Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Dorabianie kluczy na podstawie pamięci eprom

25-07-2021

Dorabianie kluczy na podstawie pamięci eprom

Włamywacz to również programowanie kluczy zarówno przez złącze obd w samochodzie, jak i bezpośrednio w modułach na podstawie zawartości odczytanej z pamięci eprom. Dodatkowo jesteśmy w stanie odczytywać kody pin. Zgubiłeś klucz i nie wiesz czy ktoś go znalazł? Warto je wykasować z pamięci eprom samochodu tak aby nikt niepowołany nie mógł odpalić auta.

Dorobienie klucza Keyless Hyundai Tucson 2018

23-07-2021

Dorobienie klucza Keyless Hyundai Tucson 2018

Może i Ty sprowadziłeś samochód z USA tylko z jednym kluczem? Nie ryzykuj jego zgubieniem. Koszta dorobienia klucza gdy ostatni został zgubiony mogą być bardzo wysokie. Już dzisiaj przyjedź do naszego sklepu po zapasowy klucz do swojego samochodu. Dorabiamy standardowe klucze do samochód z immobilizerem i pilotem, jak i klucze samochodowe wyposażone w system Keyless Go.

Wymiana obudowy w pilocie typu scyzoryk Toyota

21-07-2021

Wymiana obudowy w pilocie typu scyzoryk Toyota

W  naszym sklepie wymienisz obudowy do wszystkich kluczy samochodowych na rynku. W dzisiejszym dniu klucz klienta był już lekko wymęczony i grot w obudowie nie trzymał się mocowania. Została wymienona obudowa oraz docięty grot. Naprawa kluczy samochodowych, wymiany obudów w kluczach, wymiany przycisków w pilotach. Jeżeli Z twoim kluczem zaczyna się coś złego dziać zapraszamy!

Zgubione klucze do samochodu Milówka

18-07-2021

Zgubione klucze do samochodu Milówka

Jak poradzić sobie w przypadku zgubienia ostatnich kluczy do auta? Wezwanie kogoś, kto wymieni wszystkie zamki nie zawsze jest dobrym pomysłem a tym bardziej najtańszym sposobem. Kolejna sprawa aby zdemontować stacyjkę bez jej uszkadzania przeważnie jest potrzebny klucz. Nasz firma dorabia klucze na podstawie zamka lub stacyjki tak aby nie trzeba było ponosić kosztów wymiany jak również samych zamków. Kiedy już dorobimy klucz mechaniczny zabieramy się za kodowanie immobilizera i pilota. W przypadku tego pierwszego jesteśmy w stanie zmienić kody tak aby poprzednie klucze auta już nie zapaliły. 

Zamki do baterii rowerowych

16-07-2021

Zamki do baterii rowerowych

W asortymencie naszego sklepu zawitały zamki do baterii rowerowych. Oprócz samego zakupu zamka istenieje możliwość wymiany zamka. Jeżeli klucze do baterii całkiem zostały zgubione również istnieje możliwość awaryjnego otwarcia starego zamka i zastąpienia go nowym. W celu informacji zapraszamy do kontaktu.
 

Dorobienie klucza na podstawie zamka

14-07-2021

Dorobienie klucza na podstawie zamka

Zgubiłeś ostatni klucz do swojego samochodu lub zamka w drzwiach? W naszym punkcie po dostarczeniu zamka z drzwi kierowcy nasi pracownicy dorobią od zera klucza na podstawie zamka. W większości samochodów zamek w drzwiach ma mniej zapadek niż stacyjka co utrudnia dorobienie klucza. Dla nas to nie problem. Dzięki nowoczesnym sprzętom jakimi dysponujemy klucz dorobiony na podstawie zamka będzie również działał w stacyjce.

Otwarcie mercedesa Klasa S

11-07-2021

Otwarcie mercedesa Klasa S

Włamywacz z siedzibą w Bielsku-Białej zajmuje się przede wszystkim awaryjnym otwieraniem samochodów gdzie klucze zatrzasnęły się w środku lub zostały zgubione. W sytuacji kiedy nie ma kluczy jesteśmy w stanie dorobić zupełnie nowe klucze do samochodu. Na podstawie zamka dorabiamy mechaniczną część klucza natomiast na podstawie komputera samochodu lub pamięci eprom jego część elektroniczną. Całą usługę wykonamy kompleksowo na miejscu u klienta. 

Antykradzieżowe etui na klucze KeylessGo

09-07-2021

Antykradzieżowe etui na klucze KeylessGo

Posiadasz klucz do swojego samochodu z systemem Keyless Go i martwisz się o kradzież na tzw. walizkę? Mamy rozwiązanie dla Ciebie. W naszym sklepie kupić możesz antykradzieżowe etui na klucze tego typu. Etui działa w następujący sposób. Podczas gdy klucz jest zamknięty w etui sygnał wysyłany między samochodem a kluczem zostaję zablokowany, dzięki czemu niemożliwe jest otworzenie a tymbardziej odpalenie samochodu. Etui zostało wykonane z aluminium, a środek został zabezpieczony delikatnym materiałem zabezpieczającym klucz.

Pilot w nowej odsłonie

06-07-2021

Pilot w nowej odsłonie

Często klienci pytają o możliwość dorobienia klucza do swojego samochodu w nowszym, lepszym czy też solidniejszym wydaniu. W naszym sklepie istnieje taka możliwość. z kilku opcji klient może wybrać najbardziej podobający mu się model. Oprócz estetyki klucze mogą pochwalić się wysoką solidnością. W porównaniu do oryginalnych kluczy citroena, w których często psującą się częścią był element otwierający grot. W nowym kluczu sam element jest mocniejszy a pilot skręcany na dwie śrubki co dodatkowo wzmacnia trwałość klucza.

Serwis zamków domowych Bielsko

04-07-2021

Serwis zamków domowych Bielsko

Zamek się zacina? Chcesz wymienić wkładki w drzwiach? W naszejofercie posiadamy szeroką gamę zamków i wkładek antywłamaniowych. Jesteśmy w stanie wykonać każde, nawet najtrudniejsze zlecenie. Włamywacz swoją ofertę kieruje w stronę osób indywidualnych oraz firm i instytucji. Gwarantujemy szybki dojazd w obrębie Śląska i Małoposki.
Dyżur naszych specjalistów Pogotowia Zamkowego z Bielska-Białej dostępny jest pod centralnym numerem: 533-444-600.