Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Klucze Fiat 500 Bielsko

19-12-2023

Klucze Fiat 500 Bielsko

Bliźniacze samochody Fiat 500 oraz Ford Ka posiadają piloty i immobilizery tego samego rodzaju. Nasza firma zajmuję się kodowaniem kluczy z pilotami między innymi do tych modeli samochodów. Nie potrzebujesz klucza z pilotem? Zachęcamy mimo wszystko do dorobienia samego klucza z immoblizerem. Uchroni on Cie w przypadku np. zubienia jednego z kluczy do samochodu.

Zepsuta wkładka bębenkowa Kaniów

17-12-2023

Zepsuta wkładka bębenkowa Kaniów

Jeśli posiadasz najtańsze chińskie wkładki to zastanów się nad ich wymianą. Czasem wkładka najniższej jakości może się zaciąć i wygenerować wysokie koszta otwarcia drzwi. Nasz serwis poleca wybierać wkładki, które będą służyły latami i nie będą narażać naszego portfela na niespodziewane wydatki. Jeśli chcesz wymienić zamek i nie wiesz jak się do tego zabrać to zadzwoń pod nasz telefon alarmowy a jeden z naszych serwisantów przyjedzie i wykona usługę ślusarską na miejscu dobierając odpowiednią wkładkę do drzwi i szyldów.

Montaż klamki antywłamaniowej skręcanej od środka

16-12-2023

Montaż klamki antywłamaniowej skręcanej od środka

W naszym sklepie stacjonarnym możecie Państwo zakupić klamki atestowane zwane inaczej antywłamaniowymi. Klamki posiadamy w różnych wymiarach i konfiguracjach również z dodatkowymi rozetami typu flex inaczej rozetą która dodatkowo zabezpiecza, osłania wkładkę. Nasz mobilny serwis świadczy usługi montażu takich klamek na terenie Bielska i okolic. 

Klamki, pochwyty do drzwi PCV

14-12-2023

Klamki, pochwyty do drzwi PCV

W sprzedaży stacjonarnej w naszym sklepie posiadamy całą gamę produktów, od wkładek bębenkowych, po zamki wpuszczane listwowe, jak i klamki do drzwi zewnętrznych i klamki wąskie do drzwi PCV. Jest wiele rodzajów takich klamek, od rozstawów, które muszą pasować do zamka, po rozstaw śrub mocujących i wymiary samych szyldów klamek. Przywieź do naszego sklepu klamkę, którą potrzebujesz wymienić a nasi pracownicy dobiorą odpowiednią.

Dorabianie kluczy pod zamki

12-12-2023

Dorabianie kluczy pod zamki

Oprócz dorabiania kluczy pod zamki i stacyjki dorabiamy również klucze pod zamki skrzynkowe, kasetkowy, meblowe. Dostarcz do nas zamek ze zgubionych kluczy a wycenimy i dorobimy klucze jeszcze tego samego dnia. Posiadamy również w sprzedaży zamki kasetowe, meblowe i do skrzynek na listy.

Dorabianie kluczy Subaru Impreza WRX z rynku USA

11-12-2023

Dorabianie kluczy Subaru Impreza WRX z  rynku USA

Posiadasz samochód z rynku USA z jednym kluczem? U nas dorobisz pełny klucz z pilotem do samochodów marki Subaru, Ford, Dodge jak i wiele innych. Oprócz standardowych kluczy z immobilizerami dorabiamy również klucze typu keyless, handsfree. Posiadasz zepsuty klucz do samochodu? Przywieź go do nas. Wymieniamy obudowy oraz microswitche.

Otwarcie zamka z głowicą antywłamaniową Wisła

10-12-2023

Otwarcie zamka z głowicą antywłamaniową Wisła

Zgubiłeś klucz od zamka i nie masz zapasowego? Twoje drzwi posiadają wkładkę atestowaną i szyld antywłamaniowy zabezpieczający cały zamek? Takie otwarcie jest na pewno droższe ale nie niemożliwe! Nasi ślusarze otwierają awaryjnie wszystkie zamki, również te gdzie inni nie są w stanie. Pamiętajmy jednak aby posiadać klucz zapasowy ponieważ na pewno będzie to tańsze rozwiązanie niż wzywanie naszego pogotowia zamkowego. Jeśli znalazłeś się w podobnej sytuacji jak nasz ostatni klient z okolic Wisły, zadzwoń a na pewno pomożemy w dostaniu się do środka.

Wymiana wkładki w zamku drzwi Cieszyn

09-12-2023

Wymiana wkładki w zamku drzwi Cieszyn

Kupiłeś mieszkanie i chcesz wymienić zamek w drzwiach? Nasze pogotowie zamkowe dojeżdża do Cieszyna tak jak to miało miejsce kilka dni temu i wymienia wkładkę dobierając odpowiedni wymiar tak abyś Ty mógł się czuć bezpiecznie. Pamiętajmy o odpowiednim doborze wkładki pod dane drzwi i szyldy. Nie zawsze najwyższy atest gwarantuje bezpieczeństwo przed włamaniem. Nasze usługi świadczymy mobilnie a większość wkładek posiadamy na samochodzie. 

Złamana obudowa i zepsuty przycisk pilota

08-12-2023

Złamana obudowa i zepsuty przycisk pilota

Zepsuty pilot i brak możliwości wejścia do samochodu przez zepsuty zamek? Taka sytuacja spotkała dzisiaj naszego klienta. Przycisk otwierania w pilocie był uszkodzony. Próbując otworzyć zamek w drzwiach wyłamany został grot z obudowy. W naszym sklepie stacjonarnym wymieniony został microswitch jak i cała ubodowa, a klucz znowy był w pełni sprawny.

Wkładki układane pod jeden klucz i systemy Masterkey

07-12-2023

Wkładki układane pod jeden klucz i systemy Masterkey

Oprócz sprzedaży wkładek bębenkowych nasza firma zajmuję się również systemymi jednego klucza oraz systemami Masterkey, gdzie do wszystkich wkładek można zastosować klucz generalny, a do reszty wkładek poziomy, gdzie klucz grupowy może otworzyć poszczególne wkładki, jak również klucz indywidualny, który otwiera tylko jedną wkładkę. Do takich działających już systemów istnieje możliwość domawiania wkładek pod dany system lub klucz.