Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Awaryjne otwieranie auta Międzybrodzie Bialskie

22-07-2020

Awaryjne otwieranie auta Międzybrodzie Bialskie

Otwarcie samochodu Fiat Tipo na Żywiecczyźnie z kluczami zatrzaśniętymi w bagażniku. Niestety jak się okazało po otwarciu bagażnika klucze zapasowe były spięte oryginalnym pilotem.

Kodowanie immobilizera z zegarów Seat Ibiza

19-07-2020

Kodowanie immobilizera z zegarów Seat Ibiza

Programujemy piloty oraz immobilizery z pamięci eprom a także z zegarów samochodowych. W ubiegłym miesiącu kodowaliśmy immobilizer na podstawie danych wyczytanych z zegarów seata ibizy. Nowy transponder został wygenerowany i dopisany do pamięci w komputerze samochodu.

Programowanie immobilizerów i pilotów Citroen

15-07-2020

Programowanie immobilizerów i pilotów Citroen

Kodujemy i programujemy klucze z immobilizerem i pilotem do samochodów z grupy Citroena. Dorabiamy również klucze na maszynie komputerowej. Jesteśmy w stanie odtworzyć wzór klucza na podstawie zamka drzwi bocznych lub stacyjki. Dodatkowo serwisujemy wkładki i stacyjki samochodowe. 

Sprzedaż klamek antywłamaniowych Bielsko

12-07-2020

Sprzedaż klamek antywłamaniowych Bielsko

Centrum Zabezpieczeń Włamywacz Bielsko-Biała to między innymi sprzedaż zamków i okuć. W naszym sklepie sprzedajemy klamki, wkładki oraz kłódki które posiadają najwyższe atesty kl.C. W naszym asortymencie można znależć również klamki okienne które posiadają zabezpieczenie przed otwarciem w formie zamka z kluczem. 

Dorobienie klucza z pilotem Ford Mustang

09-07-2020

Dorobienie klucza z pilotem Ford Mustang

Posiadasz klucz z immobilizerem a chciałbyś dorobić pełny klucz z pilotem w formie składanego scyzoryka? Zapraszamy na nasz punkt dorabiania kluczy gdzie zakodujemy immobilizer oraz pilota do twojego samochodu. 

Otwarcie bagażnika samochodu Bielsko

06-07-2020

Otwarcie bagażnika samochodu Bielsko

Włamywacz to profesjonalne awaryjne otwieranie zamków w Bielaku-Białej i okolicach.W poprzednim tygodniu dostaliśmy wezwanie w sprawie otwarcia zamka w bagażniku samochodu mazda mx5 cabrio.Na nieszczęście właściciela klucze zostały pozamykane w bagażniku. Nasi ślusarze otwierają wszystkie marki samochodów i tak było również w przypadku tej mazdy jej bagażnik został awaryjnie otworzony. 
 

Naprawa pilotów samochodowych Bielsko

03-07-2020

Naprawa pilotów samochodowych Bielsko

Jeśli twój pilot nie działa lub nie otwiera samochodu nic straconego. Na punkcie dorabiania kluczy można naprawić piloty samochodowe, wymieniamy obudowy oraz baterie w pilotach. Lutujemy przyciski, wymieniamy gumki.

Dorobienie klucza pod zamek

29-06-2020

Dorobienie klucza pod zamek

Zgubiony klucz do roweru elektrycznego to dla naszego serwisu żaden problem. Na naszym punkcie jesteśmy wstanie dorobić wszystkie dostępne klucze pod zamek jeśli jest on rozbieralny. Tak było i w tym przypadku, dorobiliśmy klucz do mocowania baterri elektrycznej od roweru.

Dorabianie kluczy Jeep Bielsko

25-06-2020

Dorabianie kluczy Jeep Bielsko

Kodujemy klucze z immobilizerem oraz pilotem do samochodów Jeep, Chrysler, Dodge. Na specjalne życzenie klienta jesteśmy w stanie wykasować poprzednie klucze w celu zakodowania tylko kluczy, które klient posiada przy sobie aby mieć pewność, że nikt inny nie posiada pilota którym może odpalić samochód.

Klucz z pilotem Citroen

21-06-2020

Klucz z pilotem Citroen

Dorabiamy klucze z immobilizerem oraz pilotem do wszystkich samochodów marki peugeot oraz citroen po 2004roku. W poprzednich rocznikach jesteśmy w stanie zakodować tylko klucz z immobilizerem, który może odpalić aut. Klucze dorabiamy na os.Beskidzkim w Bielsku-Białej.