Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Otwarcie samochodu z zatrzaśniętym kluczem

04-09-2020

Otwarcie samochodu z zatrzaśniętym kluczem

Awaryjnie otwieramy wszystkie dostępne samochody na naszym rynku nie zależnie czy klucze zostały zgubione czy zatrzaśnięte w bagażniku. Nasze pogotowie zamkowe jest w stanie również dorobić nowe klucze do samochodu nie mając klucza wzorcowego. 

Drzwi nie chcą sie otworzyć

01-09-2020

Drzwi nie chcą sie otworzyć

Kiedy nasz klucz jest krzywy, złamany a my nie możemy dostać sie do środka ponieważ nie posiadamy zapasowych kluczy to jeszcze nie panikujmy. Włamywacz Bielsko awaryjnie otwiera wszystkie zamki mieszkaniowe, nawet te które z jakiegoś powodu są uszkodzone. 

Wymiana starych zamków w drzwiach

29-08-2020

Wymiana starych zamków w drzwiach

Włamywacz również wymienia stare zamki w drzwiach na nowe. O ile dany zamek jest nadal produkowany jesteśmy w stanie go wymienić.  W sytuacji kiedy takich zamków nie produkują i nie ma ich w sprzedaży nasza firma nie będzie mogła pomóc. Jeśli są to bardzo stare drzwi zalecamy ich wymianę na nowe.

Kodowanie pilota z immobilizerem Toyota Bielsko

26-08-2020

Kodowanie pilota z immobilizerem Toyota Bielsko

Posiadasz klucz który lada moment może się rozlecieć? Któryś przyciska przestaje już działać i nie otwiera samochodu? Na naszym punkcie dorabiani kluczy jesteśmy w stanie zaprogramować klucze z pilotem oraz transponderem tak abyś mógł zdalnie otwierać auto a jednocześnie je zapalać po przekręceniu stacyjki.

Zatrzaśnięte klucze Żywiec

23-08-2020

Zatrzaśnięte klucze Żywiec

W ostatnim czasie dostaliśmy wezwanie na usługę awaryjnego otwarcia samochodu z kluczami zatrzaśniętymi w środku.Zlecenie miało miejsce w żywcu a całość usługi nie trwała dłużej jak 20min.

Wymiana wkładki w drzwiach

16-08-2020

Wymiana wkładki w drzwiach

Wymiana zamka nie musi być tylko następstwem zgubionych kluczy, w przypadku zacinającego się zamka również powinniśmy wymienić zamek na nowy. Bardzo ważny jest dobór zamka, nasi ślusarze na miejscu zawsze doradzą jaki zamek dobrać pod istniejące drzwi i ich okucia. 

Awaryjne otwieranie maski samochodu Ford

13-08-2020

Awaryjne otwieranie maski samochodu Ford

Zatrzasnąłeś klucze pod maską samochodu? Jeśli zamek mechaniczny jest sprawny nasi ślusarze bez problemu poradzą sobie z awaryjnym otwarciem zamka maski. Na podstawie wkładki nasza firma jest w stanie dorobić również klucze.

Awaryjne otwieranie bram garażowych

09-08-2020

Awaryjne otwieranie bram garażowych

Z jakiegoś powodu nie możesz otworzyć swojego garażu? a może  zgubione klucze, zepsuty zamek, a może klucz się złamał ? Nasze pogotowie zamkowe awaryjnie otwiera wszystkie zamki mechaniczne. Dodatkowo po otwarciu drzwi jesteśmy w stanie wymienić wkładkę na nową. 

Montaż systemu jednego klucza Master Key

06-08-2020

Montaż systemu jednego klucza Master Key

Chcesz zamontować system Master Key w twoim domu lub firmie? Nasza firma nie tylko układa i sprzedaje systemy master ale rownież zapewniamy profesjonalny montaż. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. systemy firm Wilka, Lob, Gam, Abus, Winkhaus. System jednego klucza idealnie się sprawdzi, kiedy mamy wiele pomieszczeń i każde otwierane jest innym kluczem a my mamy dość pęku kluczy i szukania który z nich otwiera dany zamek.

Naprawianie przycisków samochodowych oraz wymiana obudowy

03-08-2020

Naprawianie przycisków samochodowych oraz wymiana obudowy

W naszej ofercie po za dorobieniem nowego oferujemy profesjonalną naprawę kluczyków samochodowych. Jeśli masz uszkodzaoną obudowę jesteśmy w stanie wymienić ją na nową. W przypadku uszkodzenia mechanicznego możemy dorobić nowy grot na maszynie komputerowej. Dodatkowo zajmujemy sie lutowaniem nowych przycisków w pilotach.