Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Regeneracja stacyjek Toyota

19-01-2023

Regeneracja stacyjek Toyota

Twoja stacyjka przestała działać a nie chcesz kupować zamiennika z innym kluczem niż do zamków? Nasza firma dorobi klucz na podstawie stacyjki z wymiarami fabryczni oraz zregeneruje stacyjkę pod nowe podzespoły aby znowu wszystko było sprawne.

Obudowa klucza i przycisk pilota Renault Modus

17-01-2023

Obudowa klucza i przycisk pilota Renault Modus

Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego, w któym skorzystach z usług wymiany obudowy, oraz jak w tym przypadku wymiany również przycisku na płytce elektronicznej, co było konsekwencją używania nadal pilota kiedy uszkodzeniu uległa tylko obudowa.

Zablokowany klucz w zamku Bielsko-Biała

15-01-2023

Zablokowany klucz w zamku Bielsko-Biała

Jeśli został klucz w zamku i nadal nie możesz otworzyć drzwi to zadzwoń po jednego z naszych ślusarzy, którzy przyjadą na miejsce i awaryjnie otworzą zablokowany zamek lub wkładkę. Nasze usługi ślusarskie świadczymy na terenie Bielska i okolic oddalonych nawet do 70km a wycene robimy po przez wysłanie zdjęcia.

Wymiana obudów kluczy typu scyzoryk

14-01-2023

Wymiana obudów kluczy typu scyzoryk

Przy częstym korzystaniu z kluczy samochodowych normalną sprawą jest sytuacja, że materiał z jakiego jest zrobiona wyrabia się, odpadają gumki przycisków, pękają groty, łamią się obudowy. Posiadamy obudowy kluczy samochodowych do wszystkich marek. Twoja obudowa uległa uszkodzeniu? Nie zwlekaj aż uszkodzi się pilot i nie będziesz mógł otworzyć albo odpalić samochodu.

Niedziałający pilot do samochodu

13-01-2023

Niedziałający pilot do samochodu

Nie działa jeden przycisk w twoim pilocie samochodowym? Sprawdzimy sprawność Twojego klucza samochodowego, oraz jeżeli będzie możliwość naprawimy. Najczęściej jest to wymiana przycisku na płytcę elektronicznej, który odpadł albo wyrobił się z biegiem czasu.

Dorabianie kluczy do boxów dachowych

12-01-2023

Dorabianie kluczy do boxów dachowych

Posiadasz na samochodzie box dachowy do transportu? Jeżeli posiadasz tylko jeden klucz, pomyśl jak najszybciej o doobieniu klucza zapasowego, zanim zgubisz ostatni klucz. Dorabiamy również klucze do boxów jeżeli ostatni został zgubiony.

Zamki do sejfów

11-01-2023

Zamki do sejfów

W naszej sprzedaży posiadamy równiez zamki do sejfów. Potrzebujesz wymienić zamek w swoim sejfie na nowy z innymi kluczami? Przynieś do nas zamek a dobierzemy odpowiedni. Możesz również dorobić zapasowy klucz do swojego sejfu.

Pilot Insignia

10-01-2023

Pilot Insignia

Jedyny klucz do samochodu i niestety zepsuty. Brak przycisków w obudowie oraz brak jednego mikroprzełącznika na płytce. Specjalizujemy się w dorabianiu kluczy z immobilizerami oraz pilotami. Również skorzystać możesz z takich usług jak wymiana obudowy i przycisków w kluczach samochodowych

Regeneracja zamków w drzwiach samochodowych

09-01-2023

Regeneracja zamków w drzwiach samochodowych

Zamek w drzwiach ciężko się przekręca i coraz trudniej otworzyć samochód? W niektórych przypadkach istnieje możliwość regeneracji zamka i klucza (Wymiana podzespołów w zamku oraz dorobieniu nowego klucza z wymiarami fabrycznymi). Masz podobny problem? Zadzwoń!

Otwarcie samochodu Bielsko

08-01-2023

Otwarcie samochodu Bielsko

Jeśli z jakiegoś powodu zostawisz klucze w samochodzie a ten się pozamyka to możesz otworzyć auto kluczem zapasowym, jeśli takiego nie posiadasz zadzwoń po jednego z naszych serwisantów a my awaryjnie otworzymy auto. Tym razem usługa miała miejsce w Bielsku a do otwarcia był Mercedes Sprinter z 2010roku. Usługa została wykonana niezwłocznie po zgłoszeniu.