Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Klucz Honda Jazz 2012

21-02-2024

Klucz Honda Jazz 2012

Powtarzać jak mantrę możemy to, że posiadanie zapasowego klucza do samochodu jest bardzo ważne. Natomiast warto o tym mówić, ponieważ uszkodzenie lub utrata ostatniego klucza na pewno wiązać się będzie z o wiele wyższymi kosztami niż dorobienie klucza zapasowego. Innym problemem może okazać się mocno wytarty grot klucza po latach użytkowania. Tym samym warto również posiadać drugi klucz do takich sytuacji. Kiedy jeden z grotów mocno się wyrobi, istnieje prawdopodobieństwo, że będzie problem z przekręceniem stacyjki. Wówczas klucz zapasowy z niewytartym grotem nie powienien mieć tego problemu.

 

Co zrobić jeśli zgubiłeś klucze?

20-02-2024

Co zrobić jeśli zgubiłeś klucze?

Jeśli zgubiłeś klucz do drzwi, oto kilka kroków, które możesz podjąć: Zrób jeszcze raz dokładny przegląd miejsc, w których mogłeś zgubić klucz może się okazać, że został on gdzieś niedaleko. Jeśli mieszkasz w wynajmowanym miejscu, skontaktuj się z właścicielem lub zarządcą nieruchomości ponieważ mogą mieć kopię klucza co pomoże w otwarciu drzwi. Jeśli poprzednie kroki nie przyniosą rezultatów skorzystaj z awaryjnych usług otwierania drzwi naszej firmy. Nasi ślusarze potrafią otworzyć zamek bez uszkodzenia drzwi. Jeśli klucz nie zostanie odnaleziony, rozważ wymianę zamka. To ważne ze względów bezpieczeństwa, aby ktoś niezidentyfikowany nie miał dostępu do Twojego mieszkania lub domu. Zadbaj o zapobiegawcze działania w przyszłości. Po rozwiązaniu problemu upewnij się, że masz kopie zapasowe kluczy i być może rozważ zastosowanie bardziej bezpiecznych metod dostępu.

Dorabianie kluczy pod zamek haka holowniczego brink

19-02-2024

Dorabianie kluczy pod zamek haka holowniczego brink

Posiadasz hak holowniczy Brink, ale nie  posiadasz do niego klucza? W niektóych modelach tych haków istnieje możlwiość dorobienia klucza na podstawie zamka. Przywieź swój hak do nas a sprawdzimy taką możliwość. Oprócz kluczy do haków dorabiamy również wszystkie klucze samochodowe na podstawie zamków, stacyjek.

Otwarcie samochodu ciężarowego w Oświęcimiu

18-02-2024

Otwarcie samochodu ciężarowego w Oświęcimiu

W ubiegłym tygodniu na terenie Oświęcimia w województwie Małopolskim otwieraliśmy ciągnik siodłowy marki mercedes. Klient wychodząc z kabiny zostawił klucze na siedzeniu, po zamknięciu drzwi niestety zatrzasnęły się bez możliwości ich otwarcia. Po wezwaniu na miejsce naszego pracownika auto zostało otwarte a klient mógł jechać w dalszą trasę. Pamiętajmy aby zawsze dorobić i posiadać klucze zapasowe które, również dorobisz w naszym punkcie stacjonarnym w Bielsku-Białej.

Awaryjne otwarcie auta Audi Bielsko-Biała

17-02-2024

Awaryjne otwarcie auta Audi Bielsko-Biała

Na jednym z marketów w Bielsku a dokładniej Retail Park Karpacka otwieraliśmy samochód marki Audi a4 z 2000 roku. Klient zatrzasnął klucze w samochodzie nie posiadając zapasowego. Aby w przyszłości uniknąć takiego zderzania zachęcamy aby zawczasu dorobić zapasowy klucz najlepiej z immobilizerem. Nasz serwis otwiera awaryjnie bez uszkodzenia wszystkie samochody nawet te produkowane w roku 2024.

Naprawa stacyjek Volkswagen

16-02-2024

Naprawa stacyjek Volkswagen

Posiadasz samochód Volkswagen, Seat, Skoda i twoja stacyjka odmawia posłuszeństwa? Co raz trudniej przekręcić stacyjkę na zapłon jak również ciężko wyłączyć samochód? Oprócz wyrabiających się elementów w samej stacyjce, uszkodzeniu mogła ulec blokada kierownicy. Zajmujemy się naprawą takich usterek. Zapraszamy do kontaktu!

Pęknięta obudowa klucza toyota

15-02-2024

Pęknięta obudowa klucza toyota

Grot w kluczu do samochodów toyota często jest częścią całej obudowy. Jeżeli obudowa zacznie pękać co uniemożliwi przekręcanie stacyjki, ponieważ grot będzie wypadać z obudowy, wymagana jest wymiana obudowy wraz z docięciem grotu. U nas wymienisz obudowę do każdej marki samochodowej na rynku.

Samodzielna naprawa klucza samochodowego? Nie ryzykuj

14-02-2024

Samodzielna naprawa klucza samochodowego? Nie ryzykuj

Zastanawiasz się nad samochodzielną naprawą klucza do samochodu? Jeżeli nigdy nie miałeś z tym styczności lepiej nie ryzykuj. Często spotykamy się z sytuacjami kiedy klienci sami próbują naprawić klucz, a poźniej jeżeli coś pójdzie nie tak przynoszą do nas klucze do naprawy. Zdarza się również, że wymagane jest dorobienie całkiem nowego klucza, ponieważ podczas "naprawy" uszkodzona została elektronika w kluczu. Wiąże się to z większymi kosztami. Jeżeli twój klucz zaczyna się psuć, przywieź go do nas. Zajmujemy się naprawą kluczy samochodowych.

Dorobienie klucza keyless Mitsubishi Outlander 2020 USA

13-02-2024

Dorobienie klucza keyless Mitsubishi Outlander 2020 USA

Samochody z rynku USA najcześciej dostarczane są do Polski tylko z jednym kluczem. Warto jak najszybciej dorobić klucz zapasowy, aby w razie np. zgubienia ostatniego klucza nie narobić sobie niepotrzebnych wydatków i stresu. U nas dorobisz wszystkie klucze samochodowe od kluczy z immobilizerem po klucze typu keyless z dostępem bezkluczykowym. Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu.

Zamki Gerda Star S

12-02-2024

Zamki Gerda Star S

Posiadasz zamki antywłamaniowe Gerda?. Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży głowic Gerda Star S, Gerda SX-20, zamków wpuszczanych Gerda ZW 6000, jak również klamek Gerda ZW 6000. Oprócz sprzedaży zajmujemy się również serwisem oraz wymianą zamków do drzwi Gerda. Potrzebujesz dorobić dodatkowy klucz typu rurka do zamków Gerda? Zapraszamy do naszego sklepu w Bielsku-Białej.