Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Klucz z pilotem Skoda Rapid

17-07-2023

Klucz z pilotem Skoda Rapid

Każdy kto kupuje samochód z drugiej ręki powinien wiedzieć, aby przy sprawdzaniu samochodu sprawdzić również czy sprzedający posiada dwa klucze do samochodu. Jeżeli posiada, należy sprawdzić czy obydwa klucze są w pełni sprawne. Zdarza się, że sprzedający drugi klucz dają z innego samochodu, albo w ogóle samochód posiada tylko jeden klucz. Jeżeli Ty kupiłeś samochód z jednym kluczem, zapraszamy do naszego sklepu po klucz zapasowy z immobilizerem.

Pogotowie zamkowe Kaniów obok Czechowic

16-07-2023

Pogotowie zamkowe Kaniów obok Czechowic

Masz problem z drzwiami a dokładniej zamkiem, który nie chce się otworzyć? Klucz kręci się w kółko a drzwi nadal są pozamykane? Nic straconego zadzwoń po jednego z naszych serwisantów z oddziału w Bielsku a my przyjedziemy na miejsce i bezinwazyjnie otworzymy drzwi bez ich uszkodzenia. Nasza firma zajmuje się profesjonalnymi usługami ślusarskimi w zakresie zamków kluczy. Po za usługą otwarcia drzwi serwisant może zaproponować wymianę zamka na nowy a do tego regulacje drzwi tak aby sytuacja już się nie powtórzyła.

Otwarcie samochodu oraz dorabianie kluczy Bielsko

15-07-2023

Otwarcie samochodu oraz dorabianie kluczy Bielsko

Zgubiłeś klucze od samochodu i nie posiadasz zapasowych w a dodatku masz pozamykane auto? Na szczęście jest nasza firma włamywacz bielsko. Awaryjnie choć bezinwazyjnie otwieramy auto, na podstawie zamka dorabiamy klucze mechaniczne tak aby pasowały do zamka i stacyjki. Następnie kodujemy immobilizer oraz programujemy pilota na podstawie komputera w samochodzie a czasem tak jak to miało miejsce w tym przypadku na podstawie zegarów w samochodzie. Usługa ślusarska jest w pełni mobilna i wykonywana na miejscu u klienta. 

Brak przycisków w obudowie klucza samochodowego

14-07-2023

Brak przycisków w obudowie klucza samochodowego

Twój klucz wygląda podobnie? Z biegiem czasu i używania klucza może zdarzyć się taka sytuacja kiedy przyciski z obudowy klucza wypadną. Często nadal ludzie korzystają z pilota i naciskają na microswitch długopisem albo innym cienki narzędziem. Jest to poważny błąd, ponieważ wtedy bardzo łątwo można uszkodzić microswitch lub całego pilota. Najlepiej w takeij sytuacji od razu wymienić obudowę klucza na nową. Z takiej usługi skorzystać możesz w naszym sklepie

Dorabianie kluczy z bezkluczykowym systemem Ford

13-07-2023

Dorabianie kluczy z bezkluczykowym systemem Ford

Posiadasz samochód z systemem bezkluczykowym i tylko jednym kluczem?! Dobrze trafiłeś! W naszym sklepie dorabiamy wszystkie klucze samochodowe, od podstawowych bez immobilizerów, po klucze z immobilizerem, pilotami jak i z systemami keyless czy też handsfree.

Kodowanie kluczy do samochodów z USA

12-07-2023

Kodowanie kluczy do samochodów z USA

U nas zakodujesz klucze do samochodów z rynku z całego świata. W dzisiejszym przypadku klient nie mógł dorobić nigdzie klucza z pilotem do swojego Jeepa Liberty z 2007 z rynku amerykańskiego. Dopiero w naszym sklepie zakodowaliśmy pełny klucz z immobilizerem i pilotem na częstotliowościach amerykańskich z dodatkowym przyciskiem panic włączającym odstraszający alarm.

Wymiana akumulatorów w pilotach Land Rover

11-07-2023

Wymiana akumulatorów w pilotach Land Rover

Klucze do BMW typu slot posiadają akumulator w pilocie zamiast baterii. Takie same akumulatory posiadają również klucze do samochodów Land Rover. Zdarza się, że elementy łączące akumulator z płytką pękają. Nie da się tego naprawić i wymagana jest wymiana akumulatorka na nowy. W naszym sklepie wymieniamy baterie i akumulatory we wszystkich pilotach.

Dorabianie kluczy Kia Picanto

10-07-2023

Dorabianie kluczy Kia Picanto

Samochód tylko do miasta na krótkie trasy? Nawet przy takim, jak i przy każdym samochodzie warto zadbać o drugi klucz zapasowy, czy to z samym immobilizerem czy również z pilotem. Nadal wiele osób twierdzi, że jeden klucz mu wystarczy i nie warto dorabiać drugiego. Nic bardziej mylnego. Dorobienie klucza zapasowego może uchronić przed wiele większymi kosztami w przypadku zgubienia ostatniego klucza, który odpalał samochód. Jeżeli kupiłeś samochód tylko z jednym kluczem, zapraszamy do naszego sklepu po klucz zapasowy.

Serwis i wymiana zamków Gerda Bielsko i okolice

09-07-2023

Serwis i wymiana zamków Gerda Bielsko i okolice

W Bielsku i okolicach zajmujemy się serwisem zamków i drzwi antywłamaniowych Gerda. Wymieniamy wkładki, serwisujemy drzwi począwszy od wyregulowania po poszerzanie otworów. Nasz serwis posiada autoryzacje firm, jesteśmy serwisem gwarancyjnym oraz pogwarancyjnym. Jeśli chcesz wymienić zamek wpuszczany bądź wkładkę to trafiłeś pod dobry adres, włamywacz.pl to profesjonalne usługi ślusarskie dla twoich drzwi. Zamek gerda zw6000, wkładki rim gerda, zamki wierzchnie oraz wpuszczane to wszystko znajduje się w naszym sklepie stacjonarnym dlatego posiadamy duże zaplecze zamków na miejscu.

Mobilne dorabianie kluczy Wsiła i Ustroń

08-07-2023

Mobilne dorabianie kluczy Wsiła i Ustroń

Zgubiłeś klucz lub kartę od samochodu? Chcesz dorobić zapasowe kluczyki a nie wiesz gdzie? Mobilne dorabianie i kodowanie kluczy jest dla Ciebie. Przyjeżdżamy na miejsce i dorabiamy klucz do twojego samochodu. Dodatkowo awaryjnie otwieramy samochody i mieszkania w Ustroniu, Wiśle i okolicach. Nasze usługi oferujemy całodobowo w przypadku samochodów i domów prywatnych. W blokach usługi świadczymy do godziny 22:00.