Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Otwarcie drzwi z gałką z powodu braku kluczy Wilamowice

25-11-2023

Otwarcie drzwi z gałką z powodu braku kluczy Wilamowice

Czy zdarzyło Ci się zapomnieć kluczy i wyjść z domu? W przypadku braku klamki niestety nie jesteś w stanie otworzyć drzwi bez użycia klucza. Jeśli nie masz zapasowego klucza zadzwoń po naszych serwisantów, przyjedziemy na miejsce i bezinwazyjnie otworzymy twoje drzwi do mieszkania. Usługi świadczymy na terenie Bielska i okolic w tym Wilamowic. Dodatkowo jeśli chcesz nasz serwis może wymienić zamki i wkładki na nowe. 

Kodowanie pilotów BMW 525

24-11-2023

Kodowanie pilotów BMW 525

W dniu dzisiejszym przyjechał do naszego sklepu klient z samochodem BMW. Posiadał tylko jeden klucz, w którym pilot nie działał, a zamek w drzwiach był uszkodzony. Aby klient mógł zamykać i otwierać samochód wymagane było dorobienie nowego klucza, co zostało wykonane w przeciągu 20 minut w naszym sklepie. Masz problemy ze swoim kluczem samochodowym lub po prostu posiadasz tylko jedną sztukę? Zadzwoń!

Obudowy kluczy Toyota, Lexus

23-11-2023

Obudowy kluczy Toyota, Lexus

Pękła Ci obudowa klucza podczas przekręcania stacyjki w samochodzie Toyota, Lexus? Z takimi sytuacjami mamy na codzień do czynienia. Wyeksploatowane obudowy kluczy potrafią po latach pęknąć w miejscu, gdzie zatopiony jest grot, przez co potrafi on wypaść z obudowy. Jedynym rozwiązaniem jest wymiana obudowy wraz z docięciem nowego grotu. Jeżeli twój klucz zaczyna pękać, lub np przyciski pilota się wyorbiły i przestały działać zapraszamy do naszego sklepu.

Zepsuta stacyjka Nissan Qashqai

22-11-2023

Zepsuta stacyjka Nissan Qashqai

W niektórych modelach Nissana, przede wszystkich Qashqai, po latach korzystania z samochodu, może pojawić się problem polegający na coraz cięższym wyciąganiem klucza ze stacyjki. Powodem tego są wytarte już klucze oraz elementy w stacyjce. W takim przypadku konieczna jest regeneracja stacyjki oraz dorobienie nowego grotu. Masz podobny problem? Przywieź do nas stacyjkę a w ciągu kilku godzin wrócisz z w pełni sprawnym kluczem oraz zregenerowaną stacyjką.

Kodowanie kluczy MQB

21-11-2023

Kodowanie kluczy MQB

Posiadasz samochód na płycie MQB i tylko jeden klucz? Zapraszamy do naszego sklepu w Bielsku-Białej. Przy takich samochodach np, Volkswagen Golf 7, warto posiadać drugi klucz do samochodu, którym można odpalić samochód. Zgubienie klucza do tego samochodu może okazać się bardzo kosztowne. Zadbaj o swój portfel i dorób zapasowy klucz do samochodu. Tego typu klucze wystepują również między innymi w samochodach marki Seat i Skoda.

Kodowanie kluczy z transponderami

20-11-2023

Kodowanie kluczy z transponderami

Nawet do starszych samochodów warto posiadać drugi klucz z immobilizerem. W niektórych modelach występowały rzadziej spotykane transpondery. Gubiąc ostatni klucz do takiego samochodu narażamy się na wysokie koszta związane z dorobieniem klucza na podstawie zamka lub stacyjki i zakodowaniem immobilizera od podstaw. Zapasowy klucz z immobilizerem może również uratować Cie z takich sytuacji jak złamanie klucza oryginalnego lub zatrzaśnięcie go w samochodzie.

Zamknięte drzwi i wkładka antywłamaniowa Żywiec

19-11-2023

Zamknięte drzwi i wkładka antywłamaniowa Żywiec

Jeśli posiadasz drzwi antywłamaniowe z antabą i wkładką atestowaną nie mając zapasowego klucza przy sobie a zatrzasnąłeś go w środku? Spokojnie to jeszcze nie powód do paniki. Nasze pogotowie zamkowe dojedzie do wskazanej miejscowości w tym przypadku Żywiec i awaryjnie otworzy zamek w drzwiach. Usługi ślusarskie świadczymy mobilnie z dojazdem do klienta. Dodatkowo serwisujemy drzwi i wymieniamy zamki na nowe. 

Otwieranie samochodów z zatrzaśniętymi kluczami Bielsko

18-11-2023

Otwieranie samochodów z zatrzaśniętymi kluczami Bielsko

W miejscowości Bielsko-Biała pod jednym z marketów na samym wejściu do sklepu klient zatrzasnął klucze w odpalonym samochodzie marki Hyundai. W takich sytuacjach przyjeżdżamy najszybciej jak to tylko możliwe i tak też było w tym przypadku. Dosłownie serwisant zjawił się na miejscu po 10 minutach od wezwania i otworzył zatrzaśnięte drzwi w aucie. Pamiętajmy aby na taką okoliczność mieć zapasowy klucz, jeśli nie masz zapraszamy do naszego sklepu w celu dorobienia klucza. 

Ostatni klucz do samochodu bez pilota

17-11-2023

Ostatni klucz do samochodu bez pilota

Zdarzyło Ci się zgubić klucz z pilotem, ale na całe szczęście został jeszcze klucz z immobilizerem, którym da się odpalać samochód? Przyjedź do nas a w ciągu godziny wyjedziesz z nowym pełnym kluczem z pillotem i immobilizerem. Może jednak posiadasz dwa klucze ale np. w jednym złamał się grot, lub zepsuła się obudowa. Zajmujemy się również naprawami kluczy samochodowych.

Wyprzedaż wkładek Gerda Pro System

15-11-2023

Wyprzedaż wkładek Gerda Pro System

Potrzebujesz wkładkę bębenkową z atestem klasy C? W naszym stacjonarnym sklepie znajdziesz wkładki bębenkowe od podstawowych po antywłamaniowe. Aktualnie trwa u nas wyprzedaż na wkładki firmy Gerda Prosystem, zarówno dwustronne jak i wkładki z gałką. Dodatkowo wkładki ProSystem posiadają 5 kluczy w zestawie.