Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Dorabianie kluczy Subaru Impreza WRX z rynku USA

11-12-2023

Dorabianie kluczy Subaru Impreza WRX z  rynku USA

Posiadasz samochód z rynku USA z jednym kluczem? U nas dorobisz pełny klucz z pilotem do samochodów marki Subaru, Ford, Dodge jak i wiele innych. Oprócz standardowych kluczy z immobilizerami dorabiamy również klucze typu keyless, handsfree. Posiadasz zepsuty klucz do samochodu? Przywieź go do nas. Wymieniamy obudowy oraz microswitche.

Otwarcie zamka z głowicą antywłamaniową Wisła

10-12-2023

Otwarcie zamka z głowicą antywłamaniową Wisła

Zgubiłeś klucz od zamka i nie masz zapasowego? Twoje drzwi posiadają wkładkę atestowaną i szyld antywłamaniowy zabezpieczający cały zamek? Takie otwarcie jest na pewno droższe ale nie niemożliwe! Nasi ślusarze otwierają awaryjnie wszystkie zamki, również te gdzie inni nie są w stanie. Pamiętajmy jednak aby posiadać klucz zapasowy ponieważ na pewno będzie to tańsze rozwiązanie niż wzywanie naszego pogotowia zamkowego. Jeśli znalazłeś się w podobnej sytuacji jak nasz ostatni klient z okolic Wisły, zadzwoń a na pewno pomożemy w dostaniu się do środka.

Wymiana wkładki w zamku drzwi Cieszyn

09-12-2023

Wymiana wkładki w zamku drzwi Cieszyn

Kupiłeś mieszkanie i chcesz wymienić zamek w drzwiach? Nasze pogotowie zamkowe dojeżdża do Cieszyna tak jak to miało miejsce kilka dni temu i wymienia wkładkę dobierając odpowiedni wymiar tak abyś Ty mógł się czuć bezpiecznie. Pamiętajmy o odpowiednim doborze wkładki pod dane drzwi i szyldy. Nie zawsze najwyższy atest gwarantuje bezpieczeństwo przed włamaniem. Nasze usługi świadczymy mobilnie a większość wkładek posiadamy na samochodzie. 

Złamana obudowa i zepsuty przycisk pilota

08-12-2023

Złamana obudowa i zepsuty przycisk pilota

Zepsuty pilot i brak możliwości wejścia do samochodu przez zepsuty zamek? Taka sytuacja spotkała dzisiaj naszego klienta. Przycisk otwierania w pilocie był uszkodzony. Próbując otworzyć zamek w drzwiach wyłamany został grot z obudowy. W naszym sklepie stacjonarnym wymieniony został microswitch jak i cała ubodowa, a klucz znowy był w pełni sprawny.

Wkładki układane pod jeden klucz i systemy Masterkey

07-12-2023

Wkładki układane pod jeden klucz i systemy Masterkey

Oprócz sprzedaży wkładek bębenkowych nasza firma zajmuję się również systemymi jednego klucza oraz systemami Masterkey, gdzie do wszystkich wkładek można zastosować klucz generalny, a do reszty wkładek poziomy, gdzie klucz grupowy może otworzyć poszczególne wkładki, jak również klucz indywidualny, który otwiera tylko jedną wkładkę. Do takich działających już systemów istnieje możliwość domawiania wkładek pod dany system lub klucz.

Klucze Passat B6, B7, CC

04-12-2023

Klucze Passat B6, B7, CC

Klucze do samochodów marki Volkswagen Passat B6, CC, B7 nie posiadają standardowego klucza "scyzoryka" przekręcanego w stacyjce. Posiadają klucze typu slot, który wsuwa się do stacyjki aby odpalić samochód. Niektóre te modele również wyposażone były w system keyless ( System, w którym aby wejść do samochodu i odpalić wystarczyło mieć kluczyk przy sobie, np schowany w kieszeni). Posiadasz jeden z wyżej wymienionych modeli samochodów i tylko jeden klucz? Zapraszamy do naszego sklepu po zapasowy klucz do twojego samochodu. Oprócz zakodowania nowego pilota, dorabiamy również plastikowy grot schowany w kluczu do otwarcia samochodu z zamka.

Dorabianie złamanych kluczy

01-12-2023

Dorabianie złamanych kluczy

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Złamany ostatni klucz do samochodu i brak możliwości odpalenia. Dzięki doświadczeniu zdobywanemu przez lata jak i sprzętom, które posiada nasza firma  jesteśmy w stanie odwzorować złamany klucz, abyś znowu mógł korzystać ze swojego samochodu. Pamiętaj również, że warto dorobić od razu dwa klucze, aby znowu sytuacja się nie powtórzyła.

Pilot do Forda Focusa

30-11-2023

Pilot do Forda Focusa

Zimowymi porami wygodniej otwierać i zamykać samochód z pilota. Dzisiejszemu klientowi niestety klucz z pilotem się zgubił, ale na jego szczęście został jeszcze zapasowy klucz z immobilizerem, którym mógł odpalić samochód i przyjechać do naszego sklepu po kompletnie nowy klucz z immobilzierem i pilotem. Masz problem ze swoim pilotem do samochodu, lub w ogóle nie posiadasz pilota? Skontakuj się z naszą firmą, dorobimy pilota do twojego samochodu.

Klamka z zamkiem Lob

29-11-2023

Klamka z zamkiem Lob

Niektóre starsze drzwi wyposażone zostały w klamki z zamkiem i przyciskiem oraz zamkiem w gałkach. Uszkodził Ci się taki zamek? Przyjedź do nas, w sprzedaży posiadamy zamki ZZW Lob z przyciskami w gałkach. Może posiadasz inny nietypowy zamek do drzwi? Przywieź go na pomiar do naszej firmy, zamówimy taki dla Ciebie.

Dorabianie kart Renault Megane

28-11-2023

Dorabianie kart Renault Megane

Samochody marki Renault zostały wyposażone w klucze typu karta, którą wsuwa się do stacyjki. Dodatkowo karty posiadają w sobie awaryjny grot do otwierania samochodu z zamka, gdyby np. bateria w karcie się rozładowała. Zgubienie ostatniej karty może przysporzyć sporo kłopotów, także jeśli posiadasz tylko jedną kartę przyjedź z samochodem do naszego sklepu. Zajmujemy się dorabianie nowych kart wraz z grotem do samochodów marki Renault