Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Kodowanie klucza z pilotem Bielsko

21-06-2019

Kodowanie klucza z pilotem Bielsko

Włamywacz to również programowanie transponderów zwanych inaczej czipem. W związku z szeroką gamą kodowarek dorobienie klucza z pilotem oraz zakodowanie immobilizera do samochodu marki Skoda Rapid z 2013 roku to kwestia około 30 min. W przypadku innych modeli również jesteśmy w stanie w niedługim czasie dorobić klucze nawet w przypadku utraty ostatniej działającej sztuki. Musimy też pamiętać, że w takim przypadku ceny są zupełnie inne ponieważ klucz tworzony jest od zera. 

Awaryjne otwieranie samochodu i mieszkania Bielsko-Biała

19-06-2019

Awaryjne otwieranie samochodu i mieszkania Bielsko-Biała

Dlaczego warto zaufać naszemu pogotowiu ślusarskiemu ? Awaryjne otwieranie samochodów świadczymy w przypadku zatrzaśnięcia lub zgubienia kluczy. Otwieramy wszystkie marki samochodów również auta klasy premium. Nasz zespół działa na rynku od ponad 12 lat, dlatego też mamy wiedzę na temat funkcjonowania zamków zarówno domowych jak i samochodowych. Coroczne szkolenia naszego zespoły ślusarzy zapewniają nam szeroką game usług jakie wykonujemy dla Państwa. Posiadamy wpisy na listach kwalifikowanych pracowników zabezpieczenia technicznego Komendanta Policji w Katowicach oraz szkolenia ABW odnośnie ochrony informacji niejawnych. Nasze usługi świadczymy błyskawicznie na terenie Bielska i okolic do 60km. Dodatkowo otwieramy również zamki domowe, nie tylko w przypadku zgubienia klucza ale również w przypadku zepsutego bądź zablokowanego zamka. Pamiętajmy jeśli drzwi stawiają...

Otwieranie samochodu Daf XF w Kętach

17-06-2019

Otwieranie samochodu Daf XF w Kętach

Miejscowość Kęty zaraz nieopodal Oświęcimia i Andrychowa to w tamtym rejonie dostaliśmy zlecenie na awaryjne otwarcie samochodu ciężarowego marki Daf. Jest to pojazd produkowany przez holenderską firmę a seria XF należy do ciężarówek przystosowanych do transportu długodystansowego. Niestety ale i w tak dużych samochodach również można zatrzasnąć klucze. Pamiętajmy aby zawsze zabierać ze sobą klucze, bez znaczenia czy mamy do czynienia z dużym czy małym mobilkiem. 

Naprawa pilotów samochodowych Bielsko

14-06-2019

Naprawa pilotów samochodowych Bielsko

Bielsko-Biała ul.Sternicza 12 ( sklep przy bloku ) pod tym adresem świadczymy usługi naprawy pilotów, wymiany oraz lutowania nowych przycisków a nawet założenia nowej obudowy. W naszym sklepie stacjonarnym można również a może nawet przede wszystkim dorobić klucze samochodowe z immobilizerem oraz pilotem. Posiadamy wkładki atestowane oraz zamki wpuszczane, listwowe i wierzchnie. 

Otwarcie samochodu Mini Czechowice-Dziedzice

10-06-2019

Otwarcie samochodu Mini Czechowice-Dziedzice

Czechowice-Dziedzice to właśnie na terenie tego miasta dostaliśmy telefon w sprawie awaryjnego otwarcia samochodu Mini Cooper S z 2014 roku. Zamek w tym samochodzie schowany jest pod klamką tak aby w czasie niepogody lub zimowej chlapy nie został uszkodzony. Po zdjęciu zaślepki mogliśmy otworzyć zamek. Ciekawostką jest zamek a tym samym profil klucza, który pochodzi z najnowszych samochodów marki BMW. 

Otwarcie zamka w mieszkaniu Wisła

06-06-2019

Otwarcie zamka w mieszkaniu Wisła

Nasz praca to również otwarcia komornicze w asyście policji. Ostatnia nasza interwencja miała miejsce na jednym z osiedli na terenie Wisły. Tym razem nie doszło do awaryjnego otwarcia mieszkania ponieważ lokator otworzył drzwi dobrowolnie. Zawsze po naszej usłudze wymieniamy zamki na nowe z kompletem trzech kluczy do wkładki. Wszystkie nasze usługi staramy się wykonywać na najwyższym poziomie.

Otwarcie zamka samochodu Ustroń

03-06-2019

Otwarcie zamka samochodu Ustroń

Sobota wieczór dzwoni do nas klient w sprawie awaryjnego otwarcia samochodu Jaguar XJ. Sytuacja dziwna ponieważ auto wyposażone w system keylessgo nie widziało klucza, który był w marynarce powieszony na tylnym siedzeniu. Otwieramy samochody nie od dziś dla tego też wiemy, iż systemy te nie są idealne. Po przyjechaniu na miejsce i zdjęciu zaślepki z klamki otwarliśmy zamek awaryjny a klient mógł wyjąć klucz z marynarki. 

Otwarcie drzwi Szczyrk

30-05-2019

Otwarcie drzwi Szczyrk

Na terenie jednej z miejscowości turystycznej jaką jest Szczyrk nasze pogotowie zamkowe dostało wezwanie do otwarcia drzwi. Klient zostawiwszy od środka we wkładce klucze wyszedł i nie zabrał kluczy zapasowych. Niestety pech chciał, że zamek pod wagą kluczy zrobił obrót co spowodowało zamknięcie się zamka wpuszczanego. Po krótkim czasie namysłu klient zaczął wiercić zamek co tylko pogorszyło sprawę. Następnym krokiem było wezwanie naszych ślusarzy. Jak można się domyślić drzwi zostały otwarte a zamek wymieniony został na nowy. 

Zatrzaśnięte klucze Bystra

27-05-2019

Zatrzaśnięte klucze Bystra


Zatrzaśnięte klucze w bagażniku Audi TT z 2001 roku. Zlecenie dostaliśmy w Bystrej nieopodal Żywca klient swoje jedyne klucze zostawił w bagażniku tego pięknego cabrio. Pogoda w ostatnim czasie nas nie rozpieszcza zimno, deszcz i plucha a my cały czas do państwa dyspozycji nawet w wolne niedziele. Na całe szczęście zamki w drzwiach były w idealnym stanie co pozwoliło na szybkie otwarcie samochodu. 

Nie tylko otwieranie samochodu Żywiec

23-05-2019

Nie tylko otwieranie samochodu Żywiec

Mimo, że nasza firma trudni się awaryjnym otwieraniem samochodów i mieszań to zlecenie jakie dostaliśmy na terenie żywca polegało na zupełnie czymś innym. Przyznaję sytuacja nietuzinkowa nawet jak na nasze usługi. Nieopodal dworca PKP w miejscowości żywiec przyjęliśmy wezwanie w sprawie pozamykania samochodu. Tak nie jest to błąd klient który pojechał w delegacje zapomniał zamknąć swój samochód, na szczęście Pani parkingowa czuwała nad pojazdem i poruszyła niebo i ziemie aby auto zostało zamknięte.