Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Otwarcie drzwi i zamka w Ketach

07-04-2024

Otwarcie drzwi i zamka w Ketach

Kobieta mieszkająca w Kętach napotkała niecodzienny problem z drzwiami wejściowymi do swojego domu. Pomimo wielokrotnych prób, nie mogła ich otworzyć, ponieważ gałka drzwiowa kręciła się bezustannie w kółko, nie zapadając się w mechanizmie zamka. Sytuacja okazała się na tyle problematyczna, że konieczne było wezwanie specjalisty. Pomoc przyszła z Bielska-Białej, gdzie nasi ślusarze z profesjonalnym sprzętem i doświadczeniem szybko zdiagnozował przyczynę usterki i skutecznie ją naprawił, przywracając dostęp do domu. To niecodzienne zdarzenie podkreśla znaczenie posiadania kontaktu do zaufanego specjalisty, który może okazać się nieoceniony w niespodziewanych sytuacjach.

Zgubione klucze Żywiec I okolice

06-04-2024

Zgubione klucze Żywiec I okolice
Podczas wakacji w urokliwym Żywcu, a dokładniej w okolicy Radziechowy-Wieprz pewna para małżeńska znalazła się w niefortunnej sytuacji, gdy zgubili klucze od swojego Audi A6. Nie tracąc nadziei, przeszukali Google w poszukiwaniu rozwiązania i natknęli się na firmę wlamywacz.pl. To profesjonalne przedsiębiorstwo szybko zareagowało na ich wezwanie, umożliwiając nie tylko bezproblemowe otwarcie samochodu, ale także dorobienie nowych kluczy. Dzięki temu, co mogło przerodzić się w wakacyjną katastrofę, zakończyło się zaledwie drobnym nieporozumieniem, pozwalając parze cieszyć się resztą swojego pobytu w Żywcu bez dalszych problemów.

Naprawa i wymiana obudów kluczy VW

05-04-2024

Naprawa i wymiana obudów kluczy VW

Masz problem z kluczem do samochodu?Jeden z przycisków przestał działać, albo np. ułamał się uchwyt trzymający grot? Częsta przypadłość w kluczach typu scyzoryk. Najczęściej dzieje się tak kiedy zablokowana jest kierownica i na siłę próbuję przekręcić się klucz. Oryginalne klucze są sklejone przez co przy samodzielnej próbie naprawy można więcej szkody narobić niż to warte. Naprawę zostaw wykwalifikowanym pracownikom.

Dorobienie pilota Volkswagen passat B7

03-04-2024

Dorobienie pilota Volkswagen passat B7

Zastanawiasz się czy warto dorobić zapasowy klucz do samochodu? Szybka odpowiedź. Warto! Tak na prawdę jazda samochodem zaczyna się od klucza. Bez niego nie ma możliwości odpalenia pojazdu, więc warto posiadać dwa w pełni sprawne klucze. Niektórzy klienci decydują się na najtańszą opcję dorobienia klucza bez immobilizera. Takim kluczem jedynie można otworzyć samochód, ale nie da się nim odpalić, natomiast nie polecamy takiej opcji. W samochodach gdzie stacyjka jest przekręcana, a nie zależy na zdalnym otwieraniu samochodu, warto dorobić klucz z immobilizerem, aby w nagłej potrzebie dało się otworzyć samochód z zamka i odpalić silnik.

Klamki do drzwi garażowych

02-04-2024

Klamki do drzwi garażowych

W naszym sklepie stacjonarnym posiadamy w sprzedaży pełny asortyment zamków drzwiowych, wkładek bębenkowych od podstawowoch wymiarów po wymiary nawet 60/70mm. Znajdziesz u nas również zamki wpuszczane listwowe, zamki hakowe do bram przesuwnych jak i zamki oraz klamki do drzwi garażowych. Nietypowe zamki zamawiamy spejclanie pod klienta. Wystarczy, że przyniesiesz do nas swój zamek. Nasi pracownicy zwymiarują go i zamówią odpowiedni. Potrzebujesz doradztwa przy zakupie zamków, wkładek bębenkowych? Zapraszamy do kontaktu.

