Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Dorabianie kluczy Kia Picanto

10-07-2023

Dorabianie kluczy Kia Picanto

Samochód tylko do miasta na krótkie trasy? Nawet przy takim, jak i przy każdym samochodzie warto zadbać o drugi klucz zapasowy, czy to z samym immobilizerem czy również z pilotem. Nadal wiele osób twierdzi, że jeden klucz mu wystarczy i nie warto dorabiać drugiego. Nic bardziej mylnego. Dorobienie klucza zapasowego może uchronić przed wiele większymi kosztami w przypadku zgubienia ostatniego klucza, który odpalał samochód. Jeżeli kupiłeś samochód tylko z jednym kluczem, zapraszamy do naszego sklepu po klucz zapasowy.

Serwis i wymiana zamków Gerda Bielsko i okolice

09-07-2023

Serwis i wymiana zamków Gerda Bielsko i okolice

W Bielsku i okolicach zajmujemy się serwisem zamków i drzwi antywłamaniowych Gerda. Wymieniamy wkładki, serwisujemy drzwi począwszy od wyregulowania po poszerzanie otworów. Nasz serwis posiada autoryzacje firm, jesteśmy serwisem gwarancyjnym oraz pogwarancyjnym. Jeśli chcesz wymienić zamek wpuszczany bądź wkładkę to trafiłeś pod dobry adres, włamywacz.pl to profesjonalne usługi ślusarskie dla twoich drzwi. Zamek gerda zw6000, wkładki rim gerda, zamki wierzchnie oraz wpuszczane to wszystko znajduje się w naszym sklepie stacjonarnym dlatego posiadamy duże zaplecze zamków na miejscu.

Mobilne dorabianie kluczy Wsiła i Ustroń

08-07-2023

Mobilne dorabianie kluczy Wsiła i Ustroń

Zgubiłeś klucz lub kartę od samochodu? Chcesz dorobić zapasowe kluczyki a nie wiesz gdzie? Mobilne dorabianie i kodowanie kluczy jest dla Ciebie. Przyjeżdżamy na miejsce i dorabiamy klucz do twojego samochodu. Dodatkowo awaryjnie otwieramy samochody i mieszkania w Ustroniu, Wiśle i okolicach. Nasze usługi oferujemy całodobowo w przypadku samochodów i domów prywatnych. W blokach usługi świadczymy do godziny 22:00.

Nowy klucz z pilotem do twojego samochodu

06-07-2023

Nowy klucz z pilotem do twojego samochodu

Wykonujemy usługi związane między innymi z kluczami samochodowymi. W dzisiejszym przypadku klienta posiadała tylko jeden klucz ale jak widać na zdjęciu był bardzo mocno zniszczony, przyciski nie działały, ale na szczęście odpalał samochód. Dorobiony zostął klucz z pilotem i immobilizerem, a stary klucz będzie służyć jako zapasowy do awaryjnych sytuacji. Natomiast również naprawiamy takie piloty, wymieniamy obudowy oraz przyciski.

Ostatni uszkodzony klucz samochodowy

05-07-2023

Ostatni uszkodzony klucz samochodowy

Posiadasz ostatni klucz do samochodu i to jeszcze uszkodzony, tak jak nasz dzisiejszy klient? Nie zwlekaj. Jeżeli uszkodziła Ci się tylko budowa przestań korzystać z przycisków na pilocie. W tym przypadku klient nadal korzystał z pilota i dodatkowo uszkodził microswitch odpowiedzialny za zamykanie samochodu. Wymagana była wymiana przycisku wraz z wymianą obudowy na nową. Dodatkowo dorobiony został zapasowy klucz z immobilizerem.

Zapasowy klucz z pilotem Peugeot Expert

04-07-2023

Zapasowy klucz z pilotem Peugeot Expert

Służbowy samochód i tylko jeden klucz? Przede wszystkim w samochodach, które codziennie pokonują sporo kilometrów w pracy warto posiadać zapasowy klucz w razie awaryjnych sytuacji. Zamiast klucza z immobilizerem i pilotem, tak jak w tej sytuacji wystarczy dorobić tylko klucz z immobilizerem. Takim kluczem można otworzyć zamek w drzwiach i odpalić samochód.

Bateria klucza BMW

03-07-2023

Bateria klucza BMW

Klucz do twojego BMW przestał działać? Nie otwiera ani nie zamyka drzwi z pilota, natomiast odpala samochód? Duże prawdopodobieństwo, że uszkodzeniu lub rozładowaniu uległa bateria, a w zasadzie akumulatorek przylutowany do płytki pilota. Z usługi wymiany akumulatora w kluczu skorzystasz w naszym sklepie.

Awaryjne otwarcie samochodu Kia Bielsko

02-07-2023

Awaryjne otwarcie samochodu Kia Bielsko

Do zatrzaśnięcia kluczy w samochodzie dochodzi dość często, nawet w samochodach z kluczem wyposażonym w system keylessgo który to nie powinien zamknąć auta kiedy klucze są w środku. W tym konkretnym przypadku klucze zostały zatrzaśnięte w bagażniku a drugie znajdowały się w Katowicach. Klient zadzwonił po naszego serwisanta od awaryjnego otwierania w celu wydostania kluczyków. Auto zostało otworzone a klient mógł wyruszyć w dalszą podróż. 

Otwarcie zamka drzwi w Cieszynie

01-07-2023

Otwarcie zamka drzwi w Cieszynie

W ubiegłym tygodniu dostaliśmy zlecenie do otwarcia zamka w miejscowości Cieszyn. Z opisu klienta wynikało, że zamek odmówił posłuszeństwa, wkładka się przekręcała ale drzwi nie dało się otworzyć. Nasz serwis z siedzibą w Bielsku dotarł do wskazanej miejscowości w mniej niż 30minut od przyjęcia zlecenia. W kolejnych 30minutach drzwi zostały otwarte a zamek wymieniony na nowy z kompletem trzech kluczy. Nasze usługi ślusarskie świadczymy do 70km od siedziby firmy.

Klonowanie pilotów do elektrycznych skuterów

30-06-2023

Klonowanie pilotów do elektrycznych skuterów

Skuter elektryczny NIU MQi GT z 2022 roku i ciężko dostępny pilot? Nie u nas! W tym motocyklu elektrycznym pilot odblokowuje stacyjkę dzięki czemu można odpalić skuter. Jeżeli zgubiłeś jeden z pilotów zapraszamy do naszego sklepu jak najszybciej. Dorobisz u nas drugiego pilota, który również będzie odblokowywał stacyjkę. Dorobisz również u nas klucz do kufra motocyklowego.