Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Naprawa stacyjki Skoda - zablokowana blokada

07-03-2024

Naprawa stacyjki Skoda - zablokowana blokada

Nie możesz w pełni przekręcić stacyjki do swojego samochodu? Lub po przekręceniu i odpaleniu samochodu nie możesz przekręcić i zgasić samochodu? Winą nie jest sama stacyjka a blokada kierownicy. Nasz serwis zajmuję się takimi usterkami. Przywieź do nas blokadę ze stacyjką oraz klucz.

Naprawa pilota Passat B6

06-03-2024

Naprawa pilota Passat B6

Klucze typu slot do samochodów Volkswagen Passat B6 i B7 są zaklejone. Przez co przy naprawie trzeba dostać się do płytki elektronicznej nie uszkadzając pilota ani immobilizera. W naszym sklepie zajmujemy się takimi naprawami. Jedną z częstszych usterek w tych kluczach są uszkodzone microswitche. Jeden z twoich przycisków nie działa i wymiana baterii nie pomaga? Przywieź do nas swój klucz.

Otwieranie awaryjne samochodów Bielsko-Biała

05-03-2024

Otwieranie awaryjne samochodów Bielsko-Biała

Potrzebujesz pomocy z zatrzaśniętym samochodem? Nie trać zimnej krwi, to zdarza się nawet najlepszym! Kiedyś każdemu z nas mogą zdarzyć się takie sytuacje, zwłaszcza gdy jesteśmy zajęci lub rozproszeni. Jednakże nie ma powodu do paniki! Skontaktuj się z ekspertami od awaryjnego otwierania zamków pod numerem 533-444-600! Nasze Pogotowie Zamkowe jest gotowe przybyć niemal natychmiast i otworzyć drzwi Twojego auta! Bez względu na markę czy model, nasze doświadczone zespół ślusarzy z Bielska-Białej są tu, aby Ci pomóc! Zaufaj profesjonalistom! Dobry ślusarz jest nieoceniony – zwłaszcza kiedy jest w stanie otworzyć auto bez szkody dla zamka. Wykonanie tego zadania wymaga doświadczenia, wiedzy i ciągłego doskonalenia się. Nasze Pogotowie Zamkowe w Bielsku-Białej dba o to, aby nasi ślusarze byli stale szkoleni i mieli dostęp do najnowszych narzędzi oraz technik otwierania samochodów. Nie tylko popularne marki! Nasi specjaliści otworzą każdy...

Otwarcie bramy garażowej Żywiec

04-03-2024

Otwarcie bramy garażowej Żywiec

Jeśli z jakiegoś powodu nie masz klucza do zamka, wysiadł prąd i nie możesz otworzyć z pilota bramy garażowej to zadzwoń do naszego ślusarza, przyjedziemy na miejsce i otworzymy wkładkę lub zamek mechaniczny. Po usłudze możemy zaproponować nową wkładkę z kompletem trzech nowych kluczy. Usługi ślusarskie świadczymy z dojazdem do klienta tak jak to miało miejsce w tym przypadku na terenie Żywca. 

Wymiana zamka Bielsko-Biała

03-03-2024

Wymiana zamka Bielsko-Biała

Nie można zaprzeczyć, że każdy zamek różni się budową, atestem oraz wytrzymałością. Te najwyższej jakości mogą służyć przez wiele lat, podczas gdy te tańsze mogą ulegać awariom częściej. W naszym Pogotowiu Zamkowym w Bielsku-Białej regularnie wykonujemy czynności wymiany podzespołów drzwi lub ich regulacji czy konserwacji. Czasami jednak zdarza się, że zamek lub wkładka nagle przestaje działać, co zmusza nas do jego demontażu lub wymiany. W takich sytuacjach warto zaufać specjalistom z doświadczeniem w tej dziedzinie. Doświadczenie jest kluczowe Wszyscy nasi ślusarze z Pogotowia Zamkowego w Bielsku-Białej to wykwalifikowani specjaliści, którzy doskonale znają się na swoim fachu. Nasza firma ma spore doświadczenie w montażu, wymianie zamków i innych specjalistycznych usługach, takich jak awaryjne otwieranie mieszkań i samochodów. Nasi ślusarze regularnie podnoszą swoje kwalifikacje, dlatego nie ma dla nich tajemnic. Wszystkie...

Otwarcie samochodu Jeep w Buczkowicach

02-03-2024

Otwarcie samochodu Jeep w Buczkowicach

W ubiegłym miesiącu dostaliśmy zlecenie na awaryjne otwarcie samochodu Jeep w miejscowości Buczkowice, serwisant niezwłocznie przyjął zlecenie i udał się pod wskazany adres. Usługa została wykonana bardzo szybko dzięki czemu klient mógł jechać dalej. Jeśli posiadasz jeden klucz do samochodu zachęcamy do dorobienia zapasowego aby uchronić się przed sytuacją jaka miała miejsce w tym przypadku. Klucze samochodowe możesz dorobić w naszym punkcie stacjonarnym który mieści się w Bielsku-Białej.  

Wymiana obudowy klucza Opel

01-03-2024

Wymiana obudowy klucza Opel

Jedną z najczęściej spotykaną usterką w obudowach kluczy typu scyzoryk jest złamany uchwyt grotu. Najczęściej zdarza się to przez przekręcenia stayjki na siłę, kiedy zablokowana jest kierwonica. Przy takiej usterce wymieniamy całą obdduowę na nową, docinamy grot i przekładamy elektronikę do nowej obudowy. Jeżeli posiadasz problem ze swoim kluczem samochodowym zapraszamy do naszego sklepu!

Wymiana baterii w kluczach samochodowych i motocyklowych

29-02-2024

Wymiana baterii w kluczach samochodowych i motocyklowych

W naszym sklepie wymienisz baterie we wszystkich kluczach samochodowych oraz pilotach do motocykli. Zajmujemy się również wymianą akumulatorków w pilotach BMW, Land Rover, Ford, które przylutowane są na płytkach pilotów.

Dorabianie kluczy Bielsko-Biała

28-02-2024

Dorabianie kluczy Bielsko-Biała

Dorobienie klucza to proces kopiowania istniejącego klucza, aby uzyskać dodatkową kopię lub zastępczy klucz do danego zamka przyjedz do naszego punktu a my się wszystkim zajmiemy. Po zakończeniu procesu kopiowania klucza należy przetestować nową kopię, aby upewnić się, że otwiera ona zamki bez problemów. Klucze dorabiane przez naszego fachowca działają w 100% tylko wtedy kiedy robimy je z klucza oryginalnego który nie jest kopią lub nie jest zużyty. Dorabianie klucza jest przydatną usługą w wielu sytuacjach, na przykład gdy potrzebna jest dodatkowa kopia klucza dla członka rodziny lub gdy istnieje ryzyko utraty oryginalnego klucza. 

Dodatkowy klucz z pilotem Suzuki Grand Vitara

27-02-2024

Dodatkowy klucz z pilotem Suzuki Grand Vitara

Klucze do samochodów Suzuki posiadają gumowe przyciski obudowy, które po latach użytkowania potrafią się mocno wyrobić i najczęściej oprócz samych gumek wymienić trzeba również mikroprzełączniki na pilocie. Jeżeli akurat jest to twój jedyny klucz to polecamy dorobić całkiem nowy klucz z pilotem, w scyzoryku, w którym cała obudwa jest plastikowa przez co solidniejsza. Zapraszamy do kontaktu!