Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Immobilizer na podstawie eprom oraz sterownika silnika

04-10-2019

Immobilizer na podstawie eprom oraz sterownika silnika

Klucze z immobilizerem można dorobić na podstawie sterownika silnika jak również pamięci eprom. Nie zawsze nasze kodowarki poradzą sobie z kodowaniem po wtyku OBD II dlatego nasz serwis dorabia klucze również na wyluty. W przypadku utraty ostatniego możemy wygenerować nowe wystarczy do nas podrzucić odpowiednie komponenty samochodu. 

Regulacja i wymiana zamków w drzwiach

01-10-2019

Regulacja i wymiana zamków w drzwiach

Zamek w drzwiach ma możliwość pracy przez długie lata pod warunkiem, że drzwi są odpowiednio spasowane z futryną a co za tym idzie ich regulacja jest poprawna. Często nasz serwis jeździ otwierać drzwi które nie były wyregulowane i przez ocieranie rygla o futrynę niestety zamek potrafi się zepsuć, zaciąć. Po otwarciu awaryjnym drzwi zamek zostaje wymieniony na nowy a drzwi wyregulowane tak aby można było je zamykać bez obaw i oporu. 

Otwarcie auta Audi a7 Bielsko-Biała

29-09-2019

Otwarcie auta Audi a7 Bielsko-Biała

Nowe roczne audi a7 gdzie klucze odmówiły współpracy z samochodem. Awaryjne otwieranie samochodów jak widać zdarza się również w autach które niedawno wyjechały z salonu. W tym przypadku po naciśnięciu pilota samochód nie otwierał zamka przez co pojazd dalej był pozamykany. Pogotowie zamkowe włamywacz spotkało się już z taką sytuacją więc i tu mogliśmy pomóc. Auto zostało otwarte a klucz po przyłożeniu w specjalne miejsce został z powrotem dokodowany.

Klucze w bagażniku Ślemień

26-09-2019

Klucze w bagażniku Ślemień

Zatrzaśnięte klucze w bagażniku mercedesa w204 na terenie Ślemienia w powiecie Żywieckim. Zlecenie jakie nam przyszło wykonać okazało się dość nietypowe ponieważ samochód był już otwarty natomiast kluczyki znajdowały się w bagażniku gdzie nie było dostępu. Klapa tego mercedesa jest wyposażona w zamek i to właśnie w ten sposób mogliśmy otworzyć auto a dokładniej bagażnik. Usługa nie trwała dłużej niż 30min a klient mógł się poruszać własnym samochodem przez resztę weekendu. Jeszcze w ten sam dzień w miejscowości Gilowice jakieś 5km dalej również otwieraliśmy auto z kluczykami w bagażniku tym razem był to Passat B7 z 2014 roku. 

Dorobienie kluczy Osiek Nissan Cabstar

23-09-2019

Dorobienie kluczy Osiek Nissan Cabstar

Miejscowość Osiek pomiędzy Kętami a Oświęcimiem, na jednym z placów firmowych dostaliśmy zlecenie na dorobienie nowych kluczy z pilotem ponieważ stare zostały zgubione. Na miejscu okazało się że jest to samochód typu wywrotka, na całe szczęście nie miało to znaczenia dla naszych kodowarek i już po 30 minutach klucze były zakodowane i auto mogło poruszać się przy pomocy własnego silnika. 

Awaryjne otwarcie klasyka w Bielsku ! Fiat 125p

20-09-2019

Awaryjne otwarcie klasyka w Bielsku ! Fiat 125p


Nasz Polski Fiacik 125p, auto osobowe produkowane w Polsce w fabryce FSO na terenie Warszawie od 1967 do 1991. W poprzednim miesiącu spotkał nas nie lada zaszczyt otwarcia tak pięknego i zadbanego modelu. Zamek w tym samochodzie jest jednostronny a klamki chromowane co w obecnych czasach jest rzadkością. Dodatkowo klient dostał kupon rabatowy na dorobienie zapasowego klucza aby taka sytuacja więcej się nie powtórzyła.

Otwieranie zamków aut Energylandia Zator

17-09-2019

Otwieranie zamków aut Energylandia Zator

Energylandia to rodzinny park rozrywki położony w Zatorze między Oświęcimiem a Wadowicami gdzie przyjeżdżają ludzie z całej polski aby zaznać adrenaliny. To właśnie w tym wesołym miasteczku w czasie wakacji bywamy kilka razy w tygodniu. Nasze zlecenia polegają nie tylko na awaryjnym otwieraniu samochodów ale również na dorabianiu zgubionych kluczy na terenie parku. Nasz serwis zamków dorobił i zakodował klucze do nowego nissana gdzie obie pary kluczy zniknęły na terenie parku. 

Otwarcie samochodu Istebna na złotym groniu

14-09-2019

Otwarcie samochodu Istebna na złotym groniu


Auto z 2019 roku a dokładniej Skoda Octavia samochód z wypożyczalni i klucze zatrzaśnięte w bagażniku z takim telefonem zadzwonił do nas klient. Jak się okazało na pilocie został otwarty tylko bagażnik a pechowo klucze zostały na półce po czym klapa bagażnika została zamknięta. Pogotowie zamkowe zjawiło się na miejscu już po 45 minutach i po kolejnych 15 minutach auto zostało awaryjnie otwarte. Klient mógł wyjąć zatrzaśnięte klucze z bagażnika i cieszyć się resztą urlopu w górach. 

Stracone klucze Kaniów

11-09-2019

Stracone klucze Kaniów

Im wyższa temperatura tym większe prawdopodobieństwo że tracimy głowę. W ubiegłym miesiącu jakim był lipiec dostaliśmy telefon z informacją, iż klient stracił klucze do auta. Jak się okazało zgubione klucze zostały do samochodu Fiat Scudo z 2011 roku. Nasz serwis jako, że również dorabia klucze z immobilizerem podjął się wykonania zapasowych kluczy do auta na podstawie zamka. Klucze zostały dorobione komputerowo i już po godzinie klient mógł się cieszyć nowym kluczem. 

Dorabianie kluczy pod zamek

08-09-2019

Dorabianie kluczy pod zamek

Nasze usługi to również dorabianie kluczy pod zamek nawet ten nierozbieralny. Nasz serwis potrafi zdekodować zamek bez konieczności jego rozberania i dorobić klucz z kodu na maszynie komputerowej. W nowych samochodach zamki są tak zaprasowane aby jego rozłożenie nie było możliwe. Serwis naszego pogotowia zamkowego działa całodobowa natomiast punkt z dorabianiem kluczy czynny jest tylko w tygodniu od 10 do 18.