Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Kodowanie klucza Bielsko Dodge Caliber

25-02-2019

Kodowanie klucza Bielsko Dodge Caliber

Ostatnimi czasy wykonywaliśmy usługę zakodowania transpondera do samochodu Dodge Caliber z 2006 roku. Jedna z naszych klientek zgubiła swój klucz od auta, na całe szczęście posiadała jeszcze zapasowy który przekręcał stacyjkę ale nie odpalał samochodu. Pierw nasz serwis próbował dopisać do auta klucz który posiadała klientka niestety bezskutecznie. Zaraz na drugi dzień został sprowadzony klucz pod numer vin, który przypisał się bez najmniejszego problemu, Auto można było otwierać na centralnym zamku używając pilota a immobilizer odpalał pojazd. 

Dorobienie klucza Ford Mondeo

22-02-2019

Dorobienie klucza Ford Mondeo

Dorobienie klucza z immobilizerem oraz kodowanie pilota do samochodu ford mondeo. Klucze jakie można u nas dorobić do marki ford zaczynają się już od 60zł i są to zapasowe klucze do otwarcia zamka awaryjnie. Klucze z czpiem zaczynają się od 99zł i takim kluczem możemy odpalić samochód natomiast klucze z pilotem możemy dorobić od 360zł. Wszystkie ceny zależne są od profilu klucze, zastosowanego immobilizera oraz pilota w jaki został wyposażony samochód. 

Otwarcie auta w Oszczadnicy na Słowacji obok Czadca

19-02-2019

Otwarcie auta w Oszczadnicy na Słowacji obok Czadca

Otwarcie samochodu Dodge w miejscowości Oščadnica niedaleko Polskiej granicy. Nasi serwisanci udali się na Słowację aby otworzyć auto w którym zatrzasnęły się klucze w środku. Droga była dość kręta a śnieg dodatkowo utrudniał dojazd, jednakże po godzinie dotarliśmy na miejsce i otworzyliśmy zamknięty samochód. Pogotowie zamkowe z siedzibą w Bielsku coraz częściej w okresie zimowym wyrusza na zlecenia oddalone nawet do 100km. Staramy się sprostać każdemu powierzonemu nam zadaniu dlatego też wszystkie zlecenia traktujemy indywidualnie a naszych klientów z szacunkiem. 

Otwarcie samochodu Wisła Cieńków

16-02-2019

Otwarcie samochodu Wisła Cieńków

Wisła to jedna z miejscowości turystycznych takich jak Ustroń i Szczyrk gdzie stoki narciarskie przeżywają oblężenie w sezonie zimowym. Na jednym ze stoków mianowicie Stacja Wisła Cieńków, klucze w swoim bagażniku zatrzasnął właściciel. Samochód to roczny Hyundai Elantra, oczywiście tak jak zawsze nasze pogotowie zamkowe niezwłocznie udało się na zlecenie w celu otwarcia auta. Już po 5 minutach od przybycia na miejsce klucze zostały wyjęte z bagażnika a nasz klient mógł dostać się do własnego pojazdu. 

Otwarcie samochodu Międzybrodzie Żywieckie

13-02-2019

Otwarcie samochodu Międzybrodzie Żywieckie

W poprzednim miesiącu mieliśmy zlecenie w sprawie awaryjnego otwarcia samochodu Hyundai Elantra wyprodukowanego w 2018 roku. Nasz serwis został wysłany do miejscowości Międzybrodzie Żywieckie na parking pod Górą Żar, tą o której krążą setki legend a w jej rejonach przyciąganie ziemskie ponoć traci swoją moc. Ale nie o legendach zamierzamy opowiadać. Kluczyki zostały położone w bagażniku a sam klient postanowił zamknąć klapę i pech chciał, że tym razem przyciąganie zadziałało jak należy ponieważ klapa opadła zamykając tym samym dostęp do kluczy. Nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie to, że uprzednio została otwarta tylko klapa bagażnika bez otwierania reszty auta. Cała usługa od momentu przyjęcia zlecenia do momentu otwarcia samochodu przez serwis włamywacz.pl nie trwała dłużej niż 45 min. 

Otwarcie samochodu na Słowacji

09-02-2019

Otwarcie samochodu na Słowacji

W miejscowości jaką jest Krásno nad Kysucou nie funkcjonuje pogotowie zamkowe dlatego też nasz odział włamywacz Bielsko obsługuje tamtejsze rejony. Pewnego dnia dostaliśmy zlecenie na otwarcie auta dużego mobilka Dafa Xf od którego klucze zostały zatrzaśnięte. Temperatura na zewnątrz to -15°C ale i w tych warunkach nasi serwisanci poradzili sobie i samochód został otwarty. Usługi wykonywane po za rejonem Bielska to dodatkowy koszt dojazdu 1zł za kilometr liczony w obydwie strony. 

Zatrzaśnięte klucze Cieszyn

06-02-2019

Zatrzaśnięte klucze Cieszyn

Cieszyn miejscowość na południu Polski tuż przy granicy z Czechami. Na stacji orlen po zakończeniu tankowania Pani zostawiła kartę w środku na skutek czego samochód się pozamykał. Nasze pogotowie od zamków przyjęło zlecenia mimo, iż jesteśmy z Bielska-Białej. Połączenie mamy drogą expresową dlatego też już po 25 minutach nasi serwisanci zjawili się na miejscu. Samochód został otwarty a Pani mogła jechać dalej w trasę. 

Nissan Note klucz z pilotem

03-02-2019

Nissan Note klucz z pilotem

Kodowanie zamka centralnego a dokładniej pilota z immobilizerem do Nissana Note. Nasze usługi polegają również na dorabianiu kluczy. Od stycznia 2019 roku wprowadziliśmy gamę nowych pilotów tym samym rozszerzając nasze usługi. Najprawdopodobniej w najbliższym czasie będziemy programować piloty zbliżeniowe zwane inaczej smartkey lub keyless. Nasze urządzenia również potrafią wyszukać kody pin, dlatego posiadamy w ofercie usługi związane z odczytywaniem pinów do większości marek samochodowych. 

Dorabianie kluczy Opel Astra

31-01-2019

Dorabianie kluczy Opel Astra

Nie na każdym punkcie z dorabianiem kluczy można dorobić klucz z pilotem, który będzie otwierał zamek centralny. Nasze Centrum Zabezpieczeń daje taką możliwość i dorabiamy klucze do wielu marek samochodów. Nasze kodowarki świetnie radzą sobie z wyszukiwaniem kodów pin, które są niezbędne aby można było przejść procedurę kodowania. Tym razem dorobiliśmy klucz typu scyzoryk do Opla Astry H. 

Dorabianie kluczy z pilotem Kia & Hyundai

28-01-2019

Dorabianie kluczy z pilotem Kia & Hyundai

Podstawowym wyposażeniem każdego samochodu od 1996 roku stał się immobilizer. W obecnych czasach mało kto wyobraża sobie otwieranie auta mechanicznie lub jak kto woli manualnie ponieważ łatwiej nacisnąć przycisk na pilocie. Już od pewnego czasu nasza oferta jest bogatsza o klucze kodowane z immobilizerem oraz pilotem do samochodów Kia oraz Hyundai. Na naszym punkcie z dorabianiem kluczy programujemy transpondery na miejscu, nie trzeba się umawiać na żadne terminy wystarczy odwiedzić nas w godzinach czasu pracy punktu który mieści się w Bielsku-Białej. Pełną gamę pilotów można sprawdzić w zakładce oferta a następnie wejść w sklep internetowy.