Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Regeneracja stacyjek VW

15-12-2022

Regeneracja stacyjek VW

Wyrobiony klucz i zapadki stacyjki do samochodów marki VW? Problem z przekręceniem stacyjki?? Specjalizujemy się w regeneracjach stacyjek do samochód Volkswagen, Seat, Skoda, Audi. Przy regeneracji konieczne jest wykonanie nowego grotu co wykonujemy równocześnie z regeneracją.

Dorabianie kluczy Keyless Nissan

14-12-2022

Dorabianie kluczy Keyless Nissan

Nasza firma specjalizuje się w dorabianiu kluczy do samochodów, między innymi z systemem keyless, w którym klucz można mieć w kieszeni podczas otwierania i odpalania samochodu. Posiadasz również samochód z systemem keyless ale nie masz zapasowego klucza? Przyjedź do nasz po swój klucz zapasowy.

Awaryjne otwarcie samochodu Renault Trafic Bielsko-Biała

10-12-2022

Awaryjne otwarcie samochodu Renault Trafic Bielsko-Biała

Je­śli zo­sta­wisz klu­cze w sa­mo­cho­dzie, ze­psu­je ci się za­mek al­bo roz­ła­du­je ba­te­ria w pi­lo­cie za­dzwoń po nas awa­ryj­nie otwie­ra­my wszyst­kie sa­mo­cho­dy. Je­śli zgu­bisz ostat­ni kom­plet klu­czy­ków od sa­mo­cho­du mo­żemy na miej­scu do­ro­bić no­we. Do­dat­ko­wo otwieramy ba­gaż­ni­ki, bo­xy da­cho­we oraz zam­ki do­mo­we. Włamywacz Bielsko-Biała.

Naprawa kluczy Ford

09-12-2022

Naprawa kluczy Ford

Słabo działający pilot do samochodu? Nie za każdym naciśnięciem przycisku zamyka lub otwiera samochód? Wymiana baterii nie pomogła? Nie zawsze wina leży w wyładowanej baterii. Może to być również wina wyrobionych przycisków.

Zamki do drzwi, wkładki bębenkowe

08-12-2022

Zamki do drzwi, wkładki bębenkowe

Oprócz usług związanych z dorabianiem kluczy, kodowaniem immobilizerów specjalizujemy się również w zamkach wpuszczanych do drzwi. W naszym sklepie znajdziesz między innymi zamki wpuszczane, zamki wierzchnie, wkładki bębenkowe, wkładki z funkcją awaryjną.

Obudowa klucza Skoda Citigo

07-12-2022

Obudowa klucza Skoda Citigo

Jedyny klucz do samochodu i jeszcze uszkodzony, złamany uchwyt grotu przez co nie da się przekręcić klucza w stacyjce. Wymieniamy obudowy razem z docięciem grotu. Niekiedy przy tego typu kluczach przy wymianie obudowy potrzebna jest również wymiana przycisku na płytce elektronicznej. który przez częste użytkowanie przykleja się do obudowy. Również takie usterki naprawisz w naszym serwisie.

Wytarty klucz do samochodu

06-12-2022

Wytarty klucz do samochodu

Często używany klucz samochodowy szybko się wyrabia przez co w pewnym momecie ciężko będzie się przekręcać stacyjckę, a w niektórych przypadkach może się zdarzyć, że nie będzie się dało przekręcić stacyjki. Jednym ze sposobów jest dorobienia klucza z wymiarami fabrycznymi. Dzięki maszynom, jakie posiadamy istnieje możliwość dorobienia takiego klucza. Masz problem ze swoim kluczem? Przyjedź do nas!

Złamany klucz do skrzynki pocztowej

02-12-2022

Złamany klucz do skrzynki pocztowej

Zamki do skrzynek pocztowych są niewielkich rozmiarów przez co klucze sa o wiele mniejsze od standardowych kluczy. Przy takich kluczach jest większe prawdopodobieństwo złamania klucza. Jeżeli i Tobie zdarzyło się złamać klucz do skrzynki pocztowej a nie posiadasz zapasowego, przynieś do nas dwie części klucza a dorobimy z nich działający klucz.

Przyciski w piloie nie działają

01-12-2022

Przyciski w piloie nie działają

Zdarza się, że przy bardzo częstym użytkowaniu pilota samochodowego może dojść do wyrobienia się mikroprzełączników na płytce elektronicznej. Zamiast dorabiać nowego pilota, istnieje możliwość wymiany samych przycisków. Zapraszamy do naszego sklepu a w ciągu 20 minut nasi pracownicy naprawią twojego pilota.

Samochód z kluczem bez pilota

30-11-2022

Samochód z kluczem bez pilota

Może i Ty również zakupiłeś samochód z jednym kluczem bez pilota? Zastanawiasz się czy samochód posiadał fabrycznego pilota i czy jest możliwość dorobienia klucza z pilotem? Zadzwoń do nas a sprawdzimy jaki do twojego pojazdu pasuje model pilota oraz go zakodujemy.