Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Dlaczego drzwi nie chcą się otworzyć ?

19-10-2019

Dlaczego drzwi nie chcą się otworzyć ?

Zamknięte drzwi, zepsuty zamek, uszkodzona wkładka, zerwany język czy po prostu zatrzaśnięte klucze od środka. To częste słowa jakie słyszymy odbierając telefon w sprawie otwarcia drzwi do domu. Nasz serwis przy rozmowie dopytuje w czym jest problem aby jeszcze przed przyjazdem zdiagnozować co jest uszkodzone i podać cenę otwarcia zamka przed przyjęciem zlecenia. Ceny wahają się w zależności od atestu wkładki, szyldów osłaniających wkładkę oraz tego co zostało uszkodzone. 

Dorobienie klucza Dodge Ram Bielsko

16-10-2019

Dorobienie klucza Dodge Ram Bielsko

Dodge ram to nie mały samochód ale jak się okazało zmieścił się na naszym parkingu. Klucz z immobilizerem został dorobiony a głos silnika wydobywający się z pod maski i poniekąd z wydechu zapierał dech w piersiach. Jak widać dorabiamy klucze nawet do tych większych samochodów i również z elektroniką.

Otwarcie samochodu plus dorobienie klucza do zamka

13-10-2019

Otwarcie samochodu plus dorobienie klucza do zamka

Nasz serwis dostał zlecenie w celu otwarcia samochodu gdzie klient posiadał klucz bez grota do otwierania. Pilot przestał działać a klucza brak. Nasz serwis po otwarciu mercedesa zdekodował zamek od strony kierowcy w celu dorobienia klucza na maszynie komputerowej. Klucz po wycięciu go na maszynie pasował do zamka więc w razie kolejnego zatrzaśnięcia drzwi będzie można otworzyć auto z klucza mechanicznie.

Zamknięte klucze Kozubnik / Porąbka

12-10-2019

Zamknięte klucze Kozubnik / Porąbka

Sobotni poranek dostaliśmy wezwanie aby jechać otworzyć samochód który pozamykał się w środku lasu między Porąbką a Kozubkiem. Okazało się, że klient wybrał się na grzyby i przez przypadek zostawił klucze w samochodzie a ten zaledwie po chwili zazbroił zamki i auta nie dało się już otworzyć. Nasi pracownicy niezwłocznie udali się w skazane miejsce aby otworzyć auto. Dla pocieszenia możemy napisać, że grzybobranie było udane. 

Pozamykane drzwi auta Bielsko-Biała

09-10-2019

Pozamykane drzwi auta Bielsko-Biała

Zatrzasnąć klucze w samochodzie jest bardzo łatwo, tym razem padło na samochód marki opel. Na terenie bielska - białej dostaliśmy wezwanie w sprawie otwarcia Opla Antary, który jest bliźniaczym bratem Chevroleta Captivy. Dla naszego serwisu jest to bardzo popularny samochód jeśli chodzi o zamykanie kluczy w środku. Po przyjeździe na miejsce klient już po 5 minutach mógł odjechać samochodem i załatwiać resztę swoich spraw. 

Kodowanie pilota z immobilizerem Bielsko

07-10-2019

Kodowanie pilota z immobilizerem Bielsko

Posiadasz Citroena po 2004 roku z kluczem bez pilota i chciałbyś dorobić nowy z pilotem ? Na naszym sklepie w Bielsku dorabiamy piloty zamka centralnego do wszystkich aut marki Citroen/Peugeot które są wyposażone w moduł komfortu odpowiedzialny za działanie pilota. Klucze takie programujemy w cenie 490zł zł. Natomiast same klucze z immobilizerem już od 99zł.

Immobilizer na podstawie eprom oraz sterownika silnika

04-10-2019

Immobilizer na podstawie eprom oraz sterownika silnika

Klucze z immobilizerem można dorobić na podstawie sterownika silnika jak również pamięci eprom. Nie zawsze nasze kodowarki poradzą sobie z kodowaniem po wtyku OBD II dlatego nasz serwis dorabia klucze również na wyluty. W przypadku utraty ostatniego możemy wygenerować nowe wystarczy do nas podrzucić odpowiednie komponenty samochodu. 

Regulacja i wymiana zamków w drzwiach

01-10-2019

Regulacja i wymiana zamków w drzwiach

Zamek w drzwiach ma możliwość pracy przez długie lata pod warunkiem, że drzwi są odpowiednio spasowane z futryną a co za tym idzie ich regulacja jest poprawna. Często nasz serwis jeździ otwierać drzwi które nie były wyregulowane i przez ocieranie rygla o futrynę niestety zamek potrafi się zepsuć, zaciąć. Po otwarciu awaryjnym drzwi zamek zostaje wymieniony na nowy a drzwi wyregulowane tak aby można było je zamykać bez obaw i oporu. 

Otwarcie auta Audi a7 Bielsko-Biała

29-09-2019

Otwarcie auta Audi a7 Bielsko-Biała

Nowe roczne audi a7 gdzie klucze odmówiły współpracy z samochodem. Awaryjne otwieranie samochodów jak widać zdarza się również w autach które niedawno wyjechały z salonu. W tym przypadku po naciśnięciu pilota samochód nie otwierał zamka przez co pojazd dalej był pozamykany. Pogotowie zamkowe włamywacz spotkało się już z taką sytuacją więc i tu mogliśmy pomóc. Auto zostało otwarte a klucz po przyłożeniu w specjalne miejsce został z powrotem dokodowany.

Klucze w bagażniku Ślemień

26-09-2019

Klucze w bagażniku Ślemień

Zatrzaśnięte klucze w bagażniku mercedesa w204 na terenie Ślemienia w powiecie Żywieckim. Zlecenie jakie nam przyszło wykonać okazało się dość nietypowe ponieważ samochód był już otwarty natomiast kluczyki znajdowały się w bagażniku gdzie nie było dostępu. Klapa tego mercedesa jest wyposażona w zamek i to właśnie w ten sposób mogliśmy otworzyć auto a dokładniej bagażnik. Usługa nie trwała dłużej niż 30min a klient mógł się poruszać własnym samochodem przez resztę weekendu. Jeszcze w ten sam dzień w miejscowości Gilowice jakieś 5km dalej również otwieraliśmy auto z kluczykami w bagażniku tym razem był to Passat B7 z 2014 roku.