Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Otwarcie samochodu na Słowacji

09-02-2019

Otwarcie samochodu na Słowacji

W miejscowości jaką jest Krásno nad Kysucou nie funkcjonuje pogotowie zamkowe dlatego też nasz odział włamywacz Bielsko obsługuje tamtejsze rejony. Pewnego dnia dostaliśmy zlecenie na otwarcie auta dużego mobilka Dafa Xf od którego klucze zostały zatrzaśnięte. Temperatura na zewnątrz to -15°C ale i w tych warunkach nasi serwisanci poradzili sobie i samochód został otwarty. Usługi wykonywane po za rejonem Bielska to dodatkowy koszt dojazdu 1zł za kilometr liczony w obydwie strony. 

Zatrzaśnięte klucze Cieszyn

06-02-2019

Zatrzaśnięte klucze Cieszyn

Cieszyn miejscowość na południu Polski tuż przy granicy z Czechami. Na stacji orlen po zakończeniu tankowania Pani zostawiła kartę w środku na skutek czego samochód się pozamykał. Nasze pogotowie od zamków przyjęło zlecenia mimo, iż jesteśmy z Bielska-Białej. Połączenie mamy drogą expresową dlatego też już po 25 minutach nasi serwisanci zjawili się na miejscu. Samochód został otwarty a Pani mogła jechać dalej w trasę. 

Nissan Note klucz z pilotem

03-02-2019

Nissan Note klucz z pilotem

Kodowanie zamka centralnego a dokładniej pilota z immobilizerem do Nissana Note. Nasze usługi polegają również na dorabianiu kluczy. Od stycznia 2019 roku wprowadziliśmy gamę nowych pilotów tym samym rozszerzając nasze usługi. Najprawdopodobniej w najbliższym czasie będziemy programować piloty zbliżeniowe zwane inaczej smartkey lub keyless. Nasze urządzenia również potrafią wyszukać kody pin, dlatego posiadamy w ofercie usługi związane z odczytywaniem pinów do większości marek samochodowych. 

Dorabianie kluczy Opel Astra

31-01-2019

Dorabianie kluczy Opel Astra

Nie na każdym punkcie z dorabianiem kluczy można dorobić klucz z pilotem, który będzie otwierał zamek centralny. Nasze Centrum Zabezpieczeń daje taką możliwość i dorabiamy klucze do wielu marek samochodów. Nasze kodowarki świetnie radzą sobie z wyszukiwaniem kodów pin, które są niezbędne aby można było przejść procedurę kodowania. Tym razem dorobiliśmy klucz typu scyzoryk do Opla Astry H. 

Dorabianie kluczy z pilotem Kia & Hyundai

28-01-2019

Dorabianie kluczy z pilotem Kia & Hyundai

Podstawowym wyposażeniem każdego samochodu od 1996 roku stał się immobilizer. W obecnych czasach mało kto wyobraża sobie otwieranie auta mechanicznie lub jak kto woli manualnie ponieważ łatwiej nacisnąć przycisk na pilocie. Już od pewnego czasu nasza oferta jest bogatsza o klucze kodowane z immobilizerem oraz pilotem do samochodów Kia oraz Hyundai. Na naszym punkcie z dorabianiem kluczy programujemy transpondery na miejscu, nie trzeba się umawiać na żadne terminy wystarczy odwiedzić nas w godzinach czasu pracy punktu który mieści się w Bielsku-Białej. Pełną gamę pilotów można sprawdzić w zakładce oferta a następnie wejść w sklep internetowy. 

Zgubione klucze Koniaków

25-01-2019

Zgubione klucze Koniaków

Koniaków to wieś sołecka w gminie Istebna,to właśnie w  tamtym rejonie mieliśmy zlecenie otwarcia auta a następnie trzeba było dorobić klucz od podstaw, ponieważ poprzedni został zgubiony. Samochód to Suzuki Swift z 2009 roku z immobilizerem ID46. Po dotarciu na miejsce nasi serwisanci awaryjnie otworzyli drzwi auta, następnym krokiem był demontaż zamka w celu dorobienia klucza mechanicznego. Po tej czynności po przekręceniu stacyjki można było przystąpić do programowania immobilizera. Kiedy już klucze zostały zakodowane pozostało zamontować zamek na swoim miejscu a kluczyki oddać właścicielom. 

