Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Zepsuty zamek i brak możliwości otwarcia drzwi Czechowice

14-01-2024

Zepsuty zamek i brak możliwości otwarcia drzwi Czechowice

Jeśli również masz problem z otwarciem drzwi i dostaniem się do środka zadzwoń po naszego ślusarza który przyjedzie pod wskazany adres i pomoże otworzyć zablokowane drzwi. W tym tygodniu udaliśmy się do Czechowic w celu awaryjnego otworzenia drzwi na terenie Czechowic ponieważ wkładka odmówiła posłuszeństwa a klient nie mógł wejść do środka. Po otwarciu zamka wymieniliśmy zamek na nowy a klient dostał komplet nowych kluczy.

Serwis drzwi Dierre Bielsko

13-01-2024

Serwis drzwi Dierre Bielsko

Awaryjnie otwieramy drzwi i zamki dierre, jeśli masz problem z otwarciem tak jak to miało miejsce w ostatnim czasie u jednego z klientów na terenie Bielska skontaktuj się z naszym ślusarzem. Przyjedziemy na miejsce awaryjnie otworzymy zamek a dodatkowo możemy wymienić wkładkę na nową aby zapobiec zacięciu się zamka na raz kolejny. 

Zepsuty pilot Suzuki

12-01-2024

Zepsuty pilot Suzuki

Oryginalne piloty do samochodów między innymi Suzuki Swift, po latach użytkowania potrafią się zepsuć. Najczęściej wyrabiają się mikroprzełączniki, które możesz u nas wymienić na nowe, aby pilot znowu działał. Natomiast, istnieje możliwość dorobienia nowego, trwalszego klucza z pilotem w wersji "scyzoryk". W celu dorobienia takiego klucza zapraszamy do naszego sklepu.

Dorabianie kluczy Renault Twingo 3

11-01-2024

Dorabianie kluczy Renault Twingo 3

U nas zakodujesz klucze z pilotami i najnowszymi generacjami immobilizerów do samochodów. Jeżeli posiadasz tylko jeden klucz jak najszybciej przyjedź po zapasowy klucz. Chociażby z samym immobilizerem, aby w przypadku zgubienia lub uszkodzenia klucza z pilotem dało się wejść i odpalić samochód. Pilot coraz słabiej działa? Możesz u nas również wymienić baterię.

Mrozy na zewnątrz a pilot nie działa

09-01-2024

Mrozy na zewnątrz a pilot nie działa

W mroźne dni takie jak dzisiaj przyjemnie jest otworzyć samochód z pilota. Zdarzyć się może tak jak naszemu dzisiejszemu klientowi, że pilot nie działa, a baterii nie da się wymienić. Trzeba otworzyć zaklejony pilot Bmw i wymienić akumulator wlutowany w pilota na nowy. U nas skorzystasz z takiej usługi. W takie dni warto zadbać o pilota i wymienić za wczasu baterie, ponieważ zdarzyć się może również, że bateria się wyładuje a zamek np. zamarznie i nie będzie się dało otworzyć samochoodu z klucza.

Kodowanie pilotów Honda

08-01-2024

Kodowanie pilotów Honda

Zakupiłeś samochód tak jak nasz dzisiejszy klient tylko z jednym kluczem bez pilota? I nie wiesz czy twój samochód posiadał kiedykolwiek pilota? Przywieź go do nas. Sprawdzimy możliwość i od razu zakodujemy nowy klucz z pilotem. Może masz problem ze swoim kluczem do Hondy, który zacina się w stacyjce? W naszym sklepie istnieje również możliwość regeneracji stacyjki.

Zabytkowy zamek i zatrzaśnięte klucze w mieszkaniu Bielsko-Biała

07-01-2024

Zabytkowy zamek i zatrzaśnięte klucze w mieszkaniu Bielsko-Biała

Sytuacja dla nas normalna, klient wychodzi z domu i zapomina zabrać kluczy posiadając gałkę samozatrzaskową zamiast klamki. Zgłoszenie zostało przyjęte i serwisant niezwłocznie udał się na miejsce w celu pomocy przy otwarciu drzwi. Zamek został otwarty bezinwazyjnie co pozwoliło na używanie starych kluczy bez konieczności wydawania pieniędzy na nowy zamek.

Zablokowany zamek w drzwiach Żabnica

06-01-2024

Zablokowany zamek w drzwiach Żabnica

W ubiegłym tygodniu awaryjnie otwieraliśmy zamek który został zablokowany przez uszkodzenie mechaniczne w miejscowości Żabnica obok Żywca. Jeśli Ty nie możesz otworzyć drzwi kluczem ponieważ zamek stawia opór to zadzwoń po naszego serwisanta. Przyjedziemy na miejsce i otworzymy drzwi a przy okazji możemy wymienić zamek na nowy.

Klucze Toyota Bielsko-Biała

04-01-2024

Klucze Toyota Bielsko-Biała

Klucze samochodowe z pilotem Toyota dorobisz w naszym sklepie na osiedlu Beskidzkim! Dostarcz do nas swoją Toyotę i za godzinę odbierz z nowym pełnym kluczem z immobilizerem i pilotem. W dniu dzisiejszym nasza firma miała okazję dorobić zapasowy klucz do toyoty Land Cruiser z 2007 z pilotem w wersji Scyzoryk. Posiadasz tylko jeden klucz? Zadzwoń do nas!

Dorabianie kluczy Ford S-Max

03-01-2024

Dorabianie kluczy Ford S-Max

Posiadasz samochód marki Ford z kluczem pilotem sztwnym gdzie grot wystaję z klucza? Nowy klucz dorobimy w nowszej scyzorykowej wersji klucza. Tyczy się to również samochodów innych marek, gdzie oryginalny klucz nie występował w wersji scyzoryk. Pamiętaj! Warto posiadasz drugi klucz do samochodu, nawet sam klucz z immobilizerem aby w nagłych wypadkach można było się dostać do samochodu i go odpalić.