Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Twoje Pogotowie Zamkowe Bielsko-Biała

28-05-2022

Twoje Pogotowie Zamkowe Bielsko-Biała

Ślusarz Bielsko-Biała i okolice, awaryjne otwieranie mieszkań i samochodów, wymiana zamków oraz dorabianie kluczy to jedne z głównych usług jakimi zajmuje się nasze pogotowie zamkowe. Działamy na terenie Małopolski i Śląska starając się działać również w niedziele i święta. Naszym głównym celem jest Twoje bezpieczeństwo. Dlatego naszym Klientom oferujemy najwyższej jakości usługi związane z zabezpieczeniami mechanicznymi.

Klucze Keyless Ford Mustang

25-05-2022

Klucze Keyless Ford Mustang

Sprowadziłeś samochód ze Stanów? Bardzo możliwe, że posiadasz tylko jeden klucz do swojego nowego samochodu, co zazwyczaj jest częstym zjawiskiem przy sprowadzanych samochodach zza oceanu. W naszym punkcie możesz dorobić klucze z systemami keyless do większości pojazdów na rynku. W dniu dzisiejszym mieliśmy przyjemność dorobić klucz "keysless" do Forda Mustanga z 2016 w wersji USA 3,7L.

Zgubiłeś klucz do domu? Koniecznie wymień wkładkę!

21-05-2022

Zgubiłeś klucz do domu? Koniecznie wymień wkładkę!

Wśród niefortunnych zdarzeń można wymienić zgubienie kluczyków do domu lub mieszkania, mimo poszukiwań nie zawsze jest tak, że klucze się znajdą. Wymianą wkładki zajmuje się nasz serwisant z pogotowia zamkowego w Bielsku. Pamiętaj aby nie zwlekać z wymiana zamkowe na nowe! #włamywacz

Dorabianie kluczy z pilotami Audi

19-05-2022

Dorabianie kluczy z pilotami Audi

Audi A4 z 1999 i niestety tylko jeden klucz z immobilizerem i pilotem do samochodu. Zgubienie ostatniego klucza nawet do 23 letniego samochodu może być bardzo kosztowne, dlatego zalecamy w takim przypadku dorobić choćby zapasowy klucz z immobilizerem, aby w sytuacji awaryjnej dało się otworzyć i odpalić samochód.

Naprawa zamków listwowych

15-05-2022

Naprawa zamków listwowych

W zamkach listwowych przekręcająć wkładkę w zamku głównym wysuwają się również rygle w zamkach dodatkowych górnnych i dolnych. W tym przypadku uszkodzony został zamek główny i nie wsuwał z powrotem rygla w dolnym dodatkowym zamku. Nasi pracownicy wymienili zamek główny, oraz wyczyścili zamki dodatkowe, aby zamek posłużył na kolejne lata. Jeżeli posiadasz uszkodzony zamek listwowy przywieź go do nas a dobierzemy, albo sprowadzimy kompletny zamek.

Ślusarze z Pogotowia zamkowego w Bielsku Białej

14-05-2022

Ślusarze z Pogotowia zamkowego w Bielsku Białej

Zajmujemy się awaryjnym otwieraniem zamków samochodów oraz mieszkań, jesteśmy całodobowym pogotowiem zamkowym, świadczymy usługi ślusarskie polegające na otwieraniu aut, otwieraniu wkładek, wymianie zamków, naprawie, konserwacji i regulacji drzwi. Dorabiamy klucze z immobilizerem oraz programujemy piloty. Regenerujemy zamki i stacyjki samochodowe. Dorabiamy klucze na miejscu u klienta nawet gdy ostatni komplet kluczy z auta został zgubiony. Nasze usługi świadczymy z dojazdem do klienta na terenie Śląska i Małopolski.

Dorabianie kluczy do motocykli

12-05-2022

Dorabianie kluczy do motocykli

Początek sezonu motocyklowego rozpoczęty, więc oprócz przygotowania warto zadbać również o zapasowy komplet kluczy do swojego jednośladu. Dorabiamy klucze z immobilizerami nawet do najnowszych motocykli. W dniu dzisiejszym mieliśmy przyjemność dorobić klucz z immobilizerem do BMW GS z 2017r, wraz z zapasowym kluczem do kufra. Potrzebujesz zapasowego klucza do swojego motocykla? Zapraszamy

Naprawa stacyjki VW Caddy

09-05-2022

Naprawa stacyjki VW Caddy

Stacyjka odmawia posłuszeństwa? Coraz gorzej się przekręca? Stacyjka jak i grot klucza są to elementy, które przy częstej eksploatacji zużywają się i przestają prawdłowo funkcjonować. Skutkiem tego może być nawet całkowite zablokowanie stacyjke i unieruchomienie pojazdu. W naszej firmie skorzystać możesz z takich usług jak regeneracja stacyjek samochodowych, dorabianie komputerowe wyrobionych kluczy z wymiarami fabrycznymi.

Zamki do drzwi mają chronić domy i mieszkania przed złodziejami

07-05-2022

Zamki do drzwi mają chronić domy i mieszkania przed złodziejami

Co cechuje dobrego ślusarza? Przede wszystkim kompetencja oraz umiejętność udzielenia rzetelnej porady przy doborze wkładki do Twoich drzwi. Specjaliści pracujący w Pogotowiu ślusarskim zajmują się nie tylko otwieraniem aut i domów, ale także doradztwem przy kupnie odpowiednich zamków spasowanych do drzwi. Nasi ślusarze polecą antywłamaniowe zamki i wkładki do drzwi a nawet wykonają montaż lub wymianę zamków, dzięki czemu będziemy mogli czuć się bezpiecznie w naszych czterech kątach.

Bezinwazyjne otwieranie zamków

05-05-2022

Bezinwazyjne otwieranie zamków

Awaryjne otwieranie drzwi bez klucza? Klucze do domu lub mieszkania to najważniejsze narzędzie bez którego otwarcie drzwi jest niemożliwe! Tak ale nie dla naszych ślusarzy z Bielska-Białej. Otwarcie wkładki jeśli nie posiadamy klucza jest możliwe dzięki nowoczesnym technikom stosowanym przez naszych wykwalifikowanych specjalistów i to niezależnie od poziomu atestu wkładki w jaki została wyposażona. Dla własnego bezpieczeństwa jeśli zgubiłeś klucze nasi fachowcy dobiorą i wymienią wkładkę na nową tak aby nikt niepowołany nie mógł otworzyć Twoich drzwi.