Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Ostatni klucz do samochodu bez pilota

17-11-2023

Ostatni klucz do samochodu bez pilota

Zdarzyło Ci się zgubić klucz z pilotem, ale na całe szczęście został jeszcze klucz z immobilizerem, którym da się odpalać samochód? Przyjedź do nas a w ciągu godziny wyjedziesz z nowym pełnym kluczem z pillotem i immobilizerem. Może jednak posiadasz dwa klucze ale np. w jednym złamał się grot, lub zepsuła się obudowa. Zajmujemy się również naprawami kluczy samochodowych.

Wyprzedaż wkładek Gerda Pro System

15-11-2023

Wyprzedaż wkładek Gerda Pro System

Potrzebujesz wkładkę bębenkową z atestem klasy C? W naszym stacjonarnym sklepie znajdziesz wkładki bębenkowe od podstawowych po antywłamaniowe. Aktualnie trwa u nas wyprzedaż na wkładki firmy Gerda Prosystem, zarówno dwustronne jak i wkładki z gałką. Dodatkowo wkładki ProSystem posiadają 5 kluczy w zestawie.

Dorobienie klucza BMW 530

14-11-2023

Dorobienie klucza BMW 530

Oprócz wymiany akumulatorków w kluczach BMW między innymi seria 5, dorobisz u nas pełny zapasowy klucz z immobilizerem i pilotem, zarówno wersję z kluczem metalowym jak i wersję klucza typu slot. Jeżeli jednak posiadasz dwa klucze ale piloty przestały działać, wymienisz u nas na miejscu akumulator w kluczu.

Gumki obudów kluczy samochodowych

13-11-2023

Gumki obudów kluczy samochodowych

W niektórych modelach kluczy samochodowych jak zepsuję się zewnętrzna część obudowy klucza samochodowego, np na miejscu przycisku zrobi się dziura i nie da się naciskać na przycisk, nie trzeba wymieniać całej obudowy na nową. Wystarczy wymienić tylko gumkę odpowiedzialną za przyciskanie mikroprzełączników. Masz podobny problem z kluczem? Przywieź go do nas!

Zgubione klucze od auta w Bielsku

12-11-2023

Zgubione klucze od auta w Bielsku

Nasze usługi dotyczą przede wszystkim awaryjnego otwierania zamków samochodowych ale również mobilnego dorabiania kluczy w sytuacji kiedy został zgubiony ostatni działający. W poprzednim tygodniu otwieraliśmy auto i dorabialiśmy zupełnie nowe klucze z immobilizerem ponieważ stare gdzieś się zapodziały. Usługa została wykonana na terenie Bielska i nie trwała dłużej niż 45minut. Jeśli Ty zgubiłeś klucz, zatrzasnąłeś samochód ale nie możesz dostać się do mieszkania zadzwoń na nasz numer serwisowy a tam umówisz się na usługę z naszym serwisantem. 

Awaryjne otwarcie samochodu z kluczami zatrzaśniętymi w bagażniku Cieszyn

11-11-2023

Awaryjne otwarcie samochodu z kluczami zatrzaśniętymi w bagażniku Cieszyn

Jeśli z jakiegoś powodu zatrzasnąłeś klucze w swoim samochodzie i chcesz awaryjnie otworzyć auto a nie masz zapasowego klucza, zadzwoń po naszego serwisanta który otwiera zamki w pojazdach. Przyjedźmy pod wskazany adres i pomożemy otworzyć samochód. Na miejscu dodatkowo na życzenie klienta możemy dorobić zapasowy klucz z immobilizerem który odpowiada za odpalanie. W tym konkretnym przypadku późnym wieczorem na terenie Cieszyna pomogliśmy przy dostaniu się do środka samochodu Mini.

Dorabianie kluczy Honda Bielsko-Biała

10-11-2023

Dorabianie kluczy Honda Bielsko-Biała

Posiadasz samochód? Sprawdź czy posiadasz do niego dwa klucze, którymi da się odpalić silnik. Posiadanie tylko jednego takiego klucza może przysporzyć sporo kłopotów w przypadku zgubienia ostatniego klucza. W takich przypadkach oczywiście istnieje możliwość dorobienia klucza, ale są to koszta kilkukrotnie wyższe niż dorobienie za wczasu drugiego klucza do samochodu.

Naprawa przycisków w pilotach samochodowych

09-11-2023

Naprawa przycisków w pilotach samochodowych

Niektóre przyciski w pilotach samochodowych potrafią po dłuższym czasie użytkowania się wyrobić. Zamiast dorabiać nowy pilot w naszym sklepie istnieje możliwość naprawy (wymienienia mikroprzełączników) na nowe. Jak również wymienić u nas możesz obudowy kluczy samochodowych do wszystkich marek na rynku.

Dorabianie kluczy z pilotem Audi A3/S3

07-11-2023

Dorabianie kluczy z pilotem Audi A3/S3

Potrzebujesz dorobić drugi klucz z pilotem do swojego samochodu? Zapraszamy do nas! Dorabiamy klucze do wszystkich samochodów na rynku. Jak również klucze scyzoryki "Banan" do samochodów marki Audi. W dniu dzisiejszym klientowi przestał działać pilota.  Dorobiony został nowy pełny klucz z immobilizerem i pilotem do Audi S3 z 2011r.

Blokada do okien, klamki okienne z kluczem

06-11-2023

Blokada do okien, klamki okienne z kluczem

Zabezpiecz również swój dom lub mieszkanie od strony okien. Jeżeli mieszkasz np. na parterze warto zabezpieczyć wszystkie okna np. w klamki z kluczem albo dodatkowy zamek blokujący na klucz. Taka opcja jest również bardzo bezpeiczna i sprawdzi się przy małych dzieciach, aby nikt bez klucza nie mógł otworzyć od środka okna. Zapraszamy do naszego sklepu. W sprzedaży posiadamy zamki okienne na klucz oraz klamki.