Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Akumulator Mini Cooper

24-01-2023

Akumulator Mini Cooper

Oprócz wymiany zwykłych baterii w kluczach samochodowych zajmujemy się również wymianą akumulatorków w kluczach BMW oraz kluczach typu slot Mini. Przyczyną nie działającego klucza może być słaby akumulator pracujący od lat w kluczu albo pęknięcie jednej z nóżek akumullatora i brak styku pomiędzy akumulaltorem a płytką.

Klucz z immo Fiat 500L

23-01-2023

Klucz z immo Fiat 500L

Najbezpieczniej dorobić klucz do samochodu jak najszybciej po zakupie samochodu z jednym kluczem, lub po prostu po zgubieniu jednego z dwóch kluczy. W samochodach gdzie można dorobić klucz z pilotem, nie jest koniecznością dorabiania takiego klucza. Jeżeli nie przeszkadza Ci otwieranie samochodu z zamka dorobić możesz klucz z immobilizerem, co jest również tańszą opcją.

Klucz Meriva A w scyzoryku

21-01-2023

Klucz Meriva A w scyzoryku

Nasza firma specjalizuje się w dorabianiu kluczy samochodowych z immobilizerem i pilotem. W niektórych przypadkach, jak również w tym przypadku klient posiadał klucz z immobilizerem i pilotem, ale zależało mu aby nowy klucz był w scyzoryku. W tym przypadku nie było żadnego dla nas problemu i nowy dorobiony klucz był nowego typu.

Dorabianie kluczy Volkswagen Crafter 2019

20-01-2023

Dorabianie kluczy Volkswagen Crafter 2019

Zgubiłeś klucz do najnowszego systemu klucza Volkswagen Crafter?  Dla nas to nie problem! Dorabiamy klucze samochodowe z pilotem do najnowszych typów pilotów do samochodów marek volkswagen, skoda, seat.

Regeneracja stacyjek Toyota

19-01-2023

Regeneracja stacyjek Toyota

Twoja stacyjka przestała działać a nie chcesz kupować zamiennika z innym kluczem niż do zamków? Nasza firma dorobi klucz na podstawie stacyjki z wymiarami fabryczni oraz zregeneruje stacyjkę pod nowe podzespoły aby znowu wszystko było sprawne.

Obudowa klucza i przycisk pilota Renault Modus

17-01-2023

Obudowa klucza i przycisk pilota Renault Modus

Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego, w któym skorzystach z usług wymiany obudowy, oraz jak w tym przypadku wymiany również przycisku na płytce elektronicznej, co było konsekwencją używania nadal pilota kiedy uszkodzeniu uległa tylko obudowa.

Zablokowany klucz w zamku Bielsko-Biała

15-01-2023

Zablokowany klucz w zamku Bielsko-Biała

Jeśli został klucz w zamku i nadal nie możesz otworzyć drzwi to zadzwoń po jednego z naszych ślusarzy, którzy przyjadą na miejsce i awaryjnie otworzą zablokowany zamek lub wkładkę. Nasze usługi ślusarskie świadczymy na terenie Bielska i okolic oddalonych nawet do 70km a wycene robimy po przez wysłanie zdjęcia.

Wymiana obudów kluczy typu scyzoryk

14-01-2023

Wymiana obudów kluczy typu scyzoryk

Przy częstym korzystaniu z kluczy samochodowych normalną sprawą jest sytuacja, że materiał z jakiego jest zrobiona wyrabia się, odpadają gumki przycisków, pękają groty, łamią się obudowy. Posiadamy obudowy kluczy samochodowych do wszystkich marek. Twoja obudowa uległa uszkodzeniu? Nie zwlekaj aż uszkodzi się pilot i nie będziesz mógł otworzyć albo odpalić samochodu.

Niedziałający pilot do samochodu

13-01-2023

Niedziałający pilot do samochodu

Nie działa jeden przycisk w twoim pilocie samochodowym? Sprawdzimy sprawność Twojego klucza samochodowego, oraz jeżeli będzie możliwość naprawimy. Najczęściej jest to wymiana przycisku na płytcę elektronicznej, który odpadł albo wyrobił się z biegiem czasu.

Dorabianie kluczy do boxów dachowych

12-01-2023

Dorabianie kluczy do boxów dachowych

Posiadasz na samochodzie box dachowy do transportu? Jeżeli posiadasz tylko jeden klucz, pomyśl jak najszybciej o doobieniu klucza zapasowego, zanim zgubisz ostatni klucz. Dorabiamy również klucze do boxów jeżeli ostatni został zgubiony.