Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Nowy grot i obudowa klucza

16-10-2021

Nowy grot i obudowa klucza

Częstym problemem nawet w stosunkowo młodych samochodach jest wyrabianie się grotów w kluczyku. Jeżeli zauważyłeś, że twój klucz jest mocno zużyty i ciężko przekręca się stacyjka przyjedź do nas. Dzięki sprzętom, które posiadamy możemy dorobić nowy grot z wymiarami fabrycznymi, dzięki czemu nie będzie konieczności regeneracji stacyjki. Łącznie z grotem wymieniona zostanie obudowa. Przedłuży to żywotność pilota.

Dorabianie kluczy MQB Skoda

14-10-2021

Dorabianie kluczy MQB Skoda

Posiadasz samochód marki Skoda, Seat, VW na płycie MQB i tylko jeden klucz? Dorabiamy najnowsze klucze przekręcane w stacyjce jak i klucze z systemem keyless. Zastanawiasz się czy warto dorobić zapasowy klucz? Nic bardziej mylnego. Następstwem zgubenia ostatniego klucza są bardzo wysokie koszta stworzenia klucza od zera, jak również dodatkowym kosztem awaryjnego otwarcia pojazdu. Nie zwlekaj i już dziś przyjedź po dodatkowy klucz. Dorabiamy klucze z immobilizerem, klucze z pilotami.

Otwieranie drzwi antywłamaniowych

11-10-2021

Otwieranie drzwi antywłamaniowych

Nasi ślusarze często wzywani są do zamków których inni nie chcą otwierać. Zajmujemy się otwieraniem wszystkich zamków nawet tych z rozetami antywłamaniowymi, bolcami antywyważeniowymi i wkładkami atestowanymi. Włamywacz to profesjonalne usługi ślusarskie które świadczymy na terenie Śląska i Małopolski. 

Dorabianie kluczy z systemami pół proximity

09-10-2021

Dorabianie kluczy z systemami pół proximity

Niektóre modele samochodów zamiast pełnego systemu Proximity, Hands-free czy Keyless, posiadają system w którym, aby wejść do samochodu trzeba nacisnąć przycisk na pilocie, lecz żeby odpalić, pilot może być w dowolnym miejscu wewnątrz samochodu. Między innymi takie systemy można spotkać w Fordach. W naszym sklepie dorabiamy również i takie klucze. Jeżeli Ty posiadasz w swoim samochodzie tylko jeden klucz, nie zwlekaj z dorobieniem zaposowego.

Wymiana baterii/akumulatora w kluczu BMW

06-10-2021

Wymiana baterii/akumulatora w kluczu BMW

W kluczach do samochodów BMW, w których występuję akumulator ładowany w trakcie jazdy, w niektórych przypadkach uszkodzeniu ulegają mocowania akumulatorka do płytki elektronicznej. Jedynym sposobem aby to naprawić jest wymiana akumulatora na nowy. Jeżeli twój klucz do bmw nagle przestał działać zapraszamy do naszego sklepu. sprawdzimy czy pilot wysyła sygnał i czy konieczna jest wymiana akumulatora.

Kodowanie kart Renault Bielsko-Biała

04-10-2021

Kodowanie kart Renault Bielsko-Biała

Oprócz standardowych kluczy z grotem samochody Renault posiadają klucze typu karta wsadzane do slotu, bądź z systemem hands-free. Jeżeli posiadasz jedną kartę do swojego samochodu nie zwlekaj! W naszym punkcie dorobić również tego typu klucze. Oprócz dorabiania kluczy samochodowych skorzystać możesz również między innymi z usług: wymiana obudów w kluczach i pilotach samochodowych, wymiana przycisków, wymiana baterii.

Złamany klucz w stacyjce

02-10-2021

Złamany klucz w stacyjce

Nasz serwis mobilny wlamywacz.pl zajmuje się wyjmowaniem złamanych kluczy z zamków lub stacyjek. W większości przypadków po wyjęciu klucza wystarczy dorobić nowy grot w celu przekręcenia i uruchomienia pojazdu. Nasze usługi świadczymy na terenie Śląska i Małopolski. 

Naprawa kluczy i pilotów

28-09-2021

Naprawa kluczy i pilotów

Naprawy kluczy bądź wymiany obudów w naszej firmie to codzienność. Zbyt długie korzystanie z zepsutych obudów, Naciskanie bezpośrednio na microswitche paznokciamy, długopisami niszczy płytkę elektroniczną w pilocie, przez co oprócz samej obudowy potrzebna jest wymiana microswitchy i innych elementów elektronicznych. Nie zwlekaj z naprawą kluczą i już dzisiaj przywieź do nas zepsuty klucz a nasi pracownicy go naprawią.

Kopiowanie pilotów bramowych

25-09-2021

Kopiowanie pilotów bramowych

W naszym sklepie stacjonarnym możesz również dorobić pilota do bramy, garaży lub szlabanu. Aby sprawdzić możliwość dorobienia takiego pilota, trzeba dostarczyć do nas działający pilot. Niektóre piloty da się skopiować na miejscu, niektóre natomiast sprzedawane są wraz z instrukcją do samodzielnego skopiowania przy odbiorniku.

Kodowanie kluczy z immobilizerem i pilotem Fiat

23-09-2021

Kodowanie kluczy z immobilizerem i pilotem Fiat

Nowy samochód i tylko jeden klucz? Dzisiejszy klient nie czekał długo po zakupie. Od razu kolejnym krokiem był przyjazd do nas i zakodowanie nowego klucza z immobilizerem i pilotem do pięknego Abartha w wersji 595. Zapraszamy do naszego sklepu w Bielsku. Dorabiamy, kodujemy, wymieniamy obudowy i naprawiamy piloty do samochodów