Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Jeden klucz do kilku kłódek

15-02-2023

Jeden klucz do kilku kłódek

Systemy jednego klucza nie odnoszą się tylko i wyłącznie do wkładek bębenkowych. Istnieje możliwość układania kłódek w niezliczonej ilości otwieranych jednym kluczem. Takie systemy również można łączyć. Jeden klucz, który otwiera zarówna kłódki jak i wkładki. Potrzebujesz takiego systemu? Zapraszamy  do kontaktu

Nowa obudowa klucza Opel

14-02-2023

Nowa obudowa klucza Opel

Standardowe obudowy do samochodów marki Opel z biegem czasu potrafią się zepsuć, najczęściej wyrabia się guma i wypadają przyciski z obudowy klucza. Naprawić takiej obudowy się nie da, wtedy jedyna możliwością jest wymiana obudowy. Przy wymianie obudowy w naszym sklepie do niektórych modeli istnieje możliwość wyboru nowego wyglądu klucza.

Całkowicie zgubione klucze w systemie keyless go Bielsko-Biała

12-02-2023

Całkowicie zgubione klucze w systemie keyless go Bielsko-Biała

Serdecznie zachęcamy do dorobienia zapasowego klucza zanim zostanie zgubiony ostatni. Usługa dorobienia oraz zaprogramowania zapasowego klucza jest zdecydowanie tańsza, niż dorabianie i kodowanie klucza bez posiadania oryginalnego. Aby dorobić nowy klucz potrzebujemy dodatkowo otworzyć samochód o ile nie jest otwarty, zdekodować zamek lub zrobić klucz mechaniczny wyjmując go z drzwi. Następnie procedura programowania immobilizera w cześci samochodów odbywa sie po przez wtyk obd2 lub lutowanie i czytanie danych na podstawie sterowników pamięci epprom.  

Zamknięty samochód oraz zgubione klucze Szczyrk

11-02-2023

Zamknięty samochód oraz zgubione klucze Szczyrk

Jeżdząc na nartach zgubiłeś swój klucz od samochodu? Jesteś w Szczyrku, Wiśle, Istebnej albo w innej mioejscowości turystycznej oddalonej od Bielska o 80km? Awaryjnie otworzymy samochód oraz dorobimy nowy klucz lub kartę. Tym razem została zgubiona karta handsfreee do samochodu Renault Espace 5 Initiale z 2017roku. 
 

Zamek Remor 70/50 ponownie dostępny

10-02-2023

Zamek Remor 70/50 ponownie dostępny

Rzadko dostępny zamek Remor z nietypowym wymiarem 70/50 stosowany w drzwiach ponownie w sprzedaży po dłuższym czasie nieobecności. Posiadasz nietypowy zamek do swoich drzwi, który uległ uszkodzeniu? Przywieź go do nas, sprawdzimy dostępność w naszym sklepie, w innym wypadku zamówimy taki zamek

Kodowanie pilota Audi A4 2003

09-02-2023

Kodowanie pilota Audi A4 2003

Piloty starszego typu scyzoryki do samochodów Audi, Volkswagen, Skoda i Seat składają się z dwóch części, grot z immobilizerem oraz osobno pilota. Zdarza się, że przez nieuwagę zostaną rozłączone i jeden z elementów się zgubi. W takich przypadkach istnieje możliwość dorobienia np. samego pilota, który można dołączyć do istniejącego klucza z immobilizerem

Nie używwaj tak zepsutego pilota samochodowego

08-02-2023

Nie używwaj tak zepsutego pilota samochodowego

W takim pilocie na początku uszkodziła się tylko gumka obudowy klucza. Niestety był nadal używany bezpośrednio na przycisku płytki elektronicznej co spowodowało jego uszkodzenie. Na szczęście dla klienta pilot nie został uszkodzony, a microswitch udało się wymienić na nowy oraz wymienić obudowę klucza.

Naprawa pilotów Kia, Hyundai

07-02-2023

Naprawa pilotów Kia, Hyundai

Oryginalne piloty między innymi do samochodów Kia, Hyundai w starszych modelach często były w formie breloka, poza kluczem z immobilizerem. Oprócz kodowania takich pilotów istnieje możliwość naprawy. Najczęściej uszkodzeniom ulegają przyciski na płytce elektronicznej przez długotrwałe korzystanie z pilota, lub jeżeli obudowa ulegnie uszkodzenia i zabrudzenie będzie dostawać się do środka pilota. Czas naprawy oraz wyczyszczenia pilota wynosi około 20 minut i znowu można zdalnie otwierać oraz zamykać samochód.

Nowy kod klucza do mieszkania, domu

06-02-2023

Nowy kod klucza do mieszkania, domu

Zgubiłeś klucz do mieszkania, domu? Posiadasz więcej niż jedną wkładkę obsługiwaną jednym kluczem? Zamiast kupować nowych wkładek istnieje możliwość przekodowania wkładki wraz z kluczem na nowy kod, czyli inne wymiary klucza wraz z zapadkami wkładki. Jeżeli dodatkowo potrzebujesz dokupić kolejne wkładki do innych drzwi ułożonych pod ten sam klucz, równiez istnieje taka mozliwość.

Ślusarz od zamków na telefon Pszczyna

05-02-2023

Ślusarz od zamków na telefon Pszczyna

Sekunda może pięć... wystarczy, że nieuważnie zamkniesz drzwi od wewnątrz i zatrzaśniesz auto, aby nie móc dostać się do własnego samolchodu. Czy kiedyś zdarzyło Ci się zatrzasnąć drzwi od swojego auta? Drzwi samochodu potrafią odmówić posłuszeństwa w najmniej sprzyjających okolicznościach. Ślusarze z pogotowia zamkowego w Pszczynie potrafią bezinwazyjnie otworzyć zamki wszystkich samochodów dostępnych na rynku światowym. Złamał się klucz w zamku lub stacyjce? To się może zdażyć każdemu! nie przejmuj się, ponieważ nasz ślusarz potrafi wyjąć taki klucz bez uszkodzenia oraz rozbierania zamka. Dodatkowo montaż i wymiana zamków to nasza codzienność dlatego też świadczymy takie usługi dobierając odpowiednie zamki i okucia do drzwi. Ślusarz naprawi lub wymieni każdy zamek, również atestowany, a także przeprowadzi regulacje drzwi. Jeżeli twój zamek w drzwiach się zacina, ciężko...