Otwarcie zablokowanej wkładki z kluczem w środku

01-04-2024

Otwarcie zablokowanej wkładki z kluczem w środku

Z jakiegoś powodu klucz zablokował się we wkładce a Ty nie możesz przekręcić klucza a co za tym idzie otworzyć drzwi? Nasze usługi to przede wszystkim awaryjne otwieranie drzwi i zamków. Skontaktuj się z naszym ślusarzem z pogotowia zamkowego a my zajmiemy się resztą. Włamywacz Bielsko-Biała to legalny sposób na otwarcie drzwi. 

Wymiana zamka Gerda w drzwiach antywłamaniowch

31-03-2024

Wymiana zamka Gerda w drzwiach antywłamaniowch

Wymiana zamka Gerda RIM w drzwiach antywłamaniowych na terenie Pszczyny to zadanie, które wymaga szczególnych umiejętności i doświadczenia. Wlamywacz.pl to firma specjalizująca się w systemach zabezpieczeń została poproszona o interwencję w jednym z mieszkań, gdzie konieczna okazała się wymiana zamka. Zamek Gerda RIM, znany ze swojej wytrzymałości i zaawansowanych mechanizmów antywłamaniowych, jest często wybierany przez właścicieli nieruchomości ceniących sobie bezpieczeństwo. Specjaliści z pogotowia zamkowego w Bielsku, po przybyciu na miejsce, dokonali demontażu starego zamka, zwracając uwagę na zachowanie integralności drzwi antywłamaniowych. Następnie, z dużą precyzją zamontowali nowy zamek Gerda RIM, dbając o to, aby wszystkie mechanizmy działały bez zarzutu. Dzięki profesjonalnej wymianie, mieszkańcy mogą czuć się bezpiecznie, wiedząc, że ich dom jest odpowiednio zabezpieczony. Cały proces przebiegł sprawnie i bez zbędnych komplikacji, co ponownie...

Regeneracja stacyjek i zamków Bielsko-Biała

30-03-2024

Regeneracja stacyjek i zamków Bielsko-Biała

Gdy stacyjka w samochodzie uległa zablokowaniu, właściciel pojazdu stanął przed poważnym problemem – samochód stał się kompletnie niesprawny. W takich sytuacjach często konieczna jest interwencja specjalisty. W tym konkretnym przypadku, do rozwiązania problemu została wezwana firma ślusarska włamywacz.pl, specjalizująca się w naprawach mechanicznych. Ślusarze z pogotowia zamkowego w Bielsku-Białej szybko zajęli się stacyjką, dokładnie analizując przyczynę blokady. Po zidentyfikowaniu uszkodzenia przystąpili do regeneracji stacyjki, co oznaczało dokładne naprawienie lub wymianę zepsutych elementów, przywracając stacyjce pełną funkcjonalność. Dzięki naszemu doświadczeniu i umiejętnościom, udało się nie tylko odblokować stacyjkę, ale również zregenerować ją, zapobiegając podobnym problemom w przyszłości. Właściciel samochodu odzyskał sprawny pojazd, a cała operacja pokazała, jak ważna jest fachowa pomoc w takich sytuacjach.

Nowszy klucz do twojego Forda

29-03-2024

Nowszy klucz do twojego Forda

Posiadasz sztywny klucz z grotem wystającym z klucza do swojego Forda ale chciałbys mieć klucz chowany typu scyzoryk? Zapraszamy do naszego sklepu! Dorobimy klucz do twojego samochodu w wersji zamykanej. Posiadasz samochód innej marki? Klucze typu scyzoryk możemy dorobić również do innych samochodów. Oprócz kluczy standardowych z pilotem dorabiamy również klucze z systemem keyless, handsfree

Wkładki pod jeden klucz

28-03-2024

Wkładki pod jeden klucz

Zastanawiasz się czy dwie wkładki ułożone pod jeden klucz są mniej bezpiecznie niż dwie wkładki pod dwa różne klucze? Nic bardziej mylnego, chociaż wielu ludzi tak uważa. Zastosowanie jednego klucza do dwóch, czy obojętne jakiej ilości wkładek ma tylko same plusy. Przede wszystkim przy dorabianiu kolejnych kluczy dorabiasz tylko jeden klucz, a przy "pasku" nosisz po prostu mniej kluczy. Oprócz wkładek ułożonych pod jeden klucz istnieje możliwość również ułożenia wielu wkładek z dostępem na róznych poziomach, np. Klucz generalny otwiera wszystkie wkładki, a inny klucz otwiera tylko jedną konkretną wkładkę. Chciałbyś takie coś zastosować u Siebie? Zapraszamy do kontaktu.