Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Zamki baskwilowe do rolet

19-07-2022

Zamki baskwilowe do rolet

Zamki baskwilowe czy też rozporowe stosowane między innymi w roletach są dość nietypowe i rzadko można je w sklepach znaleźć. W naszym sklepie posiadamy tego typu zamki w sprzedaży. Jeżeli posiadasz zamek, którego nigdzie nie możesz znaleźć zapraszamy do naszego sklepu. Jeżeli nie będziemy mieć takiego zamka na miejscu, sprowadzimy go dla Ciebie.

Dwie nowy obudowy do samochodu

16-07-2022

Dwie nowy obudowy do samochodu

Dwie uszkodzone obudowy kluczy do Cheroleta naraz i brak możliwości odpalenia samochodu. z Taką sytuacją spotkała się nasza klienta, kiedy uszkodzony został klucz, a drugi zapasowy w domu również był zepsuty, co uniemożliwiło odpalenie samochodu. W ciągu półgodziny klienta wyszła z naszego sklepu z całkiem dwoma nowymi obudowami i wyciętymi grotami do swojego samochodu umozłiwiając uruchomienie samochodu.

Dorobienie zapasowego klucza z immobilizerem Smart ForTwo

14-07-2022

Dorobienie zapasowego klucza z immobilizerem Smart ForTwo

W naszym punkcie dorobisz zapasowy klucz z immobilizerem (a nawet z pilotem) do takich samochodów jak Smart ForTwo. Nowy samochód i tylko jeden klucz do zestawu? Nie ryzykuj! Przyjedź do nas a tego samego dnia wyjedzies z zapasowym klucze do swojego samochodu.

Obudowa slot i akumulator pilota BMW

11-07-2022

Obudowa slot i akumulator pilota BMW

Klucze typu slot ładowane są w stacyjce samochodu podczas jazdy. Po kilku latach użytkowania akumulatorki potrafią stracić swoją moc, lub ulec uszkodzeniu (nóżki łączące akumulator z płytką sa na tyle cienkie, że po latach potrafią peknąć) przez co zdalne otwieranie i zamykanie samochodu nie będzie możliwe. Wymieniamy akumulatorki wraz z nową obudową.

Scyzoryk do Renault Kangoo

09-07-2022

Scyzoryk do Renault Kangoo

Klientowi zależało aby nowy klucza do swojego Renault był w wersji scyzorykowej. Dla nas to żaden problem. Dzięki specjalnych programom jesteśmy w stanie dorobić klucz w scyzoryku do większości pojazdów gdzie scyzoryk nie występował. Zastanawiasz się czy w Twoim samochodzie istnieje również taka możliwość? Zapraszamy do naszego sklepu w celu zaczerpnięcia więcej informacji.

Uszkodzona obudowa slot Mini

07-07-2022

Uszkodzona obudowa slot Mini

Posiadasz slot do samochodu marki Mini? Oprócz odpadających przycisków na obudowie częstym przypadkiem może być również uszkodzenie mikroprzełącznika oraz akumulatorka odpowiedzialnego za zdalne otwieranie i zamykanie samochodu. W naszym sklepie nasi pracownicy naprawią wszystkie z wymienionych usterek. Potrzebujesz pomocy? Zapraszamy!

Wystająca wkładka? czas wymienić zamek!

04-07-2022

Wystająca wkładka? czas wymienić zamek!

Jeśli posiadasz wkładkę która wystaje z twoich okuć czas najwyższy aby wymienić ją na inną. Pamiętajmy, iż wkładka która wystaje to bardzo łakomy kąsek dla złodzieja. Jeśli nie wiesz jak to zrobić albo masz obawy przed taka usługą to zadzwoń po naszych specjalistów. Nasi serwisanci przyjadą na miejsce dobiorą odpowiednią wkładkę a dodatkowo wykonają usługę wymiany. 

Dorabianie kluczy do zabezpieczeń rowerowych

02-07-2022

Dorabianie kluczy do zabezpieczeń rowerowych

Potrzebujesz dorobić klucz do swojego zabezpieczenia rowerowego? Zapraszamy do naszego sklepu w Bielsku a na miejscu skorzystać z usług takich jak: dorabianie kluczy do zabezpieczeń rowerowych, dorabianie kluczy do baterii rowerów elektrycznych, dorabianie kluczy do kłódek.

Dorabianie kluczy z pilotem Skoda

30-06-2022

Dorabianie kluczy z pilotem Skoda

Samochód z jednym kluczem i brak zapasowego? A może samochód z kluczem z samym immobilizerem  bez pilota i zastanawiasz się czy w Twoim samochodzie był oryginalnie pilot do zdalnego otwierania? Zadzwoń do nas a to sprawdzimy, potrzebny będzie nam jedynie nr vin samochodu oraz model i rok produkcji.

Wymiana zamka gerda rim Bielsko-Biała i okolice

28-06-2022

Wymiana zamka gerda rim Bielsko-Biała i okolice

Posiadasz drzwi antywłamaniowe gerda i nie wiesz jak wymienić zamek? Włamywacz to firma która zajmuje się serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym a tym samym wymianą zamków na nowe. Pamiętaj, że jeśli twój zamek zaczyna się haczyć lub musisz dociskać drzwi aby je zamknąć to prędzej czy później zamek ulegnie uszkodzeniu i najprawdopodobniej będzie konieczna usługa awaryjnego otwarcia drzwi.