Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Zamki główne zamków listwowych

18-05-2023

Zamki główne zamków listwowych

W sprzedaży posiadamy oprócz zamków listwowych rówież same kasety główne. Nie do wszystkich modeli zamków istnieje możliwość zakupu samej kasety. W niektórych przypadkach trzeba zakupić cały zamek listwowy z wszystkimi zamkami. Oprócz sprzedaży nasza firma zajmuje się również serwisem zamków u klienta.

Zapasowy klucz z immobilizerem i wymieniona obudowa klucza Citroen Jumper

17-05-2023

Zapasowy klucz z immobilizerem i wymieniona obudowa klucza Citroen Jumper

Roboczy samochód powinien być w pełni sprawny tak samo jako jego kluczyki. Klucz z pilotem klienta miał uszkodzony przycisk otwierania oraz uszkodzoną obudowę. Poza dorobieniem zapasowego klucza z immobilizerem wymieniony został microswitch na płytcę oraz cała nowa obudowa wraz z dociętym grotem. Po zakupie samochodu z jednym kluczem zapraszamy do naszego sklepu po zapasowy klucz z immobilizerem

Przyciski do pilotów samochodowych

16-05-2023

Przyciski do pilotów samochodowych

Podczas samodzielnej wymiany obudowy przez klienta, uszkodzone zostały przyciski (microswitch) na płytce pilota do samochodu Renault. W naszym sklepie naprawiony został pilot i wymienione dwa mikroprzełączniki. Jeżeli nie masz doświadczenia i nie wiesz jak wymienić obudowę w swoim kluczu, przywieź ją do nas. Nasi pracownicy wymienioną obudowę bez uszkadzania płytki.

Zapasowy Klucz Volkswagen Up 2014

15-05-2023

Zapasowy Klucz Volkswagen Up 2014

Dzisiejsza klientka jeden z dwóch kluczy zgubiła już kilka miesięcy temu. Natomiast cały czas miała na uwadze konsekwencje wynikające z utraty ostatniego klucza do samochodu. Kiedy w końcu udało się znaleźć odrobinę czasu wolnego przywiozła do naszej firmy samochód a w przeciągu godziny mogła znowu korzystać z samochodu mając dwa sprawne klucze. Jeżeli i Ty zgubiłeś jeden klucz, zapraszamy do naszego sklepu!

Awaryjne otwarcie bagażnika samochodu BMW Świętoszówka

14-05-2023

Awaryjne otwarcie bagażnika samochodu BMW Świętoszówka

Jeśli masz problem z otwarciem bagażnika w swoim samochodzie zadzwoń po naszego serwisanta, awaryjnie otwieramy wszystkie samochody w tym auta klasy premium. W ostatnim czasie awaryjnie otwieraliśmy samochód marki bmw wyprodukowany w USA. Klucze klienta zostały w bagażniku mimo otwarcia drzwi kierowcy nasz pracownik musiał dodatkowo otworzyć zamek w bagażnik. Usługa została wykonana kompleksowo.

Zacięty klucz w zamku Wilamowice

13-05-2023

Zacięty klucz w zamku Wilamowice

Jeśli masz problem z zamkiem lub wkładką bębenkową w drzwiach to zadzwoń do nas, wymieniamy wkładki oraz naprawiamy zamki listwowe. Zablokowany klucz a Ty nie możesz go wyjąć? Klucz się kręci a drzwi nie chcą się otworzyć? Zgubiłeś klucz od zamka a może masz źle dorobiony klucz? Nasze usługi ślusarskie są dla Ciebie. Włamywacz awaryjne otwieranie samochodów i mieszkań Wilamowice

Dorabianie kluczy samochodowych Mercedes

11-05-2023

Dorabianie kluczy samochodowych Mercedes

Posiadasz samochód marki Mercedes tylko z jednym kluczem typu rybka? Nie zwlekaj! Przyjedź do nas samochodem a dorobimy i zakodujemy nowy klucz z pilotem i awaryjnym grotem schowanym w kluczu. Może posiadasz dwa klucze ale jeden jest uszkodzony? Rozwalona obudowa, jeden z przycisków nie działa? Również i z takich usług możesz u nas skorzystać. Wymieniamy przyciski oraz obudowy do wszytkich kluczy na rynku.

Wymiana obudów kluczyków Volkswagen, Seat, Skoda

10-05-2023

Wymiana obudów kluczyków Volkswagen, Seat, Skoda

Najczęstszą bolączką kluczyków typu scyzoryk do samochodów marek Seat, Skoda, Volkswagen są pękające uchwyty grotów. Zdarza się to np. z powodu wyrobionego klucza przez co ciężej przekręca się stacyjkę lub np. kiedy zablokowana jest kierownica i na siłę próbuje się przekręcić stacyjkę. Jeżeli Tobie zdarzyła się taka sytuacja zapraszamy do naszego sklepu. Wymienimy obudowy do każdego scyzoryka na rynku.

Dorabianie kluczy z pilotami Seat

09-05-2023

Dorabianie kluczy z pilotami Seat

Często spotykamy się z sytuacjami kiedy klient posiadający starszy samochód nie myśli o dorobieniu klucza zapasowego. Jest to błędne myślenie. Przy niektórych starszych samochodach zgubienie ostatniego klucza może wiązać się z wysokimi kosztami, jeżeli trzeba będzie dorobić klucz pod stacyjkę i zakodować immobilizer. Nie ryzykuj! Zapraszamy po klucz zapasowy do twojego samochodu.

Zacięta wkładka w drzwiach Skoczów

07-05-2023

Zacięta wkładka w drzwiach  Skoczów

Wezwanie dostaliśmy do Skoczowa w sprawie otwarcia drzwi gdzie zacięła się wkładka, niestety po jej otwarciu drzwi dalej były pozamykane, jak się później okazało uszkodzeniu uległ zamek wpuszczany listwowy. Nasz serwis pomaga w otwarciu we wszystkich sytuacjach dlatego tez i w tym przypadku drzwi zostały otwarte. Po naszej interwencji musieliśmy wrócić do Bielska po nowy zamek listwowy tak aby klient mógł jeszcze tego samego dnia pozamykać drzwi.