Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Wymiana obudów kluczy

09-02-2022

Wymiana obudów kluczy

W naszym asorymencie posiadamy obudowy do większości kluczy samochodowych na rynku. Jeżeli posiadasz nietypową obudowę swojego klucza samochodowego a uległa uszkodzeniu przyjedź a nasi fachowcy na pewno pomogą. Na miejscu wymienimy obudowe wraz z docięciem nowego grotu jeżeli będzie wymagała tego naprawa.

Nowy klucz z pilotem do Twojego samochodu

06-02-2022

Nowy klucz z pilotem do Twojego samochodu

Kupiony samochód z jednym kluczem i to bez pilota? Przyjedź lub zadzwoń do nas a sprawdzimy czy twój samochód został fabrycznie wyposażony w pilota a nasi pracownicy dorobią całkiem nowy pilot. Dodatkowym atutem będzie możliwość wyboru klucza oraz zobienia go w tzw. scyzoryku.

Złamany grot w kluczu samochodowym

03-02-2022

Złamany grot w kluczu samochodowym

w niektórych modelach kluczy samochodowych uchwyt mocujący grot, czy też sam grot mają tendencję do pękania, co za tym idzie, aby znowu dało się korzystać z klucza trzeba wymienić całą obudowę z docięciem nowego grotu. Jako, że samych podzespołów do obudów nie ma w sprzedaż, tak również obudowy są klejone, przez co nie będą już mogł być wykorzystane w przyszłości. Jeżeli masz problem ze swoim kluczem, zapraszamy do kontaktu.

Otwarcie przewierconego zamka Pszczyna

31-01-2022

Otwarcie przewierconego zamka Pszczyna

Jeśli z jakiegoś powodu zacząłeś wiercić zamek i nie jesteś w stanie go otworzyć zadzwoń po jednego z naszych serwisantów. Nasi ślusarze to wykwalifikowana grupa ludzi którzy pomogą dostać się do środka a przy okazji wymienią zamek na nowy z kompletem trzech kluczy. Włamywacz to profesjonalne pogotowie zamkowe.

Dorobienie klucza i wymiana obudowy VW Multivan 2015

30-01-2022

Dorobienie klucza i wymiana obudowy VW Multivan 2015

Przy wielu dalekich podróżach warto zadbać i również o klucze do samochodu, o czym był przekonany właściciel Vw Multivan. Po zgubieniu jednego z kluczy nie zwlekał zbyt długo. Przy najbliższej okazji odwiedził nasz sklep a w ciągu godziny wyjechał z nowo dorobionym kluczem oraz wymieniona obudową w oryginalnym pilocie

Klucz dorobiony pod stacyjke

28-01-2022

Klucz dorobiony pod stacyjke

W przypadkach kiedy zostanie zgubiony ostatni klucz do samochodu spieszymy z pomocą. Usługi jakie wykonujemy: Dorabianie kluczy pod stacyjkę, dorabianie kluczy pod zamki, dorabianie kluczy pod zamki boxów dachowych, kodowanie immobilizerów, naprawa kluczy samochodowych. Natomiast radzimy za wczasu dorobić klucz zapasowy do swojego samochodu, ponieważ zgubienie ostatniego klucza wiąże się z większymi problemami i kosztami.

Dorobienie karty z systemem HandsFree Renault Megane

25-01-2022

Dorobienie karty z systemem HandsFree Renault Megane

Posiadasz kartę z systemem Handsfree? Dobrze trafiłeś! W naszym punkcie możesz dorobić kartę do każdego samochodu marki Renault. Nie tylko z systemem Handsfree. Starsze modele Renault Laguna, Megane, Scenic, Espace nie zawsze były wyposażone w ten system. Jeżeli posiadasz jedną kartę do swojego samochodu, nie zwlekaj dłużej. Zapraszamy po zapasową.

Naprawa pilota do mercedesa typu rybka

22-01-2022

Naprawa pilota do mercedesa typu rybka

Oprócz standardowych kluczy samochodowych z immobilizerem i pilotem, scyzoryków zajmujemy również się kluczami typu rybka do samochodów marki Mercedes. Dorabiamy, wymieniamy obudowy oraz wymieniamy przyciski na płytkach elektronicznych jeżeli tego wymaga sytuacja. Masz problem ze swoim kluczem do samochodu? Przyjdź, nasi doradcy na pewno pomogą

Klucz z pilotem Fiat Ducato 2018

19-01-2022

Klucz z pilotem Fiat Ducato 2018

Chcesz dorobić klucz do swojego samochodu? Dobrze trafiłeś! Dorabiamy klucze samochodowe z immobilizerem i pilotem do większości pojazdów na rynku. Oprócz tego wymieniamy obudowy kluczy samochodowych oraz wymieniamy przyciski na płytkach elektronicznych.

Klucz wsadzony od środka

17-01-2022

Klucz wsadzony od środka

Awaryjne otwarcie drzwi z kluczem wsadzonym od środka i zapasowym w ręku klienta. Oczywiście nasz serwis jak najbardziej otwiera drzwi nawet w takich sytuacjach. Jeśli potrzebujesz awaryjnie otworzyć drzwi zadzwoń do nas ponieważ w większości przypadków można otworzyć drzwi nie niszcząc wkładki.