Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Wymiana gumek w obudowach pilotów samochodowych

09-08-2022

Wymiana gumek w obudowach pilotów samochodowych

W niekótrych modelach kluczy samochodowych (np. Toyota) po wyrobieniu przycisków w pilocie nie trzeba wymieniać od razu całej obudowy, wystarczy wymienić same gumki nad przyciskami. Warto to zrobić jak najszybciej po uszkodzeniu gumki. Niektórzy nadal używają tak uszkodzonej obudowy naciskając na microswitch paznokciem albo np. długopisem. Oprócz ryzyka droższej naprawy może to doprowadzić do uszkodzenia płytki elektronicznej a co za tym idzie do potrzeby zakodowania nowego pilota do samochodu.

Zepsuty zamek bagażnika Fiat Panda

07-08-2022

Zepsuty zamek bagażnika Fiat Panda

W samochodach Fiat Panda drugiej generacji aby otworzyć bagażnik trzeba użyć klucza w zamku bagażnika. U jednego z klientów zaślepka zamka była uszkodzona i przez lata użytkowania przez dostające się deszcze oraz śnieg wkładka została uszkodzona i coraz gorzej otwierało się bagażnik. W naszym sklepie została wymieniona wkładka zamka i ułożona pod klucz klienta, aby nadal można było używać 1 klucza do wszystkich zamków.

Motocykl bez kluczy

05-08-2022

Motocykl bez kluczy

Kolejny motocykl bez kluczy sprowadzony przez naszego klienta zza granicy. W ciągu kilka godzin od dostarczenia do naszeog sklepu stacyjki, klient wyszedł z dwoma kluczami do nowego motocykla, dzięki, którym w końcu mógł po raz pierwszy go odpalić. Jeżeli i Ty sprowadziłeś lub zgubiłeś ostatni klucz do swojego jednosladu czy też samochodu zapraszamy do kontaktu.

Obudowy Scyzoryki Fiat

02-08-2022

Obudowy Scyzoryki Fiat

Przez uszkodzoną oudowę, która sie otworzyła uszkodzona została cewka odpowiadająca za immobilizerem przez co klucz nie odpalał. Na szczęście pilota cały czas działał. W naszym sklepie dorobiony został sam immobilizer na podstawie zapasowego klucza, oraz wymieniona została obudowa scyzoryka wraz z docięciem nowego grotu, dzięki czemu klient znowu spełniał swoją funkcję, otiwerał i zamykał zdalnie oraz odpalał samochód. Jeżeli masz jakikolwiek problem ze swoją obudową zachęcamy do jak najszybszej naprawy.

Immobilizer na podstawie pamięci eeprom

30-07-2022

Immobilizer na podstawie pamięci eeprom

Zdarza się, że przy zgubieniu ostatniego klucza nie da się zakodować immobilizera podpinając się pod kommputer samochodu. Istnieje wtedy możliwość wygenerowania i zakodowania immobilizera na podstawie pamięci eeprom. W Twoim samochodzie zgubiony został ostatni klucz i nie możesz odpalić samochodu? Zadzwoń do nas a nasi serwisanci na pewno pomogą. Jeżeli jeszcze nie zgubiłeś ostatniego klucza a posiadasz tylko jeden klucz, przyjedź do naszego sklepu a w przeciągu godziny wyjedziesz z zapasowym kluczem umożliwającym odpalenie pojazdu.

Klucze Chevrolet Keyless z USA

27-07-2022

Klucze Chevrolet Keyless z USA

Posiadasz Chevroleta z systemem keyless z rynku amerykańskiego i nie możesz dorobić klucza nawet w autoryzowanym serwisie? Dla naszej firmy to żaden problem. Dorabiamy klucze samochodowe z każdego rynku na świecie. W dniu dzisiejszym mieliśmy przyjemość dorobić klucz Keyless do pięknego Chevroleta Camaro SS z silnikiem 6,2L sprowadzonego ze Stanów Zjednoczonych.

Klucze z pilotem Opel Vivaro, Renault Trafic

25-07-2022

Klucze z pilotem Opel Vivaro, Renault Trafic

Samochody typu Opel Vivaro, Renault Trafic używane są najczęściej w firmach transportowych, budowlanych, a w takich sytuacjach klucze do samochodu jak inne podzespoły powinny działać bez problemów i zawsze powinien być klucz zapasowy do odpalenia samochodu. Czy posiadasz samochód prywatny czy firmowy zadbaj o to aby zawsze posiadać zapasowy klucz do swojego samochodu. W przypadku zgubienia ostatniego klucza skutki mogą być kosztowne.

Wymiana zamków w drzwiach szklanych

23-07-2022

Wymiana zamków w drzwiach szklanych

Zastanawiasz się nad zmianą wkładki w drzwiach ale nie wiesz jak to zrobić? Nasze usługi polegają również na wymianie zamków w drzwiach szklanych, jeśli posiadasz takie drzwi zadzwoń do nas a my przyjedziemy na miejsce i wymienimy dla Ciebie taki zamek. Większość wkładek posiadamy już ze sobą na samochodzie abyś Ty nie musiał się o nic martwić.

Otwarcie samochodu mini

21-07-2022

Otwarcie samochodu mini

Za­trza­sną­łeś klu­czy­ki w ba­gaż­ni­ku? Nie wy­bi­jaj szy­by, tyl­ko sprawdź na­szą ofer­tę i zadzwoń do nas. Awa­ryj­nie otwie­ra­my wszyst­kie sa­mo­cho­dy do­stęp­ne na ryn­ku świa­to­wym. Mu­sisz do­ro­bić za­pa­so­wy klu­czyk a au­to nie jest z Europy i masz z tym pro­blem? U nas do­ra­bia­my wszyst­kie klu­cze, na­wet klu­cze do aut ścią­ga­nych z USA. Centrum Zabezpieczeń Włamywacz 

Zamki baskwilowe do rolet

19-07-2022

Zamki baskwilowe do rolet

Zamki baskwilowe czy też rozporowe stosowane między innymi w roletach są dość nietypowe i rzadko można je w sklepach znaleźć. W naszym sklepie posiadamy tego typu zamki w sprzedaży. Jeżeli posiadasz zamek, którego nigdzie nie możesz znaleźć zapraszamy do naszego sklepu. Jeżeli nie będziemy mieć takiego zamka na miejscu, sprowadzimy go dla Ciebie.