Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Dorabianie breloków zbliżeniowych do domofonów

09-01-2021

Dorabianie breloków zbliżeniowych do domofonów

W naszym punkcie na osiedlu beskidzkim możesz dorobić brelok zbliżeniowy do domofonu. W coraz większej ilości bloków montowane są domfony, gdzie jest możliwość otwierania drzwi za pomocą właśnie takiego breloka. Czas usługi dorobienia breloka jest krótszy niż standardowego klucza do drzwi. Zapraszamy!

Dorobienie zapasowego klucza Toyota Yaris 2009

07-01-2021

Dorobienie zapasowego klucza Toyota Yaris 2009

Usługa dotyczyła dorobienia zapasowego klucza z immobilizrem do samochodu Toyota Yaris 2009 1,3 benzyna.
Całość usługi trwała mniej niż 20 minut. Zadowolony klient może bez stresu jeździć bez obawy, że zgubi jedyny klucz

Awaryjne otwarcie samochodu Andrychów

06-01-2021

Awaryjne otwarcie samochodu Andrychów

Pogotowie zamkowe Wadowice? Ślusarz Andrychów? Awaryjne otwieranie Zator?
Nasza firma zajmuje się otwieraniem zamków w samochodach i mieszkaniach. Jakiś czas temu w okolicach Inwałdu dostaliśmy zlecenie na otwarcie samochodu marki Chevrolet Corvette usługa polegała na awaryjnym otwarciu zamka drzwi kierowcy.

Jak nie należy wymieniać baterii

05-01-2021

Jak nie należy wymieniać baterii

W powyższym przypadku klient na własną rękę próbował wymienić akumulator na baterie w swoim pilocie. Niestety taka operacja nie jest możliwa i finał wymiany skazany był na porażkę. W naszym punkcie nóżki od akumulatora zostały wylutowane i wlutowany został nowy akumulator. Klient został uratowy i nadal mógł korzystać ze zdalnego otwierania samochodu

Kopiowanie pilota samochodowego

03-01-2021

Kopiowanie pilota samochodowego

W opisanej sytuacji klient posiada w swoim samochodzie osobną centralkę zdalnego otwierania. Częstym zjawiskiem w takich centralkach są słabej jakości plastiki w obudowach kluczy. Klucz klienta został uszkodzony. Jedyną opcją było skopiowanie pilota, dorobienie grota i przełożenie immobilizera do jakościowo lepszego klucza.

Ślusarz Śląsk 2021

01-01-2021

Ślusarz Śląsk 2021

Centrum Zabezpieczeń Włamywacz zajmuje się naprawą, regeneracją oraz wymianą zamków i stacyjek samochodowych oraz motocyklowych. Awaryjnym otwieraniem samochodów, mieszkań i innych zamków mechanicznych. Jesteśmy w stanie komputerowo dorobić klucz w przypadku jego braku z powodu zgubienia.
Kolejną usługą jaką jesteśmy w stanie wykonać to indywidualny system MasterKey

Zamknięty zamek? Awaryjne otwieranie drzwi !

30-12-2020

Zamknięty zamek? Awaryjne otwieranie drzwi !

Masz problem z zamkiem? Nie możesz otworzyć drzwi i dostać się do środka? Rozwiązaniem takiej sytuacji może być świadczona przez firmę włamywacz usługa awaryjnego otwierania zamków i wkładek. Reagujemy na każde wezwanie! Nie zostawiamy żadnego zgłoszenia bez naszej pomocy. Wystarczy przesłać zdjęcie zamka, który chcemy otworzyć jeśli uznamy, że możemy pomóc zdalnie udzielimy takich informacji w innym przypadku podamy koszt usługi, po jego akceptacji nasi pracownicy błyskawicznie zjawią się na miejscu i otworzą zablokowane drzwi.

Zgubione klucze od auta?

27-12-2020

Zgubione klucze od auta?

Jeśli mamy zagubione kluczyki i nie mamy ani jednego możemy dopisać nowy kluczyk. Usuwanie immobilizera w samochodzie? Nic z tych rzeczy, nasza firma dorabia klucze pod zamek oraz programuje immobilizer w aucie. Kolejnym rozwiązaniem zamiast usuwania transpondera jest jego wygenerowaniem z pamięci eprom. 

Otwarcie zamka w szklanych drzwiach

23-12-2020

Otwarcie zamka w szklanych drzwiach

Od awaryjnego otwierania zatrzaśniętych zamków najlepsi są fachowcy, dla nas nie jest istotne czy drzwi są szklane, metalowe czy drewniane. Dla nas ważny jest zamek jaki jest w nich zamontowany i to od niego zależy jaki może być koszt usługi. Po awaryjnym otwarciu drzwi klienta zawsze są całe nie uszkadzamy ich.

Wymiana zamka w drzwiach

20-12-2020

Wymiana zamka w drzwiach

Pracujemy jako pogotowie zamkowe na terenie Śląska i Małopolski nasz główny oddział mieści się w Bielsku-Białej. Jedna z naszych specjalizacji jest wymiana zamków, które mają za zadanie zapewnić Państwu bezpieczeństwo. Każdy zamek powinien być odpowiednio dobrany i zamontowany pod wskazane drzwi. W sytuacjach awaryjnych śląskie pogotowie ślusarskie w Bielsku dostępne jest do Państwa dyspozycji 24H na dobę, cały tydzień – również w niedziele i święta.