Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Klucze mieszkaniowe i samochodowe Bielsko-Biała

07-03-2023

Klucze mieszkaniowe i samochodowe Bielsko-Biała

Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego w Bielsku-Białej. Dorobisz u nas klucze do mieszkań wszystkich proucentów, a przede wszystkim dorobisz zapasowy klucz do swojego samochodu. Między innymi zakodujemy klucz z samym immobilizerem, lub klucz z pilotem. Może posiadasz dwa klucze ale jeden z nich jest uszkodzony? Złamany grot, nie działający przycisk? Taki klucz również naprawimy.

Dorabianie kluczy do samochodów Renault Master 2019

06-03-2023

Dorabianie kluczy do samochodów Renault Master 2019

Kilkuletni samochód z jednym kluczem? Zgubienie ostatniego klucza do takiego samochodu może mieć bardzo niekorzystne skutki, ponieważ dorabianie kluczy do samochodu nie posiadającego kluczy jest kilkukrotnie wyższe niż dorobienie za wczasu klucza zapasowego. Dlatego sprawdź czy posiadasz dwa klucze, którymi możesz odpalić samochód. W innym przypadku przyjedź do nas po swój zapasowy klucz

Zatrzasnąłeś klucze w aucie Żywiec

05-03-2023

Zatrzasnąłeś klucze w aucie Żywiec

Przyjedziemy na miejsce, otworzymy Twoje auto bez wybijania szyby czy niszczenia zamków! 
Dorobimy klucze na podstawie zamka, zaprogramujemy kluczyk a dodatkowo usuniemy z pamięci wszystkie zgubiony klucze i karty. Ponadto zajmujemy się naprawą zamków i stacyjek samochodowych również jeśli nie możesz przekręcić klucza w stacyjce. Nasz ślusarz przyjedzie na miejsce i odblokuje stacyjkę.

Mobilny serwis kluczowy Bielsko i okolice

04-03-2023

Mobilny serwis kluczowy Bielsko i okolice

Mobilne dorabianie kluczy na miejscu u klienta pod domem, kodowanie oraz programowanie pilotów wraz z immobilizerem bez wychodzenia z mieszkania! Jeśli chcesz aby nasz sewrwisant przyjechał właśnie do ciebie i dorobił klucz do samochodu zadzoń do nas i umów się na wizytę. Wykonujemy usługi z dojazdem do klienta lub u nas na miejscu pod adresem sternicza 12 w Bielsku. Dodatkowo istnieje opcja stowrzenia  transdopondera na podstawie dostarczonego modułu epprom lub mechaniczne odtworzenie klucza na podstawie zamka.

Klucze z pilotem Kia Ceed

03-03-2023

Klucze z pilotem Kia Ceed

Modele niektórych samochodów posiadają nietypowy klucz samochodowy, który nie wychodził w każdym samochodzie z danego rocznika przez co częsci do takich kluczy są nie raz ciężej dostępne jak pilot lub obudowa klucza, więc przy uszkodzonej obudowie nie ma możliwości wymiany samej obudowy i konieczne jest dorobienie i zakodowanie do samochodu nowego pilota.

Niedziałający przycisk zamykania w pilocie

02-03-2023

Niedziałający przycisk zamykania w pilocie

Niektóre klucze typu keyless działają tylko na odpalanie samochodu, natomiast aby otworzyć albo zamknąć samochód konieczne jest używanie przycisków na pilocie. W Twoim pilocie jeden z przycisków przestał działać? Powodów może być kilka. wyrobiony, lub oderwany microswitch z płytki. Dodatkowo, klucze BMW keyless są klejone przez co utrudniony jest dostęp do zepsutego przycisku. Taki klucz możesz naprawić w naszym sklepie.

Złamany klucz do domu

01-03-2023

Złamany klucz do domu

Złamany klucz do domu, a był to ostatni klucz? Nie martw się. W niektórych sytuacjach istnieje możliwość dorobienia klucza jeżeli klient posiada dwie części takiego kluczyka. W naszym sklepie dorobisz klucze mieszkaniowe każdej firmy, każdego rodzaju, klasyczne, nawiercane, podklamkowe oraz sejfowe.

Kasety zamków listwowych

28-02-2023

Kasety zamków listwowych

Zamki listwowe składają się z kilku zamków połączych i współpracujących ze sobą. Jeżeli jeden z zamków został zepsuty, w niektórych modelach istnieje możliwość wymiany samej kasety górnej lub głównej. W przypadkach kiedy nie ma takiej możliwości trzeba wymienić cały zamek listwowy. Przywieź zamek do naszej firmy, a dobierzemy odpowiedni.

Wciśnięty przycisk w pilocie

27-02-2023

Wciśnięty przycisk w pilocie

Wariujący pilot samochodowy, ciąglę przyciśnięty przycisk i brak możliwości zamknięcia lub otwarcia samchodu? Z takimi sytuacjami nasza firma ma do czynienia niemalże codziennie. Wymiana przycisku na płytce elektroniczej pozbędzie się problemu, a cała usługa zajmie maksymalnie 15 minut. Jeżeli posiadasz jeden pilot do samochodu, istnieje możliwość dorobienia nowego.

Awaryjne otwieranie mieszkań Bielsko Biała

26-02-2023

Awaryjne otwieranie mieszkań Bielsko Biała

Jeśli potrzebujesz szybkiej reakcji i fachowej porady zadzwoń po Pogotowie Zamkowe. Zatrzaśnięte drzwi w domu lub mieszkaniu? Wyszedłeś tylko wyrzucić śmieci i nie zabrałeś ze sobą kluczy, a w drzwiach masz zamek samozatrzaskowy i klucz wsadzony we wkładkę? Zaciął się mechanizm i nie możesz przekręcić klucza w drzwiach? Na te wszystkie problemy mamy jedną radę! Jesteś z Bielska Białej i okolic? Zadzwoń pod nasz alarmowy numer telefonu 533-444-600! Tutaj umówisz się na ekspresową usługę ślusarską! Nasi doświadczeni ślusarze otworzą każdy zamek – także ten patentowy i antywłamaniowy! Jeżeli twój zamek w drzwiach antywłamaniowych się lekko zacina, ciężko zamyka i otwiera, nie czekaj aż się popsuje. Czasami warto wykonać regulację i konserwację a nawet poszerzanie otworów na futrynie, lub wymienić wadliwie działający element zanim będzie za późno i nie będzie można otworzyć drzwi tym samym dostać...