Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Klucz z pilotem to wygoda

07-03-2022

Klucz z pilotem to wygoda

Nic w tym dziwnego, że dążymy do wygody. Kupując samochód warto sprawdzić, czy samochód wyszedł z fabrycznym pilotem do zdalnego otwierania. Jeżeli kupiłeś samochód z jednym kluczem ale bez pilota, skontaktuj się z nami, sprawdzimy czy w twoim samochodzie był pilot i go dorobimy. W niektórych modelach istnieje również wybór wyglądu pilota.

Złamana obudowa

05-03-2022

Złamana obudowa

Ciężko pracujące zamki mogą przyczynić się do takich sytuacji. W tym przypadku akurat klucz został złamany w zamku baku. W takich sytuacjach spieszymy z pomocą. W naszym sklepie na miejscu wymienimy obudowę klucza samochodowego, jak również jeżeli będzie taka potrzeba naprawimy mikroprzełącznik.

Klucze do maszyn budowlanych

03-03-2022

Klucze do maszyn budowlanych

Koparki, maszyny budowlane z jednej firmy zazwyczaj mają takie same klucze, dlatego zamiast dorabiać klucz z klucza istnieje zakup do razu gotowego klucza pod stacyjkę, czy inne zamki w maszynach budowlanych. W naszym sklepie zakupisz gotowe klucze do swojej maszyny.

Otwarcie samochodu Volkswagen Tiguan w Bielsku

28-02-2022

Otwarcie samochodu Volkswagen Tiguan w Bielsku

Otwarcie samochodu z zatrzaśniętymi kluczami w bagażniku pomimo pilota z funkcją keyless go. Pamiętajmy aby klucze zawsze trzymać przy sobie i nigdy nie zostawiać ich w samochodzie ponieważ nie zawsze system safe zadziała. Jeśli posiadasz tylko jeden klucz zapraszamy do naszego sklepu w celu dorobienia klucza zapasowego. 

Dorabianie kluczy samochodowych z pilotami

26-02-2022

Dorabianie kluczy samochodowych z pilotami

W naszym sklepie skorzystasz z takich usług jak: Dorabianie kluczy samochoodowych, dorabianie pilotów do samochodów, kodowanie immobilizerów, naprawa kluczy samochodowych, wymiana obudów w kluczach samochodowych. Jeżeli zakupiłeś samochód z jednym kluczem, nie zwlekaj. Dorób zapasowy. Jeżeli twoja obudowa zaczyna się psuć, jak najbszyciej wymień obudowę zanim pilot ulegnie uszkodzeniu.

Wymiana przycisków i obudów w kluczach Bielsko

23-02-2022

Wymiana przycisków i obudów w kluczach Bielsko

Za późna wymiana obudowy w kluczu samochodowym często wiąże się z dodatkową wymianą mikroprzełącznika na płytce elektronicznej a nawet, w niektórych przypadkach dorobieniem nowego pilota do samochodu. Twoja obudowa zaczyna się mocno zużywać, wypadły gumki na obudowie? NIe korzystaj z niej dłużej. Przyjedź do nas po nową obudowę z wymianą i docięciem grotu.

Wymiana wkładek w nowym mieszkaniu Bielsko i okolice

20-02-2022

Wymiana wkładek w nowym mieszkaniu Bielsko i okolice

Jeśli kupiłeś nowe mieszkanie, dom lub wynajmujesz pomieszczenie biurowe warto się zastanowić nad wymianą lub zamontowaniem nowych zamków. Nasze pogotowie zamkowe zajmuje się serwisem drzwi w tym wymiana wkładek. Na miejscu po z wymiarowaniu obecnych zamków dopasowujemy nowe tak aby były one najlepszym zabezpieczeniem w danych drzwiach. Całość usługi nie trwa dłużej niż 20min.

Dorobienie klucza z pilotem w scyzoryku do Nissana Pixo

17-02-2022

Dorobienie klucza z pilotem w scyzoryku do Nissana Pixo

Fabrycznie samochód Nissan Pixo z 2010 roku nie wychodził z kluczem typu scyzoryk. W naszym sklepie nie było problemu, aby nowy klucz dorobić na scyzoryku. W dodatku istnieje możliwość wyboru wyglądu klucza z kilku rodzajów. Natomiast warto mieć jakikolwiek klucz chociażby z samym immobilizerem zapasowy w domu, poniewaz zgubienie ostatniego klucza wiąże się z dużymi wydatkami na dorobienie klucza od tzw. stanu zerowego.

Wymiana zamka na wkładkę z gałką

14-02-2022

Wymiana zamka na wkładkę z gałką

Jeśli posiadasz wkładkę zamykaną i otwieraną z dwóch stron kluczem a chcesz wymienić na wkładkę z gałką zadzwoń do nas a my przyjedziemy na miejsce i dobierzemy odpowiedni zamek do twoich drzwi. Większość wkładek posiadamy na samochodzie dlatego też możemy usługę wykonać błyskawicznie. Serwis drzwi i zamków pracuje również w niedziele i święta.

Wkładki pod klucz klienta

12-02-2022

Wkładki pod klucz klienta

Posiadasz kilka wkładek na różne klucze i chciałbyś pozbyć się zbędnego ciężaru na swoim pęku kluczy? W naszym sklepie istnieje możliwość zakupu wkładek ułożonych pod jeden klucz jak również zakup nowej wkładki z ułożeniem pod klucz klienta. Oprócz wkładek ułożonych pod jeden klucz istnieje również zrobienie systemu master key. Taki system pozwala na podzielenie dostępu do różnych pomieszczeń między wybrane osoby.