Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Regeneracja i naprawa stacyjki Honda

21-04-2019

Regeneracja i naprawa stacyjki Honda

Samochód jest unieruchomiony ? Stacyjka nie chce się przekręcić ? Klucz zaczyna haczyć ? Pamiętajmy że jak tylko zaczyna nam haczyć stacyjka nie zostawiajmy tego na ostatnią chwilę tylko udajmy się do specjalisty. Na naszym punkcie można zregenerować stacyjkę do wielu marek aut w tym Hondy. Regeneracja polega na rozłożeniu, przeczyszczeniu i oczywiście wymianie zapadek na nowe. Ponadto trzeba dorobić nowy klucz a czasem obudowę aby klucze względem stacyjki również były nowe co zapewni kolejne lata przekręcania zapłonu. 

Dorobienie klucza do motoru Honda

17-04-2019

Dorobienie klucza do motoru Honda

Większość kluczy jakie można dorobić na naszym sklepie to klucze samochodowe z transponderem. Tym razem jednak dorobiliśmy klucz z immobilizerem do Motoru Honda NC750X z 2016 roku. Tym samym sezon na jednoślady uważamy za otwarty a wszystkich miłośnikom życzymy szerokiej drogi. 

Dorobienie klucza typu scyzoryk Peugeot

14-04-2019

Dorobienie klucza typu scyzoryk Peugeot

Na naszym punkcie przy ulicy sterniczej w Bielsku dorabiamy klucze z immobilizerem oraz pilotem. W minionym tygodniu dorbiliśmy klucz do Peugeota Partnera z 2012 roku. Często dostajemy pytania ile trzeba czekać na dorobienie klucza, otóż wszystkie klucze dorabiamy na miejscu a średni czas na dorobienie klucza to około 20-40minut w zależności czy mamy dorobić klucz tylko z immobilizerem czy z immobilizerem i pilotem. W tym czasie proponujemy kawę lub herbatę aby czas upłynął Państwu w miłej. 

Wymiana zamka Bielsko

10-04-2019

Wymiana zamka Bielsko


Wymiana wkładek powinna odbyć się zawsze po zakupie mieszkania, garażu, domu czy biura. Często po zakończonym remoncie powinniśmy wymienić zamki na nowe. Pamiętajmy, że kupując coś z drugiej ręki a nawet dewelopera nie powinniśmy bezgranicznie ufać sprzedającemu. Wyobraźmy sobie sytuację kiedy ktoś wynajmował mieszkanie, które właśnie kupiliśmy i dorobił sobie klucz zapasowy bez wiedzy właściciela. Bez najmniejszego problemu może wejść i wynieść co tylko będzie chciał. Nowe zamki dają pewność, że nikt ale to nikt inny nie ma dostępu do naszego dobytku.

Rozwiercony zamek Bielsko

07-04-2019

Rozwiercony zamek Bielsko

Często nasi ślusarze z Bielskiego pogotowia zamkowego są wzywani do otwarcia zamków gdzie ktoś próbował je nieudolnie otworzyć. Niejednokrotnie takie otwarcie jest trudniejsze ze względu na uszkodzenie wkładki a nawet zamka wpuszczanego w środku drzwi. Takie wiercenie zamków często wychodzi dużo drożej ponieważ trzeba wymienić zamek na nowy a koszt zamka listwowego to koszt nawet tysiąca złotych. Pamiętajmy, że profesjonalne otwarcie drzwi to nie wiercenie wiertarką jak miało to miejsce 30 lat temu. Czasy się zmieniają a co za tym idzie zamki również. Wkładki bębenkowe do drzwi posiadają atesty oraz masę dodatkowych zabezpieczeń przed wierceniem, choćby kołki hartowane. 

