Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Mobilne dorabianie kluczy Bielsko i okolice

25-06-2023

Mobilne dorabianie kluczy Bielsko i okolice

Zdarzyło ci się zgubić klucz od samochodu? Był to ostatni klucz i nie masz jak odpalić auta? Nie martw się włamywacz dorabia klucze mobilnie na miejscu u klienta. W naszej ofercie dostosowując się do potrzeb serwis dojeżdża na miejsce i dorabia nowe klucze wraz z kodowaniem immobilizera i programowaniem pilota. Jeśli nie masz jak przyjechać do naszego sklepu a chciałbyś abyśmy przyjechali do Ciebie i dorobili klucze umów się na wizytę. Dorabianie kluczy bez immobilizera może odbyć się również wysyłkowo, jeśli masz klucz wyślij go do nas a my dorobimy zapasowy i odeślemy. Dodatkowo dorabiamy klucze na podstawie zamka lub stacyjki w przypadku utraty ostatniego klucza. Jeden z ostatnich przypadków to fiat 500 gdzie dorabialiśmy nowe klucze ponieważ ostatni został zgubiony. 

Mobilny serwis drzwi Bielsko-Biała

24-06-2023

Mobilny serwis drzwi Bielsko-Biała

Nasze pogotowie zamkowe to nic innego jak mobilny serwis ślusarski który awaryjnie potrafi otwierać drzwi i zamki również te które zostały zablokowane. Jeśli masz problem z drzwiami które się zacinają nie chcą się poprawnie otwierać ani zamykać zadzwoń po naszego ślusarza, przyjedziemy na miejsce i wykonamy regulację drzwi. Dodatkowo na samochodzie posiadamy wkładki bębenkowe dlatego też możemy wykonać wymianę zamka w drzwiach na nowy z kompletem kluczy. Mobilny serwis drzwi Bielsko-Biała działa cały rok bez względy na czasi i porę.
 

Zniszczona obudowa klucza Volkswagen

23-06-2023

Zniszczona obudowa klucza Volkswagen

Zniszczyłeś obudowę swojego klucza ale sam pilot jeszcze działa? Nic straconego! Przywieź do nas resztki obudowy a w ciągu 15 minut wyjedziesz z całkiem nowym kluczem i przełożonym pilotem i immobilizerem do nowej obudowy. Jeżeli jest to ostatni klucza możesz dorobić od razu zapasowy klucz z immobilizerem.

Wymień swoją obudowę klucza samochodowego!

21-06-2023

Wymień swoją obudowę klucza samochodowego!

Zdarzyła Ci się taka sytuacja z kluczem jak na zdjęciu? Jak najbszyciej przyjedź do nas po nową obudowę.  W takich przypadkach często klienci nadal używają takiego pilota i doprowadzają na początku do uszkodzenia przycisku jak nie raz do uszkodzenia całego pilota. W ostatnim przypadku pozostaję jedynie dorobienie i zakodowanie nowego klucza do samochodu.

Dorabianie kluczy z pilotem Hyundai i30

20-06-2023

Dorabianie kluczy z pilotem Hyundai i30

Dzisiaj mieliśmy okazję dorobić zapasowy klucz z immobilizerem i pilotem do samochodu marki Hyundai I30 z 2013r. U nas dorobisz klucze do samochodów wszystkich marek na rynku. Może posiadasz klucze z systemem keyless? Takie klucze również kodujemy. Z innych usług związanych z kluczami samochodowymi jakie wykonujemy to między innymi wymiana obudów oraz baterii.

Zatrzaśnięte drzwi Pszczyna

18-06-2023

Zatrzaśnięte drzwi Pszczyna

Czy zdarzyło Ci się wyjść z domu i zapomnieć zabrać kluczy? Posiadasz drzwi bez klamki samozatrzaskowe? Nie możesz otworzyć drzwi ponieważ wiatr je zatrzasnął? Nasze usługi są właśnie dla Ciebie. Zajmujemy się awaryjnym otwieraniem drzwi, zamków, wkładek oraz samochodów. Poprzednie zlecenie na terenie Pszczyny tak właśnie wyglądało przez wiatr klientka nie mogła wejść z powrotem do swojego domu. 

Wymiana zamka Czechowice-Dziedzice

17-06-2023

Wymiana zamka Czechowice-Dziedzice

W zeszłym tygodniu dostaliśmy wezwanie w sprawie wymiany wkładki bębenkowej w drzwiach do pomieszczenia gospodarczego które mieściło się w Czechowicach-Dziedzicach. Nasze pogotowie zamkowe przyjmuje zlecenia na wykonanie usług ślusarskich również w niedziele i święta bez względu na pore w przypadku domów i samochodów lub od 6-22 w blokach i kamienicach ponieważ obowiązuje cisza nocna. 

Zamki do bram przesuwnych

14-06-2023

Zamki do bram przesuwnych

Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego. W sprzedaży posiadamy wkładki bębenkowe, zamki wierzchnie, zamki wpuszczane jak i zamki do bram przesuwnych. Jeżeli posiadasz mniej standardowy zamek do swoich drzwi zamówimy go dla Ciebie. Może potrzebujesz kilku wkładek otwieranych jednym kluczem? Takie zestawy również sprzedajemy.

Naprawa kluczy Peugeot, Citroen

12-06-2023

Naprawa kluczy Peugeot, Citroen

Klucz klienta był w opakanym stanie, grot w kluczu nie chciał się otwierać, dziury w gumkach na obudowie spowodoway dodatkowo uszkodzenie przycisku, który odpadł z płytki elektronicznej. Na szczęście nie doszło do całkowitego zepsucia pilota. Wlutowaliśmy nowy microswitch oraz wymieniliśmy obudowę na całkiem nową z docięciem grotu.

Zapasowy klucz z immobilizerem Citroen C3 2015

09-06-2023

Zapasowy klucz z immobilizerem Citroen C3 2015

Samochód nie posiada fabrycznego pilota? Albo posiada tylko jeden klucz z immobilizerem a drugi klucz z pilotem nie jest potrzebny? W takich sytuacjach i tak proponujemy klientom dorobienie takiego samego klucza z samym immobilizerem, ponieważ w sytuacji kiedy zostanie zgubiony jedyny klucza koszt takich usług jest kilkukrotnie wyższy niż za wczasu dorobienie zapasowego klucza.