Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Otwarcie samochodu w Żywcu

11-05-2021

Otwarcie samochodu w Żywcu

Awaryjne otwarcie samochodów z zatrzaśniętymi kluczami w środku. Nasze zlecenia przyjmujemy na terenie śląska i małopolski. W omawianym przypadku nasi serwisanci wybrali się do miejscowości Żywiec w celu otwarcia samochodu z zamkniętymi kluczykami w bagażniku. Cała usługa nie trwałą więcej jak 40min od momentu odebrania telefonu przez jednego z naszych pracowników. Auto zostało otwarte bezinwazyjnie a klient mógł wracać do domu swoim pojazdem. 

Dorabianie kluczy typu Fobik Chrysler, Jeep, Dodge

07-05-2021

Dorabianie kluczy typu Fobik Chrysler, Jeep, Dodge

Niektóre modele samochodów zamiast standardowego klucza z metalowym grotem posiadają cały plastikowy klucz typu Fobik przekręcany w stacyjce. W naszym punkcie również dorobisz i takie klucze. Taki system wykorzystywany jest między innymi w samochodach marek Dodge, Chrysler, Jeep. Dzisiaj nasi pracownicy dorobili klucz do samochodu Chrysler Town & Country w wersji USA z 2014. Jeżeli i Ty posiadasz jeden klucz do samochodu, nie zwlekaj!. Przyjedź do nas po zapasowy.

Kodowanie kluczy Honda

04-05-2021

Kodowanie kluczy Honda

W naszym sklepie dorobisz klucze z pilotem do większości pojazdów na rynku. Jeżeli dopiero co nabyłeś samochód, częstym zjawiskiem jest sytuacja, gdzie dostając dwa klucze przy zakupie jeden z nich nie działa. Najczęściej niedziałający klucz jest z innego samochodu, ma tylko docięty grot. W takim przypadku trzeba dorobić całkiem nowy klucz.

Naprawianie kluczy do samochodów

02-05-2021

Naprawianie kluczy do samochodów

Naprawienie kluczy samochodowych, wymiana obudów w kluczach samochodowych, wymiana przycisków w kluczach samochodowych. Jeżeli w twoim kluczu obudowa uległa uszkodzeniu nie używaj nadal klucza, tak jak było to robione w tej sytuacji. Oprócz samej obudowy trzeba było wymienić również mikroprzełącznik, ponieważ obudowa nie została wymieniona na czas i uszkodzony został również sam mikroprzełącznik na płytce elektronicznej.

Zgubione klucze samochodowe Bielsko

30-04-2021

Zgubione klucze samochodowe Bielsko

Jeśli posiadasz jeden klucz od auta najlepiej dorób od razu zapasowy ponieważ dorobienie klucza od zera jest znacznie droższe. Klucz zapasowy przyda nam się nie tylko w sytuacji gdy zgubimy klucz pierwszy ale również w przypadku zatrzaśnięcia kluczyków w samochodzie. Nasze pogotowie zamkowe potrafi dorobić klucze do większości samochodów w ten sam dzień. 

Dorobienie klucza Citroen C4 Grand Picasso

28-04-2021

Dorobienie klucza Citroen C4 Grand Picasso

Dorabianie kluczy samochodowych z immobilizerem i pilotem, kodowanie pilotów samochodowych, naprawa kluczy samochodowych. Codziennie nasi fachowcy wykonują tego typu usługi. Klient wyprał klucz z pilotem do swojego samochodu Citroen C4 Grand Picasso z 2008r. Nie było możliwości naprawy tego klucza, więc został dorobiony nowy klucz z pilotem i immoilizerem.

Dorabianie kluczy do rolet

25-04-2021

Dorabianie kluczy do rolet

Dorabianie kluczy do zamków baskwilowych
Zamki baskwilowe wykorzystywane często są przy roletach zewnętrznych. W naszym punkcie dorabiamy klucze krzyżowe, jak również nawiercane klucze do zamków tego typu. Ponadto istnieje możliwość zakupu samego zamka baskwilowego z kompletem kluczy.

Zamki do drzwi chińskich

22-04-2021

Zamki do drzwi chińskich

Oprócz standardowych zamków wpuszczanych do drzwi w naszym asortymencie posiadamy również mniej standardowe i nietypowe zamki do drzwi. Jednymi z takich zamków są zamki do drzwi chińskich, które oprócz rygli w samym zamku wysuwają dodatkowe rygle w drzwiach. Jeżel Twój zamek uległ uszkodzeniu i potrzebujesz wymienić go na nowy zapraszamy do naszego sklepu, a nasi fachowcy na pewno pomogą dobrać nowy zamek.

Przewiercona wkładka a zacięte drzwi

20-04-2021

Przewiercona wkładka a zacięte drzwi

Jeśli posiadamy klucz który się przekręca a nie otwiera drzwi to znaczy, że uszkodzony mamy zamek wpuszczany a nie wkładkę dlatego też wiercenie samej wkładki nie spowoduje otwarcia drzwi. Tak jak to było w tym przypadku drzwi nie dało się otworzyć przez zblokowany zamek wpuszczany wielopunktowy. Oczywiście nasi ślusarze poradzą sobie z każdą awarią zamków i wkładek. 

Zgubione klucze od samochodu

17-04-2021

Zgubione klucze od samochodu

Jedną z najbardziej przykrych sytuacji, jaka może przydarzyć się każdemu kierowcy to utrata kluczyków od samochodu. Jak zatem poradzić sobie w przypadku zgubienia kluczy do auta? Zapasowy komplet kluczy to rozwiązanie idealne ale nie wszyscy posiadają dwa klucze do swojego samochodu. Nasz serwis kompleksowo dorabia klucze na miejscu u klienta. Jeśli samochód jest pozamykany awaryjnie go otworzymy. Cała procedura zajmuje maksymalnie jeden dzień roboczy.