Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Otwieranie drzwi Żywiec

18-03-2023

Otwieranie drzwi Żywiec

Otwarcie zamka w miejscowości Żywiec. Usługa polegała na otwarciu wkładki która była zblokowana oraz wymianie zamka na nowy, tak aby klient mógł przekazać klucze najemcy. Jeśli masz zamek który powoli zaczyna się haczyć lub zacinać zadzwoń a nas a my przyjedzimy na miejsce i wykonamy usługę wymiany.

Regeneracja stacyjki Ford Transit

17-03-2023

Regeneracja stacyjki Ford Transit

Samochody typu Ford Transit wykorzystywane są przede wszystkim w transporcie, przez co dziennie potrafi być odpalany po kilkanaście do kilkudziesięciu razy, co powoduje mocne zużycie się klucza oraz zapadek z biegiem czasu. Po czasie zaczyna się coraz ciężej przekręcać stacyjka aż w końcu może dojśc do całkowitego jej zablokowania. Nie zawsze pomaga samo dorobienie klucza. Wymagana jest przede wszystkim wymiana podzespołów w stacyjce jak i dorobienie klucza z wymiarami fabrycznymi.

Sprawny klucz, sprawny samochód

16-03-2023

Sprawny klucz, sprawny samochód

Posiadasz niesprawny klucz do swojego samochodu? Wpadnięty przycisk w obudowie, jeden z przycisków nie działa przez co nie da się odblokować alarmu? Złamany uchwyt grota w klucza i nie da się przekręcić stacyjki? Nasi serwisanci na codzień mają styczność z takimi przypadkami. Zamiast dorabiać kolejny klucz, jeżeli samochód posiada dwa klucze, w dużej ilości przypadków istnieje szansa na naprawę klucza, przez wymiane obudowy, wymiane przycisku czy dorobienia złamanego klucza.

Dorabianie zapasowych kluczy samochodowych Bielsko

15-03-2023

Dorabianie zapasowych kluczy samochodowych Bielsko

Zapraszamy Cie do naszego sklepu stacjonarnego w Bielsku gdzie specjalizujemy się w dorabianiu przede wszystkim samochodowych. Klucze z immobilizerami po klucze z immobilizerem i pilotem, jak również w niektórych samochodach istnieje możliwość zakodowanie samego pilota, jeżeli samochód posiada tylko klucz z immobilizerem.

Wkładki bębenkowe z zabezpieczeniem przeciw włamaniom

14-03-2023

Wkładki bębenkowe z zabezpieczeniem przeciw włamaniom

Aby bezpieczenie zabezpieczyć dom lub mieszkanie należy dobrać odpowiednią klamkę, gdzie od strony zewnętrznej nie bedzie się dało takiej klamki odkręcić. Dodatkowo należy zamontować wkładkę z odpowiednim wymiarem, aby wkładka nie wystawała poza szyld. W niektórych sytuacjach nie ma takiej możliwości, aby dobrać pasującą na wymiar, ponieważ przez wąskie drzwi już najkrótsza wkładka wystaje poza szyld. W naszym sklepie kupisz wkładke odpowiednią do takich sytuacji. Wkładka posiada dodatkowe nacięcia przeciw włamaniom.

System Masterkey

13-03-2023

System Masterkey

Chociaż dużo osób błędnie myśli, że posiadając jeden klucz do kilku zamków dajemy złodziejowi łatwieszy dostęp do swoich mieszkań, domów, nie jest to prawdą, ponieważ posiadanie jednego klucza do nawet kilkudziesięciu zamków w ogóle nie zmniejsza bezpieczeństwa. Jest to przede wszystkim wygoda. Wkładki bębenkowe, kłódki, półwkładki można ułożyć tylko pod jeden klucz, lub podzielić na różne poziomy, dzięki czemu jest to również idealne rozwiązanie dla różnych pensjonatów, domków wypoczynkowych. Właściciel obiektu może posiadać klucz generalny otwierający wszystkie zamki, natomiast pojedyncze wkładki, drzwi bedą otwierane całkiem innym kluczem.

Dorabianie kluczy do baterii rowerowych Giant

10-03-2023

Dorabianie kluczy do baterii rowerowych Giant

W rowerach elektrycznych aby wyciągnąć baterie wymagane jest użycie klucza w zamku. Warto również zadbać, aby do swojego roweru posiadać zapasowy klucz, ponieważ zgubienie ostatniego klucza może być kosztowne, llicząc demontaż oraz wymianę zamka na nowy. Jeżeli posiadasz rower elektryczny i tylko jeden klucz do baterii rowerowej zapraszamy. Dorabiamy klucze do baterii rowerów wszystkich producentów

Dorabianie kluczy samochodowych u klienta

09-03-2023

Dorabianie kluczy samochodowych u klienta

Posiadasz samochód z kluczem i potrzebujesz zapasowy? Przyjedź do nas, a w ciągu godziny wyjedziesz z drugim kluczem do swojego pojazdu. Zdarzają się sytuację kiedy klient zgubi ostatni klucz i nie może odpalić samochodu. W takich sytuacjach nasi serwisanci dojeżdzają do samochodu klienta i na miejscu dorabiają całkiem nowy klucz.

Zamki baskwilowe, rozporowe

08-03-2023

Zamki baskwilowe, rozporowe

Oprócz usług takich jak dorabianie kluczy samochodowych, czy kodowanie pilotów, w naszym sklepie stacjonarnym możesz zakupić zamki drzwiowe, wkładki bębenkowe czy też zamki baskwilowe, rozporowe do drzwi rozsuwanych, szuflad lub drzwiach w szafkach.

Klucze mieszkaniowe i samochodowe Bielsko-Biała

07-03-2023

Klucze mieszkaniowe i samochodowe Bielsko-Biała

Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego w Bielsku-Białej. Dorobisz u nas klucze do mieszkań wszystkich proucentów, a przede wszystkim dorobisz zapasowy klucz do swojego samochodu. Między innymi zakodujemy klucz z samym immobilizerem, lub klucz z pilotem. Może posiadasz dwa klucze ale jeden z nich jest uszkodzony? Złamany grot, nie działający przycisk? Taki klucz również naprawimy.