Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Zacięty zamek drzwi chińskich

26-11-2020

Zacięty zamek drzwi chińskich

Często nasi pracownicy wzywani są do awaryjnego otwarcia chińskich drzwi. Po awaryjnym otwarciu drzwi często należy wymienić zamek na nowy. W sprzedaży na naszym punkcie stacjonarnym posiadamy pełną game zamków i wkładek do drzwi chińskich. 

Wymiana wkładki w drzwiach szklanych

23-11-2020

Wymiana wkładki w drzwiach szklanych

Zgubiłeś klucze do drzwi? Potrzebujesz wymienić wkładkę w drzwiach wejściowych do biura? Firma włamywacz świadczy takie usługi na terenie Bielska i okolic. Wymieniamy wkładki również w drzwiach antywłamaniowych, jeśli posiadasz zamek nietypowy zadzwoń nasi fachowcy pomogą nawet w najtrudniejszych sytuacjach. 
Jeśli chcesz wymienić zamek sam zadzwoń a my krok po kroku pokierujemy jak wymienić wkładkę zamka.

Zablokowany zamek w drzwiach

20-11-2020

Zablokowany zamek w drzwiach

Czy wiesz co zrobić, gdy zatrzasną się drzwi wejściowe? Masz problem i nie możesz przekręcić klucza w zamku?
Zablokowane drzwi wejściowe to nie jest problem dla naszych ślusarzy, wiemy jak otworzyć zepsuty zamek w drzwiach. Jeśli jesteś w podobnej sytuacji zadzwoń po naszych fachowców. Otwieramy awaryjnie wszystkie drzwi i zamki.

Złamany klucz w zamku

17-11-2020

Złamany klucz w zamku

Stoisz pod drzwiami do swojego domu lub mieszkania i przy przekręcaniu wkładki klucz się złamał a Ty nie możesz otworzyć drzwi? To tylko jedna z teorii kiedy klucz może zostać w zamku. Nasi ślusarze wyjmują złamane klucze z zamków i wkładek a dodatkowo awaryjnie otwierają zamki. Jeśli jest taka potrzeba wkładkę możemy wymienić na miejscu aby sytuacja się nie powtórzyła. 

Wymiana wkładki zamka dierre mia

15-11-2020

Wymiana wkładki zamka dierre mia

Jeśli posiadasz drzwi antywłamaniowe Dierre i chciałbyś wymienić zamek ponieważ np. jesteś nowym właścicielem mieszkania lub po prostu chciałbyś nowe klucze to trafiłeś pod dobry adres. Do każdego zlecenia podchodzimy profesjonalnie dlatego tez wszystkie nowe wkładki są zaplombowane tak jak zapakował je producent przez co masz pewność, że dostęp do nowych kluczy nie ma nikt inny. Dodatkowo oferujemy montaż i wymianę zamków innych firm: GU, FUHR, ROTO, KFV, KMT, GERDA, ABLOY, ALFA, ASSA, DIERRE, ISEO,GAM, JANIA, LOB, MULTI LOCK, OMEGA, OPTIMUS, SECUREME, TAURUS, TITAN, WILKA, DELTA, WINKHAUS, VBH, YALE, oraz wiele więcej.

Awaryjne otwieranie mieszkań Bielsko i okolice

12-11-2020

Awaryjne otwieranie mieszkań Bielsko i okolice

Posiadasz drzwi antywłamaniowe i zgubiłeś klucz, złamałeś go lub po prostu je zatrzasnąłeś to nic nie szkodzi! Nasza firma działa legalnie a w dodatku współpracujemy również z policją i komornikami co daje ci gwarancje naszej profesjonalności. Włamywacz.pl to awaryjne otwarcie każdych zamków w tym drzwi biura, domu, garażu czy nawet sejfu. Po wykonaniu usługi ślusarskiej jesteśmy w stanie założyć lub wymienić zamek na nowy.

Awaryjne otwieranie drzwi Bielsko-Biała

10-11-2020

Awaryjne otwieranie drzwi Bielsko-Biała

Klucze zatrzaskują się w bagażniku podczas pakowania zakupów do środka? Masz zepsuty zamek a akumulator został rozładowany? Pilot przestał działać i nie chce otworzyć samochodu? Jest wiele sytuacji w których nasi klienci nie mogą dostać się do własnych aut. W przypadku zamków domowych jest dokładnie tak samo. Zgubione klucze od mieszkania na spacerze z psem? Wyrzucone klucze razem ze śmieciami? Spalone klucze w piecu? Zacięty zamek w drzwiach? Uszkodzona wkładka? Zalane klejem zamki? Nasi ślusarze poradzą sobie w każdej sytuacji. Zapraszamy do skorzystania z profesjonalnych usług pogotowia ślusarskiego w Bielsku Białej.

Ślusarz Bielsko-Biała

07-11-2020

Ślusarz Bielsko-Biała

Trudności z otwarciem drzwi? Sąsiad nie poradził sobie z twoim uszkodzonym zamkiem? Nie możesz otworzyć zamka kluczem ponieważ kręci się bez oporu? Świadczymy usług sślusarskie z wykorzystaniem specjalistycznych narzędzi oraz nowoczesnych technik awaryjnego otwierania zamków i wkładek. Ponadto mogą Państwo liczyć na całodobowy serwis drzwi antywłamaniowych Dierre GERDA Delta.

Awaryjne otwieranie zamków, drzwi i aut

04-11-2020

Awaryjne otwieranie zamków, drzwi i aut

Wykonujemy usługi ślusarskie z zakresu otwierania zamków w drzwiach domowych, biurowych i firmowych.
Jeśli masz zatrzaśnięte drzwi już nie musisz się martwić zadzwoń do nas! W awaryjnych sytuacjach dojeżdżamy do klineta oddalonego nawet o 100km. Czechy, Słowacja 

Regeneracja stacyjki Bielsko

03-11-2020

Regeneracja stacyjki Bielsko

Wazne spotkanie biznesowe? a może spieszysz się do pracy i jesteś już spóżniony? Chcesz odpalić samochód ale stacyjka nie chce się przekręcić ponieważ została zablokowana? Jeśli nie jest to blokada kolumny kierowniczej albo uszkodzona kosta elektryczna to w takich sytuacjach pomoże regeneracja stacyjki poprzez wymianę wszystkich wadliwych elementów na nowe. W samochodach typu Ford,Honda,Fiat,Opel,Volkswagen,Reno takie odblokowanie nie stanowi dla naszych ślusarzy problemu. Oprócz regeneracji stacyjki zalecamy regenerację kluczy na maszynie komputerowej w Bielsku-Białej.