Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Otwarcie samochodu Tychy

28-10-2019

Otwarcie samochodu Tychy

Otwarcie awaryjne samochodu i dorobienie kluczy w Tychach. Seat Alhambra to właśnie od tego samochodu klucze zostały zgubione a nasz serwis udał się do Tych w celu odtworzenia kluczy. Na miejscu już po otwarciu samochodu i dorobieniu kluczy mechanicznych na szczęście klienta odnalazł klucz który został zgubiony w lesie na grzybach. Pamiętajmy idąc na grzyby aby klucz schować głęboko a najlepiej w zapinanej kieszeni na zamek. 

Klucz scyzoryk Opel Bielsko

25-10-2019

Klucz scyzoryk Opel Bielsko

Serwis kluczykarski dorabia klucze z immobilizerem oraz pilotem tak zwanym scyzorykiem. W tych czasach większość producentów wyposaża auto w klucz z pilotem który jest składany. Programujemy piloty zdalnego sterowania do większości marek samochodowych na miejscu bez konieczności umawiania się na terminy. Dorabianie kluczy czynne jest od Poniedziałku do Piątku w godz 10-18. 

Regeneracja klucza oraz naprawa pilota

22-10-2019

Regeneracja klucza oraz naprawa pilota

Na naszym punkcie gdzie dorabiamy klucze można wymienić obudowę, zregenerować klucz mechaniczny dorabiając go z kodu na maszynie komputerowej lub wymienić przycisk tak zwany microswitch który często odpowiada za guzik od otwierania lub zamykania pojazdu. Oczywiście mówiąc wymienić przycisk chodzi nam o jego prze lutowanie. Posiadamy obudowy pod immobilizer oraz obudowy pilotów. 

Dlaczego drzwi nie chcą się otworzyć ?

19-10-2019

Dlaczego drzwi nie chcą się otworzyć ?

Zamknięte drzwi, zepsuty zamek, uszkodzona wkładka, zerwany język czy po prostu zatrzaśnięte klucze od środka. To częste słowa jakie słyszymy odbierając telefon w sprawie otwarcia drzwi do domu. Nasz serwis przy rozmowie dopytuje w czym jest problem aby jeszcze przed przyjazdem zdiagnozować co jest uszkodzone i podać cenę otwarcia zamka przed przyjęciem zlecenia. Ceny wahają się w zależności od atestu wkładki, szyldów osłaniających wkładkę oraz tego co zostało uszkodzone. 

Dorobienie klucza Dodge Ram Bielsko

16-10-2019

Dorobienie klucza Dodge Ram Bielsko

Dodge ram to nie mały samochód ale jak się okazało zmieścił się na naszym parkingu. Klucz z immobilizerem został dorobiony a głos silnika wydobywający się z pod maski i poniekąd z wydechu zapierał dech w piersiach. Jak widać dorabiamy klucze nawet do tych większych samochodów i również z elektroniką.

Otwarcie samochodu plus dorobienie klucza do zamka

13-10-2019

Otwarcie samochodu plus dorobienie klucza do zamka

Nasz serwis dostał zlecenie w celu otwarcia samochodu gdzie klient posiadał klucz bez grota do otwierania. Pilot przestał działać a klucza brak. Nasz serwis po otwarciu mercedesa zdekodował zamek od strony kierowcy w celu dorobienia klucza na maszynie komputerowej. Klucz po wycięciu go na maszynie pasował do zamka więc w razie kolejnego zatrzaśnięcia drzwi będzie można otworzyć auto z klucza mechanicznie.

Zamknięte klucze Kozubnik / Porąbka

12-10-2019

Zamknięte klucze Kozubnik / Porąbka

Sobotni poranek dostaliśmy wezwanie aby jechać otworzyć samochód który pozamykał się w środku lasu między Porąbką a Kozubkiem. Okazało się, że klient wybrał się na grzyby i przez przypadek zostawił klucze w samochodzie a ten zaledwie po chwili zazbroił zamki i auta nie dało się już otworzyć. Nasi pracownicy niezwłocznie udali się w skazane miejsce aby otworzyć auto. Dla pocieszenia możemy napisać, że grzybobranie było udane. 

Pozamykane drzwi auta Bielsko-Biała

09-10-2019

Pozamykane drzwi auta Bielsko-Biała

Zatrzasnąć klucze w samochodzie jest bardzo łatwo, tym razem padło na samochód marki opel. Na terenie bielska - białej dostaliśmy wezwanie w sprawie otwarcia Opla Antary, który jest bliźniaczym bratem Chevroleta Captivy. Dla naszego serwisu jest to bardzo popularny samochód jeśli chodzi o zamykanie kluczy w środku. Po przyjeździe na miejsce klient już po 5 minutach mógł odjechać samochodem i załatwiać resztę swoich spraw. 

Kodowanie pilota z immobilizerem Bielsko

07-10-2019

Kodowanie pilota z immobilizerem Bielsko

Posiadasz Citroena po 2004 roku z kluczem bez pilota i chciałbyś dorobić nowy z pilotem ? Na naszym sklepie w Bielsku dorabiamy piloty zamka centralnego do wszystkich aut marki Citroen/Peugeot które są wyposażone w moduł komfortu odpowiedzialny za działanie pilota. Klucze takie programujemy w cenie 490zł zł. Natomiast same klucze z immobilizerem już od 99zł.

Immobilizer na podstawie eprom oraz sterownika silnika

04-10-2019

Immobilizer na podstawie eprom oraz sterownika silnika

Klucze z immobilizerem można dorobić na podstawie sterownika silnika jak również pamięci eprom. Nie zawsze nasze kodowarki poradzą sobie z kodowaniem po wtyku OBD II dlatego nasz serwis dorabia klucze również na wyluty. W przypadku utraty ostatniego możemy wygenerować nowe wystarczy do nas podrzucić odpowiednie komponenty samochodu.