Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Klucze Chevrolet Keyless z USA

27-07-2022

Klucze Chevrolet Keyless z USA

Posiadasz Chevroleta z systemem keyless z rynku amerykańskiego i nie możesz dorobić klucza nawet w autoryzowanym serwisie? Dla naszej firmy to żaden problem. Dorabiamy klucze samochodowe z każdego rynku na świecie. W dniu dzisiejszym mieliśmy przyjemość dorobić klucz Keyless do pięknego Chevroleta Camaro SS z silnikiem 6,2L sprowadzonego ze Stanów Zjednoczonych.

Klucze z pilotem Opel Vivaro, Renault Trafic

25-07-2022

Klucze z pilotem Opel Vivaro, Renault Trafic

Samochody typu Opel Vivaro, Renault Trafic używane są najczęściej w firmach transportowych, budowlanych, a w takich sytuacjach klucze do samochodu jak inne podzespoły powinny działać bez problemów i zawsze powinien być klucz zapasowy do odpalenia samochodu. Czy posiadasz samochód prywatny czy firmowy zadbaj o to aby zawsze posiadać zapasowy klucz do swojego samochodu. W przypadku zgubienia ostatniego klucza skutki mogą być kosztowne.

Wymiana zamków w drzwiach szklanych

23-07-2022

Wymiana zamków w drzwiach szklanych

Zastanawiasz się nad zmianą wkładki w drzwiach ale nie wiesz jak to zrobić? Nasze usługi polegają również na wymianie zamków w drzwiach szklanych, jeśli posiadasz takie drzwi zadzwoń do nas a my przyjedziemy na miejsce i wymienimy dla Ciebie taki zamek. Większość wkładek posiadamy już ze sobą na samochodzie abyś Ty nie musiał się o nic martwić.

Otwarcie samochodu mini

21-07-2022

Otwarcie samochodu mini

Za­trza­sną­łeś klu­czy­ki w ba­gaż­ni­ku? Nie wy­bi­jaj szy­by, tyl­ko sprawdź na­szą ofer­tę i zadzwoń do nas. Awa­ryj­nie otwie­ra­my wszyst­kie sa­mo­cho­dy do­stęp­ne na ryn­ku świa­to­wym. Mu­sisz do­ro­bić za­pa­so­wy klu­czyk a au­to nie jest z Europy i masz z tym pro­blem? U nas do­ra­bia­my wszyst­kie klu­cze, na­wet klu­cze do aut ścią­ga­nych z USA. Centrum Zabezpieczeń Włamywacz 

Zamki baskwilowe do rolet

19-07-2022

Zamki baskwilowe do rolet

Zamki baskwilowe czy też rozporowe stosowane między innymi w roletach są dość nietypowe i rzadko można je w sklepach znaleźć. W naszym sklepie posiadamy tego typu zamki w sprzedaży. Jeżeli posiadasz zamek, którego nigdzie nie możesz znaleźć zapraszamy do naszego sklepu. Jeżeli nie będziemy mieć takiego zamka na miejscu, sprowadzimy go dla Ciebie.

Dwie nowy obudowy do samochodu

16-07-2022

Dwie nowy obudowy do samochodu

Dwie uszkodzone obudowy kluczy do Cheroleta naraz i brak możliwości odpalenia samochodu. z Taką sytuacją spotkała się nasza klienta, kiedy uszkodzony został klucz, a drugi zapasowy w domu również był zepsuty, co uniemożliwiło odpalenie samochodu. W ciągu półgodziny klienta wyszła z naszego sklepu z całkiem dwoma nowymi obudowami i wyciętymi grotami do swojego samochodu umozłiwiając uruchomienie samochodu.

Dorobienie zapasowego klucza z immobilizerem Smart ForTwo

14-07-2022

Dorobienie zapasowego klucza z immobilizerem Smart ForTwo

W naszym punkcie dorobisz zapasowy klucz z immobilizerem (a nawet z pilotem) do takich samochodów jak Smart ForTwo. Nowy samochód i tylko jeden klucz do zestawu? Nie ryzykuj! Przyjedź do nas a tego samego dnia wyjedzies z zapasowym klucze do swojego samochodu.

Obudowa slot i akumulator pilota BMW

11-07-2022

Obudowa slot i akumulator pilota BMW

Klucze typu slot ładowane są w stacyjce samochodu podczas jazdy. Po kilku latach użytkowania akumulatorki potrafią stracić swoją moc, lub ulec uszkodzeniu (nóżki łączące akumulator z płytką sa na tyle cienkie, że po latach potrafią peknąć) przez co zdalne otwieranie i zamykanie samochodu nie będzie możliwe. Wymieniamy akumulatorki wraz z nową obudową.

Scyzoryk do Renault Kangoo

09-07-2022

Scyzoryk do Renault Kangoo

Klientowi zależało aby nowy klucza do swojego Renault był w wersji scyzorykowej. Dla nas to żaden problem. Dzięki specjalnych programom jesteśmy w stanie dorobić klucz w scyzoryku do większości pojazdów gdzie scyzoryk nie występował. Zastanawiasz się czy w Twoim samochodzie istnieje również taka możliwość? Zapraszamy do naszego sklepu w celu zaczerpnięcia więcej informacji.

Uszkodzona obudowa slot Mini

07-07-2022

Uszkodzona obudowa slot Mini

Posiadasz slot do samochodu marki Mini? Oprócz odpadających przycisków na obudowie częstym przypadkiem może być również uszkodzenie mikroprzełącznika oraz akumulatorka odpowiedzialnego za zdalne otwieranie i zamykanie samochodu. W naszym sklepie nasi pracownicy naprawią wszystkie z wymienionych usterek. Potrzebujesz pomocy? Zapraszamy!