Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Dorabianie kluczy pod zamek

08-09-2019

Dorabianie kluczy pod zamek

Nasze usługi to również dorabianie kluczy pod zamek nawet ten nierozbieralny. Nasz serwis potrafi zdekodować zamek bez konieczności jego rozberania i dorobić klucz z kodu na maszynie komputerowej. W nowych samochodach zamki są tak zaprasowane aby jego rozłożenie nie było możliwe. Serwis naszego pogotowia zamkowego działa całodobowa natomiast punkt z dorabianiem kluczy czynny jest tylko w tygodniu od 10 do 18.

Awaryjne otwarcie samochodu Bielsko-Biała

05-09-2019

Awaryjne otwarcie samochodu Bielsko-Biała

Czy zdarzyło się Państwu zatrzasnąć obie pary kluczy w środku nowego samochodu ? Obie pary zostały zatrzaśnięte w bagażniku co więcej klucze od domu również były w samochodzie. Nasz zespół udał się na miejsce w celu awaryjnego otwarcia samochodu marki Skoda Fabia 2019. Jak się okazało samochód był już wyposażony w zupełnie nowo zaprojektowany zamek ale i to nie było dla nas zaskoczeniem ponieważ jesteśmy przygotowani na awaryjne otwarcia wszystkich dostępnych zamków w samochodach nawet tych najnowszych. 

Złamany klucz w stacyjce Bielsko

02-09-2019

Złamany klucz w stacyjce Bielsko

Złamany klucz z końcówką w zamku stacyjki? Niestety jak widać na załączonym obrazku można złamać nawet tak gruby klucz. Jeśli chodzi o wyciąganie złamanych kluczy w 99% przypadków jesteśmy w stanie to zrobić nawet w przypadku stacyjek. Nasze Bielskie pogotowie ślusarskie na podstawie dwóch części jest w stanie odtworzyć i dorobić większość kluczy frezowanych i nacinanych. 

Otwarcie samochodu z kluczami w bagażniku Pietrzykowice

30-08-2019

Otwarcie samochodu z kluczami w bagażniku Pietrzykowice

Sobota rano około godziny 7 dostaliśmy telefon w sprawie awaryjnego otwarcia auta w Pietrzykowicach. Nasz zespół ślusarzy udał się na miejsce w celu otwarcia pojazdu Audi a5 z 2013 roku gdzie klucze zostały zatrzaśnięte w bagażniku z resztą bagażu. Po dotarciu na miejsce już po 10 minutach udało nam się otworzyć auto a klient mógł wyciągnąć klucze z bagażnika. Dzięki naszemu serwisowi klienci mogli wyjechać na wakacje w Bieszczady.  

Dorobienie pilota Ford Bielsko

27-08-2019

Dorobienie pilota Ford Bielsko

Dorabiamy klucze z immobilizerem oraz kodujemy piloty do wszystkich samochodów marki Ford. Nie ważne czy jest to fiesta z 1999, tranzit z 2010 roku czy mondeo z 2019 programujemy piloty centralnego zamka. Dodatkowo jesteśmy w stanie dopisać klucze zbliżeniowe tak zwany bezkluczykowy system Ford KeyFree który odpala i otwiera auto bez używania pilota czy przekręcania klucza w stacyjce. 

Zblokowana stacyjka Skoczów

24-08-2019

Zblokowana stacyjka Skoczów

Opel Corsa C z zablokowaną stacyjką, tym razem przyczyną zablokowanej stacyjki było jej przewiercenie z powodu zgubienia kluczy. Niestety nie był to najrozsądniejszy pomysł. Jeśli zgubimy klucze to nie powinniśmy wiercić stacyjki, a na pewno nam to w niczym nie pomoże. Nasza firma włamywacz z Bielska potrafi odblokować taką stacyjkę a i immobilizery również możemy zaprogramować nowe. Nie ma potrzeby wymieniać nawet zamków ponieważ pod nie dorobimy klucze mechaniczne. 

Wymiana zamka nitowanego w Bielsku na terenie Sfery

20-08-2019

Wymiana zamka nitowanego w Bielsku na terenie Sfery

Wymiana wkładki, wymiana łucznika a nawet wymiana zamka tak większość osób potocznie nazywa tą czynność. Większość zamków jakie wymieniamy zamontowane są w drzwiach drewnianych. Na jednej z galerii w Bielsku dostaliśmy zlecenie na wymianę zamka w drzwiach metalowych gdzie zamek został osadzony na nitach. Jako że żadna z pobliskich firm nie chciała się tego podjąć zlecenie wykonała nasza firma. Zamek został wymieniony na nowy z kompletem 3 kluczy.

Zablokowana stacyjka volkswagen Czechowice

17-08-2019

Zablokowana stacyjka volkswagen Czechowice

Pamiętajmy jeśli nasza stacyjka zaczyna haczyć powinniśmy ją zregenerować lub wymienić na nową a nie czekać do samego końca ponieważ generuje to niepotrzebne koszta. Czechowice- Dziedzice i zablokowana stacyjka w samochodzie Volkswagen transporter T5 z 2005roku. Niestety takich sytuacji mamy w ostatnim czasie bardzo dużo za sprawą tego, że nie każdy zwraca na to uwagę. Co prawda nasz serwis potrafi odblokować większość stacyjek w przypadku gdy nie jest to wina blokady kierownicy ale takie koszt często do najtańszych nie należą. 

Dorobienie klucza do Citroena DS

14-08-2019

Dorobienie klucza do Citroena DS

Nasze usługi obejmują również dorabianie kluczy do najnowszych marek samochodów w tym Citroena DS 3,4, 5 oraz 7. Programujemy piloty centralnego zamka wraz z immobilizrrem w samochodzie. Na osiedlu beskidzkim przy ul sterniczej nr 12 zapraszamy od 10 do 18. Jesteśmy też w stanie odtworzyć klucz od zera to znaczy w przypadku jeśli zgubimy jedyny klucz nasza firma dorobi nowy od na podstawie zamka. 

Zgubione klucze do auta Skoczów

11-08-2019

Zgubione klucze do auta Skoczów

W poprzednim miesiącu w miejscowości Skoczów dostaliśmy zlecenie na dorobienie kluczy i zakodowanie immobilizera do samochodu marki Opel Astra z 2006roku. Zgubione klucze można dorobić na podstawie zamka a przez podłączenie się do komputera zakodować transponder wraz z pilotem. Czas kompleksowej usługi to około 2 godzin jeśli nasze kodowarki wyczytają kod pin. W przypadku zgubienia kluczy do samochodu innej marki czas zazwyczaj nie powinien być dłuższy niż 3 godziny w zależności od miejscowości do której musimy dojechać.