Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Black Friday -50% na dorabianie kluczy Bielsko

29-11-2019

Black Friday -50% na dorabianie kluczy Bielsko

Tylko u nas w ten piątek specjalny rabat -50% na klucze samochodowe z immobilizerem. Oferda dotyczy kluczy samochodowych nacinanych i frezowanych z immobilizerem bez pilota. 

Opel Mokka 2018

26-11-2019

Opel Mokka 2018

Dorabianie kluczy z pilotem na naszym sklepie odbywa się niemal codziennie. W tym wypadku zawitał do nas klient z samochodem Opel Mokka, który chciał dorobić zapasowy immobilizer. Za naszą namową dorobił pełny klucz z pilotem ponieważ różnica w cenie nie była duża a pozostaje komfort otwierania auta na odległość przy użyciu pilota.

Dorobienie klucza do Forda 2019

23-11-2019

Dorobienie klucza do Forda 2019

Centrum Zabezpieczeń to również punkt z dorabianiem kluczy gdzie staramy się kodować wszystkie możliwe klucze dostępne na naszym rynku. Począwszy od kluczy stało kodowych tych starszych kończąc na najnowszych kluczach zbliżeniowych z 2019 roku. I tak było w poprzednim miesiącu przyjechał do nas Ford Kuga ( USA ) z 2019 z prośbą o dorobienie drugiego klucza. Jako że te klucze dorabiamy bardzo często klient już po 30 minutach odjechał z drugim zapasowym kluczem. 

Otwarcie zamka Żywiec

20-11-2019

Otwarcie zamka Żywiec

Nasze usługi wykonujemy mobilnie i dojeżdżamy do klienta, tym razem wypadło na miejscowość Żywiec. To właśnie w tamtych rejonach dostaliśmy nietypowe zlecenie na otwarcie Drezyny. Po dojechaniu na miejsce okazało się ze był to zamek już nam znany który przyszło nam już otwierać. Cała usługa z dojazdem nie trwałą więcej jak 45minut. Drzwi zostały otwarte a drezynę można było przestawić na inny tor. 

Klucz scyzoryk zamiast Breloka

16-11-2019

Klucz scyzoryk zamiast Breloka

Posiadasz pilota na breloku do swojego auta a chciałbyś mieć scyzoryk, który jest w jednej całości składany ? Nasza firma potrafi dorobić klucz scyzoryk do wszystkich pojazdów ze stałym kodem oraz większości ze zmiennym kodem pilota. Dorabiamy klucze z immobilizerem oraz kodujemy klucze zdalnego sterowania.

Awaryjne otwarcie samochodu prezydenta Bielska

13-11-2019

Awaryjne otwarcie samochodu prezydenta Bielska

Lancia Thema bo o tym samochodzie będziemy pisać to bliźniaczy model Chryslera 300C. Jest to jeden z bardziej rozpoznawalnych samochodów na drogach Bielska z uwagi na fakt, że jeszcze do miesiąca temu był to samochód Prezydenta Miasta Bielska-Białej. Pech chciał, że nowy właściciel zatrzasnął oba klucze w środku już w pierwszym tygodniu użytkowania. Serwis Włamywacz w szybkim czasie przyjechał na miejsce i otworzył auto nowemu już właścicielowi pojazdu. 

Dorabianie kluczy Ford w Bielsku-Białej

10-11-2019

Dorabianie kluczy Ford w Bielsku-Białej

Nasze usługi polegają nie tylko na serwisie drzwi oraz otwieraniu auta ale również na dorabianiu kluczy samochodowych z immobilizerem. Ponadto nasz serwis mobilny jest w stanie programować klucze najnowsze do samochodów z 2019 roku. Nowością jest kodowanie kluczy proximity lub keyless ( bezkluczykowy system zbliżeniowy ) 

Klucze Ford Mustang Kety, Oświęcim, Brzeszcze

06-11-2019

Klucze Ford Mustang Kety, Oświęcim, Brzeszcze

Otwieranie samochodów to tylko cześć naszej działalności kolejnym naszym odłamem usług to dorabianie i kodowanie kluczy z pilotami. W tym wypadku dorabialiśmy nowe klucze do auta ford mustang gdzie auto za wielkiej wody przypłynęło bez kluczy. Stany zerowe gzie nie ma kluczy do auta to dla nas żaden problem, klucze takie jesteśmy w stanie odtworzyć w jeden dzień. W przypadku aut nietypowych usługa dorobienia nowych kluczy tra maksymalnie dwa dni robocze. 

Piloty zdalnego sterowania do Fiata Bielsko

03-11-2019

Piloty zdalnego sterowania do Fiata Bielsko

Programujemy piloty zdalnego sterowania do samochodów marki Fiat od lat 2008 do 2019. Posiadasz klucz bez pilota do swojego samochodu ponieważ zgubiłeś ten z pilotem ? Nie ma problemu na naszym sklepie kodujemy nowe klucze z pilotem i transponderem. Dorabiamy piloty typu scyzoryk w wersjach europejskich do takich samochodów ja Fiat : punto, grande punto, punto evo, bravo, 500, panda, 500x, 500l, 500c, 124spider, qubo, doblo, 

Dorabianie kart do Renault Bielsko-Biała

31-10-2019

Dorabianie kart do Renault Bielsko-Biała

Nasz punkt z dorabianiem kluczyków, który mieści się w Bielsku dorabia większość pilotów i immobilizerów dostępnych na rynku od ręki bez konieczności umawiania się na wizytę. Dodatkowo na naszym sklepie jesteśmy w stanie dorobić i zakodować wszelkiego rodzaju karty do auta. Programujemy Karty do Reno: Scenic, Megane, Koleos, Laguna, Espace, Clio, Captur w ofercie posiadamy klucze Hands Free pod tym kątem możemy sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom.