Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Zepsuty przycisk otwierania

26-02-2024

Zepsuty przycisk otwierania

Zdarza się, że w twoim kluczu przestanie działać nagle tylko jeden przycisk, np. otwierania. Przyczyną jest prawdopodobnie zepsuty microswitch na płytce. Wystarczy jego przelutowanie na całkiem  nowy, abyś mógł korzystać znowu z w pełni sprawnego pilota. Przywieź do nas swój klucz a w ciągu 10 minut zostanie naprawaiony.

Awaryjne otwarcie samochodu Cieszyn

25-02-2024

Awaryjne otwarcie samochodu Cieszyn

Zatrzaśnięte klucze w samochodzie mogą się przytrafić każdemu, nawet osobom które mają klucz zapasowy. Często jednak znajduje się on w schowku samochodu. Tak więc warto zapisać numer do naszego mobilnego serwisu od otwierania zamków samochodów. Dojeżdżamy do Cieszyna ale również w inne miejsca tak aby pomóc przy dostaniu się do auta. Serwisanci z włamywacz.pl są do dyspozycji również w niedziele i święta.

Wyjęcie złamanego klucza z bagażnika dachowego oraz dorobienie klucza

24-02-2024

Wyjęcie złamanego klucza z bagażnika dachowego oraz dorobienie klucza

Jeśli nie możesz otworzyć boxa ponieważ złamałeś w nim klucz nie panikuj tylko zadzwoń do legalnego włamywacza! Nasi ślusarze potrafią wyjąć złamany klucz, otworzyć bagażnik i dorobić nowe klucze. Usługi świadczymy w naszej siedzibie w Bielsku lub z dojazdem do klienta we wskazane miejsce na terenie śląska i małopolski. 

Wymiana akumulatorów w pilotach Land Rover

23-02-2024

Wymiana akumulatorów w pilotach Land Rover

Tak jak klucze do samochodów marki BMW, również niektóre modele kluczy do samochodów Forda i Land Rovera posiadają akumulatorki zaklejone w obudowie zamiast standardowych baterii. Zajmujemy się wymiana akumulatorów do wszystkich modeli kluczy samochodowych na rynku.

Naprawa kluczy BMW

22-02-2024

Naprawa kluczy BMW

Potrzebujesz naprawić klucz do swojego BMW? Zapraszamy do naszego sklepu w Bielsku-Białej. Zajmujemy się usterkami w kluczach takimi jak, Wymiana uszkodzonych obudów, wymiana przycisków(microswitch), wymiana akumulatorków odpowiedzialnych za zdalne otwieranie samohodu. Zachęcamy również do dorobienia klucza zapasowego, jeżeli posiadasz tylko jeden klucz do swojego samochodu.

Klucz Honda Jazz 2012

21-02-2024

Klucz Honda Jazz 2012

Powtarzać jak mantrę możemy to, że posiadanie zapasowego klucza do samochodu jest bardzo ważne. Natomiast warto o tym mówić, ponieważ uszkodzenie lub utrata ostatniego klucza na pewno wiązać się będzie z o wiele wyższymi kosztami niż dorobienie klucza zapasowego. Innym problemem może okazać się mocno wytarty grot klucza po latach użytkowania. Tym samym warto również posiadać drugi klucz do takich sytuacji. Kiedy jeden z grotów mocno się wyrobi, istnieje prawdopodobieństwo, że będzie problem z przekręceniem stacyjki. Wówczas klucz zapasowy z niewytartym grotem nie powienien mieć tego problemu.

 

Co zrobić jeśli zgubiłeś klucze?

20-02-2024

Co zrobić jeśli zgubiłeś klucze?

Jeśli zgubiłeś klucz do drzwi, oto kilka kroków, które możesz podjąć: Zrób jeszcze raz dokładny przegląd miejsc, w których mogłeś zgubić klucz może się okazać, że został on gdzieś niedaleko. Jeśli mieszkasz w wynajmowanym miejscu, skontaktuj się z właścicielem lub zarządcą nieruchomości ponieważ mogą mieć kopię klucza co pomoże w otwarciu drzwi. Jeśli poprzednie kroki nie przyniosą rezultatów skorzystaj z awaryjnych usług otwierania drzwi naszej firmy. Nasi ślusarze potrafią otworzyć zamek bez uszkodzenia drzwi. Jeśli klucz nie zostanie odnaleziony, rozważ wymianę zamka. To ważne ze względów bezpieczeństwa, aby ktoś niezidentyfikowany nie miał dostępu do Twojego mieszkania lub domu. Zadbaj o zapobiegawcze działania w przyszłości. Po rozwiązaniu problemu upewnij się, że masz kopie zapasowe kluczy i być może rozważ zastosowanie bardziej bezpiecznych metod dostępu.

Dorabianie kluczy pod zamek haka holowniczego brink

19-02-2024

Dorabianie kluczy pod zamek haka holowniczego brink

Posiadasz hak holowniczy Brink, ale nie  posiadasz do niego klucza? W niektóych modelach tych haków istnieje możlwiość dorobienia klucza na podstawie zamka. Przywieź swój hak do nas a sprawdzimy taką możliwość. Oprócz kluczy do haków dorabiamy również wszystkie klucze samochodowe na podstawie zamków, stacyjek.

Otwarcie samochodu ciężarowego w Oświęcimiu

18-02-2024

Otwarcie samochodu ciężarowego w Oświęcimiu

W ubiegłym tygodniu na terenie Oświęcimia w województwie Małopolskim otwieraliśmy ciągnik siodłowy marki mercedes. Klient wychodząc z kabiny zostawił klucze na siedzeniu, po zamknięciu drzwi niestety zatrzasnęły się bez możliwości ich otwarcia. Po wezwaniu na miejsce naszego pracownika auto zostało otwarte a klient mógł jechać w dalszą trasę. Pamiętajmy aby zawsze dorobić i posiadać klucze zapasowe które, również dorobisz w naszym punkcie stacjonarnym w Bielsku-Białej.

Awaryjne otwarcie auta Audi Bielsko-Biała

17-02-2024

Awaryjne otwarcie auta Audi Bielsko-Biała

Na jednym z marketów w Bielsku a dokładniej Retail Park Karpacka otwieraliśmy samochód marki Audi a4 z 2000 roku. Klient zatrzasnął klucze w samochodzie nie posiadając zapasowego. Aby w przyszłości uniknąć takiego zderzania zachęcamy aby zawczasu dorobić zapasowy klucz najlepiej z immobilizerem. Nasz serwis otwiera awaryjnie bez uszkodzenia wszystkie samochody nawet te produkowane w roku 2024.