Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Otwarcie zamka po niedudlonym wierceniu

20-06-2021

Otwarcie zamka po niedudlonym wierceniu

Awaryjnie otwieramy zamki kiedy zgubisz klucz, zatrzaśniesz go w środku a nawet w sytuacji kiedy sam próbowałeś rozwiercić zamek w domu. Nasz serwis jest w stanie na miejscu wymienić wkładkę na nową tak aby można było otwierać i zamykać drzwi. Włamywacz to pomoc ślusarza w sytuacji kiedy nie możesz otworzyć zamków w drzwiach samochodu lub mieszkania. 

Zamki hakowe do bram przesuwnych

18-06-2021

Zamki hakowe do bram przesuwnych

Oprócz standardowych zamków drzwiowych wpuszczanych, wierzchnich w naszym asortymencie znaleźć można również między innymi zamki hakowe do bram przesuwnych, zamki garażowe. Jeżeli posiadasz nietypowy zamek i nie możesz nigdzie takiego znaleźć przyjedź do naszego sklepu a nasi specjaliści spróbują pomóc znaleźć i zamówić odpowiedni zamek.

Dorabianie kart i breloków zbliżeniowych

15-06-2021

Dorabianie kart i breloków zbliżeniowych

W coraz większej ilości blokach mieszkalnych wykorzystywane są breloki dostępu do domofonu i otwarcia drzwi. Jak również w  wielkopowierzchniowych firmach karty i breloki otwierają poszczególne drzwi. Jeżeli posiadasz jeden brelok a potrzebujesz zapasowy, lub dla rodziny? Nie zwlekaj! Zapraszamy! Dorabiamy wszystkie breloki zbliżeniowe oraz karty.

Zgubione klucze od auta Bielsko

13-06-2021

Zgubione klucze od auta Bielsko

Nie możesz wejść do samochodu ani go odpalić? Zgubiłeś ostatni klucz do samochodu i nie wiesz co zrobić? W naszej ofercie oprócz otwarcia samochodu mamy usługi dorabiania kluczy pod zamek bez konieczności jego wyjmowania. Następnie jesteśmy w stanie zakodować immobilizer tak abyś mógł zapalić samochód. Dorabiamy większość kluczy dostępnych na rynku. Włamywacz Bielsko-Biała

Dorobienie klucz z immobilizerem i wymiana obudowy

11-06-2021

Dorobienie klucz z immobilizerem i wymiana obudowy

Chcesz załatwić dwie usługi jednocześnie? Dla nas to nie problem. Po zakupionym samochodzie z jednym uszkodzonym kluczem nasi fachowcy wymienili obudowę w zepsutym kluczu z pilotem i dorobili klucz z immobilizerem do samochodu Hyundai IX20 z 2012r.

Kopiowanie pilotów bramowych i samochodowych

08-06-2021

Kopiowanie pilotów bramowych i samochodowych
W naszym punkcie możesz również dorobić pilota do bramy wjazdowej, garażu, szlabanu. Jeżeli posiadasz dokładaną centralkę w swoim samochodzie,a masz jednego pilota istnieje możliwość dorobienia zapasowego. Zapraszamy!

Systemy MasterKey Bielsko-Biała i okolice

05-06-2021

Systemy MasterKey Bielsko-Biała i okolice

Nasza firma zajmuje się tworzeniem systemów masterkey. Jeśli posiadasz kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt pomieszczeń i nie radzisz sobie z kluczami zadzwoń do nas! Przyjedziemy na miejsce przeprowadzimy pomiar a następnie stworzymy dla Ciebie system jednego klucza, który otworzy wszystkie drzwi a dodatkowo możemy zrobić podziały dla pracowników lub osób które mają dostęp ograniczony. Oprócz tworzenia sytemu zapewnimy jego montaż, serwis i obsługę.

Dorobienie klucza z pilotem Jeep Wrangler

02-06-2021

Dorobienie klucza z pilotem Jeep Wrangler

Kolejny zadowolony klient i kolejne dorobienie klucza z pilotem do samochodu Jeep Wrangler 2012r w wersji Canada. Dodatkowym atutem dorobionego klucza jest wersja klucza typu scyzoryk. Ty również sprowadziłeś samochoód zza granicy z jedym kluczem? Nie zwlekaj! Przyjedź do nas po zapasowy. Dorabiamy klucze do większości pojazdów na rynku. Tak jak w tym przypadku istnieje możliwość dorobienie klucza typu scyzoryk.

Otwarcie awaryjne samochodu Ustroń

30-05-2021

Otwarcie awaryjne samochodu Ustroń

Zatrzaśnięte klucze w samochodzie? Brak możliwości otwarcia zamka w aucie? Włamywacz to pomoc ślusarska w nagłych i niespodziewanych sytuacjach. Otwieramy awaryjnie samochody jeśli jest taka potrzeba, możeby dorobić i zakodować klucze do samochodu na miejscu u klienta bez konieczności wyjmowania zamka lub stacyjki. Nasze usługi pogotowia zamkowego świadczymy na terenie ślaśka i małopolski. 

Regeneracja i naprawa stacyjek Volkswagen

28-05-2021

Regeneracja i naprawa stacyjek Volkswagen

W niektórych stacyjkach z grupy vag uszkodzeniu ulega blokada kierownicy, w której umieszczona jest wkładka na klucz. W dzisiejszej sytuacji klient myśląc, że uszkodzeniu uległa wkładka, próbując na siłę przekręcić stacyjkę uszkodził również samą wkładkę, której nie udało się uratować. Potrzebny był zakup nowej stacyjki z wkładką, a w naszym serwisie pracownicy ułożyli i docieli nowy grot pod nową stacyjkę aby klient nadal posiadał jeden klucz do wszystkich zamków.