Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Ostatni uszkodzony klucz samochodowy

05-07-2023

Ostatni uszkodzony klucz samochodowy

Posiadasz ostatni klucz do samochodu i to jeszcze uszkodzony, tak jak nasz dzisiejszy klient? Nie zwlekaj. Jeżeli uszkodziła Ci się tylko budowa przestań korzystać z przycisków na pilocie. W tym przypadku klient nadal korzystał z pilota i dodatkowo uszkodził microswitch odpowiedzialny za zamykanie samochodu. Wymagana była wymiana przycisku wraz z wymianą obudowy na nową. Dodatkowo dorobiony został zapasowy klucz z immobilizerem.

Zapasowy klucz z pilotem Peugeot Expert

04-07-2023

Zapasowy klucz z pilotem Peugeot Expert

Służbowy samochód i tylko jeden klucz? Przede wszystkim w samochodach, które codziennie pokonują sporo kilometrów w pracy warto posiadać zapasowy klucz w razie awaryjnych sytuacji. Zamiast klucza z immobilizerem i pilotem, tak jak w tej sytuacji wystarczy dorobić tylko klucz z immobilizerem. Takim kluczem można otworzyć zamek w drzwiach i odpalić samochód.

Bateria klucza BMW

03-07-2023

Bateria klucza BMW

Klucz do twojego BMW przestał działać? Nie otwiera ani nie zamyka drzwi z pilota, natomiast odpala samochód? Duże prawdopodobieństwo, że uszkodzeniu lub rozładowaniu uległa bateria, a w zasadzie akumulatorek przylutowany do płytki pilota. Z usługi wymiany akumulatora w kluczu skorzystasz w naszym sklepie.

Awaryjne otwarcie samochodu Kia Bielsko

02-07-2023

Awaryjne otwarcie samochodu Kia Bielsko

Do zatrzaśnięcia kluczy w samochodzie dochodzi dość często, nawet w samochodach z kluczem wyposażonym w system keylessgo który to nie powinien zamknąć auta kiedy klucze są w środku. W tym konkretnym przypadku klucze zostały zatrzaśnięte w bagażniku a drugie znajdowały się w Katowicach. Klient zadzwonił po naszego serwisanta od awaryjnego otwierania w celu wydostania kluczyków. Auto zostało otworzone a klient mógł wyruszyć w dalszą podróż. 

Otwarcie zamka drzwi w Cieszynie

01-07-2023

Otwarcie zamka drzwi w Cieszynie

W ubiegłym tygodniu dostaliśmy zlecenie do otwarcia zamka w miejscowości Cieszyn. Z opisu klienta wynikało, że zamek odmówił posłuszeństwa, wkładka się przekręcała ale drzwi nie dało się otworzyć. Nasz serwis z siedzibą w Bielsku dotarł do wskazanej miejscowości w mniej niż 30minut od przyjęcia zlecenia. W kolejnych 30minutach drzwi zostały otwarte a zamek wymieniony na nowy z kompletem trzech kluczy. Nasze usługi ślusarskie świadczymy do 70km od siedziby firmy.

Klonowanie pilotów do elektrycznych skuterów

30-06-2023

Klonowanie pilotów do elektrycznych skuterów

Skuter elektryczny NIU MQi GT z 2022 roku i ciężko dostępny pilot? Nie u nas! W tym motocyklu elektrycznym pilot odblokowuje stacyjkę dzięki czemu można odpalić skuter. Jeżeli zgubiłeś jeden z pilotów zapraszamy do naszego sklepu jak najszybciej. Dorobisz u nas drugiego pilota, który również będzie odblokowywał stacyjkę. Dorobisz również u nas klucz do kufra motocyklowego.

Klucz z pilotem Opel Vectra C 2005

29-06-2023

Klucz z pilotem Opel Vectra C 2005

Zniszczony jeden klucz z pilotem do samochodu opel? W dzisiejszym przypadku klient kupił samochód tylko z jednym klucz, w któym działał tylko immobilizer, Obudowa jak i sam pilot były uszkodzone. Jako, że był to ostatni klucz zdecydował się dorobić nowy klucz z immobilizerem i pilotem w nowszej scyzorykowej wersji.  Stary klucz został zapasowym.

Obudowy kluczków samochodowych Fiat

28-06-2023

Obudowy kluczków samochodowych Fiat

Uszkodziła Ci się obudowa klucza samochodowego? A może po prostu chciałbyś wymienić na nową, która będzie wygladać jak nowa? Dzisiejszy klient wymienił u nas obudowę, ponieważ stara obudowa już była mocno wytarta i wyrobiona po latach użytkowania. Pamietaj! Sprawny klucz, sprawne auto.

Kodowanie kluczy z pilotami Bielsko

27-06-2023

Kodowanie kluczy z pilotami Bielsko

Przy każdym samochodzie warto posiadać drugi zapasowy klucz chociażby tylko z immobilizerem. Gubiąc ostatni klucz do samochodu, wiąże się to z niepotrzebnym stresem i wydatkami. W naszym sklepie dorobisz klucz z immobilizerem do wszystkich marek samochodowych na rynku. W dniu dzisiejszym mieliśmy przyjemość dorobić klucz z immobilizerem i pilotem do Hyundai'a i30 z 2017r.

Półwkładki do systemów

26-06-2023

Półwkładki do systemów

Niektóre systemy, np. systemy hotelowe posiadają nietypowe półwkładki w drzwiach, gdzie śruba mocująca jest przykręcana z tyłu wkładki, oraz sama wkładka ma bardzo małe wymiary. Takie wkładki również posiadamy w sprzedaży jak i wiele innych zamków słabo dostępnych na rynku.