Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Dorobienie klucza z immobilizerem Bielsko-Biała

13-02-2020

Dorobienie klucza z immobilizerem Bielsko-Biała

Posiadasz jeden klucz z immobilizerem ? Zalecamy dorobienie klucza zapasowego, który w razie zgubienia ostatniego odpali samochód. W innym wypadku trzeba taki klucz dorobić od zera, na podstawie zamka dorabiamy klucz mechaniczny a na podstawie komputera lub pamięci eprom kodujemy nowy immobilizer. Ta druga opcja jest oczywiście dużo droższa. 

Wkładka zacina się w drzwiach

10-02-2020

Wkładka zacina się w drzwiach

Jeśli wkładka zacina się w drzwiach a zacina się również na otwartych to najprawdopodobniej wystarczy wymienić samą wkładkę. W drugim przypadku uszkodzeniu mógł ulec zamek wpuszczany, który blokuje wkładkę. Jeśli zaś drzwi zacinają się tylko w momencie kiedy są zamknięte najprawdopodobniej wystarczy zrobić regulację drzwi. Nasi ślusarze doradzą, wymienią i wyregulują zacinające się drzwi. 

Dorabianie kluczy domowych Bielsko

07-02-2020

Dorabianie kluczy domowych Bielsko

Dorabianie kluczy domowych do zamków w drzwiach domu, biura czy mieszkania. Nasza firma nie tylko otwiera zamki ale dodatkowo dorabia do nich klucze. W przypadku mieszkań jesteśmy w stanie na miejscu dorobić klucze do wkładek, które nie są zastrzeżone. Zaś wkładki które posiadają kartę kodową i są zastrzeżone możemy dorobić tylko po pokazaniu karty kodowej bądź zamówieniu takiego klucza wysyłkowo. Wszystko zależy od producenta i profilu klucza.

Wymiana obudowy klucza Bielsko

04-02-2020

Wymiana obudowy klucza Bielsko

W naszym sklepie, który mieści się w Bielsku można wymienić obudowę swojego starego kluczyka, dorobić nowy klucz lub naprawić obecny. W większości przypadków przez wytartą obudowę przyciski które powinny być przylutowane odpadają co uniemożliwia otwarcie samochodu. Nasi technicy dobiorą i przylutują nowy przycisk a dodatkowo wymienią obudowę na nową. Jeśli grot kluczyka okaże się wytarty również możemy zrobić jego regenerację na naszej maszynie komputerowej bez konieczności rozbierania zamka w drzwiach. 

Otwarcie zamków starego typu

01-02-2020

Otwarcie zamków starego typu

Jeśli posiadasz stary zamek a w razie utraty klucza nie chcesz ponosić kosztów awaryjnego otwarcia, to zalecamy za wczasu dorobienie klucza zapasowego ponieważ mimo że, zamek jest stary to nie zawsze jego otwarcie jest tanie. Nasz serwis stara się otwierać większość zamków ale z doświadczenia wiemy, że nie są to małe koszta  a już na pewno dorobienie klucza zapasowego jest nie porównywalnie tańsze.

Otwarcie i dorobienie kluczy Szczyrk

29-01-2020

Otwarcie i dorobienie kluczy Szczyrk


W okresie między świętami a sylwestrem zostały zgubione klucze do Mazdy CX9 w miejscowości Szczyrk. Usługa polegała nie tylko na otwarciu tego pojazdu ale także na dorobieniu klucza mechanicznego na podstawie zamka a następnie zaprogramowaniu immobilizera aby samochód mógł zapalić. Oczywiście całość została zrobiona kompleksowo a klient kolejnego dnia mógł się już poruszać samochodem. 

Otwarcie skrzynki na listy Bielsko

26-01-2020

Otwarcie skrzynki na listy Bielsko

Tak jak w tytule, nasza firma otwiera wszystkie zamki w tym wkładki zamontowane w skrzynkach na listy. Przeważnie są to zamki dwustronne które mają zapadki po obu stronach. Najczęstszą przyczyną ich otwierania jest zgubienie klucza, dlatego zalecamy do dorabiania większej ilości takich kluczy i trzymania zapasowego w domu aby na przyszłość uniknąć kosztu który do małych nie należy. 

Dorobienie i zakodowanie klucza do Hondy z pilotem

23-01-2020

Dorobienie i zakodowanie klucza do Hondy z pilotem

Nasz punkt z dorabianiem kluczy mieście się w Bielsku gdzie dorabiamy i kodujemy większość kluczy samochodowych z immobilizerem oraz pilotem zamka centralnego. W poprzednim miesiącu dorabialiśmy klucz z pilotem do Hondy Civic. Przy samochodach marki Honda często zalecamy dodatkowo regenerację kluczy tym bardziej jeśli klucz zaczyna haczyć i nie za każdym razem przekręca stacyjkę. Jeśli z jakiegoś powodu zignorujemy ten problem to pewnego razu stacyjka zostanie zablokowana i nie będzie się dało przekręcić klucza. 

Zatrzaśnięte klucze w bagażniku Bielsko

20-01-2020

Zatrzaśnięte klucze w bagażniku Bielsko

Samochody marki BMW ale nie tylko są wyposażone w ścianę grodziową i nie zawsze mają przejście na narty. Nie zawsze można otworzyć drzwi i wyjąć klucze z auta. Aby otworzyć taki samochód z kluczami w bagażniku należy otworzyć bagażnik tak jak miało to miejsce w tym przypadku. Awaryjnie otwieramy wszystkie samochody.

Pogotowie ślusarskie Bielsko

17-01-2020

Pogotowie ślusarskie Bielsko

Pogotowie ślusarskie to nic innego jak serwis, który obejmuje: awaryjne otwieranie zamków domowych, naprawy po włamaniowe, wymianę oraz serwis zamków, otwieranie drzwi samochodowych oraz doradztwo w zakresie bezpieczeństwa. Dobór odpowiednich zabezpieczeń ma znaczenie dlatego też warto się z nami skontaktować w celu doboru odpowiednich okuć do drzwi.