Otwarcie auta Wisła Malinka

22-01-2019

Otwarcie auta Wisła Malinka

Wisła malinka a dokładniej stok narciarski klepki, tam nasze pogotowie od zamków dostało zlecenie w sprawie awaryjnego otwierania pojazdu. Jedni z narciarzy po całodniowym szusowanie na stoku udali się do samochodu aby wskoczyć w normalne buty i udać się na odpoczynek do pensjonatu. Po otwarciu auta nie zauważywszy, że klucze leżą w bagażniku jedna z osób zamknęła klapę i w tym momencie całe auto zostało zaryglowane. Pacjentem była Skoda Octavia 3 mimo świeżego rocznika samochodu nasi fachowcy i z takimi autami dają sobie świetnie radę. Auto zostało otwarte a właściciele mogli spokojnie wracać do pensjonatu na ciepły posiłek. 

Naprawa i sprzedaż zamków Bielsko

20-01-2019

Naprawa i sprzedaż zamków Bielsko

Zamki listwowe zwane inaczej zamkami wielopunktowymi do drzwi takich firma jak KFV, KMT, GU, MetalPlast, Roto, Furch, WinkHaus i wiele innych to zamki dosyć skomplikowane. Nie jednokrotnie jeśli drzwi nie są dobrze wyregulowane a taki zamek zostanie uszkodzony nie jesteśmy w stanie go naprawić. W takim wypadku pozostaje tylko wymienić kasetę lub nawet całą listwę na nową. Ceny tych zamków zaczynają się od stu złotych i czasem potrafią sięgać tysiąca. Pamiętajmy, że nie tylko takie zamki powinny działać w drzwiach które są dobrze wyregulowane a rygle nie ocierają o futryny. Najprostszy zamek wpuszczany tak jak skomplikowany zamek listwowy powinien płynnie chodzić a tym samy trafiać bez problemu w otwory w futrynie. Dopiero wtedy i tylko wtedy możemy być pewni długoletniego działania mechanizmu który jest w środku. 

Klucz do Citroena z pilotem

16-01-2019

Klucz do Citroena z pilotem

W Bielsku przy ulicy sterniczej mieści się nasze Centrum Zabezpieczeń gdzie dorabiamy klucze do samochodów. W minionym tygodniu odwiedziła nas Pani z kluczem do swojego citroena gdzie nie działał pilot centralnego zamka. Dorobiliśmy nowy klucz typu scyzoryk oraz zakodowaliśmy w nim immobilizer tak aby oprócz sprawnego pilota auto mogło na nim odpalić. Oprócz kodowania kluczy na naszym punkcie można również wymienić obudowę pilota jeśli stara jest wytarta lub uszkodzona. W przypadku kiedy w pilocie odleciał przycisk również możemy dolutować nowy microstyk.

Otwarcie auta w Czechowicach-Dziedzicach

13-01-2019

Otwarcie auta w Czechowicach-Dziedzicach

W jeden z zimowych wieczorów dostaliśmy telefon w sprawie otwarcia Volkswagena Tuarega w Czechowicach obok Bielska. Na miejscu okazało się, iż klient posiadał przy sobie dwa komplety kluczy a mimo wszystko auta nie dało się otworzyć. Zamek przymarzł a komputer naszpikowany najnowszą elektroniką zawiesił się ledwo przy -5°C. Nasza ekipa serwisowa i w tym przypadku poradziła sobie z otwarciem tego pojazdu. Pogotowie zamkowe które mieści się w Bielsku-Białej dojeżdża również do wszystkich miejscowości w okolicy takich jak: Pszczyna, Wisła, Ustroń, Żywiec, Jeleśnia, Zwardoń, Kęty i Szczyrk.