Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Zapasowy Klucz Audi A6 C6

03-09-2022

Zapasowy Klucz Audi A6 C6

Potrzebujesz dorobić zapasowy klucz do swojego Audi? Przyjedź do nas. Długo można powtarzać jak bardzo potrzebny jest zapasowy klucz choćby z immobilizerem do samochodu, i jak bardzo kosztowna może okazać się utrata ostatniego klucza, między innymi w Audi A6 C6. Na szczęście klient był przezorny i od razu po zakupie przyjechał do naszej firmy, aby dorobić drugi klucz z immobilizerem i z pilotem do swojego Audi.

Otwarcie samochodu Opel w Jaworzu

01-09-2022

Otwarcie samochodu Opel w Jaworzu

Awaryjne otwarcie samochodu z kluczami zatrzaśniętymi w bagażniku miało miejsce w miejscowości Jaworze koło Bielska-Białej. Nieszczęśliwie klucze zostały w środku samochodu a pojazd się zaryglował. Nasze pogotowie zamkowe działa na terenie śląska i małopolski obsługując większość miejscowości. Potrzebujesz otworzyć zamek? zadzwoń po nasz serwis. 

Wkładka która jest źle zamontowana

30-08-2022

Wkładka która jest źle zamontowana

Jeśli nie wiesz jak wymienić zamek albo jaką dobrać wkładkę do twoich drzwi zadzwoń po naszych ślusarzy którzy dobiorą odpowiednie zabezpieczenie. Zajmujemy sie wymianą, serwisem drzwi oraz zamków antywłamaniowych.
Dodatkowo zajmujemy sie: Awaryjnym otwieraniem samochodów, Awaryjnym otwieraniem mieszkań, Montażem i wymianą zamków, Naprawą zamków oraz ich serwisem. Ponadto w naszym asortymencie sklepu posiadamy w sprzedaży wkładki, zamki, klamki, i inne okucia antywłamaniowe.

Zamki samochodowe układane pod klucz ze stacyjki

28-08-2022

Zamki samochodowe układane pod klucz ze stacyjki

Zdarza się, że w samochodach zostaje wymieniona stacyjka i grot z nowej stacyjki nie pasuję do zamka. W niektórych modelach samochodu istnieje możliwość ułożenia zamka pod nowy klucz, np w zamku do Opli jak ze zdjęcia. Zdarza się również, że poprzedni właściciel tego nie zrobi i zapomni poinformować o tym kupującego samochód. Wskazówka: Zawsze przy zakupie samochodu sprawdź czy mechaniczny klucz oprócz w stacyjcę działa również w zamku.

Dorabianie kluczy Mercedes z pilotem

26-08-2022

Dorabianie kluczy Mercedes z pilotem

Dorabianie kluczy zapasowych może być również ważne przy zgubieniu klucza jak również przy sprzedaży samochodu. Jednym z elementów negocjacji często brak zapasowego klucza do samochodu, a przez chęć sprzedaży można więcej zrzucić ceny niż wynosi koszt dorobienia zapasowego klucza. Więc niekiedy rozsądnym rozwiązaniem i zaoszczędzeniem pieniędzy może być dorobienie klucza przed sprzedażą samochodu.

Naprawa kluczy Renault

24-08-2022

Naprawa kluczy Renault

Naprawa pilotów i kluczy samochodowych to jedna z usług z jakich skorzystać możesz w naszym sklepie. W dzisiejszym przykładzie wymagana była wymiana przycisku na płytce elektronicznej oraz wymiana obudowy w kluczu samochoodowym Renault. W ciągu pół godziny klient znowu korzystać mógł ze zdalnego otwierania i zamykania samochodu.

Otwarcie zamka w bagażniku Ford Mustang

22-08-2022

Otwarcie zamka w bagażniku Ford Mustang

Otwieramy samochody również jeśli klucze zostały zatrzaśnięte w zamkniętym bagażniku. Nasz serwis otwiera wszystkie samochody a przede wszystkim marki premium oraz samochody nowe. Jeśli zdarzy ci się że twój samochód się zamknie zadzwoń po legalnego włamywacza a nasz serwisant przyjedzie na miejsce i wykona usługę awaryjnego otwarcia zamka w samochodzie. Jeśli zgubisz klucze też nie musisz się martwić, dorobimy nowy komplet kluczy jeszcze w ten sam dzień.

Klucze z immobilizerem Volvo

20-08-2022

Klucze z immobilizerem Volvo

Klucze zapasowe do samochodu to jedna z podstawowych spraw o jakich warto pamiętać posiadając samochód. Oprócz samego zgubienia jednego z kluczy zdarzają się takie przypadki jak uszkodzenie obudowy klucza razem z immobilizerem, który znajduje się wewnątrz, jak również złamanie grotu przez co nie będzie możliwości przekręcenia stacyjki. W takich przypadkach posiadając klucz zapasowy z immobilizerem można uchronić się przed niepotrzebnym stresem i dużymi kosztami, które będą skutkami przy zgubieniu ostatnich kluczy.

Karty Renault "Handsfree" Kadjar, Megane IV, Talisman

18-08-2022

Karty Renault "Handsfree" Kadjar, Megane IV, Talisman

Nawet do najnowszych modeli samochodów zdarza się zgubić jeden z kluczy, w przypadku np. samochodów Renault z systemem bezkluczykowym tzw. kart. Dorabianie kart do samochodów, dorabianie kluczy samochodowych z immobilizerem i pilotem to dla nas codzienność. Został Ci ostatni klucz do twojego pojazdu? Zadzwoń do nas w celu informacji i wyceny dorobienia zapasowego klucze. Dorobienie drugiego klucza uchroni Cie przed wysokimi kosztami w przypadku zgubienia wszystkich kluczy do samochodu.

Klucz z pilotem Honda CRV 2015

15-08-2022

Klucz z pilotem Honda CRV 2015

Kolejny klient zaufał naszej firmie i dorobił zapasowy klucz z immobilizrrem i pilotem do swojej Hondy CRV z 2015roku. Zgubienie ostatniego klucza do samochodu, w tym przypadku Hondy może okazać się bardzo kosztowne. Jeżeli i Ty posiadasz jeden klucz do swojego pojazdu zapraszamy do naszego sklepu a w ciągu godziny wyjedziesz z zapasowym kluczem.