Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Zgubione klucze do samochodu Porąbka

13-11-2018

Zgubione klucze do samochodu Porąbka

W zeszłym tygodniu zadzwoniła do nas Pani w sprawie zgubionej karty do swojego samochodu renault megane.
Jako że nasz serwis posiada nie tylko narzędzia do otwierania ale również kodowarki umożliwiające zakodowane nowego klucza ( w tym przypadku karty ) przyjęliśmy zlecenie. Sytuacja miała miejsce w powiecie bielskim nie daleko jeziora żywieckiego. Jeszcze tego samego dnia nasza klientka mogła poruszać się samochodem.

Klucze w bagażniku Bielsko-Biała

07-11-2018

Klucze w bagażniku Bielsko-Biała

W poniedziałkowe popołudnie dostaliśmy wezwanie w sprawie otwarcia dość nietypowego samochodu jakim jest Subaru BRZ, z ciekawostek to bliźniaczy model Toyoty GT86. Po przyjechaniu na miejsce okazało się, że klucze zostały zatrzaśnięte w bagażniku, co dla nas nie było żadnym problemem ponieważ auto zostało otwarte.

System jednego klucza na obiekcie w Bielsku

25-07-2018

System jednego klucza na obiekcie w Bielsku

Kolejny obiekt w Bielsku wyposażony przez naszą firmę w system jednego klucza MasterKey.
 

Dobór odpowiednich zamków

02-07-2018

Dobór odpowiednich zamków

Serwis, wymiana i montaż zamków oraz wkładek wielu renomowanych firm to dla nas „chleb powszedni”. Każdego dnia troszczymy się o to co najważniejsze, czyli o bezpieczeństwo Państwa dobytku. Aby sprostać wymaganiom, które są nam stawiane, działamy całodobowo, używamy profesjonalnego sprzętu. Nasza ekipa posiada wszystkie wymagane zezwolenia i certyfikaty. Zachowujemy pełną anonimowość oraz dajemy gwarancję jakości wykonywanych przez nas usług.

 

Złośliwość rzeczy martwych

23-05-2018

Złośliwość rzeczy martwych

Wiemy, że „złośliwość rzeczy martwych”, może przysporzyć wiele kłopotów. I tak na przykład awaria zamka w drzwiach z samego rana nie wróży dobrego dnia. Zepsuty zamek w garażu może zapowiadać spore opóźnienie, a uszkodzony zamek w skrzynce na listy może spowolnić odbiór terminowych przesyłek.

Złamany klucz w zamku

09-05-2018

Złamany klucz w zamku

Włamywacz na Komunii - brzmi trochę zaskakująco, ale proszę nam wierzyć - „strasznie” było tylko na początku. 

Pogotowie ślusarskie – na straży Twojego bezpieczeństwa

30-04-2018

Pogotowie ślusarskie – na straży Twojego bezpieczeństwa

Rzucając hasło „pogotowie”, rzadko kiedy na myśl przychodzi nam - pogotowie zamkowe lub pogotowie ślusarskie. Co prawda nie potrafimy uratować życia w dosłownym tego słowa znaczeniu ale wielokrotnie udało nam się uratować czyjeś „małżeństwo”, „dobre imię”, czy „wakacje”.

Black Friday czyli Czarny Piątek !

20-11-2017

Black Friday czyli Czarny Piątek !

50% RABATU na dorobienie wszystkich kluczy domowych i samochodowych również z immobilizerem. Czarny Piątek wyprzedaży czyli cenowe szaleństwo w naszym centrum zabezpieczeń WŁAMYWACZ. Tylko w dniu 24.11.2017 w godzinach między 10.00 a 18.00 w Bielsku-Białej przy ulicy Sterniczej 12a na przeciwko parkingu strzeżonego, os Beskidzkie.

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia zadbaj o swoje bezpieczeństwo

13-11-2017

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia zadbaj o swoje bezpieczeństwo

Czy zastanawialiście się kiedyś nad bezpieczeństwem swojego domu? Czy zamki oraz drzwi które posiadacze są dobre? A może nawet nie wiecie na co zwrócić uwagę? Poniżej przedstawiamy kilka faktów po których ocenicie czy drzwi oraz zamki, które posiadacie są wystarczającym zabezpieczeniem waszego dobytku.

Nowa gama pilotów w naszej ofercie Citroen Peugeot

01-11-2017

Nowa gama pilotów w naszej ofercie Citroen Peugeot

Pragniemy poinformować, iż od dziś dorabiamy również klucze z pilotem do samochodów marki Citroen i Peugeot oraz nowe Citroën DS. Wszystkie piloty oraz immobilizery kodujemy na miejscu przy usłudze programowania jest wymagany samochód.Serdecznie zapraszamy do naszego punktu na osiedlu beskidzkim.