Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Zacięty klucz w zamku Wilamowice

13-05-2023

Zacięty klucz w zamku Wilamowice

Jeśli masz problem z zamkiem lub wkładką bębenkową w drzwiach to zadzwoń do nas, wymieniamy wkładki oraz naprawiamy zamki listwowe. Zablokowany klucz a Ty nie możesz go wyjąć? Klucz się kręci a drzwi nie chcą się otworzyć? Zgubiłeś klucz od zamka a może masz źle dorobiony klucz? Nasze usługi ślusarskie są dla Ciebie. Włamywacz awaryjne otwieranie samochodów i mieszkań Wilamowice

Dorabianie kluczy samochodowych Mercedes

11-05-2023

Dorabianie kluczy samochodowych Mercedes

Posiadasz samochód marki Mercedes tylko z jednym kluczem typu rybka? Nie zwlekaj! Przyjedź do nas samochodem a dorobimy i zakodujemy nowy klucz z pilotem i awaryjnym grotem schowanym w kluczu. Może posiadasz dwa klucze ale jeden jest uszkodzony? Rozwalona obudowa, jeden z przycisków nie działa? Również i z takich usług możesz u nas skorzystać. Wymieniamy przyciski oraz obudowy do wszytkich kluczy na rynku.

Wymiana obudów kluczyków Volkswagen, Seat, Skoda

10-05-2023

Wymiana obudów kluczyków Volkswagen, Seat, Skoda

Najczęstszą bolączką kluczyków typu scyzoryk do samochodów marek Seat, Skoda, Volkswagen są pękające uchwyty grotów. Zdarza się to np. z powodu wyrobionego klucza przez co ciężej przekręca się stacyjkę lub np. kiedy zablokowana jest kierownica i na siłę próbuje się przekręcić stacyjkę. Jeżeli Tobie zdarzyła się taka sytuacja zapraszamy do naszego sklepu. Wymienimy obudowy do każdego scyzoryka na rynku.

Dorabianie kluczy z pilotami Seat

09-05-2023

Dorabianie kluczy z pilotami Seat

Często spotykamy się z sytuacjami kiedy klient posiadający starszy samochód nie myśli o dorobieniu klucza zapasowego. Jest to błędne myślenie. Przy niektórych starszych samochodach zgubienie ostatniego klucza może wiązać się z wysokimi kosztami, jeżeli trzeba będzie dorobić klucz pod stacyjkę i zakodować immobilizer. Nie ryzykuj! Zapraszamy po klucz zapasowy do twojego samochodu.

Zacięta wkładka w drzwiach Skoczów

07-05-2023

Zacięta wkładka w drzwiach  Skoczów

Wezwanie dostaliśmy do Skoczowa w sprawie otwarcia drzwi gdzie zacięła się wkładka, niestety po jej otwarciu drzwi dalej były pozamykane, jak się później okazało uszkodzeniu uległ zamek wpuszczany listwowy. Nasz serwis pomaga w otwarciu we wszystkich sytuacjach dlatego tez i w tym przypadku drzwi zostały otwarte. Po naszej interwencji musieliśmy wrócić do Bielska po nowy zamek listwowy tak aby klient mógł jeszcze tego samego dnia pozamykać drzwi.

Serwis zamków Węgierska Górka

06-05-2023

Serwis zamków Węgierska Górka

Nasz serwis zajmuje się pomocą przy otwarciu zamków, drzwi i wkładek. Jeśli nie możesz przekręcić klucza w zamku lub klucz się kręci bez oporu a drzwi są zamknięte to nasze usługi są właśnie dla Ciebie. W przypadku utraty klucza również awaryjnie otworzymy drzwi i wymienimy zamki na nowe a Ty dostaniesz komplet nowych kluczy tak by naszą usługę zakończyć kompleksowo. 

Obudowy kluczyków Toyota

05-05-2023

Obudowy kluczyków Toyota

Pękająca obudowa klucza? Uszkodzony uchwyt na grot, przez który ciężko przekręca się stacyjke? a może złamany kluczyk samochodowy? Poradzimy sobie z każdą taką usterką. Przywieź do nas swój zepsuty klucz a wyjedziesz całkiem z nową obudową, nowym grotem. Może posiadasz tylko jeden klucz do samochodu? Nie zwlekaj, już dziś zapraszamy po zapasowy klucz z immobilizerem.

Naprawa pilotów Jaguar

03-05-2023

Naprawa pilotów Jaguar

Wymiana przycisków w pilotach samochodowych Jaguar to jedna z wielu usług z jakich skorzystać możesz w naszym sklepie. Zajmujemy się dorabianiem kluczy samochodowych z immobilizerami, kodowaniem pilotów, wymianą przycisków oraz obudów w kluczach samochodowych. Masz problem ze swoim kluczem, który nie działa sprawnie? Przywieź do go nas a na pewno pomożemy.

Dorobienie klucza z pilotem Opel Zafira C

01-05-2023

Dorobienie klucza z pilotem Opel Zafira C

Nowy samochód i tylko jeden klucz? Użytkowanie samochodu z jednym kluczem wiąże się z ryzykiem utraty lub uszkodzenia ostatniego klucza do samochodu. W wyniku tego można przysporzyć sobie niepotrzebnych wydatków i dodatkowego stresu. U nas dorobisz zapasowy klucz do wszystkich pojazdów na rynku od kluczy bez immobilizera do kluczy z pilotem i systemem keyless.

Zamek ZZW Lob z przyciskami w gałkach

27-04-2023

Zamek ZZW Lob z przyciskami w gałkach

Posiadasz stare drzwi do których ciężko znaleźć nowy zamek? Między innymi zamek ZZW Lob z przyciskami w gałkach znajdziesz w naszym asortymencie. Może posiadasz inny zamek starego typu nawierzchniowy z prowadnicą na klucz? Przywieź go do nas a nasi pracownicy pomogą dobrać odpowiedni zamek.