Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Dorabianie kluczy Kia Sportage

09-12-2021

Dorabianie kluczy Kia Sportage

Posiadając jeden klucz do samochodu narażasz się wysokie koszta w momencie zgubienie ostatniego klucza. Oprócz samego dorobienia klucza od "zera", zazwyczaj trzeba dodatkowo otworzyć samochód. Jeżeli zastanawiasz się czy warto dorobić zapasowy klucz do samochodu, odpowiedź brzmi TAK. Dorabiamy klucze samochodowe z immobilizerem i pilotem do większości samochodów na rynku. Potrzebujesz więcej informacji? Zapraszamy!

Wkładki, kłódki otwierane jednym kluczem

07-12-2021

Wkładki, kłódki otwierane jednym kluczem

Posiadasz w drzwiach różne zamki, wkładki, wkładki do zamków typu rim, kłódki? Za dużo kluczy w kieszeni, chciałbyś jeden klucz do wszystkich zamków? W naszym sklepie istnieje możliwość kupienia różnego rodzaju zamków ułożonych pod jeden klucz. W przyszłości również istnieje możliwość dokupienia kolejnych wkładek lub kłódek z ułożeniem pod klucz klienta.

Dorobienie klucza z pilotem do elektrycznego Smarta

04-12-2021

Dorobienie klucza z pilotem do elektrycznego Smarta

W naszym punkcie dorobisz nawet klucze do najnowszych samochodów elektrycznych. W dniu dzisiejszym mieliśmy okazję zakodować klucz do pięknego smarta fortwo. Jeżeli i Ty zakupiłeś samochód z jednym kluczem bądź zgubiłeś klucz i został Ci tylko zapasowy, zapraszamy! W naszych usługach znajdziesz również: wymiana obudów kluczy, wymiana mikroprzełączników w kluczach, naprawa kluczy samochodowych

Wymiana obudowy w kluczu Peugeot na solidniejszą

01-12-2021

Wymiana obudowy w kluczu Peugeot na solidniejszą

Twoja obudowa klucza do citroena, peugeota często się psuje? Wypadają gumki przycisków, klucz się nie zamyka? Mamy na to radę. Posiadamy zamienne obudowy w lepszym, ładniejszym i przede wszystkim trwalszym wydaniu. Zapraszamy do naszego sklepu a w ciągu pół godziny wyjdziesz z nowym kluczem.

Serwis drzwi i zamków Żywiec

29-11-2021

Serwis drzwi i zamków Żywiec

Serwis mobilny a dokładniej pogotowie zamkowe wykonuje usługi awaryjnego otwierania samochodów i mieszkań. Jeśli zapomniałeś kluczy, zatrzasnąłeś je w środku albo po prostu zamek odmówił posłuszeństwa to nasz mobilne usługi ślusarskie są dla Ciebie. Dodatkowo wymieniamy wkładki w drzwiach oraz zajmujemy się regulacją drzwi. Działamy na terenie Żywca i okolic. 

Dorabianie kluczy z immobilizerem do motocykli

25-11-2021

Dorabianie kluczy z immobilizerem do motocykli

Zakupiłeś motocykl z jednym kluczykiem?  Zgubiłeś klucz? Twój klucz do motocykla posiada immobilizer? Dla naszej firmy to nie problem. Zapraszamy wraz z kluczem i motocyklem do naszego sklepu a w przeciągu pół godziny wrócisz z zapasowym klucz z immobilizerem do swojego dwuślada.

Serwis i wymiana zamków Pszczyna

22-11-2021

Serwis i wymiana zamków Pszczyna

Włamywacz to również mobilny odział na terenie Pszczyny i Czechowic, zajmujemy się otwieraniem awaryjnym samochodów i mieszkań. Nasze usługi świadczymy również w niedziele i święta. Jesteśmy serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym zamków antywłamaniowych. 

Dorabianie zapasowych kluczy Audi

19-11-2021

Dorabianie zapasowych kluczy Audi

Interesuje Cie dorobienie klucza zapasowego do twojego samochodu? Trafiłeś w dobre miejsce. Zajmujemy się dorabianiem kluczy do samochodów, wymianą obudów w pilotach samochodowych, naprawą pilotów samochodowych(mędzy innymi wymianą micrswitchy na płytkach elektronicznych). Jeżeli twój ulega uszkodzeniu a nie posiadasz zapasowego, zró to jak najbszybciej i dorób nowy klucz. W dniu dzisiejszym mieliśmy okazję dorobić klucz zapasowy z pilotem do pięknego okazu Audi A8 D2 z 2001r.

Zgubił się klucz do motoru lub baterii roweru elektrycznego?

21-11-2021

Zgubił się klucz do motoru lub baterii roweru elektrycznego?

Awaryjnie otwieramy baterie rowerowe wyposażone w zamki. Jeśli zgubiłeś klucz to nie ma z tym najmniejszego problemu. Pierw otworzymy zamek a w jego miejsce wstawimy nowy który posiada już klucze. Nowe klucze mechaniczne dorabiamy też do motorów.  Zamki to baterii rowerowych znjadują się opod tym linkiem.

Dorobienie klucza z system Hands-free Mazda 3

17-11-2021

Dorobienie klucza z system Hands-free Mazda 3

W naszym sklepie dorabiamy klucze z pilotami i systemami bezkluczykowymi do większości pojazdów na rynku. W dniu dzisiejszym mieliśmy przyjemność dorobienia klucza Hands-free do samochodu marki Mazda 3. Dodatkowo klient wybrał nowy wygląd całego pilota.