Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Zamki do drzwi garażowych

15-11-2022

Zamki do drzwi garażowych

Szukasz zamków do drzwi garażowych, bramowych? W naszym sklepie posiadamy w sprzedaży zamki do drzwi garażowych Wiśniowski, Hormann, Kastel. Posiadamy również klamki do drzwi garażowych oraz zamki awaryjne. Bardziej nietypowy zamek? przywieź go do nas, a nasi pracownicy zamówią dla Ciebie takie zamek.

Serwis, naprawa, regulacja drzwi – Bielsko-Biała i okolice

13-11-2022

Serwis, naprawa, regulacja drzwi –  Bielsko-Biała i okolice

Zajmujemy się awaryjnym otwieraniem drzwi i zamków antywłamaniowych, wejściowych, zewnętrznych, wewnętrznych, do mieszkań i do domów. Dodatkowo wymieniamy zamki i okucia. W każdym domu, mieszkaniu przychodzi czas, kiedy niezbędna staje się wymiana zamka. W takim przypadku można skorzystać z usług fachowca, posiadającego doświadczenie w wymianie zamków dowolnego rodzaju oraz w różnych sytuacjach losowych (zacięty zamek, zostawiony klucz od środka, zagubienia klucza, uszkodzenia zamka etc.).
Serwis, naprawa, regulacja drzwi –  Bielsko-Biała i okolice do 70km od siedziby naszej firmy.

Psujące się obudowy kluczy samochodowych

11-11-2022

Psujące się obudowy kluczy samochodowych

Częste korzystanie z kluczy samochodowych skraca ich żywotność. Przecierające się gumki w scyzorykach Kia, hyundai czy citroen. Jedynym wyjściem jest wymiana obudowy całkiem na nową bez wad. W naszym punkcie dzięki specjalnym narzędziom w ciągu 20 minut możemy wymienić obudowę oraz dorobić nowy grot do samochodu.

Klucz zapasowy do samochodu to podstawowa sprawa!

09-11-2022

Klucz zapasowy do samochodu to podstawowa sprawa!

Powodów dla których warto dorobić zapasowy klucz można by wymienić dużo. Najważniejszym powodem jest brak możliwości odpalenia samochodu, gdy jedyny klucz zostanie uszkodzony, złamany lub zgubiony. Przyjedź do nas a w ciągu półgodziny wyjedziesz z zapasowym kluczem z immobilizerem do swojego pojazdu. Dorabiamy również klucze z pilotami.

Zepsuty klucz Citroen

07-11-2022

Zepsuty klucz Citroen

W takich przypadkach jak ten, kiedy część obudowy odpada, zamiast od razu wymienić tylko obudowę klienci używają pilota naciskając bezpośrednio na microswitch uszkadzając go bardzo szybko. Nasi pracownicy naprawiają również takie uszkodzenia. Zaczyna psuć się obudowa w twoim kluczu? Zapraszamy do naszego sklepu.

Dorobienie klucza z pilotem Toyota Aygo

05-11-2022

Dorobienie klucza z pilotem Toyota Aygo

Kupując samochód z jednym kluczem jak najbszyciej dorób zapasowy klucz do swojego pojazdu. Posiadanie ostatniego klucza do samochodu wiąże się z ryzykiem jego utraty i dużymi kosztami dorabiania kluczy od tzw. zera kiedy do samochodu nie ma już żadnego klucza. Przyejdź do nas. Dorabiamy klucze samochodowe z immobilizerami i pilotami.

Obudowy kluczy MQB

03-11-2022

Obudowy kluczy MQB

W niektórych modelach kluczy samochodowych pękąją metalowe elementy trzymające grot. Jedyną opcją naprawy takiego klucza jest wymiana całej obudowy na nową razem z docięciem grotu. Zdarza się, że w tych kluczach będzie trzeba również wymienić microswitch na płytce elektronicznej, ponieważ często przyklejąją się do obudowy i podczas otwierania takich kluczy część microswitcha zostaję na obudowie.

Pogotowie zamkowe Żywiec

01-11-2022

Pogotowie zamkowe Żywiec

Nasz serwis mobilny otwiera drzwi i zamki na terenie Żywiecczyzny. Wymieniamy wkładki w drzwiach, dorabiamy zgubione klucze oraz programujemy piloty. Jeśli masz złamany klucz w zamku lub stacyjce to nasze usłgi są dla Ciebie, wyjmujemy uczerbione klucze z zamków i stacyjek.

Dorabianie kluczy scyzoryk do Hondy

30-10-2022

Dorabianie kluczy scyzoryk  do Hondy

Częstym problemem oryginalnych kluczy do samochodów marki Honda są pękające i rozpadające się obudowy. Dzięki sprzętom posiadanym przez naszą firmę możemy zaproponować klientowi do wyboru różne rodzaje pilotów, między innymi klucze typu scyzoryk. Plusem tych kluczy jest solidna i wytrzymała obudowa. Jeżeli jednak posiadasz dwa klucze do swojej Hondy i nie potrzebujesz dorabiać a zepsuła Ci się obudowa, wymieniamy również same obudowy kluczy.

Nie działająca karta Renault

27-10-2022

Nie działająca karta Renault

Karta do Renault nie działa? Odpala raz na kilka razy? Jest to jedna z usterek kart Renault. Uszkodzona zostaje płytka elektroniczna i czytnik w samochodzie nie zawsze ją wykywa. W takim przypadku rozwiązaniem jest dorobienie nowej karty do samochodu, tym bardziej jeżeli niesprawa karta jest ostatnią do samochodu. Posiadasz tylko jeden klucz do swojego pojazdu? Zapraszamy do kontaktu.