Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Wymiana przycisku w pilocie Citroen

20-01-2021

Wymiana przycisku  w pilocie Citroen

Nie używaj pilota jeżeli została obudowa została już uszkodzona! W tym przypadku obudowa pilota została uszkodzona a klient nadal używał przycisku na płytce elektronicznej co spowodowało zepsucie mikroprzełącznika. Zamiast wymiany samej obudowy klucza, trzeba było również wymienić mikroprzełącznik na płytce co wiązało się z dodatkowymi kosztami, których można było uniknąć

Dorobienie klucza z pilotem Renault Master

18-01-2021

Dorobienie klucza z pilotem Renault Master

W naszym punkcie dorobić możesz również klucz do Renault Master. Możemy również dorobić klucz w kształcie scyzoryka, co w przypadku orygianlnego klucza nie jest możliwością. Dużym atutem takiego klucza jest możliwość słożenia go, dzięki czemu metalowy grot nie odstaje od klucza. Oczywiście sam desing klucza jest o wiele ładniejszy niż klucz oryginalny.

Naprawa klucza Toyota

16-01-2021

Naprawa klucza Toyota

Nie czekaj z naprawą klucza. W tym przypadku po wypadnięciu gumki nad mikroprzełącznikiem klient nadal używał pilota, co spowodowało zepsucie mikroprzełącznika. W naszym punkcie został on wymieiony na nowy, wymieniona została obudowa, a cały pilot dostał drugie życie.

Wymiana obudowy w scyzoryku Opel

14-01-2021

Wymiana obudowy w scyzoryku Opel

W naszym punkcie wymienisz obudowe klucza samochodowego na miejscu! W tym przypadku obudowa klienta została do tego stopnia wyrobiona, że gumki na obudowie nie wracały i cały czas był przyciśnięty przycisk otwierania samochodu. Została wymieniona obudowa, dorobiony grot, a klient bez stresu mógł otwierać i zamykać zdalnie samochód

Zacięty zamek w drzwiach Pszczyna

12-01-2021

Zacięty zamek w drzwiach Pszczyna

Zaciął ci się zamek w drzwiach antywłamaniowych? Potrzebujesz otworzyć drzwi i dostać się do środka? Dobrze trafiłeś, firma włamywacz zajmuje się otwieraniem zamków i drzwi antywłamaniowych. Dodatkowo wymieniamy podzespoły na nowe tak aby doprowadzić drzwi stanu sprawności. Po usłudze wymiany zamka zajmujemy się regulacją drzwi tak aby zapobiec powtórzeniu się awarii.

Wymiana zamka międzybrodzie bialskie

10-01-2021

Wymiana zamka międzybrodzie bialskie

Pogotowie zamkowe przyjmuje zlecenia również z Żywca i okolic, nasi ślusarze dojeżdżają na miejsce w 20min od zgłoszenia co pozwala na szybkie wykonanie usługi. Ostatnia usługa w tamtej okolicy polegała na wymianie zamków na nowe ponieważ stare przestały działać. Wszystkie sprzedawane przez nas wkładki posiadają w zestawie 3 klucze a komplety wkładek 6 kluczy.

Dorabianie breloków zbliżeniowych do domofonów

09-01-2021

Dorabianie breloków zbliżeniowych do domofonów

W naszym punkcie na osiedlu beskidzkim możesz dorobić brelok zbliżeniowy do domofonu. W coraz większej ilości bloków montowane są domfony, gdzie jest możliwość otwierania drzwi za pomocą właśnie takiego breloka. Czas usługi dorobienia breloka jest krótszy niż standardowego klucza do drzwi. Zapraszamy!

Dorobienie zapasowego klucza Toyota Yaris 2009

07-01-2021

Dorobienie zapasowego klucza Toyota Yaris 2009

Usługa dotyczyła dorobienia zapasowego klucza z immobilizrem do samochodu Toyota Yaris 2009 1,3 benzyna.
Całość usługi trwała mniej niż 20 minut. Zadowolony klient może bez stresu jeździć bez obawy, że zgubi jedyny klucz

Awaryjne otwarcie samochodu Andrychów

06-01-2021

Awaryjne otwarcie samochodu Andrychów

Pogotowie zamkowe Wadowice? Ślusarz Andrychów? Awaryjne otwieranie Zator?
Nasza firma zajmuje się otwieraniem zamków w samochodach i mieszkaniach. Jakiś czas temu w okolicach Inwałdu dostaliśmy zlecenie na otwarcie samochodu marki Chevrolet Corvette usługa polegała na awaryjnym otwarciu zamka drzwi kierowcy.

Jak nie należy wymieniać baterii

05-01-2021

Jak nie należy wymieniać baterii

W powyższym przypadku klient na własną rękę próbował wymienić akumulator na baterie w swoim pilocie. Niestety taka operacja nie jest możliwa i finał wymiany skazany był na porażkę. W naszym punkcie nóżki od akumulatora zostały wylutowane i wlutowany został nowy akumulator. Klient został uratowy i nadal mógł korzystać ze zdalnego otwierania samochodu