Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Ślusarz Bielsko-Biała

07-11-2020

Ślusarz Bielsko-Biała

Trudności z otwarciem drzwi? Sąsiad nie poradził sobie z twoim uszkodzonym zamkiem? Nie możesz otworzyć zamka kluczem ponieważ kręci się bez oporu? Świadczymy usług sślusarskie z wykorzystaniem specjalistycznych narzędzi oraz nowoczesnych technik awaryjnego otwierania zamków i wkładek. Ponadto mogą Państwo liczyć na całodobowy serwis drzwi antywłamaniowych Dierre GERDA Delta.

Awaryjne otwieranie zamków, drzwi i aut

04-11-2020

Awaryjne otwieranie zamków, drzwi i aut

Wykonujemy usługi ślusarskie z zakresu otwierania zamków w drzwiach domowych, biurowych i firmowych.
Jeśli masz zatrzaśnięte drzwi już nie musisz się martwić zadzwoń do nas! W awaryjnych sytuacjach dojeżdżamy do klineta oddalonego nawet o 100km. Czechy, Słowacja 

Regeneracja stacyjki Bielsko

03-11-2020

Regeneracja stacyjki Bielsko

Wazne spotkanie biznesowe? a może spieszysz się do pracy i jesteś już spóżniony? Chcesz odpalić samochód ale stacyjka nie chce się przekręcić ponieważ została zablokowana? Jeśli nie jest to blokada kolumny kierowniczej albo uszkodzona kosta elektryczna to w takich sytuacjach pomoże regeneracja stacyjki poprzez wymianę wszystkich wadliwych elementów na nowe. W samochodach typu Ford,Honda,Fiat,Opel,Volkswagen,Reno takie odblokowanie nie stanowi dla naszych ślusarzy problemu. Oprócz regeneracji stacyjki zalecamy regenerację kluczy na maszynie komputerowej w Bielsku-Białej.

Musisz wymienić zamki !

31-10-2020

Musisz wymienić zamki !

Wadliwym zamkek w drzwiach? Klucz nie chce otworzyć wkładki? Zamki się zacinają? A może kupiłeś mieszkanie i jeszcze nie wymieniłeś zamków na nowe? W takich sytuacjach wymiana zamków na nowe jest koniecznością. Nasi ślusarze świadczą usługi wymiany zamków na nowe. Jesteśmy do dyspozycji całą dobę, 7 dni w tygodniu w sytuacjach awaryjnych.

Dorabianie i programowanie kluczy Mini

28-10-2020

Dorabianie i programowanie kluczy Mini

Dorabianie i programowanie kluczy z pilotem jak również z immobilizerem do samochodów:

 


 

Dorabianie i kodowanie kluczy z pilotem BMW

25-10-2020

Dorabianie i kodowanie kluczy z pilotem BMW

Dorabianie i kodowanie kluczy z pilotem BMW Bielsko-Biała
se­rii 1: E81, E82, E87, E88
se­rii 3: E90 , E91 , E92 , E93
se­rii 5: E60, E61
se­rii X5: E70
se­rii X6: E71

Wymiana obudowy kluczyka Mercedes "rybka"

24-10-2020

Wymiana obudowy kluczyka Mercedes "rybka"

Uszkodzona obudowa klucza samochodowego? Nie zwlekaj z wymianą obudowy. Uszkodzona płytka elektroniczna to koszt kilkukrotnie większy od wymiany samej obudowy. Zajmujemy się naprawą oraz wymianą obudów w kluczach samochodowych.

Dorabianie Kluczy VW Passat B6 i B7 Bielsko-Biała

22-10-2020

Dorabianie Kluczy VW Passat B6 i B7 Bielsko-Biała

Dorabiamy klucze samochodowe do volkswagena Passata b6 oraz b7. Klucze te kodujemy na miejscu od ręki. Jeśli posiadasz straszy lub nowszy model volkswagena do niego również zakodujemy nowy immobilizer oraz pilot zamka centralnego. W celu wyceny programowania kluczy zapraszamy do kontaktu.

Zgubione kluczyki samochodowe

19-10-2020

Zgubione kluczyki samochodowe

Zgubione klucze? Odtwarzanie, dorabianie, kodowanie oraz programowanie zgubionych kluczy samochodowych.
Jeśli zgubiłeś klucz od auta, motoru lub skutera to nasza firma potrafi dorobić nowe klucze bez konieczności wymiany zamków. 

Dorabianie kluczy Citroen

16-10-2020

Dorabianie kluczy Citroen

Punkt z kodowaniem kluczy samochodowych mieści się w Bielsku przy ul sterniczej 12. Zajmujemy się programowaniem immobilizerów oraz kodowaniem pilotów samochodowych. Nasi fachowcy dorabiają klucze komputerowo dzięki czemu klucze nie są robione z kopi a z kodu tak jak by wyszły z fabryki. Dodatkowo jesteśmy w stanie dorobić klucze pod wkładki i stacyjki zamka.