Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Dorobienie klucza z immobilizerem Volvo S60

17-08-2021

Dorobienie klucza z immobilizerem Volvo S60

Dorabianie kluczy samochodowych do większości pojazdów na rynku, kodowanie immobilizerów, kodowanie pilotów samochodowych jak również naprawa kluczy i wymiana obudów w pilotach. Między innymi z tych usług możesz skorzystać w naszym sklepie. Jeżeli i Ty posiadasz tylko jeden klucz do swojego samochodu, zapraszamy po zapasowy!

Wymiana zamka w chińskich drzwiach

14-08-2021

Wymiana zamka w chińskich drzwiach

Kupiłeś dom, mieszkanie i chcesz wymienić zamki na nowe? Tak to bardzo dobry pomysł! Pamiętajmy aby zawsze wymieniać zamki na nowe ponieważ nie mamy gwarancji czy ktoś nie ma dorobionego zapasowego klucza nawet w przypadku jeśli zapewnia nas że tak nie jest. Nasz serwis wymienia wkładki również w drzwiach chińskich. 

Półwkładki z możliwością ustawienia zabieraka

12-08-2021

Półwkładki z możliwością ustawienia zabieraka

W większości półwkładek zabierak ustawiony jest w standardowej pozycji, co przy niektórych zamków np. garażowych nie spełnia swojej funkcji. W sprzedaży posiadamy półkładki z możliwościa ustawienia zabieraka co sprawdzi się we wszystkich zamkach, w których wymagane jest niestandardowe ułożenie zabieraka. Wkładka posiada możliwośc zmiany położenia zabieraka co 45 stopni.

Klucz keyless Go Ford Focus ST

09-08-2021

Klucz keyless Go Ford Focus ST

W naszym sklepie dorobisz klucze do wiekszości samochodów na rynku. Jak i również klucze z system bezkluczykowym typu Keyless Go. W dzisiejszym dniu dorabialiśmy klucz z system keyless Go do samochodu Ford Focus ST w wersji USA z 2017r. Inne usługi jakie wykonujemy: naprawa kluczy samochodowych, wymiana przycisków i obudów w pilotach samochodowych.

Uszkodzony pilot samochodowy

06-08-2021

Uszkodzony pilot samochodowy

Zamek w drzwiach nie działa a Ty nie możesz wejść nie swojego samochodu, ponieważ pilot nie działa, mimo, że bateria została wymieniona? Przyjedź do nas. Sprawdzimy czy pilot wysyła sygnał. W dzisiejszym przypadku klucz klienta został uszkodzony. Potrzebna była wymiana przycisku na płytce elektronicznej. Dodatkowo wymieniona została również obudowa klucza.

Regeneracja stacyjki Nissan Qashqai

04-08-2021

Regeneracja stacyjki Nissan Qashqai

W stacyjkach samochodów marki Nissan oprócz wycierających się zapadek, wyciera się sam klucz jak i również element przytrzymujący grot w stacyjce. Objawia się to problemem przy wyciąganiu klucza ze stacyjki. Jeżeli zauważyłeś w swojej stacyjce podobne objawy, nie zwlekaj! W naszym punkcie istnieje możliwość regeneracji stacyjki. Wymienione zostają wówczas zapadki, element przytrzymujący klucza oraz zostają docięte nowe groty.

Oba klucze zatrzaśnięte w samochodzie Audi Q8

02-08-2021

Oba klucze zatrzaśnięte w samochodzie Audi Q8

Nowe Audi Q8 nie ma prawa się zatrzasnąć? Nic bardziej mylnego, tym razem oba klucze zostały w środku a system zbliżeniowy nie widział pilotów. W teorii samochód z kluczami w środku nie powinien się zatrzasnąć natomiast w praktyce jest to czasami loteria. Nasz serwis mobilny awaryjnie otwiera wszystkie samochody nawet te, które wyposażone są w systemy bezkluczykowego dostępu do auta.

Przekodowywanie wkładek pod nowe klucze

31-07-2021

Przekodowywanie wkładek pod nowe klucze

Twój klucz został skradziony lub zgubiony, a może kupiłeś mieszkanie lub dom i obawiasz się, że ktoś ma dostęp do twoich zamków? Zamiast kupować nowe wkładki bębenkowe,w niektórych sytuacjach możliwe jest przekodowanie wkładek pod całkiem nowe klucze. Ta opcja jest tańsza a tak samo skuteczna jak zakup nowych wkładek. Jeżeli chciałbyś aby Twoje wkładki we wszystkich drzwiach były otwierane  jednym kluczem,dla nas to żaden problem. W celu informacji zapraszamy do kontaktu

Naprawa pilotów i kluczyków samochodowych

28-07-2021

Naprawa pilotów i kluczyków samochodowych

Oprócz dorobienia nowego klucza samochodowego w naszym serwisie możesz naprawic również swojego pilota samochodowego. Najczęściej w pilotach samochodowych uszkodzone zostają mikroprzełączniki na płytkach elektronicznych przez nadmierne używanie przycisków. Jeżeli Twój klucz odmawia pracy i zaczyna się psuć zapraszamy!. Oprócz wymiany samego przyciski niekiedy potrzebna jest wymiana całej obudowy klucza.

Dorabianie kluczy na podstawie pamięci eprom

25-07-2021

Dorabianie kluczy na podstawie pamięci eprom

Włamywacz to również programowanie kluczy zarówno przez złącze obd w samochodzie, jak i bezpośrednio w modułach na podstawie zawartości odczytanej z pamięci eprom. Dodatkowo jesteśmy w stanie odczytywać kody pin. Zgubiłeś klucz i nie wiesz czy ktoś go znalazł? Warto je wykasować z pamięci eprom samochodu tak aby nikt niepowołany nie mógł odpalić auta.