Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Naprawa Drzwi Bielsko-Biała

18-02-2023

Naprawa Drzwi Bielsko-Biała

Szukasz serwisu, który sprosta nawet najtrudniejszym wyzwaniom z zakresu otwierania zamków albo serwisu i regulacji drzwi? Nie można otworzyć drzwi zewnętrznych. Klucz został w drzwiach. Potrzeba doświadczonego serwisu drzwi antywłamaniowych? Regulacja drzwi zewnętrznych. Problem z zamykaniem drzwi wejsciowych? Nasze pogotowie zamkowe chętnie podejmie się serwisu i regulacji drzwi zanim zostaną one zamknięte tak że nie będzie sie dało ich otworzyć bez potrzeby interwencji włamywacza. 

Wymiana obudów kluczy Bielsko-Biała

17-02-2023

Wymiana obudów kluczy Bielsko-Biała

Z tak uszkodzonego klucza samochodowego ciężko będzie korzystać, na pewno niemożliwe jest otwieranie samochodu z pilota a co w tym przypadku niemożliwe jest odłączenie alarmu, więc nawet otwierając samochód z klucza nie da się wyłączyć alarmu. Specjalizujemy się międzyinnymi w naprawie takich kluczy. W tym kluczu wymagana była wymiana przycisku oraz wymiana całej obudowy i docięcie grotu.

Kodowanie kluczy keyless Ford

16-02-2023

Kodowanie kluczy keyless Ford

Jeśli Twój stary pilot przestał otwierać i zamykać samochód oprócz dorobienia nowego klucza możemy zaproponowac jego naprawę. Zdarza się również, że kupując samochód z systemem bezkluczykowym nowy nabywca nie sprawdzi czy w środku klucza jest grot do otwarcia samochodu od zamka. Istnieje możliwość dorobienia takiego grotu na podstawie zamka.

Jeden klucz do kilku kłódek

15-02-2023

Jeden klucz do kilku kłódek

Systemy jednego klucza nie odnoszą się tylko i wyłącznie do wkładek bębenkowych. Istnieje możliwość układania kłódek w niezliczonej ilości otwieranych jednym kluczem. Takie systemy również można łączyć. Jeden klucz, który otwiera zarówna kłódki jak i wkładki. Potrzebujesz takiego systemu? Zapraszamy  do kontaktu

Nowa obudowa klucza Opel

14-02-2023

Nowa obudowa klucza Opel

Standardowe obudowy do samochodów marki Opel z biegem czasu potrafią się zepsuć, najczęściej wyrabia się guma i wypadają przyciski z obudowy klucza. Naprawić takiej obudowy się nie da, wtedy jedyna możliwością jest wymiana obudowy. Przy wymianie obudowy w naszym sklepie do niektórych modeli istnieje możliwość wyboru nowego wyglądu klucza.

Całkowicie zgubione klucze w systemie keyless go Bielsko-Biała

12-02-2023

Całkowicie zgubione klucze w systemie keyless go Bielsko-Biała

Serdecznie zachęcamy do dorobienia zapasowego klucza zanim zostanie zgubiony ostatni. Usługa dorobienia oraz zaprogramowania zapasowego klucza jest zdecydowanie tańsza, niż dorabianie i kodowanie klucza bez posiadania oryginalnego. Aby dorobić nowy klucz potrzebujemy dodatkowo otworzyć samochód o ile nie jest otwarty, zdekodować zamek lub zrobić klucz mechaniczny wyjmując go z drzwi. Następnie procedura programowania immobilizera w cześci samochodów odbywa sie po przez wtyk obd2 lub lutowanie i czytanie danych na podstawie sterowników pamięci epprom.  

Zamknięty samochód oraz zgubione klucze Szczyrk

11-02-2023

Zamknięty samochód oraz zgubione klucze Szczyrk

Jeżdząc na nartach zgubiłeś swój klucz od samochodu? Jesteś w Szczyrku, Wiśle, Istebnej albo w innej mioejscowości turystycznej oddalonej od Bielska o 80km? Awaryjnie otworzymy samochód oraz dorobimy nowy klucz lub kartę. Tym razem została zgubiona karta handsfreee do samochodu Renault Espace 5 Initiale z 2017roku. 
 

Zamek Remor 70/50 ponownie dostępny

10-02-2023

Zamek Remor 70/50 ponownie dostępny

Rzadko dostępny zamek Remor z nietypowym wymiarem 70/50 stosowany w drzwiach ponownie w sprzedaży po dłuższym czasie nieobecności. Posiadasz nietypowy zamek do swoich drzwi, który uległ uszkodzeniu? Przywieź go do nas, sprawdzimy dostępność w naszym sklepie, w innym wypadku zamówimy taki zamek

Kodowanie pilota Audi A4 2003

09-02-2023

Kodowanie pilota Audi A4 2003

Piloty starszego typu scyzoryki do samochodów Audi, Volkswagen, Skoda i Seat składają się z dwóch części, grot z immobilizerem oraz osobno pilota. Zdarza się, że przez nieuwagę zostaną rozłączone i jeden z elementów się zgubi. W takich przypadkach istnieje możliwość dorobienia np. samego pilota, który można dołączyć do istniejącego klucza z immobilizerem

Nie używwaj tak zepsutego pilota samochodowego

08-02-2023

Nie używwaj tak zepsutego pilota samochodowego

W takim pilocie na początku uszkodziła się tylko gumka obudowy klucza. Niestety był nadal używany bezpośrednio na przycisku płytki elektronicznej co spowodowało jego uszkodzenie. Na szczęście dla klienta pilot nie został uszkodzony, a microswitch udało się wymienić na nowy oraz wymienić obudowę klucza.