Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Dorobienie pilota Peugeot 107

08-12-2020

Dorobienie pilota Peugeot 107

Zgubiłeś klucz lub twój pilot do samochodu został uszkodzony? Nasza firma dorabia piloty do większości pojazdów na rynku! W tej sytuacji pilot klienta został uszkodzony i nie dało się go uratować. Stworzyliśmy i zakodowaliśmy nowy pilot w lepszym i solidniejszym wydaniu. Cała operacja zajęła mniej niż godzinę!

Awaryjnie otworzymy każdy samochód

07-12-2020

Awaryjnie otworzymy każdy samochód

Kluczyki zatrzaskują się w bagażniku? Rozładowany akumulator i brak możliwości otwarcia auta? Zgubione klucze od samochodu? Włamywacz Bielsko-Biała szybko rozwiąże Twój problem, awaryjnie otwieramy pojazdy każdej marki bez uszkodzenia dojeżdżając w obrębie Śląska oraz Małopolski. Dodatkowo dorabiamy zgubione klucze do twojego auta.

Regeneracja stacyjki i kluczy Honda

06-12-2020

Regeneracja stacyjki i kluczy Honda

Nasza firma zajmuję się regeneracją stacyjek do samochodów Honda. Jeżeli w swojej Hondzie stacyjka zaczyna się zacinać, nie czekaj do momentu aż w ogóle jej nie przekręcisz. Podczas regeneracji zostaną wymienione wszystkie zapadki, oraz wycięty zostanie nowy klucz, obudowa pod pilota.

Wkładki w systemie jednego klucza

04-12-2020

Wkładki w systemie jednego klucza

Posiadasz w drzwiach wkładki otwierane osobnymi kluczami? W naszym punkcie możesz wymienić stare wkładki na wkładki w systemie jednego klucza. Jeżeli posiadasz również furtkę, też istnieje możliwość ułożenia wkładki pod klucz z drzwi. Zamiast trzech osobnych kluczy posiadać będziesz jeden otwierający wszystkie wkładki. Ilość wkładek ułożonych pod jeden klucza jest nieograniczona!

Wymiana zamka w drzwiach Bielsko-Biała

03-12-2020

Wymiana zamka w drzwiach  Bielsko-Biała

Pogotowie zamkowe w Bielsku-Białej Włamywacz to profesjonalne usługi ślusarskie. W dzisiejszych czasach rynek wtórny mieszkań jest przesycony pamiętaj aby zaraz po kupnie mieszkania wymienić zamki oraz wkładki na nowe, unikniesz tym samym niepotrzebnego stresu. W związku z taką wymianą zapobiegamy włamaniom potencjalnych osób które mogły mieć klucz od twojego mieszkania. Dodatkowo prowadzimy serwis zamków i drzwi. 

 

Dorabianie Kart do samochodów Renault

02-12-2020

Dorabianie Kart do samochodów Renault

Posiadasz jedną kartę do swojego samochodu Renault? Nie ryzykuj! W naszym punkcie dorobisz zapasową kartę! Dorabiamy karty do wszystkich samochodów marki Renault: Clio IV, Laguna, Megane, Scenic, Espace, Caputr. Dodatkowo zostanie dorobiony awaryjny klucz schowany w karcie

Naprawa zbliżeniowych kluczy Mini Cooper

30-11-2020

Naprawa zbliżeniowych kluczy Mini Cooper

Częstym zdarzeniem w kluczach samochodowych są psujące się microswitche. Nasza firma zajmuję się naprawą kluczy samochodowych. W tym przypadku uszkodzony został microswitch odpowiedzialny za otworzenie samochodu.

Wkładka awaryjna czy Zamek z gałką

29-11-2020

Wkładka awaryjna czy Zamek z gałką

Warto czasami posłuchać rady specjalisty a nie sprzedawcy w markecie. Podstawową wkładkę osoby starsze zamykają, zostawiając klucz w drzwiach od środka. Takie zamknięcie drzwi uniemożliwia otwarcie zamka rodzinie ,która posiadając klucz zapasowy a nie może przekręcić go w zamku. Rozwiązaniem będzie wkładka z gałką od strony mieszkania lub wkładka z funkcją awaryjną umożliwiającą otwarcie przy równocześnie włożonym kluczu po obu stronach wkładki. 

Wymiana obudowy w najnowszych kluczach Volkswagen

28-11-2020

Wymiana obudowy w najnowszych kluczach Volkswagen

Posiadamy obudowy do najnowszych pilotów samochodowych marek Volkswagen, Seat, Skoda. Twoja obudowa została uszkodzona? Nie zwlekaj. Cała operacja zajmie naszym pracownikom nawet do 30 minut.

Włamywacz Śląsk otwieranie zamka

27-11-2020

Włamywacz Śląsk otwieranie zamka

Naszym priorytetem jest dbałość o klienta jak również jakość oferowanych usług, Nasi pracownicy podchodzą indywidualnie do każdego zlecenia tak aby zaoferować najlepsze rozwiązanie dopasowane do danej sytuacji. Skorzystaj z naszej oferty awaryjnego otwierania zamków i drzwi na terenie ślaska: