Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Brak grotu w kluczu samochodowym

20-07-2023

Brak grotu w kluczu samochodowym

Jeden z wielu przykładów, że warto dbać o klucz samochodowy. Grot w kluczu klienta już od pewnego czasu się kiwał w uchwycie, a sama obudowa była w słabym stanie.  Doszło w końcu do sytuacji kiedy grot wypadł z klucza nie wiadomo gdzie. Na szczęście dla klienta posiadał zapasowy klucz, z którego docieliśmy grot w nowej obudowie, a całą elektronikę wraz z immobilizerem przełożyliśmy. Pamiętam, że sprawny klucza to sprawne auto.

Dorabianie kluczy z immobilizerem i pilotem Dacia Duster 2016

19-07-2023

Dorabianie kluczy z immobilizerem i pilotem Dacia Duster 2016

Zabierz przykład z naszego dzisiejszego klienta. Posiadał tylko jeden klucz i przy najbliższej okazji przyjechał do naszego sklepu dorobić drugi klucz z immobilizerem i pilotem, ponieważ wiedział z jakimi skutkami może się wiązać zgubienie ostatniego klucza do samochodu. Jeżeli nie potrzebujesz klucza z pilotem, można dorobić zapasowy klucz z immobilizerem, który odpali samochód.

Całkiem uszkodzony klucz Ford Transit

18-07-2023

Całkiem uszkodzony klucz Ford Transit

Jedyny i doszczętnie zniszczony klucz do dostawczego samochodu Ford Transit. Podczas przekręcania stacyjki został złamany uchwyt grotu. Ktoś próbował wkleić grot do obudowy, co nie skonczyło się sukcesem. Nie dało się przekręcić klucza w stacyjce. Klucz został dostarczony do naszego sklepu. Wymieniona zostało obudowa, grot został docięty z wymiarami fabrycznymi i znowu można było odpalać samochód. Nie wymieniaj obudowy klucza samochodowego sam. Zostaw do specjalistom.

Klucz z pilotem Skoda Rapid

17-07-2023

Klucz z pilotem Skoda Rapid

Każdy kto kupuje samochód z drugiej ręki powinien wiedzieć, aby przy sprawdzaniu samochodu sprawdzić również czy sprzedający posiada dwa klucze do samochodu. Jeżeli posiada, należy sprawdzić czy obydwa klucze są w pełni sprawne. Zdarza się, że sprzedający drugi klucz dają z innego samochodu, albo w ogóle samochód posiada tylko jeden klucz. Jeżeli Ty kupiłeś samochód z jednym kluczem, zapraszamy do naszego sklepu po klucz zapasowy z immobilizerem.

Pogotowie zamkowe Kaniów obok Czechowic

16-07-2023

Pogotowie zamkowe Kaniów obok Czechowic

Masz problem z drzwiami a dokładniej zamkiem, który nie chce się otworzyć? Klucz kręci się w kółko a drzwi nadal są pozamykane? Nic straconego zadzwoń po jednego z naszych serwisantów z oddziału w Bielsku a my przyjedziemy na miejsce i bezinwazyjnie otworzymy drzwi bez ich uszkodzenia. Nasza firma zajmuje się profesjonalnymi usługami ślusarskimi w zakresie zamków kluczy. Po za usługą otwarcia drzwi serwisant może zaproponować wymianę zamka na nowy a do tego regulacje drzwi tak aby sytuacja już się nie powtórzyła.

Otwarcie samochodu oraz dorabianie kluczy Bielsko

15-07-2023

Otwarcie samochodu oraz dorabianie kluczy Bielsko

Zgubiłeś klucze od samochodu i nie posiadasz zapasowych w a dodatku masz pozamykane auto? Na szczęście jest nasza firma włamywacz bielsko. Awaryjnie choć bezinwazyjnie otwieramy auto, na podstawie zamka dorabiamy klucze mechaniczne tak aby pasowały do zamka i stacyjki. Następnie kodujemy immobilizer oraz programujemy pilota na podstawie komputera w samochodzie a czasem tak jak to miało miejsce w tym przypadku na podstawie zegarów w samochodzie. Usługa ślusarska jest w pełni mobilna i wykonywana na miejscu u klienta. 

Brak przycisków w obudowie klucza samochodowego

14-07-2023

Brak przycisków w obudowie klucza samochodowego

Twój klucz wygląda podobnie? Z biegiem czasu i używania klucza może zdarzyć się taka sytuacja kiedy przyciski z obudowy klucza wypadną. Często nadal ludzie korzystają z pilota i naciskają na microswitch długopisem albo innym cienki narzędziem. Jest to poważny błąd, ponieważ wtedy bardzo łątwo można uszkodzić microswitch lub całego pilota. Najlepiej w takeij sytuacji od razu wymienić obudowę klucza na nową. Z takiej usługi skorzystać możesz w naszym sklepie

Dorabianie kluczy z bezkluczykowym systemem Ford

13-07-2023

Dorabianie kluczy z bezkluczykowym systemem Ford

Posiadasz samochód z systemem bezkluczykowym i tylko jednym kluczem?! Dobrze trafiłeś! W naszym sklepie dorabiamy wszystkie klucze samochodowe, od podstawowych bez immobilizerów, po klucze z immobilizerem, pilotami jak i z systemami keyless czy też handsfree.

Kodowanie kluczy do samochodów z USA

12-07-2023

Kodowanie kluczy do samochodów z USA

U nas zakodujesz klucze do samochodów z rynku z całego świata. W dzisiejszym przypadku klient nie mógł dorobić nigdzie klucza z pilotem do swojego Jeepa Liberty z 2007 z rynku amerykańskiego. Dopiero w naszym sklepie zakodowaliśmy pełny klucz z immobilizerem i pilotem na częstotliowościach amerykańskich z dodatkowym przyciskiem panic włączającym odstraszający alarm.

Wymiana akumulatorów w pilotach Land Rover

11-07-2023

Wymiana akumulatorów w pilotach Land Rover

Klucze do BMW typu slot posiadają akumulator w pilocie zamiast baterii. Takie same akumulatory posiadają również klucze do samochodów Land Rover. Zdarza się, że elementy łączące akumulator z płytką pękają. Nie da się tego naprawić i wymagana jest wymiana akumulatorka na nowy. W naszym sklepie wymieniamy baterie i akumulatory we wszystkich pilotach.