Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Zablokowana stacyjka volkswagen Czechowice

17-08-2019

Zablokowana stacyjka volkswagen Czechowice

Pamiętajmy jeśli nasza stacyjka zaczyna haczyć powinniśmy ją zregenerować lub wymienić na nową a nie czekać do samego końca ponieważ generuje to niepotrzebne koszta. Czechowice- Dziedzice i zablokowana stacyjka w samochodzie Volkswagen transporter T5 z 2005roku. Niestety takich sytuacji mamy w ostatnim czasie bardzo dużo za sprawą tego, że nie każdy zwraca na to uwagę. Co prawda nasz serwis potrafi odblokować większość stacyjek w przypadku gdy nie jest to wina blokady kierownicy ale takie koszt często do najtańszych nie należą. 

Dorobienie klucza do Citroena DS

14-08-2019

Dorobienie klucza do Citroena DS

Nasze usługi obejmują również dorabianie kluczy do najnowszych marek samochodów w tym Citroena DS 3,4, 5 oraz 7. Programujemy piloty centralnego zamka wraz z immobilizrrem w samochodzie. Na osiedlu beskidzkim przy ul sterniczej nr 12 zapraszamy od 10 do 18. Jesteśmy też w stanie odtworzyć klucz od zera to znaczy w przypadku jeśli zgubimy jedyny klucz nasza firma dorobi nowy od na podstawie zamka. 

Zgubione klucze do auta Skoczów

11-08-2019

Zgubione klucze do auta Skoczów

W poprzednim miesiącu w miejscowości Skoczów dostaliśmy zlecenie na dorobienie kluczy i zakodowanie immobilizera do samochodu marki Opel Astra z 2006roku. Zgubione klucze można dorobić na podstawie zamka a przez podłączenie się do komputera zakodować transponder wraz z pilotem. Czas kompleksowej usługi to około 2 godzin jeśli nasze kodowarki wyczytają kod pin. W przypadku zgubienia kluczy do samochodu innej marki czas zazwyczaj nie powinien być dłuższy niż 3 godziny w zależności od miejscowości do której musimy dojechać. 

Zatrzaśnięte drzwi Sopotnia Mała

09-08-2019

Zatrzaśnięte drzwi Sopotnia Mała

Zatrzaśnięte drzwi w Sopotni Małej wsi, która leży między Korbielowem a Jeleśnią. Często dostajemy telefony z pytaniem jak otworzyć zatrzaśnięte drzwi bez ich uszkodzenia. Otóż nasi fachowcy którzy są przeszkoleni poradzą sobie z każdym zadaniem i bez uszkodzenia drzwi potrafią je otworzyć. Zdajemy sobie sprawę, że w tamtych okolicach ciężko o serwis ślusarski który otwiera awaryjnie zamki dlatego wychodząc na przeciw nasze pogotowie zamkowe dojeżdża nawet do 60km od siedziby naszej firmy. W przypadku domów prywatnych działamy całodobowo.

Otwarcie drzwi Osiek

06-08-2019

Otwarcie drzwi Osiek

Osiek to wieś w województwie małopolskim położona pomiędzy Kętami a Oświęcimiem. Nasze usługi awaryjnego otwierania mieszkań oraz domów świadczymy do 60km od siedziby naszej firmy. W poprzednim miesiącu otwieraliśmy zamek domowy który pomimo kręcenia kluczem nie chciał się otworzyć. Przyczyną usterki była sama wkładka w której zepsuło się sprzęgło. Po otwarciu drzwi wymieniliśmy wkładkę bębenkową na nową a dodatkowo wyregulowaliśmy drzwi. 

Wymiana zamka w drzwiach chińskich

03-08-2019

Wymiana zamka w drzwiach chińskich

Ślusarze naszego pogotowia zamkowego wymieniają zamki oraz wkładki we wszystkich dostępnych drzwiach. W naszym rejonie coraz częściej możemy trafić na sprzedaż drzwi chińskich. Niestety po za ceną samych drzwi która należy do niższych nic więcej dobrego powiedzieć nie możemy. Nasi serwisanci wymieniają w nich wkładki i zamki bardzo często, choćby z powodu szybszego wyrabiania i złego spasowania elementów. W sprzedaży posiadamy większość podzespołów do serwisowania omawianych drzwi. 

Dorabianie kart do Renault

31-07-2019

Dorabianie kart do Renault

W bielsku-Białej na naszym punkcie dorabiania kluczy kodujemy oraz programujemy karty do samochodów Reno: talisman, trafic, laguna, megane, clio, captur, scenic oraz espace. Karty mogą być zwykłe oraz z funkcją handsfree co znaczy w tłumaczeni wolne ręce. Taka karta otwiera auto po podejściu bez konieczności używania guzików mało tego karta nie musi być wkładana do czytnika w celu odpalenia. Karty do samochodów kodujemy na miejscu bez konieczności wcześniejszego umawiania się. 

 

Zgubione klucze do samochodu Cieszyn

28-07-2019

Zgubione klucze do samochodu Cieszyn

Zgu­bio­ne klu­cze do sa­mo­cho­du Maz­da 6 z 2005 ro­ku w Cie­szy­nie. Po­go­to­wie zam­ko­we do­ra­bia klu­cze na pod­sta­wie zam­ka drzwi tak aby po­tem moż­na by­ło prze­krę­cić sta­cyj­kę w ce­lu za­ko­do­wa­nia im­mo­bi­li­ze­ra. Im­mo­bi­li­zer ina­czej trans­pon­der lub czip to malutka pest­ka któ­ra za­ko­do­wa­na po­zwa­la na za­pa­le­nie sa­mo­cho­du. W miej­sco­wo­ści Cie­szyn nie ma fir­my któ­ra do­ra­bia klu­cze ze sta­nu ze­ro­we­go dla­te­go też nasz od­dzia­ła z Biel­ska­-Bia­łej zaj­mu­je się ta­ki­mi zle­ce­nia­mi. Do­jazd do Cie­szyna nie zaj­mu­je wię­cej niż 25mi­nut. 

Naprawa i regeneracja stacyjki Bielsko

24-07-2019

Naprawa i regeneracja stacyjki Bielsko

Kluczyk w stacyjce się nie przekręca ? Zacięta stacyjka? Kolumna kierownicza nie chce popuścić. Zablokowana stacyjka ? Blokada kluczyka w stacyjce ? Tym razem zadzwoniła do nas klientka w sprawie Fiata Pandy III z 2012 roku. Pomimo włożenia klucza do zamka stacyjki klucz ani drgnie. Koszt takiej naprawy w serwisie może przyprawiać o zawrót głowy dlatego też nasz serwis zajmuje się naprawą i regeneracją stacyjek. W tym konkretnym przypadku stacyjka została odblokowana po czym wymieniona na nową i ułożona pod obecne klucze klientki a całość naprawy nie trwała dłużej niż godzinę. 

Zacięte drzwi Bielsko

22-07-2019

Zacięte drzwi Bielsko

Zacięte drzwi? Nie możesz otworzyć zamka ? Posiadasz klucz ale zamek nie chce się otworzyć. Klucz kręci się w kółko ? Włamywacz to usługi ślusarskie w przypadku drzwi które są zacięte. Często dostajemy telefony z sytuacją w której to, jest klucz ale mimo to nie da się otworzyć drzwi. W takich przypadkach winny może być zamek wpuszczany który blokuje wkładkę i dlatego klucz nie chce się przekręcić. Nasi ślusarze potrafią otworzyć i takie drzwi.