Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Oba klucze zatrzaśnięte w samochodzie Audi Q8

02-08-2021

Oba klucze zatrzaśnięte w samochodzie Audi Q8

Nowe Audi Q8 nie ma prawa się zatrzasnąć? Nic bardziej mylnego, tym razem oba klucze zostały w środku a system zbliżeniowy nie widział pilotów. W teorii samochód z kluczami w środku nie powinien się zatrzasnąć natomiast w praktyce jest to czasami loteria. Nasz serwis mobilny awaryjnie otwiera wszystkie samochody nawet te, które wyposażone są w systemy bezkluczykowego dostępu do auta.

Przekodowywanie wkładek pod nowe klucze

31-07-2021

Przekodowywanie wkładek pod nowe klucze

Twój klucz został skradziony lub zgubiony, a może kupiłeś mieszkanie lub dom i obawiasz się, że ktoś ma dostęp do twoich zamków? Zamiast kupować nowe wkładki bębenkowe,w niektórych sytuacjach możliwe jest przekodowanie wkładek pod całkiem nowe klucze. Ta opcja jest tańsza a tak samo skuteczna jak zakup nowych wkładek. Jeżeli chciałbyś aby Twoje wkładki we wszystkich drzwiach były otwierane  jednym kluczem,dla nas to żaden problem. W celu informacji zapraszamy do kontaktu

Naprawa pilotów i kluczyków samochodowych

28-07-2021

Naprawa pilotów i kluczyków samochodowych

Oprócz dorobienia nowego klucza samochodowego w naszym serwisie możesz naprawic również swojego pilota samochodowego. Najczęściej w pilotach samochodowych uszkodzone zostają mikroprzełączniki na płytkach elektronicznych przez nadmierne używanie przycisków. Jeżeli Twój klucz odmawia pracy i zaczyna się psuć zapraszamy!. Oprócz wymiany samego przyciski niekiedy potrzebna jest wymiana całej obudowy klucza.

Dorabianie kluczy na podstawie pamięci eprom

25-07-2021

Dorabianie kluczy na podstawie pamięci eprom

Włamywacz to również programowanie kluczy zarówno przez złącze obd w samochodzie, jak i bezpośrednio w modułach na podstawie zawartości odczytanej z pamięci eprom. Dodatkowo jesteśmy w stanie odczytywać kody pin. Zgubiłeś klucz i nie wiesz czy ktoś go znalazł? Warto je wykasować z pamięci eprom samochodu tak aby nikt niepowołany nie mógł odpalić auta.

Dorobienie klucza Keyless Hyundai Tucson 2018

23-07-2021

Dorobienie klucza Keyless Hyundai Tucson 2018

Może i Ty sprowadziłeś samochód z USA tylko z jednym kluczem? Nie ryzykuj jego zgubieniem. Koszta dorobienia klucza gdy ostatni został zgubiony mogą być bardzo wysokie. Już dzisiaj przyjedź do naszego sklepu po zapasowy klucz do swojego samochodu. Dorabiamy standardowe klucze do samochód z immobilizerem i pilotem, jak i klucze samochodowe wyposażone w system Keyless Go.

Wymiana obudowy w pilocie typu scyzoryk Toyota

21-07-2021

Wymiana obudowy w pilocie typu scyzoryk Toyota

W  naszym sklepie wymienisz obudowy do wszystkich kluczy samochodowych na rynku. W dzisiejszym dniu klucz klienta był już lekko wymęczony i grot w obudowie nie trzymał się mocowania. Została wymienona obudowa oraz docięty grot. Naprawa kluczy samochodowych, wymiany obudów w kluczach, wymiany przycisków w pilotach. Jeżeli Z twoim kluczem zaczyna się coś złego dziać zapraszamy!

Zgubione klucze do samochodu Milówka

18-07-2021

Zgubione klucze do samochodu Milówka

Jak poradzić sobie w przypadku zgubienia ostatnich kluczy do auta? Wezwanie kogoś, kto wymieni wszystkie zamki nie zawsze jest dobrym pomysłem a tym bardziej najtańszym sposobem. Kolejna sprawa aby zdemontować stacyjkę bez jej uszkadzania przeważnie jest potrzebny klucz. Nasz firma dorabia klucze na podstawie zamka lub stacyjki tak aby nie trzeba było ponosić kosztów wymiany jak również samych zamków. Kiedy już dorobimy klucz mechaniczny zabieramy się za kodowanie immobilizera i pilota. W przypadku tego pierwszego jesteśmy w stanie zmienić kody tak aby poprzednie klucze auta już nie zapaliły. 

Zamki do baterii rowerowych

16-07-2021

Zamki do baterii rowerowych

W asortymencie naszego sklepu zawitały zamki do baterii rowerowych. Oprócz samego zakupu zamka istenieje możliwość wymiany zamka. Jeżeli klucze do baterii całkiem zostały zgubione również istnieje możliwość awaryjnego otwarcia starego zamka i zastąpienia go nowym. W celu informacji zapraszamy do kontaktu.
 

Dorobienie klucza na podstawie zamka

14-07-2021

Dorobienie klucza na podstawie zamka

Zgubiłeś ostatni klucz do swojego samochodu lub zamka w drzwiach? W naszym punkcie po dostarczeniu zamka z drzwi kierowcy nasi pracownicy dorobią od zera klucza na podstawie zamka. W większości samochodów zamek w drzwiach ma mniej zapadek niż stacyjka co utrudnia dorobienie klucza. Dla nas to nie problem. Dzięki nowoczesnym sprzętom jakimi dysponujemy klucz dorobiony na podstawie zamka będzie również działał w stacyjce.

Otwarcie mercedesa Klasa S

11-07-2021

Otwarcie mercedesa Klasa S

Włamywacz z siedzibą w Bielsku-Białej zajmuje się przede wszystkim awaryjnym otwieraniem samochodów gdzie klucze zatrzasnęły się w środku lub zostały zgubione. W sytuacji kiedy nie ma kluczy jesteśmy w stanie dorobić zupełnie nowe klucze do samochodu. Na podstawie zamka dorabiamy mechaniczną część klucza natomiast na podstawie komputera samochodu lub pamięci eprom jego część elektroniczną. Całą usługę wykonamy kompleksowo na miejscu u klienta.