Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Dorabianie kluczy z pilotami Audi

19-05-2022

Dorabianie kluczy z pilotami Audi

Audi A4 z 1999 i niestety tylko jeden klucz z immobilizerem i pilotem do samochodu. Zgubienie ostatniego klucza nawet do 23 letniego samochodu może być bardzo kosztowne, dlatego zalecamy w takim przypadku dorobić choćby zapasowy klucz z immobilizerem, aby w sytuacji awaryjnej dało się otworzyć i odpalić samochód.

Naprawa zamków listwowych

15-05-2022

Naprawa zamków listwowych

W zamkach listwowych przekręcająć wkładkę w zamku głównym wysuwają się również rygle w zamkach dodatkowych górnnych i dolnych. W tym przypadku uszkodzony został zamek główny i nie wsuwał z powrotem rygla w dolnym dodatkowym zamku. Nasi pracownicy wymienili zamek główny, oraz wyczyścili zamki dodatkowe, aby zamek posłużył na kolejne lata. Jeżeli posiadasz uszkodzony zamek listwowy przywieź go do nas a dobierzemy, albo sprowadzimy kompletny zamek.

Ślusarze z Pogotowia zamkowego w Bielsku Białej

14-05-2022

Ślusarze z Pogotowia zamkowego w Bielsku Białej

Zajmujemy się awaryjnym otwieraniem zamków samochodów oraz mieszkań, jesteśmy całodobowym pogotowiem zamkowym, świadczymy usługi ślusarskie polegające na otwieraniu aut, otwieraniu wkładek, wymianie zamków, naprawie, konserwacji i regulacji drzwi. Dorabiamy klucze z immobilizerem oraz programujemy piloty. Regenerujemy zamki i stacyjki samochodowe. Dorabiamy klucze na miejscu u klienta nawet gdy ostatni komplet kluczy z auta został zgubiony. Nasze usługi świadczymy z dojazdem do klienta na terenie Śląska i Małopolski.

Dorabianie kluczy do motocykli

12-05-2022

Dorabianie kluczy do motocykli

Początek sezonu motocyklowego rozpoczęty, więc oprócz przygotowania warto zadbać również o zapasowy komplet kluczy do swojego jednośladu. Dorabiamy klucze z immobilizerami nawet do najnowszych motocykli. W dniu dzisiejszym mieliśmy przyjemność dorobić klucz z immobilizerem do BMW GS z 2017r, wraz z zapasowym kluczem do kufra. Potrzebujesz zapasowego klucza do swojego motocykla? Zapraszamy

Naprawa stacyjki VW Caddy

09-05-2022

Naprawa stacyjki VW Caddy

Stacyjka odmawia posłuszeństwa? Coraz gorzej się przekręca? Stacyjka jak i grot klucza są to elementy, które przy częstej eksploatacji zużywają się i przestają prawdłowo funkcjonować. Skutkiem tego może być nawet całkowite zablokowanie stacyjke i unieruchomienie pojazdu. W naszej firmie skorzystać możesz z takich usług jak regeneracja stacyjek samochodowych, dorabianie komputerowe wyrobionych kluczy z wymiarami fabrycznymi.

Zamki do drzwi mają chronić domy i mieszkania przed złodziejami

07-05-2022

Zamki do drzwi mają chronić domy i mieszkania przed złodziejami

Co cechuje dobrego ślusarza? Przede wszystkim kompetencja oraz umiejętność udzielenia rzetelnej porady przy doborze wkładki do Twoich drzwi. Specjaliści pracujący w Pogotowiu ślusarskim zajmują się nie tylko otwieraniem aut i domów, ale także doradztwem przy kupnie odpowiednich zamków spasowanych do drzwi. Nasi ślusarze polecą antywłamaniowe zamki i wkładki do drzwi a nawet wykonają montaż lub wymianę zamków, dzięki czemu będziemy mogli czuć się bezpiecznie w naszych czterech kątach.

Bezinwazyjne otwieranie zamków

05-05-2022

Bezinwazyjne otwieranie zamków

Awaryjne otwieranie drzwi bez klucza? Klucze do domu lub mieszkania to najważniejsze narzędzie bez którego otwarcie drzwi jest niemożliwe! Tak ale nie dla naszych ślusarzy z Bielska-Białej. Otwarcie wkładki jeśli nie posiadamy klucza jest możliwe dzięki nowoczesnym technikom stosowanym przez naszych wykwalifikowanych specjalistów i to niezależnie od poziomu atestu wkładki w jaki została wyposażona. Dla własnego bezpieczeństwa jeśli zgubiłeś klucze nasi fachowcy dobiorą i wymienią wkładkę na nową tak aby nikt niepowołany nie mógł otworzyć Twoich drzwi.

Wymiana wkładek w drzwiach Cisiec

03-05-2022

Wymiana wkładek w drzwiach Cisiec

Nasi serwisanci wymieniają wkładki i zamki w drzwiach domowych na terenie śląska i małopolski. Tym razem usługa miała miejsce w Ciścu, wieś w Polsce położona w województwie śląskim, w powiecie żywieckim, w gminie Węgierska Górka. Jeśli Ty również potrzebujesz wymienić wkładkę w drzwiach nawet jeśli są to drzwi antywłamaniowe a mieszkasz daleko od Bielska nic straconego! Nasi ślusarze dojadą do twojego miejsca zamieszkania i wykonają usługę ślusarską na miejscu. 

Dbaj o swój pilot do samochodu

01-05-2022

Dbaj o swój pilot do samochodu

W dzisiejszym przypadku mamy do czynienia z sytuacją kiedy po wypadnięciu gumki obudowy, pilot był cały czas używany poprzez naciskanie bezpośrednio na mikroprzełącznik co na szczęśćie spowodowało tylko uszkodzenie samego microswitcha, a nie całej płytki elektrocznej. W naszym sklepie wymieniony został mikroprzełącznik oraz gumka obudowy pilota. Mimo wszystko przy wypadnięciu samej gumki na obudowie zalecamy jak najszybszą wymianę tylko obudowy. W innym wypadku może to nawet grozić całkowitym zepsuciu się pilota.

Zapasowy klucz do Twojego samochodu

28-04-2022

Zapasowy klucz do Twojego samochodu

Jak bardzo ważny jest zapasowy klucz do samochodu? Bardzo! Zgubienie jedynego klucza do samochodu wiąże się z wysokimi kosztami stworzenia klucza od tzw. zera kiedy zostały zgubione wszystkie klucze oraz niepotrzebnym stresem. Warto poiadać zapasowy klucz w domu w razie wypadku takiego jak zatrzaśnięcie klucza pierwotnego w pojeździe, czy też po prostu zgubienie pierwszego klucza. Warto również pamiętać o drugim kluczu przy zakupie samochodu, ponieważ często samochody sprzedawane są z jednym kluczem, więc po zakupie samochodu z jednym kluczem zapraszamy po klucz zapasowy