Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Otwarcie bagażnika samochodu Bielsko

06-07-2020

Otwarcie bagażnika samochodu Bielsko

Włamywacz to profesjonalne awaryjne otwieranie zamków w Bielaku-Białej i okolicach.W poprzednim tygodniu dostaliśmy wezwanie w sprawie otwarcia zamka w bagażniku samochodu mazda mx5 cabrio.Na nieszczęście właściciela klucze zostały pozamykane w bagażniku. Nasi ślusarze otwierają wszystkie marki samochodów i tak było również w przypadku tej mazdy jej bagażnik został awaryjnie otworzony. 
 

Naprawa pilotów samochodowych Bielsko

03-07-2020

Naprawa pilotów samochodowych Bielsko

Jeśli twój pilot nie działa lub nie otwiera samochodu nic straconego. Na punkcie dorabiania kluczy można naprawić piloty samochodowe, wymieniamy obudowy oraz baterie w pilotach. Lutujemy przyciski, wymieniamy gumki.

Dorobienie klucza pod zamek

29-06-2020

Dorobienie klucza pod zamek

Zgubiony klucz do roweru elektrycznego to dla naszego serwisu żaden problem. Na naszym punkcie jesteśmy wstanie dorobić wszystkie dostępne klucze pod zamek jeśli jest on rozbieralny. Tak było i w tym przypadku, dorobiliśmy klucz do mocowania baterri elektrycznej od roweru.

Dorabianie kluczy Jeep Bielsko

25-06-2020

Dorabianie kluczy Jeep Bielsko

Kodujemy klucze z immobilizerem oraz pilotem do samochodów Jeep, Chrysler, Dodge. Na specjalne życzenie klienta jesteśmy w stanie wykasować poprzednie klucze w celu zakodowania tylko kluczy, które klient posiada przy sobie aby mieć pewność, że nikt inny nie posiada pilota którym może odpalić samochód.

Klucz z pilotem Citroen

21-06-2020

Klucz z pilotem Citroen

Dorabiamy klucze z immobilizerem oraz pilotem do wszystkich samochodów marki peugeot oraz citroen po 2004roku. W poprzednich rocznikach jesteśmy w stanie zakodować tylko klucz z immobilizerem, który może odpalić aut. Klucze dorabiamy na os.Beskidzkim w Bielsku-Białej.

Otwarcie drzwi Abloy Bielsko

18-06-2020

Otwarcie drzwi Abloy Bielsko

Otwieramy dosłownie wszystkie dostępne zamki w drzwiach. Nasz serwis jest w stanie otworzyc drzwi dierre, gerda, abloy oraz delta. Tam gdzie inni rozkładają rence my otwieramy zamki. Włamywacz 24h/7 Bielsko.

Kodowanie klucza z pilotem Reno

14-06-2020

Kodowanie klucza z pilotem Reno

Dorabiamy klucze samochodowe oraz karty zbliżeniowe do renault. Jeśli posiadasz klucz z immobilierem i chciałbyś dorobić nowy to zapraszamy na nasz punkt który mieści się w Bielsku-Białej na os.Beskidzim przy ul. sterniczej 12. Jesteśmy w stanie zaprogramować większość kluczy do samochodów.

Rozwiercanie zamków Bielsko-Biała

11-06-2020

Rozwiercanie zamków Bielsko-Biała

Średnio raz w miesiącu jesteśmy wzywani do rozwierconych zamków gdzie już nawet nie ma wkładki ale drzwi dalej są pozamykane. Mało tego po takim wierceniu oprócz wkładki do wymiany nadają się również szyldy oraz sam zamek wpuszczany co generuje kolejne koszta. Nasz serwis otwierając zamki nie uszkadza nic do okola co zapewne zaoszczędzi parę złotych w kieszeni klienta. 

Programowanie pilota do forda

07-06-2020

Programowanie pilota do forda

Dorabiamy klucze samochodowe oraz karty zbliżeniowe do renault. Jeśli posiadasz klucz z immobilizerem i chciałbyś dorobić nowy to zapraszamy na nasz punkt który mieści się w Bielsku-Białej na os.Beskidzkim przy ul. sterniczej 12. Jesteśmy w stanie zaprogramować większość kluczy do samochodów.

Zacięte drzwi od toalety

04-06-2020

Zacięte drzwi od toalety

Często jesteśmy wzywani aby otworzyć zatrzaśnięte drzwi toaletowe z osobą w środku. Pamiętajmy, że mimo iż są to drzwi od wc to również posiadają zamek i mają prawo się zepsuć tak jak każde inne drzwi. Oczywiście w takich sytuacjach nasz serwis również bezzwłocznie udaje się na miejsce w celu awaryjnego otwarcia zamka.