Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Dorabianie złamanych kluczy

01-12-2023

Dorabianie złamanych kluczy

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Złamany ostatni klucz do samochodu i brak możliwości odpalenia. Dzięki doświadczeniu zdobywanemu przez lata jak i sprzętom, które posiada nasza firma  jesteśmy w stanie odwzorować złamany klucz, abyś znowu mógł korzystać ze swojego samochodu. Pamiętaj również, że warto dorobić od razu dwa klucze, aby znowu sytuacja się nie powtórzyła.

Pilot do Forda Focusa

30-11-2023

Pilot do Forda Focusa

Zimowymi porami wygodniej otwierać i zamykać samochód z pilota. Dzisiejszemu klientowi niestety klucz z pilotem się zgubił, ale na jego szczęście został jeszcze zapasowy klucz z immobilizerem, którym mógł odpalić samochód i przyjechać do naszego sklepu po kompletnie nowy klucz z immobilzierem i pilotem. Masz problem ze swoim pilotem do samochodu, lub w ogóle nie posiadasz pilota? Skontakuj się z naszą firmą, dorobimy pilota do twojego samochodu.

Klamka z zamkiem Lob

29-11-2023

Klamka z zamkiem Lob

Niektóre starsze drzwi wyposażone zostały w klamki z zamkiem i przyciskiem oraz zamkiem w gałkach. Uszkodził Ci się taki zamek? Przyjedź do nas, w sprzedaży posiadamy zamki ZZW Lob z przyciskami w gałkach. Może posiadasz inny nietypowy zamek do drzwi? Przywieź go na pomiar do naszej firmy, zamówimy taki dla Ciebie.

Dorabianie kart Renault Megane

28-11-2023

Dorabianie kart Renault Megane

Samochody marki Renault zostały wyposażone w klucze typu karta, którą wsuwa się do stacyjki. Dodatkowo karty posiadają w sobie awaryjny grot do otwierania samochodu z zamka, gdyby np. bateria w karcie się rozładowała. Zgubienie ostatniej karty może przysporzyć sporo kłopotów, także jeśli posiadasz tylko jedną kartę przyjedź z samochodem do naszego sklepu. Zajmujemy się dorabianie nowych kart wraz z grotem do samochodów marki Renault

Nowy klucz z pilotem w stylu scyzoryka Suzuki Swift

27-11-2023

Nowy klucz z pilotem w stylu scyzoryka Suzuki Swift

Modele samochodów między innymi Suzuki Swift, Vitara, Fiat Seidici posiadają sztywny klucz z pilotem. W tych modelach problemem są wyrabiające się microswitche na płytce elektronicznej. U nas naprawisz taki problem. Zajmujemy się wymianą microswitchy jak również całych obudów. Oprócz naprawy klucza możesz u nas dorobić nowy klucz w wersji scyzorykowej do swojego samochodu, który takiego klucza nie posiada.

Zacięty klucz we wkładce Bystra

26-11-2023

Zacięty klucz we wkładce Bystra

Jeśli nie możesz wyjąć klucza z zamka drzwi to znaczy, że albo masz uszkodzoną wkładkę albo zamek wpuszczany, który blokuje obrót wkładki. Świadczymy usługi wymiany zamków i wkładek na nowe a przy okazji możemy wyregulować drzwi tak aby na przyszłość nie było problemu z ich poprawnym otwieraniem i zamykaniem tak jak to miało miejsce w Bystrej zaraz obok Bielska. 

Otwarcie drzwi z gałką z powodu braku kluczy Wilamowice

25-11-2023

Otwarcie drzwi z gałką z powodu braku kluczy Wilamowice

Czy zdarzyło Ci się zapomnieć kluczy i wyjść z domu? W przypadku braku klamki niestety nie jesteś w stanie otworzyć drzwi bez użycia klucza. Jeśli nie masz zapasowego klucza zadzwoń po naszych serwisantów, przyjedziemy na miejsce i bezinwazyjnie otworzymy twoje drzwi do mieszkania. Usługi świadczymy na terenie Bielska i okolic w tym Wilamowic. Dodatkowo jeśli chcesz nasz serwis może wymienić zamki i wkładki na nowe. 

Kodowanie pilotów BMW 525

24-11-2023

Kodowanie pilotów BMW 525

W dniu dzisiejszym przyjechał do naszego sklepu klient z samochodem BMW. Posiadał tylko jeden klucz, w którym pilot nie działał, a zamek w drzwiach był uszkodzony. Aby klient mógł zamykać i otwierać samochód wymagane było dorobienie nowego klucza, co zostało wykonane w przeciągu 20 minut w naszym sklepie. Masz problemy ze swoim kluczem samochodowym lub po prostu posiadasz tylko jedną sztukę? Zadzwoń!

Obudowy kluczy Toyota, Lexus

23-11-2023

Obudowy kluczy Toyota, Lexus

Pękła Ci obudowa klucza podczas przekręcania stacyjki w samochodzie Toyota, Lexus? Z takimi sytuacjami mamy na codzień do czynienia. Wyeksploatowane obudowy kluczy potrafią po latach pęknąć w miejscu, gdzie zatopiony jest grot, przez co potrafi on wypaść z obudowy. Jedynym rozwiązaniem jest wymiana obudowy wraz z docięciem nowego grotu. Jeżeli twój klucz zaczyna pękać, lub np przyciski pilota się wyorbiły i przestały działać zapraszamy do naszego sklepu.

Zepsuta stacyjka Nissan Qashqai

22-11-2023

Zepsuta stacyjka Nissan Qashqai

W niektórych modelach Nissana, przede wszystkich Qashqai, po latach korzystania z samochodu, może pojawić się problem polegający na coraz cięższym wyciąganiem klucza ze stacyjki. Powodem tego są wytarte już klucze oraz elementy w stacyjce. W takim przypadku konieczna jest regeneracja stacyjki oraz dorobienie nowego grotu. Masz podobny problem? Przywieź do nas stacyjkę a w ciągu kilku godzin wrócisz z w pełni sprawnym kluczem oraz zregenerowaną stacyjką.