Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Zamki do sejfów

11-01-2023

Zamki do sejfów

W naszej sprzedaży posiadamy równiez zamki do sejfów. Potrzebujesz wymienić zamek w swoim sejfie na nowy z innymi kluczami? Przynieś do nas zamek a dobierzemy odpowiedni. Możesz również dorobić zapasowy klucz do swojego sejfu.

Pilot Insignia

10-01-2023

Pilot Insignia

Jedyny klucz do samochodu i niestety zepsuty. Brak przycisków w obudowie oraz brak jednego mikroprzełącznika na płytce. Specjalizujemy się w dorabianiu kluczy z immobilizerami oraz pilotami. Również skorzystać możesz z takich usług jak wymiana obudowy i przycisków w kluczach samochodowych

Regeneracja zamków w drzwiach samochodowych

09-01-2023

Regeneracja zamków w drzwiach samochodowych

Zamek w drzwiach ciężko się przekręca i coraz trudniej otworzyć samochód? W niektórych przypadkach istnieje możliwość regeneracji zamka i klucza (Wymiana podzespołów w zamku oraz dorobieniu nowego klucza z wymiarami fabrycznymi). Masz podobny problem? Zadzwoń!

Otwarcie samochodu Bielsko

08-01-2023

Otwarcie samochodu Bielsko

Jeśli z jakiegoś powodu zostawisz klucze w samochodzie a ten się pozamyka to możesz otworzyć auto kluczem zapasowym, jeśli takiego nie posiadasz zadzwoń po jednego z naszych serwisantów a my awaryjnie otworzymy auto. Tym razem usługa miała miejsce w Bielsku a do otwarcia był Mercedes Sprinter z 2010roku. Usługa została wykonana niezwłocznie po zgłoszeniu.

Klucze z pilotem Ford Transit 2020

06-01-2023

Klucze z pilotem Ford Transit 2020

W naszej firmie dorobisz klucze z immobilizerem i pilotem nawet do najnowszych modeli pojazdów. Posiadasz samochód firmowy, który często jeździ i tylko jeden klucz do tego pojazdu? Nie zwlekaj! Przyjedź już dzisiaj i dorób zapasowy klucz do swojego samochodu, aby w przypadku zgubienia ostatniego nie było niemiłej niespodzianki.

Naprawa klucza Kia Soul

05-01-2023

Naprawa klucza Kia Soul

Kolejny przykład jak przez złe korzystanie z klucza można uszkodzić pilota. W kluczu zespuła się tylko gumka obudowy, pilot natomiast nadal był używany i bezpośrednio mikroprzełączniki były naciskane długopisem co uszkodziło mirkostyk otwierania. W ostatnim momencie udało uratować się klucz, wymienić przycisk oraz całą obudowę pilota.

Dorabianie kluczy Opel Astra

04-01-2023

Dorabianie kluczy Opel Astra

Zimowa aura, zatrzaśnięty klucz w samochodzie i brak zapasowego klucza? Przekonał się o tym nasz klient, który nie zwlekajać dłużej po awaryjnym otwarciu przyjechał do naszego sklepu i dorobił zapasowy klucz do swojego Opla Astry. Ty również nie czekaj na podobną sytuację, przyjedź już dzisiaj i dorób drugi klucz do swojego pojazdu.

Pilot Seat Ibiza

02-01-2023

Pilot Seat Ibiza

Nie wszyscy posiadający samochód zdają sobie sprawę z kosztów jakie niesie ryzyko zgubienia ostatniego klucza samochodowego. Są to kilkukrotnie wyższe koszta zrobienia klucza na podstawie zamka lub stacyjki oraz zakodowania od zera immobilizera niż dorobienia za wczasu klucza zapasowego do swojego pojazdu. Przyjedź do nas po swój drugi klucz do samochodu

Wymiana obudów, przycisków kluczy BMW

30-12-2022

Wymiana obudów, przycisków kluczy BMW

Oprócz naprawy standardowych kluczy samochodowych naprawiamy również klucze sloty typu BMW. Usługi z jakich możesz skorzystać w naszym sklepie przy tego typu kluczu: Wymiana obudowy, wymiana przycisku (microswitch na płytce elektronicznej, wymiana akumulatorka.

Klucz Ford i złamany uchwyt grotu

28-12-2022

Klucz Ford i złamany uchwyt grotu

Zdarzyła Ci się sytuacja jak ze zdjęcia? Złamany uchwyt grotu w kluczu typu scyzoryk? Dla nas takie sytuacje to codzienność. W ciągu 20 minut w naszym sklepie wymienimy obudowę oraz przełożymy elektronikę do nowego klucza z nowo wyciętym grotem.