Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Zepsuta stacyjka Nissan Qashqai

22-11-2023

Zepsuta stacyjka Nissan Qashqai

W niektórych modelach Nissana, przede wszystkich Qashqai, po latach korzystania z samochodu, może pojawić się problem polegający na coraz cięższym wyciąganiem klucza ze stacyjki. Powodem tego są wytarte już klucze oraz elementy w stacyjce. W takim przypadku konieczna jest regeneracja stacyjki oraz dorobienie nowego grotu. Masz podobny problem? Przywieź do nas stacyjkę a w ciągu kilku godzin wrócisz z w pełni sprawnym kluczem oraz zregenerowaną stacyjką.

Kodowanie kluczy MQB

21-11-2023

Kodowanie kluczy MQB

Posiadasz samochód na płycie MQB i tylko jeden klucz? Zapraszamy do naszego sklepu w Bielsku-Białej. Przy takich samochodach np, Volkswagen Golf 7, warto posiadać drugi klucz do samochodu, którym można odpalić samochód. Zgubienie klucza do tego samochodu może okazać się bardzo kosztowne. Zadbaj o swój portfel i dorób zapasowy klucz do samochodu. Tego typu klucze wystepują również między innymi w samochodach marki Seat i Skoda.

Kodowanie kluczy z transponderami

20-11-2023

Kodowanie kluczy z transponderami

Nawet do starszych samochodów warto posiadać drugi klucz z immobilizerem. W niektórych modelach występowały rzadziej spotykane transpondery. Gubiąc ostatni klucz do takiego samochodu narażamy się na wysokie koszta związane z dorobieniem klucza na podstawie zamka lub stacyjki i zakodowaniem immobilizera od podstaw. Zapasowy klucz z immobilizerem może również uratować Cie z takich sytuacji jak złamanie klucza oryginalnego lub zatrzaśnięcie go w samochodzie.

Zamknięte drzwi i wkładka antywłamaniowa Żywiec

19-11-2023

Zamknięte drzwi i wkładka antywłamaniowa Żywiec

Jeśli posiadasz drzwi antywłamaniowe z antabą i wkładką atestowaną nie mając zapasowego klucza przy sobie a zatrzasnąłeś go w środku? Spokojnie to jeszcze nie powód do paniki. Nasze pogotowie zamkowe dojedzie do wskazanej miejscowości w tym przypadku Żywiec i awaryjnie otworzy zamek w drzwiach. Usługi ślusarskie świadczymy mobilnie z dojazdem do klienta. Dodatkowo serwisujemy drzwi i wymieniamy zamki na nowe. 

Otwieranie samochodów z zatrzaśniętymi kluczami Bielsko

18-11-2023

Otwieranie samochodów z zatrzaśniętymi kluczami Bielsko

W miejscowości Bielsko-Biała pod jednym z marketów na samym wejściu do sklepu klient zatrzasnął klucze w odpalonym samochodzie marki Hyundai. W takich sytuacjach przyjeżdżamy najszybciej jak to tylko możliwe i tak też było w tym przypadku. Dosłownie serwisant zjawił się na miejscu po 10 minutach od wezwania i otworzył zatrzaśnięte drzwi w aucie. Pamiętajmy aby na taką okoliczność mieć zapasowy klucz, jeśli nie masz zapraszamy do naszego sklepu w celu dorobienia klucza. 

Ostatni klucz do samochodu bez pilota

17-11-2023

Ostatni klucz do samochodu bez pilota

Zdarzyło Ci się zgubić klucz z pilotem, ale na całe szczęście został jeszcze klucz z immobilizerem, którym da się odpalać samochód? Przyjedź do nas a w ciągu godziny wyjedziesz z nowym pełnym kluczem z pillotem i immobilizerem. Może jednak posiadasz dwa klucze ale np. w jednym złamał się grot, lub zepsuła się obudowa. Zajmujemy się również naprawami kluczy samochodowych.

Wyprzedaż wkładek Gerda Pro System

15-11-2023

Wyprzedaż wkładek Gerda Pro System

Potrzebujesz wkładkę bębenkową z atestem klasy C? W naszym stacjonarnym sklepie znajdziesz wkładki bębenkowe od podstawowych po antywłamaniowe. Aktualnie trwa u nas wyprzedaż na wkładki firmy Gerda Prosystem, zarówno dwustronne jak i wkładki z gałką. Dodatkowo wkładki ProSystem posiadają 5 kluczy w zestawie.

Dorobienie klucza BMW 530

14-11-2023

Dorobienie klucza BMW 530

Oprócz wymiany akumulatorków w kluczach BMW między innymi seria 5, dorobisz u nas pełny zapasowy klucz z immobilizerem i pilotem, zarówno wersję z kluczem metalowym jak i wersję klucza typu slot. Jeżeli jednak posiadasz dwa klucze ale piloty przestały działać, wymienisz u nas na miejscu akumulator w kluczu.

Gumki obudów kluczy samochodowych

13-11-2023

Gumki obudów kluczy samochodowych

W niektórych modelach kluczy samochodowych jak zepsuję się zewnętrzna część obudowy klucza samochodowego, np na miejscu przycisku zrobi się dziura i nie da się naciskać na przycisk, nie trzeba wymieniać całej obudowy na nową. Wystarczy wymienić tylko gumkę odpowiedzialną za przyciskanie mikroprzełączników. Masz podobny problem z kluczem? Przywieź go do nas!

Zgubione klucze od auta w Bielsku

12-11-2023

Zgubione klucze od auta w Bielsku

Nasze usługi dotyczą przede wszystkim awaryjnego otwierania zamków samochodowych ale również mobilnego dorabiania kluczy w sytuacji kiedy został zgubiony ostatni działający. W poprzednim tygodniu otwieraliśmy auto i dorabialiśmy zupełnie nowe klucze z immobilizerem ponieważ stare gdzieś się zapodziały. Usługa została wykonana na terenie Bielska i nie trwała dłużej niż 45minut. Jeśli Ty zgubiłeś klucz, zatrzasnąłeś samochód ale nie możesz dostać się do mieszkania zadzwoń na nasz numer serwisowy a tam umówisz się na usługę z naszym serwisantem.