Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Dorabianie kart i breloków zbliżeniowych

15-06-2021

Dorabianie kart i breloków zbliżeniowych

W coraz większej ilości blokach mieszkalnych wykorzystywane są breloki dostępu do domofonu i otwarcia drzwi. Jak również w  wielkopowierzchniowych firmach karty i breloki otwierają poszczególne drzwi. Jeżeli posiadasz jeden brelok a potrzebujesz zapasowy, lub dla rodziny? Nie zwlekaj! Zapraszamy! Dorabiamy wszystkie breloki zbliżeniowe oraz karty.

Zgubione klucze od auta Bielsko

13-06-2021

Zgubione klucze od auta Bielsko

Nie możesz wejść do samochodu ani go odpalić? Zgubiłeś ostatni klucz do samochodu i nie wiesz co zrobić? W naszej ofercie oprócz otwarcia samochodu mamy usługi dorabiania kluczy pod zamek bez konieczności jego wyjmowania. Następnie jesteśmy w stanie zakodować immobilizer tak abyś mógł zapalić samochód. Dorabiamy większość kluczy dostępnych na rynku. Włamywacz Bielsko-Biała

Dorobienie klucz z immobilizerem i wymiana obudowy

11-06-2021

Dorobienie klucz z immobilizerem i wymiana obudowy

Chcesz załatwić dwie usługi jednocześnie? Dla nas to nie problem. Po zakupionym samochodzie z jednym uszkodzonym kluczem nasi fachowcy wymienili obudowę w zepsutym kluczu z pilotem i dorobili klucz z immobilizerem do samochodu Hyundai IX20 z 2012r.

Kopiowanie pilotów bramowych i samochodowych

08-06-2021

Kopiowanie pilotów bramowych i samochodowych
W naszym punkcie możesz również dorobić pilota do bramy wjazdowej, garażu, szlabanu. Jeżeli posiadasz dokładaną centralkę w swoim samochodzie,a masz jednego pilota istnieje możliwość dorobienia zapasowego. Zapraszamy!

Systemy MasterKey Bielsko-Biała i okolice

05-06-2021

Systemy MasterKey Bielsko-Biała i okolice

Nasza firma zajmuje się tworzeniem systemów masterkey. Jeśli posiadasz kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt pomieszczeń i nie radzisz sobie z kluczami zadzwoń do nas! Przyjedziemy na miejsce przeprowadzimy pomiar a następnie stworzymy dla Ciebie system jednego klucza, który otworzy wszystkie drzwi a dodatkowo możemy zrobić podziały dla pracowników lub osób które mają dostęp ograniczony. Oprócz tworzenia sytemu zapewnimy jego montaż, serwis i obsługę.

Dorobienie klucza z pilotem Jeep Wrangler

02-06-2021

Dorobienie klucza z pilotem Jeep Wrangler

Kolejny zadowolony klient i kolejne dorobienie klucza z pilotem do samochodu Jeep Wrangler 2012r w wersji Canada. Dodatkowym atutem dorobionego klucza jest wersja klucza typu scyzoryk. Ty również sprowadziłeś samochoód zza granicy z jedym kluczem? Nie zwlekaj! Przyjedź do nas po zapasowy. Dorabiamy klucze do większości pojazdów na rynku. Tak jak w tym przypadku istnieje możliwość dorobienie klucza typu scyzoryk.

Otwarcie awaryjne samochodu Ustroń

30-05-2021

Otwarcie awaryjne samochodu Ustroń

Zatrzaśnięte klucze w samochodzie? Brak możliwości otwarcia zamka w aucie? Włamywacz to pomoc ślusarska w nagłych i niespodziewanych sytuacjach. Otwieramy awaryjnie samochody jeśli jest taka potrzeba, możeby dorobić i zakodować klucze do samochodu na miejscu u klienta bez konieczności wyjmowania zamka lub stacyjki. Nasze usługi pogotowia zamkowego świadczymy na terenie ślaśka i małopolski. 

Regeneracja i naprawa stacyjek Volkswagen

28-05-2021

Regeneracja i naprawa stacyjek Volkswagen

W niektórych stacyjkach z grupy vag uszkodzeniu ulega blokada kierownicy, w której umieszczona jest wkładka na klucz. W dzisiejszej sytuacji klient myśląc, że uszkodzeniu uległa wkładka, próbując na siłę przekręcić stacyjkę uszkodził również samą wkładkę, której nie udało się uratować. Potrzebny był zakup nowej stacyjki z wkładką, a w naszym serwisie pracownicy ułożyli i docieli nowy grot pod nową stacyjkę aby klient nadal posiadał jeden klucz do wszystkich zamków.

Wymiana mikroswitch w pilotach

25-05-2021

Wymiana mikroswitch w pilotach

Twoja obudowa jest w złym stanie? Przyciski na obudowie zaczynają się wyrabiać i coraz ciężej otwiera się samochód? Nie zwlekaj! Używanie obudowy w takiej sytuacji uszkadza mikroswitch na płytce elektornicznej czego konswekwencją będzie wymiana również samego mikroprzełącznika co zwiększa koszty a w niektórych przypadkach uszkadza całą płytkę gdzie nie jest już możliwe jej naprawienie.

Naprawa i wymiana zamków listwowych

23-05-2021

Naprawa i wymiana zamków listwowych

Nasi ślusarze zajmują się nie tylko awaryjnym otwieraniem drzwi i zamków ale również regulacja i wymianą zamków listwowych. W przypadku jeśli masz zepsuty zamek nasza firma wymieni go na nowy lub naprawi jeśli jest taka możliwość. Dodatkowo zawsze przeprowadzamy regulację drzwi tak aby zamek zamykał się i otwierał bez oporu co przedłuży jego żywotność na kolejne długie lata.