Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Otwarcie i dorobienie kluczy Szczyrk

29-01-2020

Otwarcie i dorobienie kluczy Szczyrk


W okresie między świętami a sylwestrem zostały zgubione klucze do Mazdy CX9 w miejscowości Szczyrk. Usługa polegała nie tylko na otwarciu tego pojazdu ale także na dorobieniu klucza mechanicznego na podstawie zamka a następnie zaprogramowaniu immobilizera aby samochód mógł zapalić. Oczywiście całość została zrobiona kompleksowo a klient kolejnego dnia mógł się już poruszać samochodem. 

Otwarcie skrzynki na listy Bielsko

26-01-2020

Otwarcie skrzynki na listy Bielsko

Tak jak w tytule, nasza firma otwiera wszystkie zamki w tym wkładki zamontowane w skrzynkach na listy. Przeważnie są to zamki dwustronne które mają zapadki po obu stronach. Najczęstszą przyczyną ich otwierania jest zgubienie klucza, dlatego zalecamy do dorabiania większej ilości takich kluczy i trzymania zapasowego w domu aby na przyszłość uniknąć kosztu który do małych nie należy. 

Dorobienie i zakodowanie klucza do Hondy z pilotem

23-01-2020

Dorobienie i zakodowanie klucza do Hondy z pilotem

Nasz punkt z dorabianiem kluczy mieście się w Bielsku gdzie dorabiamy i kodujemy większość kluczy samochodowych z immobilizerem oraz pilotem zamka centralnego. W poprzednim miesiącu dorabialiśmy klucz z pilotem do Hondy Civic. Przy samochodach marki Honda często zalecamy dodatkowo regenerację kluczy tym bardziej jeśli klucz zaczyna haczyć i nie za każdym razem przekręca stacyjkę. Jeśli z jakiegoś powodu zignorujemy ten problem to pewnego razu stacyjka zostanie zablokowana i nie będzie się dało przekręcić klucza. 

Zatrzaśnięte klucze w bagażniku Bielsko

20-01-2020

Zatrzaśnięte klucze w bagażniku Bielsko

Samochody marki BMW ale nie tylko są wyposażone w ścianę grodziową i nie zawsze mają przejście na narty. Nie zawsze można otworzyć drzwi i wyjąć klucze z auta. Aby otworzyć taki samochód z kluczami w bagażniku należy otworzyć bagażnik tak jak miało to miejsce w tym przypadku. Awaryjnie otwieramy wszystkie samochody.

Pogotowie ślusarskie Bielsko

17-01-2020

Pogotowie ślusarskie Bielsko

Pogotowie ślusarskie to nic innego jak serwis, który obejmuje: awaryjne otwieranie zamków domowych, naprawy po włamaniowe, wymianę oraz serwis zamków, otwieranie drzwi samochodowych oraz doradztwo w zakresie bezpieczeństwa. Dobór odpowiednich zabezpieczeń ma znaczenie dlatego też warto się z nami skontaktować w celu doboru odpowiednich okuć do drzwi. 

Montaż nowego zamka Bielsko

14-01-2020

Montaż nowego zamka Bielsko

Nasz serwis trudni się w montażu nowych zamków do większości drzwi. Idealne połączenie wiedzy teoretycznej oraz praktycznej pozwala nam na profesjonalny montaż zabezpieczeń mechanicznych w tym: zamków, wkładek oraz łuczników inaczej zwanych zamkami wierzchnimi. Serwisanci naszego pogotowia zamkowego zadbają aby usługa została wykonana na najwyższym poziomie. 

Otwarcie samochodu Wisła nowa osada

11-01-2020

Otwarcie samochodu Wisła nowa osada

Miejscowość Wisła, na jednym ze stoków narciarskich klient zamykając klapę bagażnika zostawił klucze w środku co spowodowało zatrzaśnięcie się samochodu volkswagen passat b7 z 2015roku. Nasz serwis po przyjęciu zlecenia niezwłocznie udał się na stok w celu awaryjnego otworzenia samochodu. Po przyjeździe na miejsce auto zostało awaryjnie otwarte a klient mógł wrócić do hotelu własnym samochodem. 

Wymiana wkładki zamka

08-01-2020

Wymiana wkładki zamka

Serwis włamywacz który mieści się na terenie Bielska wymienia zamki we wszystkich drzwiach nawet tych antywłamaniowych. Posiadamy w sprzedaży zamki większości firm dostępnych na rynku. Dodatkowo po za wymianą zamka prowadzimy regulację oraz serwis pogwarancyjny drzwi Gerda, Weekend, Dierre, KMT,i wiele innych firm. 

Zepsuty zamek wpuszczany gerda

05-01-2020

Zepsuty zamek wpuszczany gerda

Jeśli posiadasz uszkodzony zamek wpuszczany w drzwiach antywłamaniowych to zalecamy jak najszybszą jego wymianę. W takich sytuacjach nie trudno o zblokowanie lub zacięcie drzwi. Otwarcie takiego zamka do najtańszych nie należy dlatego też lepiej zapobiegać i wymienić zamek na nowy. Serwisujemy zamki Gerda, Dierre, Lob, KMT, KFV, Delta i wiele innych

Zamknięte drzwi mieszkania

30-12-2019

Zamknięte drzwi mieszkania

Zamknięte drzwi ? Zgubione klucze ? Zatrzasńięte zamki ? Zblokowane rygle ? Złamany klucz ? Nasz serwis otwiera wszystkie drzwi w różnych sytuacjach awaryjnych. Staramy się aby usługa została wykonana jak najszybciej. W większości przypadków oprócz otwarccia drzwi jesteśmy w stanie naprawić zamek lub wymienić go na nowy.