Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Otwarcie zamków starego typu

01-02-2020

Otwarcie zamków starego typu

Jeśli posiadasz stary zamek a w razie utraty klucza nie chcesz ponosić kosztów awaryjnego otwarcia, to zalecamy za wczasu dorobienie klucza zapasowego ponieważ mimo że, zamek jest stary to nie zawsze jego otwarcie jest tanie. Nasz serwis stara się otwierać większość zamków ale z doświadczenia wiemy, że nie są to małe koszta  a już na pewno dorobienie klucza zapasowego jest nie porównywalnie tańsze.

Otwarcie i dorobienie kluczy Szczyrk

29-01-2020

Otwarcie i dorobienie kluczy Szczyrk


W okresie między świętami a sylwestrem zostały zgubione klucze do Mazdy CX9 w miejscowości Szczyrk. Usługa polegała nie tylko na otwarciu tego pojazdu ale także na dorobieniu klucza mechanicznego na podstawie zamka a następnie zaprogramowaniu immobilizera aby samochód mógł zapalić. Oczywiście całość została zrobiona kompleksowo a klient kolejnego dnia mógł się już poruszać samochodem. 

Otwarcie skrzynki na listy Bielsko

26-01-2020

Otwarcie skrzynki na listy Bielsko

Tak jak w tytule, nasza firma otwiera wszystkie zamki w tym wkładki zamontowane w skrzynkach na listy. Przeważnie są to zamki dwustronne które mają zapadki po obu stronach. Najczęstszą przyczyną ich otwierania jest zgubienie klucza, dlatego zalecamy do dorabiania większej ilości takich kluczy i trzymania zapasowego w domu aby na przyszłość uniknąć kosztu który do małych nie należy. 

Dorobienie i zakodowanie klucza do Hondy z pilotem

23-01-2020

Dorobienie i zakodowanie klucza do Hondy z pilotem

Nasz punkt z dorabianiem kluczy mieście się w Bielsku gdzie dorabiamy i kodujemy większość kluczy samochodowych z immobilizerem oraz pilotem zamka centralnego. W poprzednim miesiącu dorabialiśmy klucz z pilotem do Hondy Civic. Przy samochodach marki Honda często zalecamy dodatkowo regenerację kluczy tym bardziej jeśli klucz zaczyna haczyć i nie za każdym razem przekręca stacyjkę. Jeśli z jakiegoś powodu zignorujemy ten problem to pewnego razu stacyjka zostanie zablokowana i nie będzie się dało przekręcić klucza. 

Zatrzaśnięte klucze w bagażniku Bielsko

20-01-2020

Zatrzaśnięte klucze w bagażniku Bielsko

Samochody marki BMW ale nie tylko są wyposażone w ścianę grodziową i nie zawsze mają przejście na narty. Nie zawsze można otworzyć drzwi i wyjąć klucze z auta. Aby otworzyć taki samochód z kluczami w bagażniku należy otworzyć bagażnik tak jak miało to miejsce w tym przypadku. Awaryjnie otwieramy wszystkie samochody.

Pogotowie ślusarskie Bielsko

17-01-2020

Pogotowie ślusarskie Bielsko

Pogotowie ślusarskie to nic innego jak serwis, który obejmuje: awaryjne otwieranie zamków domowych, naprawy po włamaniowe, wymianę oraz serwis zamków, otwieranie drzwi samochodowych oraz doradztwo w zakresie bezpieczeństwa. Dobór odpowiednich zabezpieczeń ma znaczenie dlatego też warto się z nami skontaktować w celu doboru odpowiednich okuć do drzwi. 

Montaż nowego zamka Bielsko

14-01-2020

Montaż nowego zamka Bielsko

Nasz serwis trudni się w montażu nowych zamków do większości drzwi. Idealne połączenie wiedzy teoretycznej oraz praktycznej pozwala nam na profesjonalny montaż zabezpieczeń mechanicznych w tym: zamków, wkładek oraz łuczników inaczej zwanych zamkami wierzchnimi. Serwisanci naszego pogotowia zamkowego zadbają aby usługa została wykonana na najwyższym poziomie. 

Otwarcie samochodu Wisła nowa osada

11-01-2020

Otwarcie samochodu Wisła nowa osada

Miejscowość Wisła, na jednym ze stoków narciarskich klient zamykając klapę bagażnika zostawił klucze w środku co spowodowało zatrzaśnięcie się samochodu volkswagen passat b7 z 2015roku. Nasz serwis po przyjęciu zlecenia niezwłocznie udał się na stok w celu awaryjnego otworzenia samochodu. Po przyjeździe na miejsce auto zostało awaryjnie otwarte a klient mógł wrócić do hotelu własnym samochodem. 

Wymiana wkładki zamka

08-01-2020

Wymiana wkładki zamka

Serwis włamywacz który mieści się na terenie Bielska wymienia zamki we wszystkich drzwiach nawet tych antywłamaniowych. Posiadamy w sprzedaży zamki większości firm dostępnych na rynku. Dodatkowo po za wymianą zamka prowadzimy regulację oraz serwis pogwarancyjny drzwi Gerda, Weekend, Dierre, KMT,i wiele innych firm. 

Zepsuty zamek wpuszczany gerda

05-01-2020

Zepsuty zamek wpuszczany gerda

Jeśli posiadasz uszkodzony zamek wpuszczany w drzwiach antywłamaniowych to zalecamy jak najszybszą jego wymianę. W takich sytuacjach nie trudno o zblokowanie lub zacięcie drzwi. Otwarcie takiego zamka do najtańszych nie należy dlatego też lepiej zapobiegać i wymienić zamek na nowy. Serwisujemy zamki Gerda, Dierre, Lob, KMT, KFV, Delta i wiele innych