Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Kodowanie kluczy Jeep Patriot z USA

19-01-2024

Kodowanie kluczy Jeep Patriot z USA

Ściągnąłeś samochód zza oceanu tylko z jednym kluczem? Zapraszamy do nas. Samochody z rynku USA często pracują na innych częstotliwość. Posiadają również przyciski typu Panic. Dorobimy drugi zapasowy klucz zarówno z immobilizerem jak i z pilotem.  Dodatkowym atutem istnieje możliwość dorobienia klucza w wersji scyzoryk.

Klucze Volkswagen T5 z drzwiami przesuwnymi

18-01-2024

Klucze Volkswagen T5 z drzwiami przesuwnymi

Niektóre modele samochodów, np. Volkswagen Transporter T5 z opcją rozsuwanych drzwi po obu stronach posiada pilota z 4 przciskami. 3 na przodzie pilota i 1 z boku. 2 przyciski odpowiadają za rozsuwanie drzwi bocznych. W naszym sklepie istnieje możliwość dorobienie takiego klucza z w pełni tak samo działającym pilotem.

Kodowanie kluczy Audi A3 8P

17-01-2024

Kodowanie kluczy Audi A3 8P

Klient posiadał problem z pilotami do swojego samochodu Audi A3 P8 z 2006 roku. Piloty działały raz na jakiś czas. Wymiana baterii nie pomagała. O naprawie takiej usterki nie było mowy. Klient chciał dorobić całkiem nowy, pełny klucz z immoblizerem i pilotem, aby żadne takie problemy już się nie pojawiały. Dorobiliśmy grot, zakodowaliśmy immobilizer i w pełni sprawny pilot. Dotknęła Cie taka usterka i masz również problem ze swoim pilotem do samochodu? Zapraszamy do kontaktu

Wkładki Fana 1ZDB znowu dostępne!

16-01-2024

Wkładki Fana 1ZDB znowu dostępne!

Trudno dostępne wkładki bębenkowe do zamków wierzchnich typu RIM u nas znowu dostępne! Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub do sklepu stacjonarnego w Bielsku-Białej. Oprócz wkładki Fana 1ZDB kupisz u nas inne wkładki do zamków nawierzchniowych tego producenta jak również zamki innych firm.

Złamany grot Audi

15-01-2024

Złamany grot Audi

Przytrafiła Ci się sytuacja jak na zdjęciu, kiedy uchwyt, który trzyma grot w kluczu pękł i grot wypadł? Z takimi sytuacjami mamy do czynienia na codzień. W największej ilości pzypadków dorabiamy grot w nowej obudowie i wymieniamy obudowę na nową łącznie z przełożeniem immobilizera i pilota.

Zepsuty zamek i brak możliwości otwarcia drzwi Czechowice

14-01-2024

Zepsuty zamek i brak możliwości otwarcia drzwi Czechowice

Jeśli również masz problem z otwarciem drzwi i dostaniem się do środka zadzwoń po naszego ślusarza który przyjedzie pod wskazany adres i pomoże otworzyć zablokowane drzwi. W tym tygodniu udaliśmy się do Czechowic w celu awaryjnego otworzenia drzwi na terenie Czechowic ponieważ wkładka odmówiła posłuszeństwa a klient nie mógł wejść do środka. Po otwarciu zamka wymieniliśmy zamek na nowy a klient dostał komplet nowych kluczy.

Serwis drzwi Dierre Bielsko

13-01-2024

Serwis drzwi Dierre Bielsko

Awaryjnie otwieramy drzwi i zamki dierre, jeśli masz problem z otwarciem tak jak to miało miejsce w ostatnim czasie u jednego z klientów na terenie Bielska skontaktuj się z naszym ślusarzem. Przyjedziemy na miejsce awaryjnie otworzymy zamek a dodatkowo możemy wymienić wkładkę na nową aby zapobiec zacięciu się zamka na raz kolejny. 

Zepsuty pilot Suzuki

12-01-2024

Zepsuty pilot Suzuki

Oryginalne piloty do samochodów między innymi Suzuki Swift, po latach użytkowania potrafią się zepsuć. Najczęściej wyrabiają się mikroprzełączniki, które możesz u nas wymienić na nowe, aby pilot znowu działał. Natomiast, istnieje możliwość dorobienia nowego, trwalszego klucza z pilotem w wersji "scyzoryk". W celu dorobienia takiego klucza zapraszamy do naszego sklepu.

Dorabianie kluczy Renault Twingo 3

11-01-2024

Dorabianie kluczy Renault Twingo 3

U nas zakodujesz klucze z pilotami i najnowszymi generacjami immobilizerów do samochodów. Jeżeli posiadasz tylko jeden klucz jak najszybciej przyjedź po zapasowy klucz. Chociażby z samym immobilizerem, aby w przypadku zgubienia lub uszkodzenia klucza z pilotem dało się wejść i odpalić samochód. Pilot coraz słabiej działa? Możesz u nas również wymienić baterię.

Mrozy na zewnątrz a pilot nie działa

09-01-2024

Mrozy na zewnątrz a pilot nie działa

W mroźne dni takie jak dzisiaj przyjemnie jest otworzyć samochód z pilota. Zdarzyć się może tak jak naszemu dzisiejszemu klientowi, że pilot nie działa, a baterii nie da się wymienić. Trzeba otworzyć zaklejony pilot Bmw i wymienić akumulator wlutowany w pilota na nowy. U nas skorzystasz z takiej usługi. W takie dni warto zadbać o pilota i wymienić za wczasu baterie, ponieważ zdarzyć się może również, że bateria się wyładuje a zamek np. zamarznie i nie będzie się dało otworzyć samochoodu z klucza.