Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Montaż nowego zamka Bielsko

14-01-2020

Montaż nowego zamka Bielsko

Nasz serwis trudni się w montażu nowych zamków do większości drzwi. Idealne połączenie wiedzy teoretycznej oraz praktycznej pozwala nam na profesjonalny montaż zabezpieczeń mechanicznych w tym: zamków, wkładek oraz łuczników inaczej zwanych zamkami wierzchnimi. Serwisanci naszego pogotowia zamkowego zadbają aby usługa została wykonana na najwyższym poziomie. 

Otwarcie samochodu Wisła nowa osada

11-01-2020

Otwarcie samochodu Wisła nowa osada

Miejscowość Wisła, na jednym ze stoków narciarskich klient zamykając klapę bagażnika zostawił klucze w środku co spowodowało zatrzaśnięcie się samochodu volkswagen passat b7 z 2015roku. Nasz serwis po przyjęciu zlecenia niezwłocznie udał się na stok w celu awaryjnego otworzenia samochodu. Po przyjeździe na miejsce auto zostało awaryjnie otwarte a klient mógł wrócić do hotelu własnym samochodem. 

Wymiana wkładki zamka

08-01-2020

Wymiana wkładki zamka

Serwis włamywacz który mieści się na terenie Bielska wymienia zamki we wszystkich drzwiach nawet tych antywłamaniowych. Posiadamy w sprzedaży zamki większości firm dostępnych na rynku. Dodatkowo po za wymianą zamka prowadzimy regulację oraz serwis pogwarancyjny drzwi Gerda, Weekend, Dierre, KMT,i wiele innych firm. 

Zepsuty zamek wpuszczany gerda

05-01-2020

Zepsuty zamek wpuszczany gerda

Jeśli posiadasz uszkodzony zamek wpuszczany w drzwiach antywłamaniowych to zalecamy jak najszybszą jego wymianę. W takich sytuacjach nie trudno o zblokowanie lub zacięcie drzwi. Otwarcie takiego zamka do najtańszych nie należy dlatego też lepiej zapobiegać i wymienić zamek na nowy. Serwisujemy zamki Gerda, Dierre, Lob, KMT, KFV, Delta i wiele innych

Zamknięte drzwi mieszkania

30-12-2019

Zamknięte drzwi mieszkania

Zamknięte drzwi ? Zgubione klucze ? Zatrzasńięte zamki ? Zblokowane rygle ? Złamany klucz ? Nasz serwis otwiera wszystkie drzwi w różnych sytuacjach awaryjnych. Staramy się aby usługa została wykonana jak najszybciej. W większości przypadków oprócz otwarccia drzwi jesteśmy w stanie naprawić zamek lub wymienić go na nowy.

Wymiana zamka gerda rim6000

27-12-2019

Wymiana zamka gerda rim6000

Firma włamywacz a dokładniej ślusarze tu pracujący wymieniają wszystkie zamki w drzwiach. Również głowice typu rim 6000 oraz zamki wpuszczane zw 6000 do drzwi antywłamaniowych z Gerdy. Pełny serwis takich drzwi powinien zakończyć się regulacją drzwi wtedy mamy pewność, że wszystkie nowe podzespoły będą nam służyć przez długie lata. 

Wesołych Świąt

24-12-2019

Wesołych Świąt

Cudownych, białych, miłych, radosnych, pogodnych, spokojnych, zdrowych Świąt upływających we wspaniałej atmosferze.

 

Otwarcie drzwi z uszkodzonym zamkiem

23-12-2019

Otwarcie drzwi z uszkodzonym zamkiem

Bardzo często nasze zlecenia odnośnie awaryjnego otwierania drzwi nie zawsze polegają na samym otworzeniu wkładki bębenkowej. W przypadkach kiedy drzwi nie zamykają się poprawnie a rygle trą o futryny niemal zawsze dojdzie do uszkodzenia zamka wpuszczanego który znajduje się w środku drzwi. Otwarcie takich drzwi oczywiście dla nas nie stanowi problemu natomiast czasowo zlatuje zdecydowanie dłużej. Pamiętajmy o tym aby nasze drzwi były zawsze wyregulowane.

Wymiana i serwis zamków Wisła

20-12-2019

Wymiana i serwis zamków Wisła

Nasza firma mimo, że z Bielska to obsługuje rejony nawet do 100km od naszej miejscowości. Wymiana zamków w Wiśle nie jest dla nas żadnym problemem. Nasz serwis oprócz awaryjnego otwierania zajmuje się wymianą zamków, wkładek oraz naprawą i regulacją drzwi. W tym przypadku były to dość stare zamki jednakże nasi ślusarze zamontowali na ich miejsce nowe zamki a po wszystkim wyregulowali wszystkie drzwi. 

Zatrzaśnięte dziecko w samochodzie !

17-12-2019

Zatrzaśnięte dziecko w samochodzie !

Sytuacja jaka miała miejsce w poprzednim miesiącu jest dla nas w ostatnim czasie coraz częstsza. Na jednej z galerii zostało zatrzaśnięte dziecko w samochodzie. Takie sytuacje są bardzo niebezpieczne a nasz serwis nie zawsze jest w stanie dojechać w 15min dlatego lepiej zwracać na to szczególną uwagę i mieć zapasowy klucz. Tym razem auto zostało otwarce już po 12minutach od telefonu klienta.