Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Zablokowany zamek Wisła

16-04-2023

Zablokowany zamek Wisła

Zamek został zablokowany przez wsadzony klucz od środka co uniemożliwiło otwarcie wkładki kluczem. Dla naszych serwisantów nie jest to problem, awaryjnie otwieramy zamki i wkładki kiedy klucz jest wsadzony w zamek od drugiej strony. Zajmujemy się serwisem drzwi antywłamaniowych, jeśli chcesz wymienić wkładkę w drzwiach Gerda, Dierre, KMT, Winkhaus to zadzoń po naszego serwisanta. Przyjedziemy na miejsce i wykonamy usługę wraz z doborem odpowiedniego zamka do Twoich drzwi.

Otwarcie drzwi pokojowych Bielsko

15-04-2023

Otwarcie drzwi pokojowych Bielsko

Je­śli zgu­bi­łeś klu­cze od zam­ka w drzwiach po­ko­jo­wych nic się nie martw, awa­ryj­nie otwie­ra­my wszystkie zam­ki do­stęp­ne na ryn­ku. Nasz ser­wis dzia­ła na te­re­nie ślą­ska i ma­ło­po­ski rów­nież w nie­dzie­le i świę­ta. W przy­pad­ku je­śli masz klucz i nie mo­żesz otwo­rzyć zam­ka rów­nież po­mo­że­my a do­dat­ko­wo mo­że­my wy­mie­nić za­mek na zu­peł­nie no­wy. Włamywacz to profesjonalne usługi ślusarskie dotyczące zamków i wkładek.

Dorabianie kluczy z pilotem Fiat Bravo

14-04-2023

Dorabianie kluczy z pilotem Fiat Bravo

Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego w celu dorobienia klucza samochodowego z immobilizerem i pilotem. U nas zaprogramujesz klucze z pilotem do wszystkich marek samochodowych na rynku. Również dorabiamy klucze samochodowe z immobilizerem. Zajmujemy się również wymianą przycisków w pilotach samochodowych oraz obudów kluczy.

Zamki Zespolone

13-04-2023

Zamki Zespolone

W naszym sklepie stacjonarnym nie tylko dorobisz klucz do samochodu. Możesz zakupić również produkty takie jak wkładki bębenkowe, zamki wierzchnie, zamki garażowe i bramowe hakowe czy też zamki wpuszczane zespolone. Jeżeli posiadasz nietypowy zamek, którego nie możesz namierzyć w żadnym sklepie przywieź go do nas. Zamówimy go dla Ciebie.

Wymiana akumulatorków w pilotach Ford Transit

12-04-2023

Wymiana akumulatorków w pilotach Ford Transit

Ford wypuścił jeden model Transita z niebieskim kluczem, w ktorym tak jak w kluczach BMW zainstalowano akumulator zamiast baterii, którego obudowa została zaklejona. Jak to z akumulatorami po latach pracy tracą swoje wartości i wymagana jest wymiana na nowy w celu dalszego korzystania z pilota. W tym akurat przypadku od akumulatorka odczepiła się blaszka przez co nie było połączenia między akumulatorem a płytką, co również wymagało wymiemiany akumulatorka na nowy.

Klucze Passat B6, B7

10-04-2023

Klucze Passat B6, B7

Oprócz kluczy z metalowym grotem przekręcanym w stacyjce, niektóre modele samochodów zostały wyposażone w klucze typu sloty gdzie aby odpalić samochód trzeba wsunąć klucz do kieszeniu, lub klucze typu keyless gdzie wystarczy posiadać klucz w kieszeni. Wszystkie tego typu klucze dorobisz w naszym sklepie stacjonarnym.

Awaryjne otwarcie samochodu Czechowice-Dziedzice

09-04-2023

Awaryjne otwarcie samochodu Czechowice-Dziedzice

Zatrzaśnięte klucze w samochodzie? Zamek w aucie nie odpowiada a pilot nie reaguje? Zgubiłeś klucze a może pozamykałeś je w bagażniku? Awaryjnie otwieramy samochody w różnych przypadkach, jeśli potrzebujesz otworzyć zamek w aucie skontaktuj się z naszym serwisantem. Przyjedziemy na miejsce i awaryjnie otworzymy zamek w samochodzie. Tym razem w Czechowicach otwieraliśmy samochód marki Chevrolet Corvette c5.

Serwis zamków antywłamaniowych Cieszyn

08-04-2023

Serwis zamków antywłamaniowych Cieszyn

Nasze usługi świadczymy z dojazdem do klienta nawet do miejscowości oddalonych o 70km od Bielska. Tym razem naszą usługę otwarcia zamka i wymiany wkładki wykonywaliśmy w miejscowości Cieszyn. Jeśli twój zamek zaczyna się zacinać, klucz we wkładce obraca się w koło a drzwi nadal nie da się otworzyć to zadzwoń po jednego z naszych ślusarzy którzy zajmują się profesjonalnym otwieraniem drzwi i zamków. 

Klucz pod stacyjke Honda CBF

07-04-2023

Klucz pod stacyjke Honda CBF

Oprócz dorabiania kluczy pod stacyjki i zamki samochodowe dorabiamy również klucze na podstawie stacyjek motocyklowych. Jeżeli zgubiłeś ostatni klucz do swojego motocykla skontaktuj się z nami. Może posiadasz motocykl z kluczem z immobilizerem? Warto pomyśleć w takiej sytuacji o dorobieniu klucza zapasowego. Z takich usług również możesz skorzystać w naszym sklepie. Przy niektórych modelach wymagany jest motocykl w celu dorobienia klucza z immobilizerem.

Obudowy pilotów Peugeot

06-04-2023

Obudowy pilotów Peugeot

Sprawny pilot, sprawne auto. W naszym sklepie wymienisz obudowe klucza samochodowego w przeciągu 20-30 minut. Może posiadasz tylko jeden klucz do swojego pojazdu? Nie zwlekaj i dorób już dzisiaj zapasowy klucz na wypadek nieprzewidzianych sytuacji takich jak zgubienie lub zniszczenie ostatniego klucza. Również jeżeli jeden z przycisków na pilocie nie działa wymienimy go na nowy.