Programowanie klucza Ford Mondeo USA

04-04-2019

Programowanie klucza Ford Mondeo USA

Włamywacz to nie tylko otwieranie aut ale również dorabianie kluczy zbliżeniowych i kodowanie pilotów. Jeśli sprowadziłeś auto ze stanów bez kluczy to nasza firma wykonuje usługi dorabiania kluczy przy stanach zerowych. Na podstawie zamka możemy dorobić kluczyk mechaniczny, który służy do manualnego otwarcia zamka w samochodzie. W ostatnim czasie mieliśmy okazję zaprogramować klucze do nowego Forda Mondeo z 2016 roku sprowadzonego z USA, który posiadał systemem bezkluczykowy. 

Otwarcie drzwi Dierre, wymiana zamka Atra

01-04-2019

Otwarcie drzwi Dierre, wymiana zamka Atra

Prowadzimy serwis drzwi Dierre począwszy od awaryjnego otwierania po wymiany zamków wpuszczanych oraz wkładek atra na klucze piórowe. Na naszym sklepie stacjonarnym posiadamy szeroki wachlarz zamków i wkładek dostępnych od ręki. W dostępnym asortymencie znaleźć można zamki nowego typu z lock­tra­pem. Świadczymy pełny serwis pogwarancyjny drzwi Dierre, nasi serwisanci potrafią wyregulować omawiane drzwi. Jeśli chodzi o wkładki bębenkowe z gałką również mona dostać je w naszym Centrum Zabezpieczeń które mieści się w Bielsku-Białej przy ulicy Sterniczej 12. 

Dorobienie klucza Ford Mustang Brzeszcze

28-03-2019

Dorobienie klucza Ford Mustang Brzeszcze

Brzeszcze miejscowość między Pszczyną a Zatorem to w tamtym rejonie mieliśmy przyjemność kodować cztery sztuki kluczy do dwóch Fordów Mustangów. Auta zostały wyprodukowane w 2015 roku i pochodzą z USA. Procedura kodowania pilota do forda w tym wypadku jest automatyczna co oznacza, że przy kodowaniu zbliżeniowego immobilizera pilot koduje się w tym samym czasie. Z ciekawostek oba mustangi łącznie posiadają ponad 600 koni mechanicznych. A do pierwszej setki rozpędza się poniżej 6 sekund. Nasze Centrum Zabezpieczeń dorabia klucze z immobilizerem i pilotem również do samochodów z 2019 roku.

Otwarcie zamka drzwi Andrychów

24-03-2019

Otwarcie zamka drzwi Andrychów

Zlecenie na otwarcie zamka dostaliśmy w miejscowości Sułkowice koło Andrychowa. Serwis naszego pogotowia zamkowego z Bielska-Białej przyjął zlecenie i udał się na miejsce. Po dotarciu pod wskazany adres okazało się, że awaria zamka polegała na tym, iż kluczem można było kręcić ale mechanizm w zamku nie cofał rygli co uniemożliwiało otwarcie drzwi. Kolejnym utrudnieniem okazał się sam zamek wpuszczany który był listwowy wielopunktowy. Dla naszych serwisantów nie ma drzwi których nie dało by się otworzyć, zawsze jest to tylko kwestia czasu. 

Otwarcie drzwi domu Bielsko

20-03-2019

Otwarcie drzwi domu Bielsko

Klucz się kręci w koło ? Zamek się nie otwiera ? Coś przeskakuje w zamku?
Awaryjne otwieranie drzwi domu czy też mieszkania polega na bezinwazyjnym otwarciu, tak aby drzwi były całe. Nasi serwisanci otwierają wszystkie drzwi domowe nawet te z uszkodzonym zamkiem wpuszczanym czy zamkiem listwowym wielopunktowym. Często przez nie wyregulowanie drzwi zostajemy wezwani do zaciętych zamków kiedy to klucz nie odryglowuje zamka. Po usłudze otwarcia zawsze staramy się wymienić zamek na nowy a dodatkowo wykonać regulację tak aby w przyszłości problem się nie powtarzał. 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20