Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Dorabianie kluczy do rolet

25-04-2021

Dorabianie kluczy do rolet

Dorabianie kluczy do zamków baskwilowych
Zamki baskwilowe wykorzystywane często są przy roletach zewnętrznych. W naszym punkcie dorabiamy klucze krzyżowe, jak również nawiercane klucze do zamków tego typu. Ponadto istnieje możliwość zakupu samego zamka baskwilowego z kompletem kluczy.

Zamki do drzwi chińskich

22-04-2021

Zamki do drzwi chińskich

Oprócz standardowych zamków wpuszczanych do drzwi w naszym asortymencie posiadamy również mniej standardowe i nietypowe zamki do drzwi. Jednymi z takich zamków są zamki do drzwi chińskich, które oprócz rygli w samym zamku wysuwają dodatkowe rygle w drzwiach. Jeżel Twój zamek uległ uszkodzeniu i potrzebujesz wymienić go na nowy zapraszamy do naszego sklepu, a nasi fachowcy na pewno pomogą dobrać nowy zamek.

Przewiercona wkładka a zacięte drzwi

20-04-2021

Przewiercona wkładka a zacięte drzwi

Jeśli posiadamy klucz który się przekręca a nie otwiera drzwi to znaczy, że uszkodzony mamy zamek wpuszczany a nie wkładkę dlatego też wiercenie samej wkładki nie spowoduje otwarcia drzwi. Tak jak to było w tym przypadku drzwi nie dało się otworzyć przez zblokowany zamek wpuszczany wielopunktowy. Oczywiście nasi ślusarze poradzą sobie z każdą awarią zamków i wkładek. 

Zgubione klucze od samochodu

17-04-2021

Zgubione klucze od samochodu

Jedną z najbardziej przykrych sytuacji, jaka może przydarzyć się każdemu kierowcy to utrata kluczyków od samochodu. Jak zatem poradzić sobie w przypadku zgubienia kluczy do auta? Zapasowy komplet kluczy to rozwiązanie idealne ale nie wszyscy posiadają dwa klucze do swojego samochodu. Nasz serwis kompleksowo dorabia klucze na miejscu u klienta. Jeśli samochód jest pozamykany awaryjnie go otworzymy. Cała procedura zajmuje maksymalnie jeden dzień roboczy.

Dorobienie pilota Opel Agila

15-04-2021

Dorobienie pilota Opel Agila

Jeżeli w samochodzie istnieje opcja zakodowania samego pilota, takie usługi również wykonujemy. Posiadając 2 klucze z immobilizerami, nie było konieczności dorabiania nowego klucza z immobilizerem i pilotem. Nasi pracownicy dorobili i zakodowali sam pilot do samochodu Opel Agila z 2008r, a klient w końcu mógł zdalnie otwierać samochód. Jeżeli i Ty również potrzebujesz zakodować pilota do swojego samochodu, zapraszamy.

Dorobienie klucza typu slot Toyota

13-04-2021

Dorobienie klucza typu slot Toyota

Oprócz standardowych kluczy przekręcanych w stacyjce samochodu, niektóre samochody wyposażone są w stacyjki typu slot. Jednym z takim samochodów jest Toyota Corolla Versa. W naszym punkcie bez problemu możesz dorobić pełny klucz typu slot z pilotem. W tego typu kluczach również wymianiamy obudowy i przyciski.

Wymiana obudowy klucza Jeep Renegade

11-04-2021

Wymiana obudowy klucza Jeep Renegade

Dorabianie kluczy samochodowych, naprawa kluczy samochodowych, wymiana obudów w pilotach samochodowych. To kilka z oferowanych przez naszą firmę usług. W dziejszym dniu na warszat dostaliśmy klucz do Jeepa Renegade z ułamanym uchwytem na grot. Została wymieniona obudowa w raz z dociętym nowym grotem. Jeżeli Twój klucz ma podobny problem, zapraszamy

Dorobienie klucza z pilotem Volkswagen Up

09-04-2021

Dorobienie klucza z pilotem Volkswagen Up

Dorabianie kluczy samochodowych z immobilizerem i pilotem
Dorabiamy klucze samochodowe, kodujemy immobilizery, kodujemy piloty samochodowe, dodatkowo sprawdzamy czy w danym pojeździe był pilot, tak jak w dziejszym przypadku klient kupił samochód z kluczem tylko z immobilizerem. Nasi pracownicy sprawdzili i zakodowali nowy klucz z immobilizerem i pilotem do samochodu Volkswagen Up z 2014r.

Awaryjne otwieranie zamków z szyldami antywłamaniowymi

07-04-2021

Awaryjne otwieranie zamków z szyldami antywłamaniowymi

Pogotowie Zamkowe Bielsko Biała 24h
Otwieramy awaryjnie wszystkie zamki nawet te, które posiadają rozetę antyrozweirceniową. Zajmujemy się wymianą zamków antywłamaniowych gerda, dierre, wilka, abloy. Ponadto zajmujemy się regulacją i serwisem drzwi. Nasz serwis ślusarski działa na terenie ślaśka i małopolski. 

Naprawa kluczy MQB

05-04-2021

Naprawa kluczy MQB

Naprawa kluczy samochodowych, wymienianie obudów w najnowszych kluczach Volkswagen, Skoda, Seat MQB. Częstym zjawiskiem w tego typu kluczach jest pękający uchwyt na grot. W naszym sklepie w ciągu półgodziny nasi pracownicy wymienią całą obudowę klucza wraz z docięciem nowego grotu.