Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Wymiana obudów pilotów samochodowych

07-06-2023

Wymiana obudów pilotów samochodowych

Wytarta, wyrobiona obudowa obudowa klucza samochodowego? Zepsuta sprężyna i grot nie chce wyskoczyć z obudowy? A może jeden z przycisków otwierania lub zamykania przestał działać? U nas wymienisz i naprawisz klucze do wszystich marek samochodowych na rynku. Klucz tak samo powinien być sprawny jak reszta podzespołów w samochodzie, ponieważ przede wszystkim dzięki kluczowi możesz uruchomić swój samochód i odblokować alarm jeżei taki występuję.

Dorabianie kluczy do samochodów z rynku Amerykańskiego

06-06-2023

Dorabianie kluczy do samochodów z rynku Amerykańskiego

Niektóre klucze do samochodów z rynku amerykańskiego działają na innych częstotliwościach niż w samochodach z rynku europejskiego. Zakupiłeś samochód z rynk Amerykańskiego tylko z jednym kluczem? Nie ryzykuj i już dzisiaj przyjedź po zapasowy klucz z immobilizerem i pilotem.

Dorobienie klucza Fiat Sedici 2008

05-06-2023

Dorobienie klucza Fiat Sedici 2008

Klucze do samochodów Fiat Sedici, również do samochodów Suzuki SX4 czy też swift posiadaja problem szybko wyrabiających się mikroprzełączników. Jeżeli samochód posiada 2 klucze i wydarzy się problem z przyciskami warto je wymienić. Z tej usługi możesz skorzystać w naszym sklepie. Jeżeli posiadasz tylko jeden klucza zachęcami do dorobienia klucza zapasowego z immobilizerem i pilotem. U nas dorobić możesz klucz do tych modeli  w scyzoryku.

Serwis i regulacja drzwi Skoczów

04-06-2023

Serwis i regulacja drzwi Skoczów

Jeśli masz problem z zamkiem listwowym który bardzo ciężko chodzi i musisz dociskać drzwi aby je pozamykać pamiętaj, że jest to kwestią czasu i zamek ulegnie uszkodzeniu. Zamki listwowe nie należą do najtańszych dlatego też warto zadbać o regulację drzwi aby otwierały się i zamykały bez oporu. Nasz serwis przeprowadza serwis drzwi oraz ich regulację.  

Wymiana zamka Żywiec

03-06-2023

Wymiana zamka Żywiec

Nasze zlecenia nie polegają tylko na awaryjnym otwieraniu samochodów ale również na wymianie zamków w drzwiach domowych. Jeśli kupiłeś dom lub mieszkanie powinieneś zacząć od wymiany wkładki na nową tak abyś miał pewność, że nikt inny nie posiada kluczy do miejsca gdzie będziesz mieszkał. Wkładki dobieramy tak aby w pełni spełniały swoją funkcję w ochronie przed złodziejami. 

Naprawa stacyjek Fiat

01-06-2023

Naprawa stacyjek Fiat

Naprawa stacyjek, wymiana podzespołów takich jak zapadki, regeneracja zużytego klucza, dorobienie klucza na maszynie komputerowej z wymiarami fabrycznymi. Oprócz dorabiania kluczy z immobilizerami również z takich usług możesz skorzystać w naszej firmie. Twoja stacyjka zaczyna gorzej działać? Klucz się zacina i coraz trudniej odpalić samochód? Zapraszamy do kontaktu

Klucz do bmw nie ładuje się w stacyjce

31-05-2023

Klucz do bmw nie ładuje się w stacyjce

Klucz klienta do samochodu BMW nie chciał ładować się w stacyjce, a jeżeli chodzi o otwieranie i zamykanie to działał raz na kilka przyciśnięć. Winą była pęknięta nóżka od akumulatorka przez co nie było dobrego połączenia akumulatora z płytką elektroniczną pilota. U nas wymienić możesz akumulatorki do samochodów BMW, Mini i Ford.

Problem z przekręcaniem stacyjki Ford

30-05-2023

Problem z przekręcaniem stacyjki Ford

W kilkuletnim samochodzie pojawił się poblem z przekręcaniem stacyjki? Prawdopodobnie jest to wina wyrobionego, wytartego klucza wraz z zapadkami przez częste korzystanie z samochodu. W ciągu połowy dnia możesz pozbyć się problemu. Przywieź do nas stacyjkę wraz z kluczami. Wymienimy podzespoły w stacyjce i dorobimy nowe groty w kluczach. Stacyjka będzie znowu działać jak nowa.

Obudowy i gumki przycisków kluczy samochodowych

29-05-2023

Obudowy i gumki  przycisków kluczy samochodowych

W niektórych przypadkach kiedy wyrobiła się gumka przycisków i zrobiły się dziury, nie trzeba wymieniać całej obudowy na nową. Wystarczy wymienić samą gumkę, którą da się oddzielić od obudowy pilota. Nie wszystkie klucze mają taką możlwiość, dlatego u nas wymieniamy obudowy wszystkich kluczy samochodowych na rynku.

Klamki i szyldy drzwiowe

26-05-2023

Klamki i szyldy drzwiowe

Chcesz wymienić klamkę i szyld górny w drzwiach, ponieważ twoje się uszkodziły lub nie są zabezpieczone przed włamaniem? Zapraszamy do naszego sklepu w Bielsku-Białej. W sprzedaży posiadamy wkładki bębenkowe, komplety wkładek otwieranych jednym kluczem, kłódki, zamki wpuszczane i wierzchnie typu rim, klamki oraz szyldy z zabepieczeniem wkładek.