Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Naprawa kluczy i pilotów

28-09-2021

Naprawa kluczy i pilotów

Naprawy kluczy bądź wymiany obudów w naszej firmie to codzienność. Zbyt długie korzystanie z zepsutych obudów, Naciskanie bezpośrednio na microswitche paznokciamy, długopisami niszczy płytkę elektroniczną w pilocie, przez co oprócz samej obudowy potrzebna jest wymiana microswitchy i innych elementów elektronicznych. Nie zwlekaj z naprawą kluczą i już dzisiaj przywieź do nas zepsuty klucz a nasi pracownicy go naprawią.

Kopiowanie pilotów bramowych

25-09-2021

Kopiowanie pilotów bramowych

W naszym sklepie stacjonarnym możesz również dorobić pilota do bramy, garaży lub szlabanu. Aby sprawdzić możliwość dorobienia takiego pilota, trzeba dostarczyć do nas działający pilot. Niektóre piloty da się skopiować na miejscu, niektóre natomiast sprzedawane są wraz z instrukcją do samodzielnego skopiowania przy odbiorniku.

Kodowanie kluczy z immobilizerem i pilotem Fiat

23-09-2021

Kodowanie kluczy z immobilizerem i pilotem Fiat

Nowy samochód i tylko jeden klucz? Dzisiejszy klient nie czekał długo po zakupie. Od razu kolejnym krokiem był przyjazd do nas i zakodowanie nowego klucza z immobilizerem i pilotem do pięknego Abartha w wersji 595. Zapraszamy do naszego sklepu w Bielsku. Dorabiamy, kodujemy, wymieniamy obudowy i naprawiamy piloty do samochodów

Nowa obudowa klucza samochodowego

20-09-2021

Nowa obudowa klucza samochodowego

Posiadasz uszkodzoną obudowę w swoim kluczyku samochodowym? W naszym punkcie W ciągu maksymalnie pół godziny wymienimy obudowę wraz z docięciem nowego grotu. W przypadku zbyt długiego korzystania z pilota w zepsutej obudowie istnieje ryzyko zepsucia również płytki elektronicznej pilota, co może zwiększyć koszta naprawy, bądź w niektórych przypadkach będzie trzeba dorobić nowy klucz z pilotem.

Otwarcie zamka oraz jego wymiana

18-09-2021

Otwarcie zamka oraz jego wymiana

Włamywacz to szeroki wachlarz usług począwszy od awaryjnego otwierania zamków po ich wymianę na nowe. Dodatkowo wykonujemy pełną regulację drzwi, doradztwo przy doborze odpowiednich okuć. Pomagamy tam gdzie inni rozkładają ręce. Włamywacz.pl profesjonalne usługi ślusarskie. 

Klamki do drzwi przeciwpożarowych

16-09-2021

Klamki do drzwi przeciwpożarowych

Klamki do drzwi zewnętrznych, klamki do drzwi przeciwpożarowych. Szukasz klamek tego typu? W naszym sklepie znajdziesz również tego typu klamki. Jeżeli Twoja klamka uległa zniszczeniu przynieś ją do nas, a postaramy się dobrać odpowiedni wymiar i rozstaw klamki oraz śrub i stronę otwierania. W naszym asortymencie posiadamy również szyldy na wkładkę.

Zapasowe klucze do samochodów

12-09-2021

Zapasowe klucze do samochodów

Wiele osób nie zdaję sobie sprawy jak bardzo ważny jest zapasowy klucz do samochodu, i jak jego brak może przynieść wiele nieprzyjmeności. Przede wszystkim zgubienie ostatniego klucza do samochodu skutkuje wysokimi kosztami, gdy od zera trzeba stworzyć klucz i pilota do samochodu. Zapasowy klucz przydaję się również w sytuacjach kiedy zatrzaśnietę zostaną klucze pierwotne w samochodzie. Dlatego zachęcamy do dorobienia klucza zapasowego chociaż z samym immobilizerem jeżeli pozwala na to samochód, aby uchronić się przed nieprzyjemnymi sytuacjami.

Dorabianie złamanych kluczy i grotów

10-09-2021

Dorabianie złamanych kluczy i grotów

Złamałeś klucz do swojego samochodu? Grot wypadł z klucza i nie możesz przekręcić stacyjki? Dla naszej firmy złamane klucze i groty to nie problem. W naszym sklepie stacjonarnym na miejscu dorabiamy złamane klucze samochodowe, złamane groty. W niektórych kluczach jeżeli nie ma możliwość dorobienia grota, zostaje wymieniona obudowa pilota wraz z dociętym grotem.

Dorabianie kluczy do samochodów z systemem bezkluczykowym

07-09-2021

Dorabianie kluczy do samochodów z systemem bezkluczykowym

Dorabianie kluczy samochodowych z systemami keyless go, hands-free. Kodowanie kart do samochodów Renault z systemami bezkluczykowymi. Jeżeli i Ty posiadasz w swoim samochodzie klucz wyposażony w taki system a nie masz zapasowego klucza, zapraszamy! W naszym sklepie istenieje możliwość wyboru wyglądu klucza. W dniu dzisiejszym klient wyjechał z zapasowym kluczem do Fiata Freemont z 2014r.

Wymiana wkładek w drzwiach przesuwnych

04-09-2021

Wymiana wkładek w drzwiach przesuwnych

Zajmujemy się wymianą wkładek w drzwiach domowych, sklepowych i biurowych. Wymieniamy zamki w drzwiach szklanych i przesuwnych dobierając zawsze odpowiednie zabezpieczenie. Jeśli zgubiłeś klucz też nie ma co panikować ponieważ nasi serwisanci i z takimi przypadkami dają sobie radę.