Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Obudowa kluczyka Opel Insignia

10-09-2023

Obudowa kluczyka Opel Insignia

W  twoim kluczu wypadły przyciski jak w kluczu ze zdjęcia? Nie korzystaj już z takiego pilota, tylko jak najszybciej przywieź do nas klucz a wymienimy obudowę na nową. Dużo osób nadal otwiera i zamyka samochód z pilota korzystając np. z długopisu naciskając bezpośrednio na mikroprzełączniki, co może doprowadzić w najlepszym wypadku do uszkodzenia tylko microswitcha, a niekiedy również do uszkodzenia całego pilota.

Kodowanie klucza z pilotem Ford Transit niebieski klucz

08-09-2023

Kodowanie klucza z pilotem Ford Transit niebieski klucz

Ford Transit z roczników 2000-2013 posiada inny klucz niz inne modele forda z tych roczników, tzw. niebieski klucz, gdzie immobilizer jest razem na płytce elektronicznej z pilotem, który zasilany jest akumulatorem ładującym się podczas jazdy. W tym przypadku główny klucz został uszkodzony i zarówno pilot jak i immobilizer przestał działać, przez co nie dało się odpalić samochodu. Nasi pracownicy musieli zakodować nowy pilot z immobilzerem, a właściciel samochodu znowu mógł się nim poruszać

Obudowa klucza Skoda

06-09-2023

Obudowa klucza Skoda

Doprowadziałeś obudowę do takiego stanu i pilot przestał działać? Jeszcze nic straconego. W naszym sklepie zajmujemy się takimi naprawiamy. Oprócz dorabiania i kodowania tego typu kluczy wymienisz u nas przyciski (microswitch) i pełne obudowy kuczy samochodowych np. typu scyzoryk Volkswagen, Skoda, Seat.

Zapasowe klucze z immobilizerem

05-09-2023

Zapasowe klucze z immobilizerem

Posiadasz starszy samochód bez możliwości otwierania drzwi z pilota i tylko jeden klucz? Na 99% posiada immobilizer odpowiedzialny za odpalenie samochodu. Dużo osób twierdzi, że do starszych samochodów nie ma sensu dorabiać zapasowego klucza z immobilizerem. Nic bardziej mylnego! Przede wszystkim w takich samochodach warto zadbać i dorobić drugi klucz. Koszta związane z utratą ostatniego klucza potrafią często być kikukrotnie wyższe niż dorobienie zapasowego klucza za wczasu. Przyjedź do nas po zapasowy klucz z immobilizerem do twojego samochodu.

Pilot do samochodu Volkswagen Up

04-09-2023

Pilot do samochodu Volkswagen Up

W dniu dzisiejszym mieliśmy okazję dorobić zapasowy klucz do samochodu Volkswagen Up z 2016 roku. Klient po zakupie samochodu od razu postanowił odwiedzić siedzibę naszej firmy i dorobić drugi klucz na wszelki wypadek czy to posiadać podczas dalekiej podróży dwa klucze czy po prostu na wypadek zgubienia jednego. Jest to jak najbardziej jeden z ważniejszych kroków po zakupie samochodu z jednym kluczem. Zgubienie ostatniego klucza do samochodu może przysporzyć sporych kłopotów. Zachęcamy również Ciebie jeżeli posiadasz tylko jeden klucz do swojego samochodu czy też motocykla abyś dorobił drugi klucz z immobilizerem.

Naprawa zamków samochodowych Fiat

02-09-2023

Naprawa zamków samochodowych Fiat

Nie w twoim samochodzie zamek w drzwiah? Nie da się przekręcić klucza? Od początku samochód otwierany był z pilota i zamek przestał działać z klucza mechanicznego? W naszym serwisie zajmujemy się również takimi usługami. Może w samochodzie została wymieniona stacyjka z innym kluczem i chciałbyś również posiadać zamek w drzwiach na ten sam klucz? Zapraszamy do kontaktu. Ułożymy zamek w drzwiach pod klucz ze stacyjki.

Drugi klucz do samochodu peugeot 308

31-08-2023

Drugi klucz do samochodu peugeot 308

Jako zapasowy klucz do samochodu nie musisz od razu dorabiać drugiego pełnego klucza z pilotem. Jeżeli kierowca danego samochodu jest jeden, a drugi klucz ma spełniac funkcję tylko awaryjną wystarczy dorobić klucz z samym immobilizerem. Takim kluczem można wejść do samochodu otwierając zamek w drzwiach i odpalić samochód dzięki zakodowanemu jedzeniu.

Dorabianie kluczy pod zamki do bagażników rowerowych

30-08-2023

Dorabianie kluczy pod zamki do bagażników rowerowych

Posiadasz bagażnik rowerowy na hak lub dach gdzie jest blokada z zamkiem w kuli, a został zgubiony ostatni klucz? Nic straconego. w naszym serwisie istnieje możliwość dorobienia klucza pod taki zamek. Wystarczy, że przywieziesz do nas taki zamek a w ciągu godziny wyjedziesz z dwoma nowymi kluczami otwierającymi wszystkie zamki w danym bagażniku.

Klucze Berlingo

29-08-2023

Klucze Berlingo

Potrzebujesz zapasowy klucz do swojego samochodu? Bardzo dobrze trafiłeś. W naszym sklepie w Bielsku-Białej codziennie dorabiamy klucze samochodowe. Nie potrzebujesz klucza zapasowego z pilotem? Nie ma żadnego problemu! Istnieje możliwość dorobienia samego klucza z immobilizerem, który w pełni sprawdzi się jako klucza awaryjny. Oprócz dorabiania kluczy wymienisz u nas obudowy jak i przyciski w kluczach samochodowych

Brak przycisku i złamany jedyny grot w kluczu

28-08-2023

Brak przycisku i złamany jedyny grot w kluczu

Kompleksowa naprawa klucza w naszej firmie. Klienta grot w kluczu został złamany, a był to jedyny klucz, a na domiar złego przycisku na płytce elektronicznej brakowało, przez co nie było dostępu do samochodu nawet od zamka. Na szczęscie klient posiadał dwie części złamanego grotu. Dzięki temu udało nam się odtworzyć pierwotny wymiar klucza, nowy microswitch został wlutowany i została wymieniona obudowa na nową. Pamiętaj! Warto posiadać chociażby drugi klucz z immobilizer np. w takich przypadkach jak ta.