Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Kopiowanie pilotów bramowych

22-03-2024

Kopiowanie pilotów bramowych

Oprócz dorabiania standardowych kluczy mieszkaniowych istnieje u nas możliwość również dorobienia pilota bramowego lub garażowego. Przywieź do nas swój pilot a na miejscu sprawdzimy i zakodujemy sygnał w nowym pilocie. Oprócz dorabiania pilotów zajmujemy się również naprawą (wymiana przycisków) oraz wymianą w baterii w pilotach bramowych jak i samochodowych.

Kodowanie wkładek pod nowe klucze

21-03-2024

Kodowanie wkładek pod nowe klucze

Zgubiłeś klucz do swojego domu i boisz się, że ktoś może mieć do niego dostęp? Najbezpieczniej wymienić wkładkę na nową. Natomiast zdarza się, że posiadasz kilka do kilkunastu wkładek otwieranych jednym kluczem i wymiana wszystkich wkładek na nowe może się wiązać z dużymi kosztami. Przy niektórych wkładkach istnieje możliwość przekodowania wkładek i kluczy na nowe wymiary, a zgubiony klucz nie będzie wówczas działał. Może chcesz dokupić więcej wkładek działających pod swój klucz? Takimi sytemami również się zajmujemy.

Naprawa kluczy Citroen

20-03-2024

Naprawa kluczy Citroen

Nie działający pilot do samochodu to uciążliwa usterka dla posiadaczy samochodów. Jeżeli bateria została wymieniona, a pilot nadal nie działa, to jedną z usterek może być uszkodzony microswitch (przełącznik na płytce). Takie naprawy robimy na bieżąco w naszym sklepie w Bielsku-Białej. Przyjedź do nas ze swoim niesprawnym pilotem. Zajmujemy się usługami związanymi z kluczami samochodowymi.

Sprawdź przy zakupie samochodu czy twój pilot działa i czy posiada grot awaryjny

19-03-2024

Sprawdź przy zakupie samochodu czy twój pilot działa i czy posiada grot awaryjny

Tak jak w poprzednim tygodniu, w tym tygodniu również mieliśmy okazję dorobić pełny klucz typu keyless wraz z grotem awaryjnym pod zamek, ponieważ przy zakupie samochodu, klient nie sprawdził, czy w kluczu jest docięty grot zapasowy. Pamiętajcie. Klucz jest ważnym elementem samochodu. Przy zakupie samochodu warto sprawdzić, czy jest w pełni sprawny, i czy klucze typu keyless z dostępem bezkluczykowym posiadają awaryjny grot działający w zamku.

Nowa Karta do samochodu Renault Laguna

18-03-2024

Nowa Karta do samochodu Renault Laguna

W porównaniu do standardowych kluczy samochodowych z grotem, klucze typu karta do samochodów Renault Laguna są łatwiej podatne na uszkodzenia przez swoją cienką obudowę. Jedyna karta klienta jeszcze samochód odpalała, ale pilot przestał już funkcjonować. Nasi pracownicy zakodowali w pełni sprawną nową kartę oraz docięty został awaryjny grot do zamka w drzwiach.

Otwarcie zatrzaśniętych drzwi Pszczyna

17-03-2024

Otwarcie zatrzaśniętych drzwi Pszczyna

Awaryjne otwarcie drzwi z gałką i zatrzaśniętymi kluczami od środka jest specjalistyczną usługą, na którą składają się działania mające na celu umożliwienie dostępu do pomieszczenia bez uszkodzenia drzwi, zamka lub ościeżnicy tak jak to miało miejsce w Pszczynie u jednego z klientów. Jest to często potrzebne w sytuacjach, gdy klucze zostały przypadkowo pozostawione w zamku od wewnętrznej strony drzwi lub gdy zamek uległ awarii, uniemożliwiając otwarcie drzwi z zewnątrz.
Proces awaryjnego otwarcia rozpoczyna się od oceny sytuacji przez naszego specjalistę z pogotowia zamkowego w Bielsku, który decyduje o najbardziej odpowiedniej metodzie otwarcia drzwi, tak aby zminimalizować ryzyko uszkodzeń. W przypadku drzwi z gałką i zatrzaśniętymi kluczami, ślusarz może wykorzystać narzędzia takie jak wytrychy, specjalne narzędzia do otwierania lub inne urządzenia, które pozwalają na manipulację mechanizmem zamka w taki sposób, aby go otworzyć....

Serwis zamków i drzwi Bielsko

16-03-2024

Serwis zamków i drzwi Bielsko

Wymiana zamków i serwis drzwi domowych to kluczowe usługi, które zapewniają bezpieczeństwo i wygodę mieszkańcom. Celem tego procesu jest nie tylko zwiększenie ochrony przed niepowołanym dostępem, ale również zapewnienie prawidłowego funkcjonowania drzwi na co dzień. Wymiana zamków może być konieczna w różnych sytuacjach, takich jak utrata kluczy, przeprowadzka do nowego domu, uszkodzenie zamka czy też chęć zainstalowania nowocześniejszego i bezpieczniejszego rozwiązania. Serwis drzwi obejmuje natomiast regulację, naprawę oraz konserwację elementów takich jak wkładki czy sam zamek, co przyczynia się do ich płynnego działania i przedłuża żywotność. Podczas wymiany zamków fachowcy dokonują oceny obecnego systemu zabezpieczeń, doradzają w wyborze odpowiedniego typu zamka, który spełni oczekiwania domowników pod względem bezpieczeństwa, a następnie przeprowadzają jego instalację. Mogą to być tradycyjne zamki...

Dwie uszkodzone obudowy kluczy do samochodu

15-03-2024

Dwie uszkodzone obudowy kluczy do samochodu

Wszystkie klucze do samochodu zostały uszkodzone. Dwa złamane uchwyty grotów, a w jednym pilocie brak przycisku zamykania. Wymienione zostały całe obudowy z przełożeniem elektroniki pilota i immobilizery. Pamietaj. Klucze są tak samo ważne jak inne podzespoły samochodu, dlatego warto posiadać dwa w pełni sprawne klucze. Masz problem ze swoim kluczem do samochodu? Przywieź go do nas.

Dorobienie klucza pod stacyjkę skutera

14-03-2024

Dorobienie klucza pod stacyjkę skutera

zgubiony ostatni klucz do motocykla, który działał zarówno w stacyjce jak i kufrze i baku lub schowku w fotelu? Z takimi sytuacjami również sobie poradzimy. Dorabiamy klucze do samochodów, motocykli czy skuterów na podstawie stacyjek. Przywieź do nas stacyjkę, a tego samego dnia dorobimy do niej klucz.

Dorabianie kluczy keyless i grotów pod zamki do drzwi

13-03-2024

Dorabianie kluczy keyless i grotów pod zamki do drzwi

Nasz klient zakupił samochód z systemem keyless i tylko z jednym kluczem. Okazało się również, że awaryjny grot schowany w klucz w ogóle nie był docięty, więc w awaryjnej sytuacji np. przy wyładowaniu się baterii w kluczu nie dało by się wejść do samochodu. Oprócz dorobienia całkiem nowego pilota, dorobiliśmy również klucze manualne na podstawie zamka w drzwiach. Jeżeli posiadasz klucz z systemem keyless, sprawdć czy posiadasz w nim awaryjny grot do otwierania drzwi.