Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Wymiana wkładki zamka w drzwiach

06-03-2021

Wymiana wkładki zamka w drzwiach

Montaż i wymiana zamków Bielsko-Biała? Oczywiście dobrze trafiłeś nasza firma świadczy takie usługi.
Zamek czy wkładka powinna chronić Twój dom/mieszkanie przed kradzieżą i niepożądanymi gośćmi. Jeśli zobaczysz, że drzwi nie zamykają się poprawnie zadzwoń po nas a my postaramy się rozwiązać problem. Nasi ślusarze doradzą jakie wkładki lub zamki będą dla Państwa odpowiednie, przedstawią kilka różnych rozwiązań, aby wybrać to, które najbardziej ochroni Państwa dobytek. 

Dorabianie kluczy typu keyless

04-03-2021

Dorabianie kluczy typu keyless

Coraz więcej samochodów wyposażonych jest w klucze typu keyless go. Bezkluczkowy system, w którym nie musisz przekręcać fizycznie stacyjki, żeby odpalić samochód, wystarczy, że klucz masz w kieszeni. Jeżeli i Ty posiadasz tego typu system w swoim samochodzie, a nie masz zapasowego klucza, zapraszamy. Dorabiamy klucze zbliżeniowe do większości pojazdów na rynku.

Kodowanie kluczy Opel

28-02-2021

Kodowanie kluczy Opel

Przezorny zawsze ubezpieczony. Gubiąc ostatni klucz do samochodu naraż się na bardzo wysokie koszta. Wiedział o tym klient, który zaraz po zakupie samochodu przyjechał do naszego punktu dorobić zapasowy klucz z immobilizerem do Opla Corsy D z 2012r. Ty również posiadasz jeden klucz do samochodu? Nie zwlekaj z dorabianiem zapasowego.

Sprzedaż zamków do drzwi

26-02-2021

Sprzedaż zamków do drzwi

W naszym punkcie oprócz dorabiania kluczy nabyć możesz również wszczelkiego rodzaju zamki wpuszczane do drzwi Delta, Kmt, Gerda i wiele innych, zamki wierzchnie, wkładki bębenkowe o każdym dostępnym wymiarze od podstawowych po wkładki atestowane z profilem indywidualnym.

Serwis drzwi i zamków Bielsko-Biała

22-02-2021

Serwis drzwi i zamków Bielsko-Biała

Ślusarz - całodobowe pogotowie ślusarskie Bielsko-Biała i okolice 24h w sytuacjach awaryjnych. Zatrzaśnięte kluczyki, uszkodzony zamek, zepsuta wkładka, zgubione klucze, złamany klucz w zamku lub zepsuty mechanizm zamka? Potrzebujesz pomocy ślusarza? Masz kłopot z drzwiami? Włamywacz świadczy usługi ślusarskie w trybie całodobowego pogotowia zamkowego świadcząc wysokiej jakości usługi zawsze wtedy, kiedy ich potrzebujesz.
 

Wymiana obudów kluczy typu slot

19-02-2021

Wymiana obudów kluczy typu slot

Posiadasz klucz typu slot do swojego samochodu i obudowa uległa zniszczeniu? Dopóki tylko obudowa została uszkodzona,nie czekaj i nie ryzykuj zepsuciem płytki elektronicznej w środku obudowy. Wymieniamy obudowy kluczy do większości samochodów na rynku. Zapraszamy do naszego punktu w Bielsku-Białej, usługa wykonywana jest na miejscu.

Pogotowie zamkowe Milówka

17-02-2021

Pogotowie zamkowe Milówka

Zacięty zamek w drzwiach których nie możesz otworzyć? Zablokowany język od zamka wpuszczanego? Brak możliwości otworzenia zamka w samochodzie? Świadczymy usługi ślusarskie polegające na awaryjnym otwieraniu domów i aut na terenie śląska i małopolski. Nasz serwis pracuje mobilnie dlatego obsługujemy wszystkie miejscowości w okolicy: Zwardoń, Żabnica, Rajcza, Istebna, Przybedza. 

Dorabianie złamanych kluczy samochodowych

16-02-2021

Dorabianie złamanych kluczy samochodowych

Zdarza się, że grot w kluczu samochodowym zostanie złamany. Jeżeli klient nie posiada zapasowego klucza, a posiada dwie części złamanego klucza w naszym punkcie istnieje możliwość dorobienia takiego klucza. Po dorobieniu kluczy zachęcamy również do dorobienia zapasowego klucza, aby w przyszłości przy następnym złamaniu lub zgubnieniu ostatniego klucza zmniejszyć koszta takic usług.

Dorobienie pilota typu scyzoryk Seat

12-02-2021

Dorobienie pilota typu scyzoryk Seat

Dorabiamy i kodujemy piloty do większości pojazdów na rynku. Jeżeli nie posiadasz pilota w swoim samochodzie, skontaktuj się z nami, sprawdzimy i pomożemy dobrać odpowiedniego pilota do Twojego samochodu. Jeżeli Twój pilot się uszkodził i nie działa, to nie problem, dorobimy nowego pilota. Istnieje możliwość dorobienia kluczyka tzw. scyzoryka. Tak jak w tym przypadku stary pilot klienta do samochodu Seat Toledo został uszkodzony i nie dało się go zakodować do samochodu. Dorobiliśmy grot i zakodowaliśmy nowego pilota, a klient znowu mógł zdalnie otwierać samochód.

Wymiana zamka oraz wkładki Cieszyn

09-02-2021

Wymiana zamka oraz wkładki Cieszyn

Na terenie Cieszyna świadczymy wymianę zamków i wkładek w drzwiach domowych. Dodatkowo jesteśmy w stanie zamontować nowe zamki oraz przeprowadzić regulację drzwi tak aby nie było oporu pryzy ich otwieraniu i zamykaniu. Zajmujemy się również drzwiami antywłamaniowymi w tym Dierre oraz Gerda.