Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Serwis drzwi i zamków antywłamaniowych Bielsko-Biała

13-08-2023

Serwis drzwi i zamków antywłamaniowych Bielsko-Biała

Jesteśmy serwisem zamków w tym zamków i wkładek atestowanych największych producentów. W naszej ofercie posiadamy większość asortymentu tak abyśmy mogli przeprowadzić serwis drzwi a klient mógł je pozamykać. Nasze usługi ślusarskie świadczymy od ponad 15 lat przez co nasze doświadczenie pozwala na kompleksowe załatwienie tematu. Po za otwieraniem drzwi i wymianą zamków trzeba niejednokrotnie dobrać odpowiedni zamek, wyregulować drzwi czy nawet dorobić klucze których nikt inny nie jest w stanie dorobić. To wszystko a nawet więcej potrafią nasi wykwalifikowani ślusarze z serwisu zamków z główną siedzibą w Bielsku-Białej. 

Serwis zamków oraz wymiana wkładek Milówka

12-08-2023

Serwis zamków oraz wymiana wkładek Milówka

Usługa wymiany zamka czy wkładki przez naszych ślusarzy ma podejście indywidualne, ważne aby odpowiednio dobrać zabezpieczenie pod rodzaj drzwi i okuć. Nasi ślusarze dodatkowo zajmują się regulacją drzwi tak aby nie trzeba było po czasie korzystać z awaryjnego otwarcia zamka przez problem z nie trafiającymi ryglami w otwór futryny. Nasi ślusarze obsługują miejscowości w promieniu do 50km od Bielska a w przypadkach awaryjnych dojedziemy w wyznaczone miejsce. 

Naprawa klucza Opel VIvaro

11-08-2023

Naprawa klucza Opel VIvaro

Samochód dostawczy i nie działający w pełni klucz. Przede wszystkim pamiętaj, że warto posiadać klucz zapasowy choćby tylko z immobilizerem. Jeżeli natomiast jeszcze nie posiadasz to dbaj o swój klucz.  Wypadnie górna część obudowy przycisku, nie korzystaj nadal z pilota. Możesz doporwadzić do sytuacji jak ze zdjęcia kiedy dodatkowo został uszkodzony microswitch. Na szczęście u nas na miejscu naprawimy taką usterkę i wymienimy obudowę na nową.

Dorobienie głównego klucza z pilotem Ford

10-08-2023

Dorobienie głównego klucza z pilotem Ford

Właśnie dla takich sytuacji warto dorobić zapasowe klucze chociażby tylko z immobilizerem. Klient posiadał dwa klucze. Jeden z pilotem, drugi sam z immobilizerem. Klucz z pilotem został zgubiony więc nadal można było otwierać i odpalać samochód z klucza zapasowego, natomiast brakowało już klientowi funkcji otwierania zdalnego samochodu. W naszej firmie dorobiony został pełny klucz scyzoryk z immobilizerem i pilotem, a klucz z immobilizerem znowu został jako zapas. Posiadasz tylko jeden klucz do samochodu? Nie zwlekaj i już dzisiaj dorób klucz zapasowy.

Drugi klucz z pilotem do Skody Superb z 2014

09-08-2023

Drugi klucz z pilotem do Skody Superb z 2014

Samochód użytkują dwie osoby a jest tylko jeden klucz. W takich sytuacjach warto posiadać drugi pełny klucz, przede wszystkim ze względu na bezpieczeństwo w razie zgubienia ostatniego klucza, ale też dla samej wygody użytkowników. Dodatkowo jeżeli samochód ma alarm, który włącza się po przekręceniu zamka w drzwiach i otworzeniu drzwi, wymagane jest dorobienie płenego klucza z pilotem zamiast samego klucza z immobilizerem. Może Ty posiadasz tylko jeden klucz? Zapraszamy do naszego punktu po zapasowy.

Wyłamany grot w kluczu Opel

08-08-2023

Wyłamany grot w kluczu Opel

Co jakiś czas warto sprawdzać swój klucz samochodowy. Czy np. grot kluczu typu scyzoryk nie zaczyna się lekko ruszać w obudowie klucza. Zdarza się, że z biegem czasu wyrabiają się gniazda trzymaje groty przez co może dojść do ich pęknięcia, a co za tym idzie wypadnięciu grotu z klucza. Z takimi sytuacjami spotykamy się na codzień. Jedyną możliwością naprawy takiego klucza jest wymiana obudowy na nową. W naszym asortymencie posiadamy obudowy do wszystkich marek samochodowych na rynku.

Klucz keyless Buick Encore 2020

07-08-2023

Klucz keyless Buick Encore 2020

Posiadasz samochód z rynku amerykańskiego z innymi częstotliwościami niż samochody z rynku europejskiego i tylko z jednym kluczem? Nasza firma zajmuje się profesjonalnym dorabianiem kluczy. U nas dorobisz klucze ze wszystkich rynków nawet te z systemami keyless. Dzisiaj mieliśmy przyjemność dorobić klucz do samochodu z rynku amerykańskiego z systemem bezkluczykowym Buick Encore z 2020roku.

Pogotowie zamkowe Cieszyn i okolice

06-08-2023

Pogotowie zamkowe Cieszyn i okolice

Mobilny serwis usług ślusarskich polegający na usługach związanych z zamkami domowymi i samochodowymi działa również na terenie Cieszyna oraz Skoczowa w tym miejscowości w obrębie. Nasze usługi zamkowe polegają na wymianie wkładek, serwisie zamków oraz regulacji drzwi. Jeśli zepsuł Ci się zamek lub drzwi nie chcą się otworzyć to właśnie trafiłeś pod dobry adres włamywacz.pl to rozwiązanie twojego problemu. Nasi serwisanci przyjeżdżają na miejsce od razu po zgłoszeniu i naprawiają lub wymieniają zamki na nowe tak abyś mógł zamknąć swoje drzwi bez obaw, że coś się zepsuje. 

Wymiana wkładek na jeden klucz Bielsko Masterkey

05-08-2023

Wymiana wkładek na jeden klucz Bielsko Masterkey

Jeśli posiadasz zamki i masz różne klucze to ta usługa jest dla Ciebie. Nasz serwis mobilnie wymienia zamki na miejscu u klienta dobierając odpowiednie zabezpieczenia ale i wygodne rozwiązania. Czy wiedziałeś, że możesz mieć dwie wkładki otwierane jednym kluczem? Nie musisz nosić kilku różnych kluczy... jeśli mieszkasz w domu możesz mieć kilka do kilkunastu wkładek otwieranych tylko jednym kluczem dla twojej wygody i komfortu. Tworzymy i sprzedajemy systemy master key od tych podstawowych po te złożone z podziałem na użytkowników.

Samodzielna "naprawa" pilota przez klienta

04-08-2023

Samodzielna "naprawa" pilota przez klienta

Niektórzy mają różne techniki "napraw" pilotów. W dzisiejszej sytuacji klient kupił samochód, w którego pilocie nie działał jeden z przycisków. Po otwarciu pilota okazało się, że poprzedni właściciel próbował na własną rękę "naprawić" pilota taśmą klejącą. Niestety przycisk po takiej naprawie nadal nie działał. W naszym sklepie takich napraw nie uświadczycie. Stary przycisk(microswitch) został wyutowany i zastąpiony nowym przez naszych serwisantów.