Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Naprawa i regeneracja stacyjki Bielsko

24-07-2019

Naprawa i regeneracja stacyjki Bielsko

Kluczyk w stacyjce się nie przekręca ? Zacięta stacyjka? Kolumna kierownicza nie chce popuścić. Zablokowana stacyjka ? Blokada kluczyka w stacyjce ? Tym razem zadzwoniła do nas klientka w sprawie Fiata Pandy III z 2012 roku. Pomimo włożenia klucza do zamka stacyjki klucz ani drgnie. Koszt takiej naprawy w serwisie może przyprawiać o zawrót głowy dlatego też nasz serwis zajmuje się naprawą i regeneracją stacyjek. W tym konkretnym przypadku stacyjka została odblokowana po czym wymieniona na nową i ułożona pod obecne klucze klientki a całość naprawy nie trwała dłużej niż godzinę. 

Zacięte drzwi Bielsko

22-07-2019

Zacięte drzwi Bielsko

Zacięte drzwi? Nie możesz otworzyć zamka ? Posiadasz klucz ale zamek nie chce się otworzyć. Klucz kręci się w kółko ? Włamywacz to usługi ślusarskie w przypadku drzwi które są zacięte. Często dostajemy telefony z sytuacją w której to, jest klucz ale mimo to nie da się otworzyć drzwi. W takich przypadkach winny może być zamek wpuszczany który blokuje wkładkę i dlatego klucz nie chce się przekręcić. Nasi ślusarze potrafią otworzyć i takie drzwi. 

Moto Show Bielsko-Biała 2019

20-07-2019

Moto Show Bielsko-Biała 2019

KONKURS 
Podczas imprezy zrób Sobie zdjęcie z naszym samochodem w tle, dodaj je w komentarzu oraz polub i udostępnij ten post dalej a otrzymasz 40% rabatu na dorobienie kluczy z immobilizerem do swojego samochodu. Klucze będzie można dorobić na naszym sklepie przy ul.Sterniczej 12 w Bielsku-Białej od najbliższego poniedziałku 22.07.2019 do środy 24.07.2019. Promocja ta dotyczy wyłącznie immobilizerów które można skopiować a nie obejmuje kluczy z pilotem zamka centralnego. 

Wyjęcie złamanego klucza Bielsko

17-07-2019

Wyjęcie złamanego klucza Bielsko

Złamany klucz w zamku to nie jest podwód aby wiercić zamek. Nasi ślusarze potrafią wyjąć taki klucz bez inwazyjnie co znaczy że zamek pozostaje sprawny. W przypadku złamania klucza w stacyjce również możemy wyciągnąć taki klucz bez uszkodzeń. Pamiętajmy, że jeśli mamy klucz który został skrzywiony powinniśmy go czym prędzej dorobić na punkcie z dorabianiem kluczy. Koszt nowego klucza zdecydowanie będzie tańszy niż koszt naszej usługi. 

Wymiana wkładki Bielsko

14-07-2019

Wymiana wkładki Bielsko

Nasze pogotowie ślusarskie to również wymiana zamka oraz wymiana wkładki. Jeśli kupiłeś nowe mieszkanie, dom lub wynająłeś biuro nie powinieneś zwlekać z wymianą wkładek. Nowy zamek gwarantuje, że nikt inny nie ma klucza od naszego dobytku. Posiadamy pełną gamę produktów które posiadają atesty kl.C a także klucze indywidualne których nie da się dorobić bez okazania kart kodowej. Na naszym sklepie stacjonarnym prowadzimy sprzedaż większości zamków dostępnych na naszym rynku. 

Zamknięte drzwi Bielsko

10-07-2019

Zamknięte drzwi Bielsko

Nasze zlecenia to również otwieranie drzwi które nie są zamknięte na zamek ale tylko zatrzaśnięte. Posiadając drzwi z antabą, zwaną inaczej pochwytem bardzo łatwo o taki wypadek. W sytuacji kiedy jesteśmy na zewnątrz, nie mamy klamki a np gałkę i przeciąg pozamyka drzwi nie jesteśmy w stanie nie mając klucza otworzyć drzwi. Na całe szczęście nasza firma radzi sobie w każdych warunkach dlatego takie otwarcia nie są nam obce. 

Dorobienie klucza Fiat Grande punto

08-07-2019

Dorobienie klucza Fiat Grande punto

W naszym Centrum Zabezpieczeń w Bielsku staramy się dorabiać większość kluczy z immobilizerem oraz programować piloty samochodowe. Na miejscu kodujemy również piloty bramowe oraz breloki zbliżeniowe. Wiemy też, że dorobienie klucza z pilotem to spory wydatek dlatego zamiast dorabiać pełny klucz zawsze warto dorobić zapas tylko z immobilizerem. Po pierwsze klucz jest dużo tańszy a po drugie w razie zgubienia klucza mamy zapasowy. Dorobienie klucza do Fiata nie zajmuje więcej niż 20 min. 

Naprawa kluczyków, pilotów do bram i alarmów Bielsko

06-07-2019

Naprawa kluczyków, pilotów do bram i alarmów Bielsko

Nasz serwis kluczy dodatkowo zajmuję się naprawą, diagnostyką i programowaniem pilotów centralnych, zdalnego sterowania do samochodów, garaży, a nawet bram i alarmów. W przypadku utopienia kluczy, wyprania ich w pralce  czy nawet rozbicia obudowy jesteśmy w satanie naprawić taki klucz i wymienić obudowę na nową. Jeśli jeden z przycisków odpadł również możemy go przylutować. Wymieniamy wszystkie obudowy samochodowe oraz docinamy nowe groty do kluczy. W przypadku Kart Reno zalecamy zaprogramowanie nowej karty.

Zamknięte auto i zgubione klucze Strumień

05-07-2019

Zamknięte auto i zgubione klucze Strumień

Miejscowość Strumień leży między Ochabami a Pawłowicami, w ostatnim czasie w tamtym rejonie mamy najwięcej zleceń w sprawie zatrzaśnięcia i zgubienia kluczy od samochodu. Zdarzają się też uszkodzone zamki wpuszczane i rygle które nie trzymają się reszty i zostają w futrynie. W poprzednim tygodniu zadzwonił do nas klient z prośbą o awaryjne otwarcie samochodu oraz dorobienie klucza z immobilizerem i pilotem ponieważ zgubił klucze na imprezie w Drogomyślu. Nasz serwis niezwłocznie przyjął zlecenie udał się na miejsce w celu awaryjnego otwarcia auta oraz zaprogramowania nowych kluczy z czipem. Już po godzinie zlecenie zostało zakończone a klient mógł się cieszyć samochodem który był na chodzie.

Zatrzaśnięte klucze w bagażniku Bielsko

03-07-2019

Zatrzaśnięte klucze w bagażniku Bielsko

Najczęstszym sposobem na pozamykanie kluczy w aucie jest włożenie ich do bagażnika razem z zakupami i zatrzaśnięcie klapy. Mimo, iż większość aut z systemem keylessgo nie powinna się zatrzasnąć to z doświadczenia wiemy, że jest to bardzo częsta sytuacja. Tym razem klucze zatrzaśnięte zostały w Volkswagenie Golfie 7 z 2016 roku. Serwisanci z naszego pogotowia zamkowego otworzyli samochód a klient mógł zabrać klucze z bagażnika.