Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Dorabianie złamanych kluczy samochodowych

16-02-2021

Dorabianie złamanych kluczy samochodowych

Zdarza się, że grot w kluczu samochodowym zostanie złamany. Jeżeli klient nie posiada zapasowego klucza, a posiada dwie części złamanego klucza w naszym punkcie istnieje możliwość dorobienia takiego klucza. Po dorobieniu kluczy zachęcamy również do dorobienia zapasowego klucza, aby w przyszłości przy następnym złamaniu lub zgubnieniu ostatniego klucza zmniejszyć koszta takic usług.

Dorobienie pilota typu scyzoryk Seat

12-02-2021

Dorobienie pilota typu scyzoryk Seat

Dorabiamy i kodujemy piloty do większości pojazdów na rynku. Jeżeli nie posiadasz pilota w swoim samochodzie, skontaktuj się z nami, sprawdzimy i pomożemy dobrać odpowiedniego pilota do Twojego samochodu. Jeżeli Twój pilot się uszkodził i nie działa, to nie problem, dorobimy nowego pilota. Istnieje możliwość dorobienia kluczyka tzw. scyzoryka. Tak jak w tym przypadku stary pilot klienta do samochodu Seat Toledo został uszkodzony i nie dało się go zakodować do samochodu. Dorobiliśmy grot i zakodowaliśmy nowego pilota, a klient znowu mógł zdalnie otwierać samochód.

Wymiana zamka oraz wkładki Cieszyn

09-02-2021

Wymiana zamka oraz wkładki Cieszyn

Na terenie Cieszyna świadczymy wymianę zamków i wkładek w drzwiach domowych. Dodatkowo jesteśmy w stanie zamontować nowe zamki oraz przeprowadzić regulację drzwi tak aby nie było oporu pryzy ich otwieraniu i zamykaniu. Zajmujemy się również drzwiami antywłamaniowymi w tym Dierre oraz Gerda.

Artykuł ''Włamanie na życzenie''

07-02-2021

Artykuł ''Włamanie na życzenie''

Włamanie na życzenie. Mistrzowie w arcytrudnej sztuce władania wytrychem
Z ich usług korzystają nie tylko zwykli zjadacze chleba, którym przez chwilę zapomnienia zdarzyło się zatrzasnąć drzwi w samochodzie, zgubić klucze czy też uszkodzić zamek w drzwiach mieszkania. Na pomoc wzywają ich zarówno policjanci, jak i komornicy czy służba celno-skarbowa. Tak właśnie powstało pogotowie zamkowe. W rozmowie z portalem mówią o kulisach swojej pracy. To historia o kilku takich, którym żaden zamek niestraszny.

Otwarcie drzwi z kluczem w środku

05-02-2021

Otwarcie drzwi z kluczem w środku

Ślusarze z firmy włamywacz Bielsko-Biała otwierają drzwi nie tylko w przypadku zgubienia klucza ale również zatrzaśnięcia ich w środku zamka. W większość przypadków wkładka otwierana jest bez uszkodzenia zamka co za tym idzie nie generujemy dodatkowych kosztów. Jeśli posiadasz drzwi z pochwytem zalecamy zamontować wkładki z funkcją awaryjną która polega na tym, iż z obydwu stron kluczem można otwierać niezależnie. Co zapobiegnie zatrzaśnięciu drzwi z kluczem wsadzonym od wewnątrz.

Komplety Wkładek bębenkowych na jeden klucz

03-02-2021

Komplety Wkładek bębenkowych na jeden klucz

Posiadasz dwie wkładki bębenkowe w drzwiach i każda otwierana jest innym kluczem? W naszym sklepie możesz kupić dwie wkładki ułożone pod jeden klucz. Taka opcja jest na pewno wygodniejsza i bardziej ekonomiczna, ponieważ zamiast dwóch kluczy dorabiasz tylko jeden. Istnieje możliwość również przekodowania istniejącej wkładki pod inny klucz, jeżeli jeden zostanie zgubiony i obiawiasz się, że ktoś mógł go znaleźć, nie musisz kupować nowych wkładek. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji, zapraszamy.

Dorabianie kluczy zapasowych z immobilizerem

01-02-2021

Dorabianie kluczy zapasowych z immobilizerem

Zapraszamy do naszego punktu w Bielsku-Białej na ulicy Sterniczej przy budynku nr12. U nas na miejscu dorobisz zapasowy klucz z immobilizerem do swojego samochodu. Posiadanie jednego klucza wiąże się ze sporym ryzykiem. Klient nie posiadał zapasowego klucza, a oryginalny klucz zatrzasnął w samochodzie. Po awaryjnym otwarciu dorobiliśmy zapasowy klucz z immobilizerem

Dorobienie karty z systemem Hands-free do samochodu Renault Clio IV

28-01-2021

Dorobienie karty z systemem Hands-free do samochodu Renault Clio IV

Nasza firma specjalizuje się w dorabianiu kluczy samochodowych, jak również kart do samochodów marki Renault. W dniu dzisiejszym mieliśmy okazję dorobić kartę z systemem hands-free do samochodu Renault Clio IV z 2018r. Jeżeli i Ty posiadasz jedną kartę do samochodu, nie zwlekaj. Przyjedź do nas po drugą.

Wymiana przycisku i obudowy pilota Opel

26-01-2021

Wymiana przycisku i obudowy pilota Opel

Naprawiamy piloty, wymieniamy obudowy w kluczach samochodowych. Klient posiada klucz z pilotem do samochodu Opel Vectra. Zamek w drzwiach zepsuty, a w pilocie brakowało mikroprzełącznika do otwierania. Operacja trwała 15 minut a klient do momentu naprawy zamka może nadal otwierać i zamykać zdalnie samochód

Dorabianie kluczy samochodowych Bielsko

24-01-2021

Dorabianie kluczy samochodowych Bielsko

Posiadasz jeden klucz do swojego samochodu? Przyjedź do nas po drugi. Posiadanie jednego klucza do samochodu wiąże się z ryzykiem jego zgubienia, a konsekwencje utraty ostatniego klucza mogą przynieść duże koszta. Dorobienie kluczy od tzw "zera" są kilkukrotnie większe niż dorobienie kopi klucza. W celu wyceny zadzwoń lub przyjedź do naszego sklepu.