Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Wyłamany grot w kluczu Opel

08-08-2023

Wyłamany grot w kluczu Opel

Co jakiś czas warto sprawdzać swój klucz samochodowy. Czy np. grot kluczu typu scyzoryk nie zaczyna się lekko ruszać w obudowie klucza. Zdarza się, że z biegem czasu wyrabiają się gniazda trzymaje groty przez co może dojść do ich pęknięcia, a co za tym idzie wypadnięciu grotu z klucza. Z takimi sytuacjami spotykamy się na codzień. Jedyną możliwością naprawy takiego klucza jest wymiana obudowy na nową. W naszym asortymencie posiadamy obudowy do wszystkich marek samochodowych na rynku.

Klucz keyless Buick Encore 2020

07-08-2023

Klucz keyless Buick Encore 2020

Posiadasz samochód z rynku amerykańskiego z innymi częstotliwościami niż samochody z rynku europejskiego i tylko z jednym kluczem? Nasza firma zajmuje się profesjonalnym dorabianiem kluczy. U nas dorobisz klucze ze wszystkich rynków nawet te z systemami keyless. Dzisiaj mieliśmy przyjemność dorobić klucz do samochodu z rynku amerykańskiego z systemem bezkluczykowym Buick Encore z 2020roku.

Pogotowie zamkowe Cieszyn i okolice

06-08-2023

Pogotowie zamkowe Cieszyn i okolice

Mobilny serwis usług ślusarskich polegający na usługach związanych z zamkami domowymi i samochodowymi działa również na terenie Cieszyna oraz Skoczowa w tym miejscowości w obrębie. Nasze usługi zamkowe polegają na wymianie wkładek, serwisie zamków oraz regulacji drzwi. Jeśli zepsuł Ci się zamek lub drzwi nie chcą się otworzyć to właśnie trafiłeś pod dobry adres włamywacz.pl to rozwiązanie twojego problemu. Nasi serwisanci przyjeżdżają na miejsce od razu po zgłoszeniu i naprawiają lub wymieniają zamki na nowe tak abyś mógł zamknąć swoje drzwi bez obaw, że coś się zepsuje. 

Wymiana wkładek na jeden klucz Bielsko Masterkey

05-08-2023

Wymiana wkładek na jeden klucz Bielsko Masterkey

Jeśli posiadasz zamki i masz różne klucze to ta usługa jest dla Ciebie. Nasz serwis mobilnie wymienia zamki na miejscu u klienta dobierając odpowiednie zabezpieczenia ale i wygodne rozwiązania. Czy wiedziałeś, że możesz mieć dwie wkładki otwierane jednym kluczem? Nie musisz nosić kilku różnych kluczy... jeśli mieszkasz w domu możesz mieć kilka do kilkunastu wkładek otwieranych tylko jednym kluczem dla twojej wygody i komfortu. Tworzymy i sprzedajemy systemy master key od tych podstawowych po te złożone z podziałem na użytkowników.

Samodzielna "naprawa" pilota przez klienta

04-08-2023

Samodzielna "naprawa" pilota przez klienta

Niektórzy mają różne techniki "napraw" pilotów. W dzisiejszej sytuacji klient kupił samochód, w którego pilocie nie działał jeden z przycisków. Po otwarciu pilota okazało się, że poprzedni właściciel próbował na własną rękę "naprawić" pilota taśmą klejącą. Niestety przycisk po takiej naprawie nadal nie działał. W naszym sklepie takich napraw nie uświadczycie. Stary przycisk(microswitch) został wyutowany i zastąpiony nowym przez naszych serwisantów.

Zamki wpuszczane wąskie z rolką do drzwi aluminiowych

03-08-2023

Zamki wpuszczane wąskie z rolką do drzwi aluminiowych

W naszym asortymencie oprócz standardowych zamków wpuszczanych i wierzchnich znajdziesz również między innymi zamki wpuszczane wąskie z rolką do drzwi aluminiowych i pcv. Takich zamków na rynku jest jest bardzo wiele. Różnią się wymiarami oraz firmami. Jeżeli potrzebujesz kupić taki zamek przywieź go do naszej firmy na wzór, a nasi pracownicy namierzą odpowiedni zamek.

Kodowanie kluczy BMW

02-08-2023

Kodowanie kluczy BMW

Potrzebujesz dorobić klucz do samochodu BMW z immobilizerem i pilotem? Zapraszamy do naszego sklepu. Dorabiamy klucze z immobilizerami, jak również sloty i klucze typu keyless. W niektórych modelach BMW istnieje możiwość zakodowania samego pilota. Potrzebujesz więcej informacji odnosnie dorabiania zapasowych kluczy? Skontaktuj się z nami!

Klucze do samochodów Renault Twingo 3

01-08-2023

Klucze do samochodów Renault Twingo 3

Samochody Renault Twingo 3 posiadają jeden z najnowszych systemów immobilizera, do których zakodowania potrzebne jest specjalistyczne oprogramowanie. W naszym serwisie możesz dorobić pełny klucz z immobilizerem i pilotem do najnowszych modeli samochodów Renault, jak również do bliźniaczego elektrycznego smarta.

Dorobienie klucza Opel Zafira B

31-07-2023

Dorobienie klucza Opel Zafira B

Zadbaj o swój zapasowy klucz jak najszybciej. Wielu ludzi nie zdaje sobie sprawy, że zgubienie ostatniego klucza może przysporzyć sporo stresu i dodatkowego wydatku. Lepiej posiadać zapasowy klucz choćby z immobilizerem, którym można mechanicznie otworzyć zamek w drzwiach i odpalić samochód. Może Ty posiadasz jeden klucz? Zapraszamy do nas po zapasowy klucz.

Zacięte drzwi garażowe Szczyrk

29-07-2023

Zacięte drzwi garażowe Szczyrk

Nasi ślusarze odwiedzają miejscowości turystyczne takie jak Ustroń, Wisła, Szczyrk, Istebna, Brenna i wiele innych w celu pomagania przy otwarciu drzwi i zamków. Tym razem w miejscowości Szczyrk potrzeba była awaryjnego otwarcia zamka garażowego gdzie od środka został wsadzony klucz, który pod wpływem grawitacji przekręcił się na tyle aby zamknąć drzwi. Oczywiście usługa została wykonana bez uszkodzenia wkładki,