Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Zepsuta obudowa klucza Hyundai

12-12-2020

Zepsuta obudowa klucza Hyundai

Częstym problem w kluczach do samochodów Hyundai, Kia jest łamiący się element trzymający grot w kluczu. Niestety nie ma możliwości wymiany samego elementu, musi zostać wymieniona cała obudowa z docięciem klucza. W naszym punkcie wymianę obudowy robimy na miejscu. Czas realizacji wynosi około 20 minut.

Wymiana akumulatora w pilotach BMW

10-12-2020

Wymiana akumulatora w pilotach BMW

W niektórych modelach BMW, w kluczach bateria zastąpiona została akumulatorem. Jak każda bateria/akumulator ma swoją wydajność, i co pewien czas trzeba ją wymienić. Jedną z usług naszej firmy jest wymiana takich akumulatorów. W tym przypadku całość usługi zajęła nie więcej niż 30 minut, a klient znowu mógł zdalnie otwierać samochód

Dorobienie pilota Peugeot 107

08-12-2020

Dorobienie pilota Peugeot 107

Zgubiłeś klucz lub twój pilot do samochodu został uszkodzony? Nasza firma dorabia piloty do większości pojazdów na rynku! W tej sytuacji pilot klienta został uszkodzony i nie dało się go uratować. Stworzyliśmy i zakodowaliśmy nowy pilot w lepszym i solidniejszym wydaniu. Cała operacja zajęła mniej niż godzinę!

Awaryjnie otworzymy każdy samochód

07-12-2020

Awaryjnie otworzymy każdy samochód

Kluczyki zatrzaskują się w bagażniku? Rozładowany akumulator i brak możliwości otwarcia auta? Zgubione klucze od samochodu? Włamywacz Bielsko-Biała szybko rozwiąże Twój problem, awaryjnie otwieramy pojazdy każdej marki bez uszkodzenia dojeżdżając w obrębie Śląska oraz Małopolski. Dodatkowo dorabiamy zgubione klucze do twojego auta.

Regeneracja stacyjki i kluczy Honda

06-12-2020

Regeneracja stacyjki i kluczy Honda

Nasza firma zajmuję się regeneracją stacyjek do samochodów Honda. Jeżeli w swojej Hondzie stacyjka zaczyna się zacinać, nie czekaj do momentu aż w ogóle jej nie przekręcisz. Podczas regeneracji zostaną wymienione wszystkie zapadki, oraz wycięty zostanie nowy klucz, obudowa pod pilota.

Wkładki w systemie jednego klucza

04-12-2020

Wkładki w systemie jednego klucza

Posiadasz w drzwiach wkładki otwierane osobnymi kluczami? W naszym punkcie możesz wymienić stare wkładki na wkładki w systemie jednego klucza. Jeżeli posiadasz również furtkę, też istnieje możliwość ułożenia wkładki pod klucz z drzwi. Zamiast trzech osobnych kluczy posiadać będziesz jeden otwierający wszystkie wkładki. Ilość wkładek ułożonych pod jeden klucza jest nieograniczona!

Wymiana zamka w drzwiach Bielsko-Biała

03-12-2020

Wymiana zamka w drzwiach  Bielsko-Biała

Pogotowie zamkowe w Bielsku-Białej Włamywacz to profesjonalne usługi ślusarskie. W dzisiejszych czasach rynek wtórny mieszkań jest przesycony pamiętaj aby zaraz po kupnie mieszkania wymienić zamki oraz wkładki na nowe, unikniesz tym samym niepotrzebnego stresu. W związku z taką wymianą zapobiegamy włamaniom potencjalnych osób które mogły mieć klucz od twojego mieszkania. Dodatkowo prowadzimy serwis zamków i drzwi. 

 

Dorabianie Kart do samochodów Renault

02-12-2020

Dorabianie Kart do samochodów Renault

Posiadasz jedną kartę do swojego samochodu Renault? Nie ryzykuj! W naszym punkcie dorobisz zapasową kartę! Dorabiamy karty do wszystkich samochodów marki Renault: Clio IV, Laguna, Megane, Scenic, Espace, Caputr. Dodatkowo zostanie dorobiony awaryjny klucz schowany w karcie

Naprawa zbliżeniowych kluczy Mini Cooper

30-11-2020

Naprawa zbliżeniowych kluczy Mini Cooper

Częstym zdarzeniem w kluczach samochodowych są psujące się microswitche. Nasza firma zajmuję się naprawą kluczy samochodowych. W tym przypadku uszkodzony został microswitch odpowiedzialny za otworzenie samochodu.

Wkładka awaryjna czy Zamek z gałką

29-11-2020

Wkładka awaryjna czy Zamek z gałką

Warto czasami posłuchać rady specjalisty a nie sprzedawcy w markecie. Podstawową wkładkę osoby starsze zamykają, zostawiając klucz w drzwiach od środka. Takie zamknięcie drzwi uniemożliwia otwarcie zamka rodzinie ,która posiadając klucz zapasowy a nie może przekręcić go w zamku. Rozwiązaniem będzie wkładka z gałką od strony mieszkania lub wkładka z funkcją awaryjną umożliwiającą otwarcie przy równocześnie włożonym kluczu po obu stronach wkładki.