśmy zamek w celu komputerowego dorobienia części mechanicznej. Po tej czynności nasi serwisanci wrócili do naszego centrum zabezpieczeń, który mieści się w Bielsku alby dociąć grot i zabrać ze sobą kodowarki. Ostatnią czynnością było zakodowanie immobilizera oraz pilota  w samochodzie klienta. Czas w jakim zlecenie zostało wykonane to niespełna 2 godziny w tym podwójny dojazd do Czechowic.

Klucz z pilotem Ford Galaxy

23-12-2018

Klucz z pilotem Ford Galaxy

Na naszym punkcie usługowym dorabiamy przede wszystkim klucze samochodowe. Kodowanie immobilizerów a także pilotów odbywa się do większości marek samochodwych. Tym razem przyjechał do nas klient z Fordem Galaxy z 2008 roku. Do tego samochody można dorobić zarówno klucz z samym czipem jak również klucz typu scyzoryk z transponderem i pilotem. Ten drugi jest droższą opcją ponieważ posiada elektronikę odpowiedzialną za otwieranie i zamykanie auta. Jest to na pewno tańsza opcja niż dorabianie klucza od zera w przypadku utraty ostatniego klucza. 

Serwis zamków Szczyrk

20-12-2018

Serwis zamków Szczyrk

Nasze pogotowie zamkowe działa również na terenie miejscowości turystycznych takich jak Wisła, Ustroń, Szczyrk,Istebna, Koniaków, Zwardoń a nawet Korbielów i Kocierz. Awaryjnie otwieramy samochody a ponadto mobilnie dorabiamy klucze z immobilizerem w przypadku zgubienia ich na stoku. Niejednokrotnie turyści potrafią zatrzasnąć swoje klucze w bagażniku na narty dlatego też świadczymy otwieranie ''boxów dachowych''. Staramy się sprostać wszystkim sytuacją dlatego też wyjmowanie złamanych kluczy z zamka lub stacyjki nie stanowi dla nas problemu. Wiemy też, że temperatury ujemne sprzyjają serii niefortunnych zdarzeń również w przypadku uszkodzonych zamków domowych wpuszczanych i nawierzchniowych. Jesteśmy do dyspozycji całodobowo również w niedziele i święta. 

Immobilizer nowej generacji

17-12-2018

Immobilizer nowej generacji

Większość samochodów grupy Vag po 2008 roku posiada immobilizer prekodowany pod dany samochód. Oznacza to, że czip do kodowania trzeba pierw przygotować pod dany model aby potem można było go dodać do pamięci komputera. Jako jedni z nielicznych na terenie Bielska a nawet Śląska potrafimy dorobić klucze do Skody, Seata, Volkswagena a nawet Audi które zostały wyprodukowane w latach 2008-2016. 

Dorabianie kluczy w świątecznej atmosferze

15-12-2018

Dorabianie kluczy w świątecznej atmosferze

Święta Bożego Narodzenia są jednymi z ważniejszych dni w roku. Trudno wyobrazić sobie świąteczny dom bez choinki czy ozdób świątecznych czyniących je jeszcze piekniejszymi. Na naszym punkcie z dorabianiem kluczy również zadbaliśmy o to aby nastrój przenosił nas w ten magiczny czas jaki spędzamy w gronie najbliższych. Punkt na którym głównie kodujemy klucze z immobilizerem został przystrojony w świąteczne lampki oraz iluminację, które święcą na elewacje budynku co po zmroku daje bardzo klimatyczny obraz płatków śniegu.

Zatrzaśnięte drzwi Bielsko

13-12-2018

Zatrzaśnięte drzwi Bielsko

Zatrzaśnięte drzwi to stały problem przy naszych zlecaniach choćby na terenie samego Bielska. Wystarczy chwila nieuwagi i mały przeciąg może nam pozamykać drzwi przed nosem. A co jeśli zostaliśmy na zewnątrz a zamiast klamki mamy gałkę lub antabe ? Jeśli ktoś z rodziny posiada klucz zapasowy to możemy zadzwonić z prośbą o pomoc w otwarciu. W przypadku styuacji gdzie klucz została w zamku o otwarciu inym kluczem możemy zapomnieć. W takich sytuacjach często jesteśmy wzywani na miejsce aby otworzyć drzwi. Na taką ewentualność posiadamy w sprzedaży wkładki z funkcją awaryjną  co pozwala kręcić kluczem nie zależnie z dwóch stron. Posiadając taką wkładkę możemy otwożyć zamke mimo wsadzonego klucza od środka.