Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Moto Show Bielsko-Biała 2019

20-07-2019

Moto Show Bielsko-Biała 2019

KONKURS 
Podczas imprezy zrób Sobie zdjęcie z naszym samochodem w tle, dodaj je w komentarzu oraz polub i udostępnij ten post dalej a otrzymasz 40% rabatu na dorobienie kluczy z immobilizerem do swojego samochodu. Klucze będzie można dorobić na naszym sklepie przy ul.Sterniczej 12 w Bielsku-Białej od najbliższego poniedziałku 22.07.2019 do środy 24.07.2019. Promocja ta dotyczy wyłącznie immobilizerów które można skopiować a nie obejmuje kluczy z pilotem zamka centralnego. 

Wyjęcie złamanego klucza Bielsko

17-07-2019

Wyjęcie złamanego klucza Bielsko

Złamany klucz w zamku to nie jest podwód aby wiercić zamek. Nasi ślusarze potrafią wyjąć taki klucz bez inwazyjnie co znaczy że zamek pozostaje sprawny. W przypadku złamania klucza w stacyjce również możemy wyciągnąć taki klucz bez uszkodzeń. Pamiętajmy, że jeśli mamy klucz który został skrzywiony powinniśmy go czym prędzej dorobić na punkcie z dorabianiem kluczy. Koszt nowego klucza zdecydowanie będzie tańszy niż koszt naszej usługi. 

Wymiana wkładki Bielsko

14-07-2019

Wymiana wkładki Bielsko

Nasze pogotowie ślusarskie to również wymiana zamka oraz wymiana wkładki. Jeśli kupiłeś nowe mieszkanie, dom lub wynająłeś biuro nie powinieneś zwlekać z wymianą wkładek. Nowy zamek gwarantuje, że nikt inny nie ma klucza od naszego dobytku. Posiadamy pełną gamę produktów które posiadają atesty kl.C a także klucze indywidualne których nie da się dorobić bez okazania kart kodowej. Na naszym sklepie stacjonarnym prowadzimy sprzedaż większości zamków dostępnych na naszym rynku. 

Zamknięte drzwi Bielsko

10-07-2019

Zamknięte drzwi Bielsko

Nasze zlecenia to również otwieranie drzwi które nie są zamknięte na zamek ale tylko zatrzaśnięte. Posiadając drzwi z antabą, zwaną inaczej pochwytem bardzo łatwo o taki wypadek. W sytuacji kiedy jesteśmy na zewnątrz, nie mamy klamki a np gałkę i przeciąg pozamyka drzwi nie jesteśmy w stanie nie mając klucza otworzyć drzwi. Na całe szczęście nasza firma radzi sobie w każdych warunkach dlatego takie otwarcia nie są nam obce. 

Dorobienie klucza Fiat Grande punto

08-07-2019

Dorobienie klucza Fiat Grande punto

W naszym Centrum Zabezpieczeń w Bielsku staramy się dorabiać większość kluczy z immobilizerem oraz programować piloty samochodowe. Na miejscu kodujemy również piloty bramowe oraz breloki zbliżeniowe. Wiemy też, że dorobienie klucza z pilotem to spory wydatek dlatego zamiast dorabiać pełny klucz zawsze warto dorobić zapas tylko z immobilizerem. Po pierwsze klucz jest dużo tańszy a po drugie w razie zgubienia klucza mamy zapasowy. Dorobienie klucza do Fiata nie zajmuje więcej niż 20 min. 

Naprawa kluczyków, pilotów do bram i alarmów Bielsko

06-07-2019

Naprawa kluczyków, pilotów do bram i alarmów Bielsko

Nasz serwis kluczy dodatkowo zajmuję się naprawą, diagnostyką i programowaniem pilotów centralnych, zdalnego sterowania do samochodów, garaży, a nawet bram i alarmów. W przypadku utopienia kluczy, wyprania ich w pralce  czy nawet rozbicia obudowy jesteśmy w satanie naprawić taki klucz i wymienić obudowę na nową. Jeśli jeden z przycisków odpadł również możemy go przylutować. Wymieniamy wszystkie obudowy samochodowe oraz docinamy nowe groty do kluczy. W przypadku Kart Reno zalecamy zaprogramowanie nowej karty.

Zamknięte auto i zgubione klucze Strumień

05-07-2019

Zamknięte auto i zgubione klucze Strumień

Miejscowość Strumień leży między Ochabami a Pawłowicami, w ostatnim czasie w tamtym rejonie mamy najwięcej zleceń w sprawie zatrzaśnięcia i zgubienia kluczy od samochodu. Zdarzają się też uszkodzone zamki wpuszczane i rygle które nie trzymają się reszty i zostają w futrynie. W poprzednim tygodniu zadzwonił do nas klient z prośbą o awaryjne otwarcie samochodu oraz dorobienie klucza z immobilizerem i pilotem ponieważ zgubił klucze na imprezie w Drogomyślu. Nasz serwis niezwłocznie przyjął zlecenie udał się na miejsce w celu awaryjnego otwarcia auta oraz zaprogramowania nowych kluczy z czipem. Już po godzinie zlecenie zostało zakończone a klient mógł się cieszyć samochodem który był na chodzie.

Zatrzaśnięte klucze w bagażniku Bielsko

03-07-2019

Zatrzaśnięte klucze w bagażniku Bielsko

Najczęstszym sposobem na pozamykanie kluczy w aucie jest włożenie ich do bagażnika razem z zakupami i zatrzaśnięcie klapy. Mimo, iż większość aut z systemem keylessgo nie powinna się zatrzasnąć to z doświadczenia wiemy, że jest to bardzo częsta sytuacja. Tym razem klucze zatrzaśnięte zostały w Volkswagenie Golfie 7 z 2016 roku. Serwisanci z naszego pogotowia zamkowego otworzyli samochód a klient mógł zabrać klucze z bagażnika. 

Otwarcie kłódki Bielsko

30-06-2019

Otwarcie kłódki Bielsko

Zaraz po godzinie 23 nasz serwisant przyjął nietypowe zlecenie na awaryjne otwarcie. Na jednej z siłowni w Bielsku-Białej kłódka zabezpieczająca szafkę odmówiła posłuszeństwa. Niewątpliwie była to chyba jedyna okazja na zwiedzenie damskiej szatni :-). Jak się potem okazało kłódka szyfrowa nie chciała się otworzyć mimo prawidłowego kodu. Nasz firma oczywiście zdołała otworzyć niesforny zamek, a klientka mogła zabrać swoje rzeczy z szafki i udać się do domu. 

Otwarcie mieszkania Wisła

25-06-2019

Otwarcie mieszkania Wisła

Nasze główne zlecenia w asyście Policji odbywają się przy otwarciach komorniczych na terenie całego śląska i małopolski. Takie interwencje polegają na awaryjnym otwarciu zamka, sejfu, drzwi czy nawet maszyn hazardowych oraz na późniejszym ich zabezpieczeniu tak aby można było je bez problemu pozamykać. Tym razem interwencja miała miejsce na terenie Wisły, natomiast dzień prędzej w Ustroniu otwarcie mieszkania odbyło się na jednym z osiedli o słynnej nazwie Manhatan.