Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Naprawa stacyjek Fiat

01-06-2023

Naprawa stacyjek Fiat

Naprawa stacyjek, wymiana podzespołów takich jak zapadki, regeneracja zużytego klucza, dorobienie klucza na maszynie komputerowej z wymiarami fabrycznymi. Oprócz dorabiania kluczy z immobilizerami również z takich usług możesz skorzystać w naszej firmie. Twoja stacyjka zaczyna gorzej działać? Klucz się zacina i coraz trudniej odpalić samochód? Zapraszamy do kontaktu

Klucz do bmw nie ładuje się w stacyjce

31-05-2023

Klucz do bmw nie ładuje się w stacyjce

Klucz klienta do samochodu BMW nie chciał ładować się w stacyjce, a jeżeli chodzi o otwieranie i zamykanie to działał raz na kilka przyciśnięć. Winą była pęknięta nóżka od akumulatorka przez co nie było dobrego połączenia akumulatora z płytką elektroniczną pilota. U nas wymienić możesz akumulatorki do samochodów BMW, Mini i Ford.

Problem z przekręcaniem stacyjki Ford

30-05-2023

Problem z przekręcaniem stacyjki Ford

W kilkuletnim samochodzie pojawił się poblem z przekręcaniem stacyjki? Prawdopodobnie jest to wina wyrobionego, wytartego klucza wraz z zapadkami przez częste korzystanie z samochodu. W ciągu połowy dnia możesz pozbyć się problemu. Przywieź do nas stacyjkę wraz z kluczami. Wymienimy podzespoły w stacyjce i dorobimy nowe groty w kluczach. Stacyjka będzie znowu działać jak nowa.

Obudowy i gumki przycisków kluczy samochodowych

29-05-2023

Obudowy i gumki  przycisków kluczy samochodowych

W niektórych przypadkach kiedy wyrobiła się gumka przycisków i zrobiły się dziury, nie trzeba wymieniać całej obudowy na nową. Wystarczy wymienić samą gumkę, którą da się oddzielić od obudowy pilota. Nie wszystkie klucze mają taką możlwiość, dlatego u nas wymieniamy obudowy wszystkich kluczy samochodowych na rynku.

Klamki i szyldy drzwiowe

26-05-2023

Klamki i szyldy drzwiowe

Chcesz wymienić klamkę i szyld górny w drzwiach, ponieważ twoje się uszkodziły lub nie są zabezpieczone przed włamaniem? Zapraszamy do naszego sklepu w Bielsku-Białej. W sprzedaży posiadamy wkładki bębenkowe, komplety wkładek otwieranych jednym kluczem, kłódki, zamki wpuszczane i wierzchnie typu rim, klamki oraz szyldy z zabepieczeniem wkładek.

Zepsuta stacyjka Nissan Qashqai

25-05-2023

Zepsuta stacyjka Nissan Qashqai

Jeśli masz problem z przekręcaniem klucza lub z wyciągiem go ze stacyjki w samochodach Nissan, problemem mogą być wyrobione podzespoły w stacyje i grot w kluczu. Stacyjka naszego dzisiejszego klienta była już tak wyrobiona, że problem był nawet ze zgaszeniem samochodu. Nasi serwisanci wymienili podzespoły, dorobili nowy grot, a stacyjka znowu była w pełni sprawna.

Nowa, lepsza obudowa pilota citroen, peugeot

24-05-2023

Nowa, lepsza obudowa pilota citroen, peugeot

Wyrabia się w twoim kluczu do citroen lub peugeota obudowa typu scyzoryk z gumowymi przyciskami? U nas istnieje możliwość wymiany obudowy wraz z docięciem grotu na nowszy model z pliastkowymi przyciskami i metalowym elementem, skręcaną, mocniejszą wersje obudowy niż standardowe.

Klucz pod zamek Toyota

23-05-2023

Klucz pod zamek Toyota

Oprócz dorabiania zapasowych kluczy nasza firma zajmuje się dorabianiem kluczy do samochodów, do których  zgubione zostały wszystkie klucze. Na podstawie zamka lub stacyjki istnieje możliwość dorobienia mechanicznego klucza. Jak również istnieje później możliwość zakodowania immobilizera i pilota. Jeżeli jednak posiadasz jeden sprawny klucz do swojego samochodu zapraszamy do naszego sklepu po zapasowy klucz z immobilizerem.

Naprawa zamków i regulacja drzwi Bielsko

20-05-2023

Naprawa zamków i regulacja drzwi Bielsko

Nasz serwis ślusarski zajmuje się awaryjnym otwieraniem mieszkań, wymianą wkładek oraz regulacją drzwi i zamków. Jeśli masz problem z opadniętymi drzwiami, niedziałającym zamkiem albo uszkodzoną wkładką zadzwoń po pogotowie zamkowe z siedzibą w Bielsku. Nasz pracownik przyjedzie na miejsce i wykona usługę. Dodatkowo otwieramy samochody i dorabiamy utracone klucze.

Zapasowa karta Renault

19-05-2023

Zapasowa karta Renault

Dzisiejszego klienta czeka dłuższa podróz, więc jednym z zadań przed podróżą było przygotowanie samochodu a w tym dorobienie zapasowej karty do Renault Scenica, która została zgubiona kilka dni wcześniej. Zapamietaj! Jedziesz w dalszą podróż? Pamiętaj o posiadaniu dwóch sztuk kluczy które odpalają samochód w razie nagłych wypadków jak jeden został by zgubiony lub uszkodzony.