Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Zepsuty klucz Skoda

24-02-2023

Zepsuty klucz Skoda

Zepsuty klucz samochodowy potrafi być niekiedy dużym problemem. Zepsuty przycisk pilota, złamany grot czy tez uszkodzony uchwyt grota w scyzorykach samochodowych. Jeżeli uszkodzony został uchwyt a posiadasz sprawnego pilota oraz grot, wymienisz u nas obudowę wraz z docięciem nowego grotu. Zdarza się, że grot w takich sytuacjach zostanie zgubiony. Dorabiamy również klucze na podstawie zamków i stacyjek.

Zapasowy klucz do motocykla

23-02-2023

Zapasowy klucz do motocykla

Sezon motocyklowy tuż za rogiem! Oprócz podstawowych przygotowań do sezonu sprawdź czy posiadasz do swojego jednośladu dwa klucze z immobilizerem, jeżeli są dwa sprawdź czy oba odpalają motocykl. Dysponujez tylko jednym klucze? Nie ryzykuj, przyjedź już dziś do nas po swój zapasowy klucz.

Zamki do szafek i skrzynek na listy

22-02-2023

Zamki do szafek i skrzynek na listy

W naszym sklepie stacjonarnym oprócz skorzystania z uług jak dorabianie kluczy zakupić możesz również zamki do drzwi, wkładki, jak również zamki do szafek pracowniczych, szafek na siłowniach, czy też skrzynek na listy. Zgubione klucze, potrzeba zmiany klucza? Przynieś do nas stary zamek a na jego wzór dobierzemy nowy

Klucze do bagażników dachowych

21-02-2023

Klucze do bagażników dachowych

Dalszy wyjazd z dodatkowym bagażem na dachu? Warto pamiętać o dodatkowym kluczu do boxa dachowego. W naszym sklepie możesz dorobić zapasowy klucz z oryginalnego klucza. Klucz złamany? W niektórych przypadkach jeżeli zostały dwie części klucza istnieje możliwość dorobienia takiego klucza. Jak również w przypadkach kiedy został zgubiony ostatni klucz jest możliwość dorobić klucz na podstawie zamka.

Pękające klucze Toyota

20-02-2023

Pękające klucze Toyota

Posiadasz sztywny klucz z pilotem do Toyoty? Przy wyrobionych kluczach i stacyjkach, kiedy coraz ciężej się przekręca stacyjka często zdarza się, że pękają obudowy i grot zaczyna wypadać, przez co trudno przekręcić i odpalić samochód. Jako, że grot jest częścią obudowy pilota, trzeba wymienić całą obudowę wraz z docięciem grotu. Dzięki narzędziom posiadanym przez naszą firmę nowy klucz będzie posiadał wymiary oryginalne, jakby dopiero co wyszedł z fabryki.

Dorabianie klucza oraz otwarcie samochodu

19-02-2023

Dorabianie klucza oraz otwarcie samochodu

Zatrzaśnięte klucze w bagażniku samochodu wyposarzonego w ścianę grodziową to nie lada wyzwanie, na całe szczęście nie dla naszych wykwalifikowanych ślusarzy. Rratunkiem jest awaryjne otwieranie zamków samochodowych przez nasze Bielskie pogotowie zamkowe. Nasza firma bez problemu otwiera samochody wszystkich marek, nawet tych wyposarzonych w system podwójnego ryglowania zamków. Awaryjne otwieranie zamków samochodowych w Bielsku obsługuje pobliskie miejscowości nawet do 80km. Jedno z ostatnich otwarć to klucze zatrzaśnięte w bagażniku nowego reno, fachowcy z firmy Włamywacz.pl przyjechali w niecałe 20 minut, otwarli samochód od zamka bez żadnych uszkodzeń. Zatrzaśnięte klucze w samochodzie to jedna z najczęstszych przyczyn kiedy nasze pogotowie ślusarskie otrzymuje zlecenia do awareyjnego otwarcia auta. W przypadku kiedy wszystkie klucze zostały zgubione Włamywacz.pl na miejscu u klienta...

Naprawa Drzwi Bielsko-Biała

18-02-2023

Naprawa Drzwi Bielsko-Biała

Szukasz serwisu, który sprosta nawet najtrudniejszym wyzwaniom z zakresu otwierania zamków albo serwisu i regulacji drzwi? Nie można otworzyć drzwi zewnętrznych. Klucz został w drzwiach. Potrzeba doświadczonego serwisu drzwi antywłamaniowych? Regulacja drzwi zewnętrznych. Problem z zamykaniem drzwi wejsciowych? Nasze pogotowie zamkowe chętnie podejmie się serwisu i regulacji drzwi zanim zostaną one zamknięte tak że nie będzie sie dało ich otworzyć bez potrzeby interwencji włamywacza. 

Wymiana obudów kluczy Bielsko-Biała

17-02-2023

Wymiana obudów kluczy Bielsko-Biała

Z tak uszkodzonego klucza samochodowego ciężko będzie korzystać, na pewno niemożliwe jest otwieranie samochodu z pilota a co w tym przypadku niemożliwe jest odłączenie alarmu, więc nawet otwierając samochód z klucza nie da się wyłączyć alarmu. Specjalizujemy się międzyinnymi w naprawie takich kluczy. W tym kluczu wymagana była wymiana przycisku oraz wymiana całej obudowy i docięcie grotu.

Kodowanie kluczy keyless Ford

16-02-2023

Kodowanie kluczy keyless Ford

Jeśli Twój stary pilot przestał otwierać i zamykać samochód oprócz dorobienia nowego klucza możemy zaproponowac jego naprawę. Zdarza się również, że kupując samochód z systemem bezkluczykowym nowy nabywca nie sprawdzi czy w środku klucza jest grot do otwarcia samochodu od zamka. Istnieje możliwość dorobienia takiego grotu na podstawie zamka.

Jeden klucz do kilku kłódek

15-02-2023

Jeden klucz do kilku kłódek

Systemy jednego klucza nie odnoszą się tylko i wyłącznie do wkładek bębenkowych. Istnieje możliwość układania kłódek w niezliczonej ilości otwieranych jednym kluczem. Takie systemy również można łączyć. Jeden klucz, który otwiera zarówna kłódki jak i wkładki. Potrzebujesz takiego systemu? Zapraszamy  do kontaktu