Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Włamanie do sklepu w Bielsku

16-05-2019

Włamanie do sklepu w Bielsku

Nasza firma to nie tylko otwieranie samochodów czy dorabianie kluczy ale również naprawy powłamaniowe. W tym tygodniu doszło do włamania w jednym z lokali kompleksu medycznego przy ul.Broniewskiego. Nasz serwis jeszcze w ten sam dzień naprawił oraz wymienił zamki i wkładki na nowe tak aby można było ów lokal zamknąć. Wkładki posiadają atest kl.C oraz nacięcia po obu stronach. #wlamywacz #włamanie #bielsko #serwiszamkow

Otwarcie samochodu Bielsko-Biała

12-05-2019

Otwarcie samochodu Bielsko-Biała

Na lawecie dotarł do nas zamknięty Porsche Cayenne z 2005 roku, niestety dla właściciela bez kluczyków. Do nas nalezało otwarcie zatrzaśniętego samochodu oraz zdekodowanie zamka w celu dorobienia całkiem nowych kluczy mechanicznych. Otwarcie auta nastąpiło błyskawicznie a dorobienie kluczy około 30min ponieważ zamek był lekko zastały. Nie miało to jednak znaczenia ponieważ klucze idealnie kręciły zamek oraz stacyjkę. Nasze pogotowie zamkowe dorabia klucze i otwiera samochody również mobilnie z dojazdem do klienta pod wskazany adres. 

Awaryjne otwieranie samochodu

09-05-2019

Awaryjne otwieranie samochodu

Mercedes GLA z 2016 roku, to właśnie w środku tego auta klient zatrzasnął sobie klucze w bagażniku. Zapytacie jak to możliwe... wystarczy na pilocie zdalnego sterowania nacisnąć guzik otwarcia tylko klapy bagażnika, wrzucić zakupy i zamknąć z pilotem w środku. Większość przypadków otwierania samochodu kiedy klucze znajdują się w bagażniku to opisana wyżej sytuacja. Na to nie ma innej rady jak tylko otwierać całe auto a najlepiej mieć zawsze dorobiony klucz zapasowy, który pomoże w takie sytuacji zatrzaśnięcia kluczyków w pojeździe. 

Otwarcie samochodu Opel Astra Bielsko

04-05-2019

Otwarcie samochodu Opel Astra Bielsko

22.04.2019 a dokładniej Poniedziałek Wielkanocny – drugi dzień świąt Wielkanocy, stanowiący w Polsce dzień wolny od pracy. W polskiej tradycji tego dnia polewa się dla żartów wodą inne osoby. Tego dnia nasz serwis przyjął zlecenie na otwarcie samochodu w Bielsku marki Opel Astra. Pracownik zjawił się na miejscu w najszybszym dla nas terminie i pomógł w awaryjnym otwarciu samochodu. Autko zostało otwarte a nasi serwisanci nie zostali oblani wodą

Klucz z immobilizerem VW Caddy

29-04-2019

Klucz z immobilizerem VW Caddy

Włamywacz to nie tylko awaryjne otwieranie zamków ale również dorabianie kluczy z immobilizerem i pilotem. W ostatnim okresie przyjechał do nas piękny i prawie nowy Volkswagen Caddy z 2014 roku tylko z jednym kluczem. Nasi pracownicy dorobili klucz mechaniczny na maszynie komputerowej po czym udali się do samochodu w celu zakodowania transpondera. Cała usługa trwała mniej niż 30 minut a Klient na przyszłość uniknie kłopotu z zatrzaśnięciem kluczy w pojeździe a nawet z utratą ostatniego. 

Złamany klucz w zamku wkładki Bielsko

25-04-2019

Złamany klucz w zamku wkładki Bielsko

Złamany klucz to nie koniec świata, nasze pogotowie ślusarskie zajmuje się wyjmowaniem klucza z zamka lub stacyjki w okoliczności złamania lub zacięcia. W przypadku wkładek domowych zalecamy wymianę zamka na nowy ponieważ często jest to wina samej wkładki a nie koniecznie klucza. Jeśli widzimy, że nasz klucz jest krzywy pod żadnym pozorem nie powinniśmy go wkładać do zamków. W takim wypadku lepiej podjechać na punkt dorabiania kluczy i przezornie dorobić nowy. Często koszt dorobienia klucza jest dużo niższy, niż usługa wykonywana przez nasz serwis. 

Regeneracja i naprawa stacyjki Honda

21-04-2019

Regeneracja i naprawa stacyjki Honda

Samochód jest unieruchomiony ? Stacyjka nie chce się przekręcić ? Klucz zaczyna haczyć ? Pamiętajmy że jak tylko zaczyna nam haczyć stacyjka nie zostawiajmy tego na ostatnią chwilę tylko udajmy się do specjalisty. Na naszym punkcie można zregenerować stacyjkę do wielu marek aut w tym Hondy. Regeneracja polega na rozłożeniu, przeczyszczeniu i oczywiście wymianie zapadek na nowe. Ponadto trzeba dorobić nowy klucz a czasem obudowę aby klucze względem stacyjki również były nowe co zapewni kolejne lata przekręcania zapłonu. 

Dorobienie klucza do motoru Honda

17-04-2019

Dorobienie klucza do motoru Honda

Większość kluczy jakie można dorobić na naszym sklepie to klucze samochodowe z transponderem. Tym razem jednak dorobiliśmy klucz z immobilizerem do Motoru Honda NC750X z 2016 roku. Tym samym sezon na jednoślady uważamy za otwarty a wszystkich miłośnikom życzymy szerokiej drogi. 

Dorobienie klucza typu scyzoryk Peugeot

14-04-2019

Dorobienie klucza typu scyzoryk Peugeot

Na naszym punkcie przy ulicy sterniczej w Bielsku dorabiamy klucze z immobilizerem oraz pilotem. W minionym tygodniu dorbiliśmy klucz do Peugeota Partnera z 2012 roku. Często dostajemy pytania ile trzeba czekać na dorobienie klucza, otóż wszystkie klucze dorabiamy na miejscu a średni czas na dorobienie klucza to około 20-40minut w zależności czy mamy dorobić klucz tylko z immobilizerem czy z immobilizerem i pilotem. W tym czasie proponujemy kawę lub herbatę aby czas upłynął Państwu w miłej. 

Wymiana zamka Bielsko

10-04-2019

Wymiana zamka Bielsko


Wymiana wkładek powinna odbyć się zawsze po zakupie mieszkania, garażu, domu czy biura. Często po zakończonym remoncie powinniśmy wymienić zamki na nowe. Pamiętajmy, że kupując coś z drugiej ręki a nawet dewelopera nie powinniśmy bezgranicznie ufać sprzedającemu. Wyobraźmy sobie sytuację kiedy ktoś wynajmował mieszkanie, które właśnie kupiliśmy i dorobił sobie klucz zapasowy bez wiedzy właściciela. Bez najmniejszego problemu może wejść i wynieść co tylko będzie chciał. Nowe zamki dają pewność, że nikt ale to nikt inny nie ma dostępu do naszego dobytku.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18