Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Pilot BMW nie działa

25-08-2023

Pilot BMW nie działa

Pilot do twojego samochodu BMW przestał otwierać i zamykać samochód zdalnie? Przychodzimy z pomocą. Zazwyczaj problemem jest wbudowany akumulatorr w pilota, którego nie da się wymienić jak zwykła baterię w kluczu samochodowym. Wymagane jest wtedy wylutowanie starego akumulatora i wlutowanie nowego. Z takiej usługi skorzystać możesz w naszym sklepie jak również możemy dorobić nowy pełny klucz z immobilizerem i pilotem.

Zepsuta obudowa i nowy klucz z pilotem Hyundai i30

24-08-2023

Zepsuta obudowa i nowy klucz z pilotem Hyundai i30

Zakupiony nowy samochód z jednym tylko kluczem i na dodatek uszkodzonym? Taką sytuację miał nasz klient. Kupił samochód tylko z jednym kluczem a w tym kluczu była uszkodzona obudowa i nie było przycisku zamykania. W ciągu godziny od dostarczenia do nas samochodu wyjechał z nowym pełnym kluczem z pilotem a po tej usłudze została naprawiona i wymieniona obudowa w kluczu oryginalnym.

Dorabianie kluczy z pilotem Toyota Proace

23-08-2023

Dorabianie kluczy z pilotem Toyota Proace

Główny pilot klienta został wyprany przez co doszczętnie uszkodzony. Nie było możliwości naprawy. Działał tyko immobilizer do odpalania samochodu a samochód trzeba było otwierać manualnie z zamka. Było to dość niewygodne przy samochodzie roboczym, który codziennie był otwierany i zamykany po kilkanaście razy. Jedynym rozwiązaniem było dorobienie nowego pełnego klucza z immobilizerem i pilotem. Tobie również zdarzyła się taka usterka? Zapraszamy po nowy klucz z pilotem.

Zapasowy klucz z immobilizerem do twojego samochodu

21-08-2023

Zapasowy klucz z immobilizerem do twojego samochodu

Czy to nowy samochód, czy starszy z 2000 roku powinien posiadać zapasowy klucz z immobilizerem. Zabezpiecz swój portfel już teraz. Gdyby został zgubiony klucz do samochodu nawet z takiego rocznika dorobienia klucza od zera może być dość kosztowne w porównaniu do dorobienia zapasowego klucza z immobilizerem.

Zatrzaśnięte drzwi Bielsko-Biała

20-08-2023

Zatrzaśnięte drzwi Bielsko-Biała

W przypadku zatrzaśnięcia kluczy w domu czy też samochodzie a nawet jego bagażnika nie musisz panikować ani tym bardziej wybijać szyby czy dewastować drzwi. Zadzwoń po profesjonalny serwis ślusarski wlamywacz.pl a my awaryjnie otworzymy dom lub auto. Zajmujemy się pomocą w otwieraniu zamków, wkładek, domów, biur, samochodów, bagażników dachowych lub rowerowych. Jeśli chcesz dorobić klucz również trafiłeś pod dobry adres programujemy większość kluczy nawet tych nowych z funkcją keylessgo. 

Ślusarz Bielsko-Biała

19-08-2023

Ślusarz Bielsko-Biała

Nasze usługi ślusarskie dotyczą zamków, drzwi, kluczy i samochodów. Firma włamywacz.pl nie tylko otwiera zatrzaśnięte drzwi samochodów ale również wymienia zamki w drzwiach, zajmuje się regulacją i naprawą drzwi antywłamaniowych. Jeśli masz dwie różne wkładki w drzwiach i chciałbyś je ujednolicić lub wymienić na nowy komplet to nasz serwis wykona dla Ciebie taką usługę. Dodatkowo możemy na miejscu wyregulować drzwi tak aby otwierały się i zamykały bez używania siły lub ich dociągania. Nasze pogotowie zamkowe jest czynne również w niedziele i święta. 

Wymiana obudowy klucza Toyota Avensis

18-08-2023

Wymiana obudowy klucza Toyota Avensis

Niekiedy zdarza się, że obudowa nie jest bardzo uszkodzona, tylko np. grot jest już wyrobiony, albo sama obudowa nie wygląda już jakby była pierwszej świeżości. Na codzień nasza firma ma do czynienia z obudowami uszkodzonymi, natomiast jeżeli chcesz wymienić obudowę klucza aby znowu wyglądała jak nowa zapraszamy!

Zapasowy klucz przed podróżą

17-08-2023

Zapasowy klucz przed podróżą

Planujesz wakację, lub po prostu podróż dalej od domu samochodem? Zabierz ze sobą swój klucz zapasowy jeżeli taki posiadasz. Zawsze warto jadąc gdzieś dalej wziąć dwa klucze i jeden schować osobno, aby zawsze mógł zostać użyty jako awaryjny w nagłych sytuacjach, np. kiedy pierwszy kllucz zostanie zgubiony lub oszkodzony. Jeżeli nie posiadasz zapasowego klucza zapraszamy Cie do naszego sklepu, gdzie w ciągu zaledwie 30 minut wyjedziesz z zapasowym kluczem z immobilizerem do swojego samochodu.

Nowa obudowa klucza Fiat Ducato

15-08-2023

Nowa obudowa klucza Fiat Ducato

Sprawdź czy przypadkiem twoja obudowa nie wygląda podobnie. Niektórzy nawet pomimo obudowy w tak słabym stanie nadal korzystają z takiego klucza i nie widzą w tym żadnego problemu, a problemów może być kilka od rozpadającej  się obudowy po wytarty klucz, który w końcu może przestać działać w stacyjce. W naszej firmie wymienisz pełną obudowę wraz z docięciem grotu.

Zamki awaryjne do drzwi garażowych

14-08-2023

Zamki awaryjne do drzwi garażowych

Niektore bramy garażowe posiadają dodatkowy zamek awaryjny używany np. podczas braku prądu w budynku. Oprócz standardowych zamków do drzwi, bram, furtek w naszym asortymencie posiadamy również właśnie zamki awaryjne do drzwi garażowych. Może posiadasz sprawny zamek ale został Ci tylko jeden kluczyk? Również możesz dorobić taki klucz w naszej firmie.