Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Regeneracja kluczy samochodowych

28-08-2021

Regeneracja kluczy samochodowych

Klucz ciężko wchodzi do stacyjki? Trzeba się napracować, żeby przekręcić zamek, stacyjke? Widać po kluczu mocne zużycie? Z takimi sytuacjami spotykamy się na codzień. Zamiast dorabiać klucz z klucza standardowymi maszynami w naszym punkcie dorabiamy klucze samochodowe na maszynie komputerowej, dzięki czemu dorobiony klucz ma znowu wymiary jakby dopiero co wyszedł z fabryki. W większości przypadków nie trzeba regenerować stacyjki, a wystarczy dorobić klucza aby stacyjka znowu płynnie się przekręcała.

Dorobienie klucza typu slot BMW

25-08-2021

Dorobienie klucza typu slot BMW

Oprócz standardowych kluczy z grotem przekręcanych w stacyjce, niektóre samochody wyposażone są w klucze typu slot. Międy innymi klucze BMW. Jeżeli i Ty w swoim samochodzie posiadasz jeden klucz tego typu, zapraszamy po klucz zapasowy. Dorabiamy, wymieniamy obudowy i akumulatorki w tego typu kluczach.

Wymiana zamka atestowanego

23-08-2021

Wymiana zamka atestowanego

Drzwi w Twoim mieszkaniu wymagają wymiany zamka? Powodów takiej sytuacji może być kilka. Zużyta i zacinająca się wkładka, zwiększenie bezpieczeństwa albo utrata kluczy. Nasi ślusarze po przyjechaniu na miejcie dobiorą odpowiedni zamek dopasowany do twoich drzwi, w naszej ofercie posiadamy zamki antywłamaniowe z atestem klasy C.

Otwarcie zamka bez kluczy

21-08-2021

Otwarcie zamka bez kluczy

Nasze pogotowie ślusarskie działa na terenie śląska i małopolski świadcząc usługi awaryjnego otwierania samochodów i mieszkań w tym zamków antywłamaniowych. Dla naszych ślusarzy nie ma zamka, którego nie są w stanie otworzyć. Po otwarciu mieszkania nasi serwisanci mogą założyć nową wkładkę z kompletem kluczy. 

Dorobienie klucza z immobilizerem Volvo S60

17-08-2021

Dorobienie klucza z immobilizerem Volvo S60

Dorabianie kluczy samochodowych do większości pojazdów na rynku, kodowanie immobilizerów, kodowanie pilotów samochodowych jak również naprawa kluczy i wymiana obudów w pilotach. Między innymi z tych usług możesz skorzystać w naszym sklepie. Jeżeli i Ty posiadasz tylko jeden klucz do swojego samochodu, zapraszamy po zapasowy!

Wymiana zamka w chińskich drzwiach

14-08-2021

Wymiana zamka w chińskich drzwiach

Kupiłeś dom, mieszkanie i chcesz wymienić zamki na nowe? Tak to bardzo dobry pomysł! Pamiętajmy aby zawsze wymieniać zamki na nowe ponieważ nie mamy gwarancji czy ktoś nie ma dorobionego zapasowego klucza nawet w przypadku jeśli zapewnia nas że tak nie jest. Nasz serwis wymienia wkładki również w drzwiach chińskich. 

Półwkładki z możliwością ustawienia zabieraka

12-08-2021

Półwkładki z możliwością ustawienia zabieraka

W większości półwkładek zabierak ustawiony jest w standardowej pozycji, co przy niektórych zamków np. garażowych nie spełnia swojej funkcji. W sprzedaży posiadamy półkładki z możliwościa ustawienia zabieraka co sprawdzi się we wszystkich zamkach, w których wymagane jest niestandardowe ułożenie zabieraka. Wkładka posiada możliwośc zmiany położenia zabieraka co 45 stopni.

Klucz keyless Go Ford Focus ST

09-08-2021

Klucz keyless Go Ford Focus ST

W naszym sklepie dorobisz klucze do wiekszości samochodów na rynku. Jak i również klucze z system bezkluczykowym typu Keyless Go. W dzisiejszym dniu dorabialiśmy klucz z system keyless Go do samochodu Ford Focus ST w wersji USA z 2017r. Inne usługi jakie wykonujemy: naprawa kluczy samochodowych, wymiana przycisków i obudów w pilotach samochodowych.

Uszkodzony pilot samochodowy

06-08-2021

Uszkodzony pilot samochodowy

Zamek w drzwiach nie działa a Ty nie możesz wejść nie swojego samochodu, ponieważ pilot nie działa, mimo, że bateria została wymieniona? Przyjedź do nas. Sprawdzimy czy pilot wysyła sygnał. W dzisiejszym przypadku klucz klienta został uszkodzony. Potrzebna była wymiana przycisku na płytce elektronicznej. Dodatkowo wymieniona została również obudowa klucza.

Regeneracja stacyjki Nissan Qashqai

04-08-2021

Regeneracja stacyjki Nissan Qashqai

W stacyjkach samochodów marki Nissan oprócz wycierających się zapadek, wyciera się sam klucz jak i również element przytrzymujący grot w stacyjce. Objawia się to problemem przy wyciąganiu klucza ze stacyjki. Jeżeli zauważyłeś w swojej stacyjce podobne objawy, nie zwlekaj! W naszym punkcie istnieje możliwość regeneracji stacyjki. Wymienione zostają wówczas zapadki, element przytrzymujący klucza oraz zostają docięte nowe groty.