Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Zamki do drzwi mają chronić domy i mieszkania przed złodziejami

07-05-2022

Zamki do drzwi mają chronić domy i mieszkania przed złodziejami

Co cechuje dobrego ślusarza? Przede wszystkim kompetencja oraz umiejętność udzielenia rzetelnej porady przy doborze wkładki do Twoich drzwi. Specjaliści pracujący w Pogotowiu ślusarskim zajmują się nie tylko otwieraniem aut i domów, ale także doradztwem przy kupnie odpowiednich zamków spasowanych do drzwi. Nasi ślusarze polecą antywłamaniowe zamki i wkładki do drzwi a nawet wykonają montaż lub wymianę zamków, dzięki czemu będziemy mogli czuć się bezpiecznie w naszych czterech kątach.

Bezinwazyjne otwieranie zamków

05-05-2022

Bezinwazyjne otwieranie zamków

Awaryjne otwieranie drzwi bez klucza? Klucze do domu lub mieszkania to najważniejsze narzędzie bez którego otwarcie drzwi jest niemożliwe! Tak ale nie dla naszych ślusarzy z Bielska-Białej. Otwarcie wkładki jeśli nie posiadamy klucza jest możliwe dzięki nowoczesnym technikom stosowanym przez naszych wykwalifikowanych specjalistów i to niezależnie od poziomu atestu wkładki w jaki została wyposażona. Dla własnego bezpieczeństwa jeśli zgubiłeś klucze nasi fachowcy dobiorą i wymienią wkładkę na nową tak aby nikt niepowołany nie mógł otworzyć Twoich drzwi.

Wymiana wkładek w drzwiach Cisiec

03-05-2022

Wymiana wkładek w drzwiach Cisiec

Nasi serwisanci wymieniają wkładki i zamki w drzwiach domowych na terenie śląska i małopolski. Tym razem usługa miała miejsce w Ciścu, wieś w Polsce położona w województwie śląskim, w powiecie żywieckim, w gminie Węgierska Górka. Jeśli Ty również potrzebujesz wymienić wkładkę w drzwiach nawet jeśli są to drzwi antywłamaniowe a mieszkasz daleko od Bielska nic straconego! Nasi ślusarze dojadą do twojego miejsca zamieszkania i wykonają usługę ślusarską na miejscu. 

Dbaj o swój pilot do samochodu

01-05-2022

Dbaj o swój pilot do samochodu

W dzisiejszym przypadku mamy do czynienia z sytuacją kiedy po wypadnięciu gumki obudowy, pilot był cały czas używany poprzez naciskanie bezpośrednio na mikroprzełącznik co na szczęśćie spowodowało tylko uszkodzenie samego microswitcha, a nie całej płytki elektrocznej. W naszym sklepie wymieniony został mikroprzełącznik oraz gumka obudowy pilota. Mimo wszystko przy wypadnięciu samej gumki na obudowie zalecamy jak najszybszą wymianę tylko obudowy. W innym wypadku może to nawet grozić całkowitym zepsuciu się pilota.

Zapasowy klucz do Twojego samochodu

28-04-2022

Zapasowy klucz do Twojego samochodu

Jak bardzo ważny jest zapasowy klucz do samochodu? Bardzo! Zgubienie jedynego klucza do samochodu wiąże się z wysokimi kosztami stworzenia klucza od tzw. zera kiedy zostały zgubione wszystkie klucze oraz niepotrzebnym stresem. Warto poiadać zapasowy klucz w domu w razie wypadku takiego jak zatrzaśnięcie klucza pierwotnego w pojeździe, czy też po prostu zgubienie pierwszego klucza. Warto również pamiętać o drugim kluczu przy zakupie samochodu, ponieważ często samochody sprzedawane są z jednym kluczem, więc po zakupie samochodu z jednym kluczem zapraszamy po klucz zapasowy

Zamknięte drzwi z kluczem od środka Pszczyna

26-04-2022

Zamknięte drzwi z kluczem od środka Pszczyna

Czy zdarzyło Ci się zatrzasnąć drzwi z pochwytem gdzie klucz został włożony od środka? Jeśli tak to wiesz, że posiadając zapasowy klucz nie uda się otworzyć zamka. Nasza firma świadczy usługi awaryjnego otwierania takich drzwi bez potrzeby ich rozwiercania czy uszkadzania. Nasi ślusarze oprócz otwierania mogą zaproponować odpowiednie wkładki do Twoich drzwi również takie które mają bezpieczne sprzęgło na taką ewentualność jak opisaliśmy powyżej. Wkładka z takim sprzęgłem może kręcić się z dwóch stron niezależnie pomimo włożonego klucza.

Samochody z USA z jednym kluczem

24-04-2022

Samochody z USA z jednym kluczem

Częstym zjawiskiem przy kupowaniu samohodów sprowadzonych zza oceanu jest dołączany do samochodu tylko jeden kucz. Minusem tego jest sytuacja kiedy na europejskim rynku ciężko zakupić pilot z innymi częstotliwościami wykorzystywanymi w usa. Dzięki posiadanym przez nasza firmę kodowarkom jesteśmy w stanie dzięki odpowiedniemu proramowani wgrać do klucza odpowiednie parametry po czym zaprogramować do samochodu. Dodatkowo klient może wybrać wygląd klucza.

Nowa Obudowa scyzoryka Fiat Scudo

22-04-2022

Nowa Obudowa scyzoryka Fiat Scudo

Kolejna uszkodzona obudowa klucza samochodowego wymieniona w naszym sklepie. Jedną z najczęstych usług jakie wykonują codziennie nasi wyspecjalizowani pracownicy jest naprawa pilotów samochodowych (wymiana obudów oraz microprzełączników na płytkach elektronicznych). Jeżeli Tobie zaczyna się psuć, pękać obudowa, nie zwlekaj dłużej. Używanie uszkodzonej obudowy klucza może uszkodzić płytkę elektroniczną pilota.

Zablokowanie drzwi których nie da się otworzyć

19-04-2022

Zablokowanie drzwi których nie da się otworzyć

Pogotowie zamkowe z siedzibą w Bielsku otwiera wszystkie możliwe zamki i wkładki dostępne na naszym rynku, również te których nie da się otworzyć kluczem. Jeśli z jakiegoś powodu klucz kręci się w koło a drzwi nadal nie da się otworzyć może to być wina zepsutej wkładki lub uszkodzonego zamka wpuszczanego tak jak miało to miejsce w Żywcu w jednym z lokali mieszkalnych. Nasi ślusarze pomogą w każdej sytuacji.

Dorabianie grotów w kluczach keyless

18-04-2022

Dorabianie grotów w kluczach keyless

Choć nie wszyscy o tym wiedzą, ale nowe samochody z systemem keyless posiadają grot do awaryjnego otwarcia drzwi schowany w kluczu. Również klienci kupujący samochód z rynku wtórnego z dwoma klucza nie zawsze sprawdzają groty i nie raz zdarza się, że w jednym kluczu grot nie jest dorobiony. Warto sprawdzać również przy zakupie czy grot pasuję do zamka w drzwiach. W naszym punkcie dorobić możesz grot na podstawie pierwszego klucza lub na podstawie zamka, jeżeli w twoim kluczu w ogóle nie ma pasującego grotu do drzwi.