Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Klucze do bagażników dachowych

21-02-2023

Klucze do bagażników dachowych

Dalszy wyjazd z dodatkowym bagażem na dachu? Warto pamiętać o dodatkowym kluczu do boxa dachowego. W naszym sklepie możesz dorobić zapasowy klucz z oryginalnego klucza. Klucz złamany? W niektórych przypadkach jeżeli zostały dwie części klucza istnieje możliwość dorobienia takiego klucza. Jak również w przypadkach kiedy został zgubiony ostatni klucz jest możliwość dorobić klucz na podstawie zamka.

Pękające klucze Toyota

20-02-2023

Pękające klucze Toyota

Posiadasz sztywny klucz z pilotem do Toyoty? Przy wyrobionych kluczach i stacyjkach, kiedy coraz ciężej się przekręca stacyjka często zdarza się, że pękają obudowy i grot zaczyna wypadać, przez co trudno przekręcić i odpalić samochód. Jako, że grot jest częścią obudowy pilota, trzeba wymienić całą obudowę wraz z docięciem grotu. Dzięki narzędziom posiadanym przez naszą firmę nowy klucz będzie posiadał wymiary oryginalne, jakby dopiero co wyszedł z fabryki.

Dorabianie klucza oraz otwarcie samochodu

19-02-2023

Dorabianie klucza oraz otwarcie samochodu

Zatrzaśnięte klucze w bagażniku samochodu wyposarzonego w ścianę grodziową to nie lada wyzwanie, na całe szczęście nie dla naszych wykwalifikowanych ślusarzy. Rratunkiem jest awaryjne otwieranie zamków samochodowych przez nasze Bielskie pogotowie zamkowe. Nasza firma bez problemu otwiera samochody wszystkich marek, nawet tych wyposarzonych w system podwójnego ryglowania zamków. Awaryjne otwieranie zamków samochodowych w Bielsku obsługuje pobliskie miejscowości nawet do 80km. Jedno z ostatnich otwarć to klucze zatrzaśnięte w bagażniku nowego reno, fachowcy z firmy Włamywacz.pl przyjechali w niecałe 20 minut, otwarli samochód od zamka bez żadnych uszkodzeń. Zatrzaśnięte klucze w samochodzie to jedna z najczęstszych przyczyn kiedy nasze pogotowie ślusarskie otrzymuje zlecenia do awareyjnego otwarcia auta. W przypadku kiedy wszystkie klucze zostały zgubione Włamywacz.pl na miejscu u klienta...

Naprawa Drzwi Bielsko-Biała

18-02-2023

Naprawa Drzwi Bielsko-Biała

Szukasz serwisu, który sprosta nawet najtrudniejszym wyzwaniom z zakresu otwierania zamków albo serwisu i regulacji drzwi? Nie można otworzyć drzwi zewnętrznych. Klucz został w drzwiach. Potrzeba doświadczonego serwisu drzwi antywłamaniowych? Regulacja drzwi zewnętrznych. Problem z zamykaniem drzwi wejsciowych? Nasze pogotowie zamkowe chętnie podejmie się serwisu i regulacji drzwi zanim zostaną one zamknięte tak że nie będzie sie dało ich otworzyć bez potrzeby interwencji włamywacza. 

Wymiana obudów kluczy Bielsko-Biała

17-02-2023

Wymiana obudów kluczy Bielsko-Biała

Z tak uszkodzonego klucza samochodowego ciężko będzie korzystać, na pewno niemożliwe jest otwieranie samochodu z pilota a co w tym przypadku niemożliwe jest odłączenie alarmu, więc nawet otwierając samochód z klucza nie da się wyłączyć alarmu. Specjalizujemy się międzyinnymi w naprawie takich kluczy. W tym kluczu wymagana była wymiana przycisku oraz wymiana całej obudowy i docięcie grotu.

Kodowanie kluczy keyless Ford

16-02-2023

Kodowanie kluczy keyless Ford

Jeśli Twój stary pilot przestał otwierać i zamykać samochód oprócz dorobienia nowego klucza możemy zaproponowac jego naprawę. Zdarza się również, że kupując samochód z systemem bezkluczykowym nowy nabywca nie sprawdzi czy w środku klucza jest grot do otwarcia samochodu od zamka. Istnieje możliwość dorobienia takiego grotu na podstawie zamka.

Jeden klucz do kilku kłódek

15-02-2023

Jeden klucz do kilku kłódek

Systemy jednego klucza nie odnoszą się tylko i wyłącznie do wkładek bębenkowych. Istnieje możliwość układania kłódek w niezliczonej ilości otwieranych jednym kluczem. Takie systemy również można łączyć. Jeden klucz, który otwiera zarówna kłódki jak i wkładki. Potrzebujesz takiego systemu? Zapraszamy  do kontaktu

Nowa obudowa klucza Opel

14-02-2023

Nowa obudowa klucza Opel

Standardowe obudowy do samochodów marki Opel z biegem czasu potrafią się zepsuć, najczęściej wyrabia się guma i wypadają przyciski z obudowy klucza. Naprawić takiej obudowy się nie da, wtedy jedyna możliwością jest wymiana obudowy. Przy wymianie obudowy w naszym sklepie do niektórych modeli istnieje możliwość wyboru nowego wyglądu klucza.

Całkowicie zgubione klucze w systemie keyless go Bielsko-Biała

12-02-2023

Całkowicie zgubione klucze w systemie keyless go Bielsko-Biała

Serdecznie zachęcamy do dorobienia zapasowego klucza zanim zostanie zgubiony ostatni. Usługa dorobienia oraz zaprogramowania zapasowego klucza jest zdecydowanie tańsza, niż dorabianie i kodowanie klucza bez posiadania oryginalnego. Aby dorobić nowy klucz potrzebujemy dodatkowo otworzyć samochód o ile nie jest otwarty, zdekodować zamek lub zrobić klucz mechaniczny wyjmując go z drzwi. Następnie procedura programowania immobilizera w cześci samochodów odbywa sie po przez wtyk obd2 lub lutowanie i czytanie danych na podstawie sterowników pamięci epprom.  

Zamknięty samochód oraz zgubione klucze Szczyrk

11-02-2023

Zamknięty samochód oraz zgubione klucze Szczyrk

Jeżdząc na nartach zgubiłeś swój klucz od samochodu? Jesteś w Szczyrku, Wiśle, Istebnej albo w innej mioejscowości turystycznej oddalonej od Bielska o 80km? Awaryjnie otworzymy samochód oraz dorobimy nowy klucz lub kartę. Tym razem została zgubiona karta handsfreee do samochodu Renault Espace 5 Initiale z 2017roku.