Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Zgubił się klucz do motoru lub baterii roweru elektrycznego?

21-11-2021

Zgubił się klucz do motoru lub baterii roweru elektrycznego?

Awaryjnie otwieramy baterie rowerowe wyposażone w zamki. Jeśli zgubiłeś klucz to nie ma z tym najmniejszego problemu. Pierw otworzymy zamek a w jego miejsce wstawimy nowy który posiada już klucze. Nowe klucze mechaniczne dorabiamy też do motorów.  Zamki to baterii rowerowych znjadują się opod tym linkiem.

Dorobienie klucza z system Hands-free Mazda 3

17-11-2021

Dorobienie klucza z system Hands-free Mazda 3

W naszym sklepie dorabiamy klucze z pilotami i systemami bezkluczykowymi do większości pojazdów na rynku. W dniu dzisiejszym mieliśmy przyjemność dorobienia klucza Hands-free do samochodu marki Mazda 3. Dodatkowo klient wybrał nowy wygląd całego pilota.

Wymiana wkładki i regulacja drzwi

15-11-2021

Wymiana wkładki i regulacja drzwi

Nasz serwis wymienia zamki i wkładki w drzwiach domowych a dodatkowo możemy wyregulować drzwi jeśli zamykają się nie tak jak powinny. Pamiętajmy, że drzwi powinny się otwierać i zamykać bez żadnego oporu ponieważ może to doprowadzić do uszkodzenia zamka wpuszczanego przez co drzwi nie będzie się dało otworzyć. 

Kodowanie kluczy z pilotem Suzuki Swift

13-11-2021

Kodowanie kluczy z pilotem Suzuki Swift

Zgubiłeś klucz z pilotem do swojego samochodu? Kupiłeś samochód z jednym kluczem ale bez pilota? Nie przejmuj się. Istnieje możliwość dorobienia klucza z pilotem. Dorabiamy i kodujemy klucze z pilotem do większości samochodów na rynku, jak również naprawiamy piloty samochodowe, wymieniamy obudowy, wymieniamy microswitche na płytkach elektronicznych. Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu!

Wybierz wygląd nowego klucza samochodowego!

11-11-2021

Wybierz wygląd nowego klucza samochodowego!

Planujesz dorobić klucz samochodowy z pilotem? Standardowy przekręcany w stacyjce, czy też pilot z systemem keyless, a chciałbyś żeby nowy klucz wyglądał inaczej, lepiej niż oryginał? U nas to możliwe. Zamiast klasycznego klucza z pilotem w naszym sklepie możesz wybrać wygląd swojego nowego klucza z kilku różnych wzorów.

Serwis pogwarancyjny zamków Gerda.

08-11-2021

Serwis pogwarancyjny zamków Gerda.

Włamywacz z siedzibą w Bielsku zajmuje się serwisem gwarancyjnym jak również pogwarancyjnym zamków i wkładek Gerda również tych które posiadają atesty. Jeśli posiadasz zamek który się zespół zadzwoń do naszych serwisantów a oni doradzą czy serwisować drzwi czy od razu wymienić zamek na nowy.

Obudowy pilotów samochodowych

06-11-2021

Obudowy pilotów samochodowych

Uszkodzone obudowy pilotów i kluczy samochodowych to dla nas codzienność. Niezadbanie o wymianę obudowy na czas może w niektórych przypadkach skutkować nawet dorobieniem całego nowego pilota, co jest kilkukrotnie wyższym kosztem niż wymiana obudowy. Jeżeli w twoim kluczu zrobi się dziurka na przycisku, otwiera się obudowa. Nie zwlekaj, zanim płytka elektroniczna się zepsuje. Posiadamy i wymieniamy obudowy do większości kluczy na rynku.

Dorabianie kluczy na podstawie stacyjki

03-11-2021

Dorabianie kluczy na podstawie stacyjki

Zgubiłeś ostatni klucz do samochodu? U nas możesz skorzystać z usług dorobienia klucza do samochodu nawet gdy ostatni został zgubiony. Dorabiamy klucz na podstawie zamków lub stacyjek. Koszta dorobienia klucza od zera są o wiele wyższe niz dorobienie klucza zapasowego, dlatego zawsze radzimy aby za wczasu dorobić zapasowy klucz do samochodu, aby nie narażać się na wysokie koszta.

Dorabianie kluczy z pilotem Dacia Lodgy 2017

30-10-2021

Dorabianie kluczy z pilotem Dacia Lodgy 2017

Kodowanie pilotów do najnowszych samochodów, Dorabianie kluczy do samochodów Dacia z najnowszym typem immobilizera. W dniu dzisiejszym dorabialiśmy klucz do samochodu Dacia Lodgy z 2017r. Oryginalny klucz został zgubiony na wakacjach. Klient nie zwlekając od razu pomyślał o dorobieniu klucza zapasowego. Jeżeli i Ty również zgubiłeś klucz lub kupiłeś samochód z jednym kluczem nie czekaj!

Naprawa kluczy Land Rover

27-10-2021

Naprawa kluczy Land Rover

Zepsuta obudowa? Pilot zamyka ale nie otwiera? Uszkodzone gumki na obudowie pilota? Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego. Na miejscu istnieje możliwość skorzystania z usług takich jak: Wymiana obudów kluczy samochodowych, Przelutowywanie przycisków na płytkach elektronicznych, wymiana gumek przycisków w obudowach kluczy i pilotów samochodowych, wymiana akumulatorów w pilotach Land Rover, BMW.