Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Antykradzieżowe etui na klucze KeylessGo

09-07-2021

Antykradzieżowe etui na klucze KeylessGo

Posiadasz klucz do swojego samochodu z systemem Keyless Go i martwisz się o kradzież na tzw. walizkę? Mamy rozwiązanie dla Ciebie. W naszym sklepie kupić możesz antykradzieżowe etui na klucze tego typu. Etui działa w następujący sposób. Podczas gdy klucz jest zamknięty w etui sygnał wysyłany między samochodem a kluczem zostaję zablokowany, dzięki czemu niemożliwe jest otworzenie a tymbardziej odpalenie samochodu. Etui zostało wykonane z aluminium, a środek został zabezpieczony delikatnym materiałem zabezpieczającym klucz.

Pilot w nowej odsłonie

06-07-2021

Pilot w nowej odsłonie

Często klienci pytają o możliwość dorobienia klucza do swojego samochodu w nowszym, lepszym czy też solidniejszym wydaniu. W naszym sklepie istnieje taka możliwość. z kilku opcji klient może wybrać najbardziej podobający mu się model. Oprócz estetyki klucze mogą pochwalić się wysoką solidnością. W porównaniu do oryginalnych kluczy citroena, w których często psującą się częścią był element otwierający grot. W nowym kluczu sam element jest mocniejszy a pilot skręcany na dwie śrubki co dodatkowo wzmacnia trwałość klucza.

Serwis zamków domowych Bielsko

04-07-2021

Serwis zamków domowych Bielsko

Zamek się zacina? Chcesz wymienić wkładki w drzwiach? W naszejofercie posiadamy szeroką gamę zamków i wkładek antywłamaniowych. Jesteśmy w stanie wykonać każde, nawet najtrudniejsze zlecenie. Włamywacz swoją ofertę kieruje w stronę osób indywidualnych oraz firm i instytucji. Gwarantujemy szybki dojazd w obrębie Śląska i Małoposki.
Dyżur naszych specjalistów Pogotowia Zamkowego z Bielska-Białej dostępny jest pod centralnym numerem: 533-444-600.

Zepsuty pilot i brak możliwości otwarcia pojazdu

02-07-2021

Zepsuty pilot i brak możliwości otwarcia pojazdu

Oprócz sprawnego pilota, podczas kupowania i użytkowania samochodu warto sprawdzać czy zamek w drzwiach jest sprawny. Przekonała się o tym klientka naszego sklepu. kilka dni po zakupie samochodu uszkodzeniu uległ pilot. Mikroprzełącznik na płytce elektronicznej odpadł, a zamek w drzwiach nie działał. Koniecznym była wymiana mikroprzełacznika i obudowy pilota, aby dało się znów otwierać samochód.

Dorabianie pilotów typu rybka Mercedes

29-06-2021

Dorabianie pilotów typu rybka Mercedes

Dorabianie kluczy z pilotem do samochodów Mercedes. Kodowanie pilotów typu rybka do samochodów Mercedes. Zgubiłeś klucz do swojego Mercedesa? Został Ci ostatni pilot? Zadzwoń!  Dorabiamy klucze typu rybka do samochodów marki Mercedes. Wymieniamy również obudowy i mikroprzełączniki w tego typu kluczach. Czas realizacji dorobienia klucza wraz z kodowaniem wynosi do dwóch godzin. Zapraszamy!

Zgubiona karta samochodowa Bielsko

27-06-2021

Zgubiona karta samochodowa Bielsko

Dorabiamy zgubione karty na terenie Bielska i okolic, posiadamy zaplecze maszynowe aby zakodować starą kartę do Renault Laguna z 2001 roku ale również Renault Megane 2021 tak więc nie ma dla nas kart, których nie jesteśmy w stanie zaprogramować. Nasze usługi ślusarskie świadczymy na terenie śląska i małopolski.

Dorobienie złamanego klucza do zamka bagażnika dachowego

24-06-2021

Dorobienie złamanego klucza do zamka bagażnika dachowego

Niemożliwe nie istnieje! Posiadasz złamany klucz do wkładki, zamka, boxa dachowego? Nasi specjaliści na pewno pomogą! Jedyny warunek musisz posiadać dwie części złamanego klucza. W dzisiejszym przypadku zadanie było utrudnione, ponieważ nie był to standardowy klucz nacinany a frezowany co widać na powyższym zdjęciu. Czas realizacji nie przekroczył dwóch godzin i znów można było korzystać z bagaznika.

Dorobienie klucza ze zdalnym odpalaniem

22-06-2021

Dorobienie klucza ze zdalnym odpalaniem

Niektóre samochody zostały wyposażone w system zdalnego odpalania z pilota. Jest to duża zaleta, przede wszystkim w chłodne dni, kiedy kilka minut przed wejściem do samochodu silnik mógł już się nagrzać. Jednym z samochodów, które zostały wyposażone w ten system jest Dodge RAM z 2014r w wersji Kanadyjskiej. Niestety jak to często bywa samochody sprowadzane zza granicy przyjeżdżają z jednym kluczem. Ale dla nas to nie problem.  Jeżeli i Ty w swoim samochodzie posiadasz jeden klucz, nie zwlekaj! Zapraszamy po zapasowy.

Otwarcie zamka po niedudlonym wierceniu

20-06-2021

Otwarcie zamka po niedudlonym wierceniu

Awaryjnie otwieramy zamki kiedy zgubisz klucz, zatrzaśniesz go w środku a nawet w sytuacji kiedy sam próbowałeś rozwiercić zamek w domu. Nasz serwis jest w stanie na miejscu wymienić wkładkę na nową tak aby można było otwierać i zamykać drzwi. Włamywacz to pomoc ślusarza w sytuacji kiedy nie możesz otworzyć zamków w drzwiach samochodu lub mieszkania. 

Zamki hakowe do bram przesuwnych

18-06-2021

Zamki hakowe do bram przesuwnych

Oprócz standardowych zamków drzwiowych wpuszczanych, wierzchnich w naszym asortymencie znaleźć można również między innymi zamki hakowe do bram przesuwnych, zamki garażowe. Jeżeli posiadasz nietypowy zamek i nie możesz nigdzie takiego znaleźć przyjedź do naszego sklepu a nasi specjaliści spróbują pomóc znaleźć i zamówić odpowiedni zamek.