Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Systemy MasterKey Bielsko-Biała i okolice

05-06-2021

Systemy MasterKey Bielsko-Biała i okolice

Nasza firma zajmuje się tworzeniem systemów masterkey. Jeśli posiadasz kilka, kilkanaście lub kilkadziesiąt pomieszczeń i nie radzisz sobie z kluczami zadzwoń do nas! Przyjedziemy na miejsce przeprowadzimy pomiar a następnie stworzymy dla Ciebie system jednego klucza, który otworzy wszystkie drzwi a dodatkowo możemy zrobić podziały dla pracowników lub osób które mają dostęp ograniczony. Oprócz tworzenia sytemu zapewnimy jego montaż, serwis i obsługę.

Dorobienie klucza z pilotem Jeep Wrangler

02-06-2021

Dorobienie klucza z pilotem Jeep Wrangler

Kolejny zadowolony klient i kolejne dorobienie klucza z pilotem do samochodu Jeep Wrangler 2012r w wersji Canada. Dodatkowym atutem dorobionego klucza jest wersja klucza typu scyzoryk. Ty również sprowadziłeś samochoód zza granicy z jedym kluczem? Nie zwlekaj! Przyjedź do nas po zapasowy. Dorabiamy klucze do większości pojazdów na rynku. Tak jak w tym przypadku istnieje możliwość dorobienie klucza typu scyzoryk.

Otwarcie awaryjne samochodu Ustroń

30-05-2021

Otwarcie awaryjne samochodu Ustroń

Zatrzaśnięte klucze w samochodzie? Brak możliwości otwarcia zamka w aucie? Włamywacz to pomoc ślusarska w nagłych i niespodziewanych sytuacjach. Otwieramy awaryjnie samochody jeśli jest taka potrzeba, możeby dorobić i zakodować klucze do samochodu na miejscu u klienta bez konieczności wyjmowania zamka lub stacyjki. Nasze usługi pogotowia zamkowego świadczymy na terenie ślaśka i małopolski. 

Regeneracja i naprawa stacyjek Volkswagen

28-05-2021

Regeneracja i naprawa stacyjek Volkswagen

W niektórych stacyjkach z grupy vag uszkodzeniu ulega blokada kierownicy, w której umieszczona jest wkładka na klucz. W dzisiejszej sytuacji klient myśląc, że uszkodzeniu uległa wkładka, próbując na siłę przekręcić stacyjkę uszkodził również samą wkładkę, której nie udało się uratować. Potrzebny był zakup nowej stacyjki z wkładką, a w naszym serwisie pracownicy ułożyli i docieli nowy grot pod nową stacyjkę aby klient nadal posiadał jeden klucz do wszystkich zamków.

Wymiana mikroswitch w pilotach

25-05-2021

Wymiana mikroswitch w pilotach

Twoja obudowa jest w złym stanie? Przyciski na obudowie zaczynają się wyrabiać i coraz ciężej otwiera się samochód? Nie zwlekaj! Używanie obudowy w takiej sytuacji uszkadza mikroswitch na płytce elektornicznej czego konswekwencją będzie wymiana również samego mikroprzełącznika co zwiększa koszty a w niektórych przypadkach uszkadza całą płytkę gdzie nie jest już możliwe jej naprawienie.

Naprawa i wymiana zamków listwowych

23-05-2021

Naprawa i wymiana zamków listwowych

Nasi ślusarze zajmują się nie tylko awaryjnym otwieraniem drzwi i zamków ale również regulacja i wymianą zamków listwowych. W przypadku jeśli masz zepsuty zamek nasza firma wymieni go na nowy lub naprawi jeśli jest taka możliwość. Dodatkowo zawsze przeprowadzamy regulację drzwi tak aby zamek zamykał się i otwierał bez oporu co przedłuży jego żywotność na kolejne długie lata. 

Dorabianie kluczy typu scyzoryk Toyota

20-05-2021

Dorabianie kluczy typu scyzoryk Toyota

Najchętniej użytkowane klucze samochodowe to klucze typu scyzoryk. Jeżeli w swoim samochodzie posiadasz zwykły pilot z grotem, a interesował by Cie klucz typu scyzoryk, zapraszamy. W naszym sklepie istnieje możliwość wygenerowania i zakodowania klucza typu scyzoryk z kilku dostępnych wariantów. W dniu dzisiejszym dorobiliśmy i zakodowaliśmy klucz z pilotem i immobilizerem w scyzoryku do samochodu Toyota Avensis z 2011r.

Naprawa kluczy samochodowych

18-05-2021

Naprawa kluczy samochodowych

Naprawa kluczy samochodowych, wymiana obudów w kluczach samochodowych, wymiana przycisków w pilotach samochodowych.W naszym punkcie możesz skorzystać z takich usług. Niekiedy przy wymianie obudów zdarza się, że wraz z wymianą obudowy trzeba również wymienić mikroprzełacznik na płytcę elektronicznej. Tak jak w tym przypadku przez częste używanie pilota, część mikroprzełacznika przywarła do obudowy pilota i wraz z obudową konieczna była wymiana samego przełącznika.

Wymiana chińskich zamków w drzwiach

15-05-2021

Wymiana chińskich zamków w drzwiach

Nasze pogotowie ślusarskie otwiera wszystkie zamki nawet te chińskie. Niestety jeśli chodzi o montaż nowych zamków jest z tym już mały problem. Mimo że zamki są nowe nasza firma nie daje na nie gwarancji ponieważ jest to produkt, który już jako nowy jest już wadliwy. Często to zamek który wygląda tak samo jak poprzednik ma delikatne przestawienia na śruby montażowe, czasami zamek od nowości zacina się i haczy. 

Dorobienie klucza Volkswagen Touran

13-05-2021

Dorobienie klucza Volkswagen Touran

Dorobienie klucza Volkswagen Touran.
Nowy zakup samochodu z jednym kluczem? W dniu dzisiejszym nasi fachowcy dorobili klucz do kolejnego samochodu świeżo nabytego przez klienta. Tym razem był to Volkswagen Touran z 2005r. Operacja zajęła nie dłużej niż pół godziny a klient bez obawy o zgubienie ostatniego klucza mógł kontynuować podróż.