Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Dorobienie klucza BMW 530

14-11-2023

Dorobienie klucza BMW 530

Oprócz wymiany akumulatorków w kluczach BMW między innymi seria 5, dorobisz u nas pełny zapasowy klucz z immobilizerem i pilotem, zarówno wersję z kluczem metalowym jak i wersję klucza typu slot. Jeżeli jednak posiadasz dwa klucze ale piloty przestały działać, wymienisz u nas na miejscu akumulator w kluczu.

Gumki obudów kluczy samochodowych

13-11-2023

Gumki obudów kluczy samochodowych

W niektórych modelach kluczy samochodowych jak zepsuję się zewnętrzna część obudowy klucza samochodowego, np na miejscu przycisku zrobi się dziura i nie da się naciskać na przycisk, nie trzeba wymieniać całej obudowy na nową. Wystarczy wymienić tylko gumkę odpowiedzialną za przyciskanie mikroprzełączników. Masz podobny problem z kluczem? Przywieź go do nas!

Zgubione klucze od auta w Bielsku

12-11-2023

Zgubione klucze od auta w Bielsku

Nasze usługi dotyczą przede wszystkim awaryjnego otwierania zamków samochodowych ale również mobilnego dorabiania kluczy w sytuacji kiedy został zgubiony ostatni działający. W poprzednim tygodniu otwieraliśmy auto i dorabialiśmy zupełnie nowe klucze z immobilizerem ponieważ stare gdzieś się zapodziały. Usługa została wykonana na terenie Bielska i nie trwała dłużej niż 45minut. Jeśli Ty zgubiłeś klucz, zatrzasnąłeś samochód ale nie możesz dostać się do mieszkania zadzwoń na nasz numer serwisowy a tam umówisz się na usługę z naszym serwisantem. 

Awaryjne otwarcie samochodu z kluczami zatrzaśniętymi w bagażniku Cieszyn

11-11-2023

Awaryjne otwarcie samochodu z kluczami zatrzaśniętymi w bagażniku Cieszyn

Jeśli z jakiegoś powodu zatrzasnąłeś klucze w swoim samochodzie i chcesz awaryjnie otworzyć auto a nie masz zapasowego klucza, zadzwoń po naszego serwisanta który otwiera zamki w pojazdach. Przyjedźmy pod wskazany adres i pomożemy otworzyć samochód. Na miejscu dodatkowo na życzenie klienta możemy dorobić zapasowy klucz z immobilizerem który odpowiada za odpalanie. W tym konkretnym przypadku późnym wieczorem na terenie Cieszyna pomogliśmy przy dostaniu się do środka samochodu Mini.

Dorabianie kluczy Honda Bielsko-Biała

10-11-2023

Dorabianie kluczy Honda Bielsko-Biała

Posiadasz samochód? Sprawdź czy posiadasz do niego dwa klucze, którymi da się odpalić silnik. Posiadanie tylko jednego takiego klucza może przysporzyć sporo kłopotów w przypadku zgubienia ostatniego klucza. W takich przypadkach oczywiście istnieje możliwość dorobienia klucza, ale są to koszta kilkukrotnie wyższe niż dorobienie za wczasu drugiego klucza do samochodu.

Naprawa przycisków w pilotach samochodowych

09-11-2023

Naprawa przycisków w pilotach samochodowych

Niektóre przyciski w pilotach samochodowych potrafią po dłuższym czasie użytkowania się wyrobić. Zamiast dorabiać nowy pilot w naszym sklepie istnieje możliwość naprawy (wymienienia mikroprzełączników) na nowe. Jak również wymienić u nas możesz obudowy kluczy samochodowych do wszystkich marek na rynku.

Dorabianie kluczy z pilotem Audi A3/S3

07-11-2023

Dorabianie kluczy z pilotem Audi A3/S3

Potrzebujesz dorobić drugi klucz z pilotem do swojego samochodu? Zapraszamy do nas! Dorabiamy klucze do wszystkich samochodów na rynku. Jak również klucze scyzoryki "Banan" do samochodów marki Audi. W dniu dzisiejszym klientowi przestał działać pilota.  Dorobiony został nowy pełny klucz z immobilizerem i pilotem do Audi S3 z 2011r.

Blokada do okien, klamki okienne z kluczem

06-11-2023

Blokada do okien, klamki okienne z kluczem

Zabezpiecz również swój dom lub mieszkanie od strony okien. Jeżeli mieszkasz np. na parterze warto zabezpieczyć wszystkie okna np. w klamki z kluczem albo dodatkowy zamek blokujący na klucz. Taka opcja jest również bardzo bezpeiczna i sprawdzi się przy małych dzieciach, aby nikt bez klucza nie mógł otworzyć od środka okna. Zapraszamy do naszego sklepu. W sprzedaży posiadamy zamki okienne na klucz oraz klamki.

Wymiana zamka i wkładki Bielsko-Biała

05-11-2023

Wymiana zamka i wkładki Bielsko-Biała

Posiadasz drzwi do komórki lub garażu gdzie obecnie jest zamek wpuszczany na zwykły klucz numerowany? Nic straconego nasz serwisant od zamków po przyjeździe na miejsce może wymienić zamek lub zamontować wkładkę bębenkową na klucz nacinany lub frezowany. Taki zabieg zdecydowanie poprawi bezpieczeństwo Twoich drzwi. Dodatkowo ową wkładkę możemy ujednolicić z zamkami które już posiadasz tak aby można było je otwierać jednym kluczem. 

Otwarcie drzwi z antabą i kluczem wsadzonym od środka Pietrzykowice

04-11-2023

Otwarcie drzwi z antabą i kluczem wsadzonym od środka Pietrzykowice

Zdarzyło Ci się nie móc otworzyć drzwi ponieważ zostawiłeś klucz wsadzony w zamek od środka a wiatr je zatrzasnął? Takich przypadków mamy wiele, w omawianej sytuacji nie musisz rozwalać drzwi ani niszczyć zamka zadzwoń po naszego ślusarza a my przyjedziemy i otworzymy zamek bezinwazyjnie. Nasze pogotowie zamkowe z oddziałem w Bielsku dojeżdża do klienta na terenie śląska i małopolski a w tym przypadku do Pietrzykowic. Dodatkowo możemy zaproponować wymianę wkładki na nową z funkcją awaryjną tak abyś na przyszłość mógł otworzyć zamek mimo klucza pozostawionego od drugiej strony.