Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Wymiana zamka w drzwiach chińskich

03-08-2019

Wymiana zamka w drzwiach chińskich

Ślusarze naszego pogotowia zamkowego wymieniają zamki oraz wkładki we wszystkich dostępnych drzwiach. W naszym rejonie coraz częściej możemy trafić na sprzedaż drzwi chińskich. Niestety po za ceną samych drzwi która należy do niższych nic więcej dobrego powiedzieć nie możemy. Nasi serwisanci wymieniają w nich wkładki i zamki bardzo często, choćby z powodu szybszego wyrabiania i złego spasowania elementów. W sprzedaży posiadamy większość podzespołów do serwisowania omawianych drzwi. 

Dorabianie kart do Renault

31-07-2019

Dorabianie kart do Renault

W bielsku-Białej na naszym punkcie dorabiania kluczy kodujemy oraz programujemy karty do samochodów Reno: talisman, trafic, laguna, megane, clio, captur, scenic oraz espace. Karty mogą być zwykłe oraz z funkcją handsfree co znaczy w tłumaczeni wolne ręce. Taka karta otwiera auto po podejściu bez konieczności używania guzików mało tego karta nie musi być wkładana do czytnika w celu odpalenia. Karty do samochodów kodujemy na miejscu bez konieczności wcześniejszego umawiania się. 

 

Zgubione klucze do samochodu Cieszyn

28-07-2019

Zgubione klucze do samochodu Cieszyn

Zgu­bio­ne klu­cze do sa­mo­cho­du Maz­da 6 z 2005 ro­ku w Cie­szy­nie. Po­go­to­wie zam­ko­we do­ra­bia klu­cze na pod­sta­wie zam­ka drzwi tak aby po­tem moż­na by­ło prze­krę­cić sta­cyj­kę w ce­lu za­ko­do­wa­nia im­mo­bi­li­ze­ra. Im­mo­bi­li­zer ina­czej trans­pon­der lub czip to malutka pest­ka któ­ra za­ko­do­wa­na po­zwa­la na za­pa­le­nie sa­mo­cho­du. W miej­sco­wo­ści Cie­szyn nie ma fir­my któ­ra do­ra­bia klu­cze ze sta­nu ze­ro­we­go dla­te­go też nasz od­dzia­ła z Biel­ska­-Bia­łej zaj­mu­je się ta­ki­mi zle­ce­nia­mi. Do­jazd do Cie­szyna nie zaj­mu­je wię­cej niż 25mi­nut. 

Naprawa i regeneracja stacyjki Bielsko

24-07-2019

Naprawa i regeneracja stacyjki Bielsko

Kluczyk w stacyjce się nie przekręca ? Zacięta stacyjka? Kolumna kierownicza nie chce popuścić. Zablokowana stacyjka ? Blokada kluczyka w stacyjce ? Tym razem zadzwoniła do nas klientka w sprawie Fiata Pandy III z 2012 roku. Pomimo włożenia klucza do zamka stacyjki klucz ani drgnie. Koszt takiej naprawy w serwisie może przyprawiać o zawrót głowy dlatego też nasz serwis zajmuje się naprawą i regeneracją stacyjek. W tym konkretnym przypadku stacyjka została odblokowana po czym wymieniona na nową i ułożona pod obecne klucze klientki a całość naprawy nie trwała dłużej niż godzinę. 

Zacięte drzwi Bielsko

22-07-2019

Zacięte drzwi Bielsko

Zacięte drzwi? Nie możesz otworzyć zamka ? Posiadasz klucz ale zamek nie chce się otworzyć. Klucz kręci się w kółko ? Włamywacz to usługi ślusarskie w przypadku drzwi które są zacięte. Często dostajemy telefony z sytuacją w której to, jest klucz ale mimo to nie da się otworzyć drzwi. W takich przypadkach winny może być zamek wpuszczany który blokuje wkładkę i dlatego klucz nie chce się przekręcić. Nasi ślusarze potrafią otworzyć i takie drzwi. 

Moto Show Bielsko-Biała 2019

20-07-2019

Moto Show Bielsko-Biała 2019

KONKURS 
Podczas imprezy zrób Sobie zdjęcie z naszym samochodem w tle, dodaj je w komentarzu oraz polub i udostępnij ten post dalej a otrzymasz 40% rabatu na dorobienie kluczy z immobilizerem do swojego samochodu. Klucze będzie można dorobić na naszym sklepie przy ul.Sterniczej 12 w Bielsku-Białej od najbliższego poniedziałku 22.07.2019 do środy 24.07.2019. Promocja ta dotyczy wyłącznie immobilizerów które można skopiować a nie obejmuje kluczy z pilotem zamka centralnego. 

Wyjęcie złamanego klucza Bielsko

17-07-2019

Wyjęcie złamanego klucza Bielsko

Złamany klucz w zamku to nie jest podwód aby wiercić zamek. Nasi ślusarze potrafią wyjąć taki klucz bez inwazyjnie co znaczy że zamek pozostaje sprawny. W przypadku złamania klucza w stacyjce również możemy wyciągnąć taki klucz bez uszkodzeń. Pamiętajmy, że jeśli mamy klucz który został skrzywiony powinniśmy go czym prędzej dorobić na punkcie z dorabianiem kluczy. Koszt nowego klucza zdecydowanie będzie tańszy niż koszt naszej usługi. 

Wymiana wkładki Bielsko

14-07-2019

Wymiana wkładki Bielsko

Nasze pogotowie ślusarskie to również wymiana zamka oraz wymiana wkładki. Jeśli kupiłeś nowe mieszkanie, dom lub wynająłeś biuro nie powinieneś zwlekać z wymianą wkładek. Nowy zamek gwarantuje, że nikt inny nie ma klucza od naszego dobytku. Posiadamy pełną gamę produktów które posiadają atesty kl.C a także klucze indywidualne których nie da się dorobić bez okazania kart kodowej. Na naszym sklepie stacjonarnym prowadzimy sprzedaż większości zamków dostępnych na naszym rynku. 

Zamknięte drzwi Bielsko

10-07-2019

Zamknięte drzwi Bielsko

Nasze zlecenia to również otwieranie drzwi które nie są zamknięte na zamek ale tylko zatrzaśnięte. Posiadając drzwi z antabą, zwaną inaczej pochwytem bardzo łatwo o taki wypadek. W sytuacji kiedy jesteśmy na zewnątrz, nie mamy klamki a np gałkę i przeciąg pozamyka drzwi nie jesteśmy w stanie nie mając klucza otworzyć drzwi. Na całe szczęście nasza firma radzi sobie w każdych warunkach dlatego takie otwarcia nie są nam obce. 

Dorobienie klucza Fiat Grande punto

08-07-2019

Dorobienie klucza Fiat Grande punto

W naszym Centrum Zabezpieczeń w Bielsku staramy się dorabiać większość kluczy z immobilizerem oraz programować piloty samochodowe. Na miejscu kodujemy również piloty bramowe oraz breloki zbliżeniowe. Wiemy też, że dorobienie klucza z pilotem to spory wydatek dlatego zamiast dorabiać pełny klucz zawsze warto dorobić zapas tylko z immobilizerem. Po pierwsze klucz jest dużo tańszy a po drugie w razie zgubienia klucza mamy zapasowy. Dorobienie klucza do Fiata nie zajmuje więcej niż 20 min.