Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Awaryjne otwieranie mieszkań Bielsko i okolice

12-11-2020

Awaryjne otwieranie mieszkań Bielsko i okolice

Posiadasz drzwi antywłamaniowe i zgubiłeś klucz, złamałeś go lub po prostu je zatrzasnąłeś to nic nie szkodzi! Nasza firma działa legalnie a w dodatku współpracujemy również z policją i komornikami co daje ci gwarancje naszej profesjonalności. Włamywacz.pl to awaryjne otwarcie każdych zamków w tym drzwi biura, domu, garażu czy nawet sejfu. Po wykonaniu usługi ślusarskiej jesteśmy w stanie założyć lub wymienić zamek na nowy.

Awaryjne otwieranie drzwi Bielsko-Biała

10-11-2020

Awaryjne otwieranie drzwi Bielsko-Biała

Klucze zatrzaskują się w bagażniku podczas pakowania zakupów do środka? Masz zepsuty zamek a akumulator został rozładowany? Pilot przestał działać i nie chce otworzyć samochodu? Jest wiele sytuacji w których nasi klienci nie mogą dostać się do własnych aut. W przypadku zamków domowych jest dokładnie tak samo. Zgubione klucze od mieszkania na spacerze z psem? Wyrzucone klucze razem ze śmieciami? Spalone klucze w piecu? Zacięty zamek w drzwiach? Uszkodzona wkładka? Zalane klejem zamki? Nasi ślusarze poradzą sobie w każdej sytuacji. Zapraszamy do skorzystania z profesjonalnych usług pogotowia ślusarskiego w Bielsku Białej.

Ślusarz Bielsko-Biała

07-11-2020

Ślusarz Bielsko-Biała

Trudności z otwarciem drzwi? Sąsiad nie poradził sobie z twoim uszkodzonym zamkiem? Nie możesz otworzyć zamka kluczem ponieważ kręci się bez oporu? Świadczymy usług sślusarskie z wykorzystaniem specjalistycznych narzędzi oraz nowoczesnych technik awaryjnego otwierania zamków i wkładek. Ponadto mogą Państwo liczyć na całodobowy serwis drzwi antywłamaniowych Dierre GERDA Delta.

Awaryjne otwieranie zamków, drzwi i aut

04-11-2020

Awaryjne otwieranie zamków, drzwi i aut

Wykonujemy usługi ślusarskie z zakresu otwierania zamków w drzwiach domowych, biurowych i firmowych.
Jeśli masz zatrzaśnięte drzwi już nie musisz się martwić zadzwoń do nas! W awaryjnych sytuacjach dojeżdżamy do klineta oddalonego nawet o 100km. Czechy, Słowacja 

Regeneracja stacyjki Bielsko

03-11-2020

Regeneracja stacyjki Bielsko

Wazne spotkanie biznesowe? a może spieszysz się do pracy i jesteś już spóżniony? Chcesz odpalić samochód ale stacyjka nie chce się przekręcić ponieważ została zablokowana? Jeśli nie jest to blokada kolumny kierowniczej albo uszkodzona kosta elektryczna to w takich sytuacjach pomoże regeneracja stacyjki poprzez wymianę wszystkich wadliwych elementów na nowe. W samochodach typu Ford,Honda,Fiat,Opel,Volkswagen,Reno takie odblokowanie nie stanowi dla naszych ślusarzy problemu. Oprócz regeneracji stacyjki zalecamy regenerację kluczy na maszynie komputerowej w Bielsku-Białej.

Musisz wymienić zamki !

31-10-2020

Musisz wymienić zamki !

Wadliwym zamkek w drzwiach? Klucz nie chce otworzyć wkładki? Zamki się zacinają? A może kupiłeś mieszkanie i jeszcze nie wymieniłeś zamków na nowe? W takich sytuacjach wymiana zamków na nowe jest koniecznością. Nasi ślusarze świadczą usługi wymiany zamków na nowe. Jesteśmy do dyspozycji całą dobę, 7 dni w tygodniu w sytuacjach awaryjnych.

Dorabianie i programowanie kluczy Mini

28-10-2020

Dorabianie i programowanie kluczy Mini

Dorabianie i programowanie kluczy z pilotem jak również z immobilizerem do samochodów:

 


 

Dorabianie i kodowanie kluczy z pilotem BMW

25-10-2020

Dorabianie i kodowanie kluczy z pilotem BMW

Dorabianie i kodowanie kluczy z pilotem BMW Bielsko-Biała
se­rii 1: E81, E82, E87, E88
se­rii 3: E90 , E91 , E92 , E93
se­rii 5: E60, E61
se­rii X5: E70
se­rii X6: E71

Wymiana obudowy kluczyka Mercedes "rybka"

24-10-2020

Wymiana obudowy kluczyka Mercedes "rybka"

Uszkodzona obudowa klucza samochodowego? Nie zwlekaj z wymianą obudowy. Uszkodzona płytka elektroniczna to koszt kilkukrotnie większy od wymiany samej obudowy. Zajmujemy się naprawą oraz wymianą obudów w kluczach samochodowych.

Dorabianie Kluczy VW Passat B6 i B7 Bielsko-Biała

22-10-2020

Dorabianie Kluczy VW Passat B6 i B7 Bielsko-Biała

Dorabiamy klucze samochodowe do volkswagena Passata b6 oraz b7. Klucze te kodujemy na miejscu od ręki. Jeśli posiadasz straszy lub nowszy model volkswagena do niego również zakodujemy nowy immobilizer oraz pilot zamka centralnego. W celu wyceny programowania kluczy zapraszamy do kontaktu.