Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Dorobienie klucza z pilotem Buick Encore 2015

15-05-2024

Dorobienie klucza z pilotem Buick Encore 2015

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Dorabiamy nawet trudno dostępne klucze samochodowe z pilotami. Nasza klientka potrzebowała dorobić klucz z immobilizerem i pilotem do swojego samochodu sprowadzonego zza oceanu. W dniu dzisiejszym trafiła do naszego sklepu, gdzie nie było problemu z dobraniem odpowiedniego pilota i zakodowaniem go do samochodu. Klucze do samochodów z róznych części świata różnią się swoimi parametrami. U nas dorobisz również takie klucze. Zapraszamy do kontaktu!

Wymiana obudowy klucza Toyota Corolla Verso

14-05-2024

Wymiana obudowy klucza Toyota Corolla Verso

Posiadasz klucz do toyoty Corolla Verso w wersji slot i twój klucz wygląda podobnie? Nie zwlekaj. Użytkowanie pilta w takim stanie może doprowadzić do uszkodzenia płytki elektronicznej, a co za tym idzie do niesprawnego pilota i wymagane będzie zakodowanie nowego klucza co zwiększy koszty w porównaniu z naprawą. W naszym sklepie wymienisz obudowę do tego typu kluczy jak również do standardowych kluczy z pilotem.

Nowy klucz Volkswagen Transporter T6

13-05-2024

Nowy klucz Volkswagen Transporter T6

Naszemu klientowi zdarzyła się sytuacja z zatrzaśniętym kluczem w środku samochodu. Na domiar złego do samochodu posiadał tylko jeden klucz, nie było zapasowego. Samochód został otworzony przez naszą firmę, a klient aby uchronić się znowu przed podobną sytuacją przyjechał do naszego sklepu stacjonarnego dorobić nowy w pełni sprawny klucz z pilotem.

Wymiana kpl wkładek z ułożeniem pod jeden klucz Bielsko

12-05-2024

Wymiana kpl wkładek z ułożeniem pod jeden klucz Bielsko

Posiadasz w domu kilka wkładek i wszytskie otwierae są innym klucze? Chcesz posiadać jeden klucz i otwierać nim wszytskie zamki? Nasze usługi dodatkowe to tworzenie i montaż systemów masterkey. Stworzymy system wkładek otwieranych kluczem generalnym i wymienimy zamki na nowe tak abyś mógł za pomocą tylko jednego klucza otworzyć wszystkie drzwi. 

Zacięta wkładka drzwi Czechowice

11-05-2024

Zacięta wkładka drzwi Czechowice

Posiadasz klucz od zamka ale nie możesz przekręcić wkładki? Klucz wchodzi do zamka i nic więcej nie da się zrobić? Jeśli masz problem z otwarciem drzwi zadzwoń do naszego pogotowia zamkowego w Bielsku a my przyjedźmy na miejsce i awaryjnie otworzymy zamek. Nasi ślusarze w ubiegłym tygodniu wykonali takie zlecenie w Czechowicach-Dziedzicach dla jednego z klientów, który nie mógł otworzyć drzwi. 

Naprawa pilotów do samochodów Bielsko

08-05-2024

Naprawa pilotów do samochodów Bielsko

Nasza firma specjalizuje się w dorabianiu kluczy samochodowych z immobilizerami i pilotami, również z systemami bezkluczykowymi. Oprócz dorabiania nowych kluczy nasze usługi to między innymi naprawa kluczy i wymiana obudów w kluczach samochodowych. W twoim kluczu przestał działać jeden z przycisków? Przywieź do nas klucz a wymienimy przycisk na nowy. Może obudowa już jest mocno zużyta i chciałbyś aby wyglądała jak nowa? Dla nas nie ma żadnego problemu. Przy wymienianiu obudowy dotniemy również grot na maszynie komputerowej aby miał wymiary fabryczne.

Dorabianie kluczy Fiat Bravo

07-05-2024

Dorabianie kluczy Fiat Bravo

Nasz dzisiejszy  klient uszkodził klucz z immobilizerem i pilotem do swojego samochodu Fiat Bravo z 2008 roku. W kluczu sprawny został tylko grot. Na szczęście dla klienta był jeszcze zapasowy klucz z immobilizerem dzięki, któremu przyjechał do naszego sklepu. Na miejscu dorobiliśmy nowy pełny kluczyk z pilotem i immobilizerem. Ty też pamiętaj! Warto posiadać dwa klucze do swojego samochodu na wypadek, gdyby jeden z kluczy został zgubiony lub zniszczony.

Naprawa kluczy Suzuki

06-05-2024

Naprawa kluczy Suzuki

Jeden z przycisków do twojego samochodu przestał działać? Pod naciskiem przycisku nie słychać "kliknięcia"? Standardowa usterka w kluczach samochodowych. Do wymiany jest microswitch na płytce elektronicznej. Takie naprawy zrobimy na miejscu w naszym sklepie stacjonarnym. Przyjedź i napraw swojego pilota do samochodu. Oprócz wymiany przycisków wymienimy obudowę klucza na nową jak również dorobimy grot.

Nowy klucz do Twojego samochodu

02-05-2024

Nowy klucz do Twojego samochodu

Klient zgubił jeden ze swoim kluczy do samochodu. Zapasowy posiadał uszkodzony grot i działał tylko w stacyjce, jak również sam pilot nie otwierał ani nie zamykał drzwi. Dorobiony został nowy grot z wymiarami fabrycznymi, którym można było awaryjnie otworzyć zamek w drzwiach, jak również zakodowany został nowy immobilizer z w pełni sprawnym pilotem. Potrzebujesz dorobić sprawny klucz do swojego samochodu? Zapraszamy do naszego sklepu w Bielsku-Białej.

Dorabianie najnowszych profili kluczy samochodowych

01-05-2024

Dorabianie najnowszych profili kluczy samochodowych

Klucze samochodowe do nowszych samochodów oprócz nowszych typów immobilizera posiadają często również nowy bardziej zaawansowany profil klucza. Niektóre klucze posiadają większą ilość nacięć oraz same nacięcia z każdej z czterech stron klucza. Dzięki doświadczeniu i specjalistycznym maszynom posiadanym przez naszą firmę dorobisz u nas każdego rodzaju klucz do samochodu.