Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Wymiana zamka Czechowice-Dziedzice

17-06-2023

Wymiana zamka Czechowice-Dziedzice

W zeszłym tygodniu dostaliśmy wezwanie w sprawie wymiany wkładki bębenkowej w drzwiach do pomieszczenia gospodarczego które mieściło się w Czechowicach-Dziedzicach. Nasze pogotowie zamkowe przyjmuje zlecenia na wykonanie usług ślusarskich również w niedziele i święta bez względu na pore w przypadku domów i samochodów lub od 6-22 w blokach i kamienicach ponieważ obowiązuje cisza nocna. 

Zamki do bram przesuwnych

14-06-2023

Zamki do bram przesuwnych

Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego. W sprzedaży posiadamy wkładki bębenkowe, zamki wierzchnie, zamki wpuszczane jak i zamki do bram przesuwnych. Jeżeli posiadasz mniej standardowy zamek do swoich drzwi zamówimy go dla Ciebie. Może potrzebujesz kilku wkładek otwieranych jednym kluczem? Takie zestawy również sprzedajemy.

Naprawa kluczy Peugeot, Citroen

12-06-2023

Naprawa kluczy Peugeot, Citroen

Klucz klienta był w opakanym stanie, grot w kluczu nie chciał się otwierać, dziury w gumkach na obudowie spowodoway dodatkowo uszkodzenie przycisku, który odpadł z płytki elektronicznej. Na szczęście nie doszło do całkowitego zepsucia pilota. Wlutowaliśmy nowy microswitch oraz wymieniliśmy obudowę na całkiem nową z docięciem grotu.

Zapasowy klucz z immobilizerem Citroen C3 2015

09-06-2023

Zapasowy klucz z immobilizerem Citroen C3 2015

Samochód nie posiada fabrycznego pilota? Albo posiada tylko jeden klucz z immobilizerem a drugi klucz z pilotem nie jest potrzebny? W takich sytuacjach i tak proponujemy klientom dorobienie takiego samego klucza z samym immobilizerem, ponieważ w sytuacji kiedy zostanie zgubiony jedyny klucza koszt takich usług jest kilkukrotnie wyższy niż za wczasu dorobienie zapasowego klucza.

Wymiana obudów pilotów samochodowych

07-06-2023

Wymiana obudów pilotów samochodowych

Wytarta, wyrobiona obudowa obudowa klucza samochodowego? Zepsuta sprężyna i grot nie chce wyskoczyć z obudowy? A może jeden z przycisków otwierania lub zamykania przestał działać? U nas wymienisz i naprawisz klucze do wszystich marek samochodowych na rynku. Klucz tak samo powinien być sprawny jak reszta podzespołów w samochodzie, ponieważ przede wszystkim dzięki kluczowi możesz uruchomić swój samochód i odblokować alarm jeżei taki występuję.

Dorabianie kluczy do samochodów z rynku Amerykańskiego

06-06-2023

Dorabianie kluczy do samochodów z rynku Amerykańskiego

Niektóre klucze do samochodów z rynku amerykańskiego działają na innych częstotliwościach niż w samochodach z rynku europejskiego. Zakupiłeś samochód z rynk Amerykańskiego tylko z jednym kluczem? Nie ryzykuj i już dzisiaj przyjedź po zapasowy klucz z immobilizerem i pilotem.

Dorobienie klucza Fiat Sedici 2008

05-06-2023

Dorobienie klucza Fiat Sedici 2008

Klucze do samochodów Fiat Sedici, również do samochodów Suzuki SX4 czy też swift posiadaja problem szybko wyrabiających się mikroprzełączników. Jeżeli samochód posiada 2 klucze i wydarzy się problem z przyciskami warto je wymienić. Z tej usługi możesz skorzystać w naszym sklepie. Jeżeli posiadasz tylko jeden klucza zachęcami do dorobienia klucza zapasowego z immobilizerem i pilotem. U nas dorobić możesz klucz do tych modeli  w scyzoryku.

Serwis i regulacja drzwi Skoczów

04-06-2023

Serwis i regulacja drzwi Skoczów

Jeśli masz problem z zamkiem listwowym który bardzo ciężko chodzi i musisz dociskać drzwi aby je pozamykać pamiętaj, że jest to kwestią czasu i zamek ulegnie uszkodzeniu. Zamki listwowe nie należą do najtańszych dlatego też warto zadbać o regulację drzwi aby otwierały się i zamykały bez oporu. Nasz serwis przeprowadza serwis drzwi oraz ich regulację.  

Wymiana zamka Żywiec

03-06-2023

Wymiana zamka Żywiec

Nasze zlecenia nie polegają tylko na awaryjnym otwieraniu samochodów ale również na wymianie zamków w drzwiach domowych. Jeśli kupiłeś dom lub mieszkanie powinieneś zacząć od wymiany wkładki na nową tak abyś miał pewność, że nikt inny nie posiada kluczy do miejsca gdzie będziesz mieszkał. Wkładki dobieramy tak aby w pełni spełniały swoją funkcję w ochronie przed złodziejami. 

Naprawa stacyjek Fiat

01-06-2023

Naprawa stacyjek Fiat

Naprawa stacyjek, wymiana podzespołów takich jak zapadki, regeneracja zużytego klucza, dorobienie klucza na maszynie komputerowej z wymiarami fabrycznymi. Oprócz dorabiania kluczy z immobilizerami również z takich usług możesz skorzystać w naszej firmie. Twoja stacyjka zaczyna gorzej działać? Klucz się zacina i coraz trudniej odpalić samochód? Zapraszamy do kontaktu