Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Otwarcie drzwi pokojowych Bielsko

15-04-2023

Otwarcie drzwi pokojowych Bielsko

Je­śli zgu­bi­łeś klu­cze od zam­ka w drzwiach po­ko­jo­wych nic się nie martw, awa­ryj­nie otwie­ra­my wszystkie zam­ki do­stęp­ne na ryn­ku. Nasz ser­wis dzia­ła na te­re­nie ślą­ska i ma­ło­po­ski rów­nież w nie­dzie­le i świę­ta. W przy­pad­ku je­śli masz klucz i nie mo­żesz otwo­rzyć zam­ka rów­nież po­mo­że­my a do­dat­ko­wo mo­że­my wy­mie­nić za­mek na zu­peł­nie no­wy. Włamywacz to profesjonalne usługi ślusarskie dotyczące zamków i wkładek.

Dorabianie kluczy z pilotem Fiat Bravo

14-04-2023

Dorabianie kluczy z pilotem Fiat Bravo

Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego w celu dorobienia klucza samochodowego z immobilizerem i pilotem. U nas zaprogramujesz klucze z pilotem do wszystkich marek samochodowych na rynku. Również dorabiamy klucze samochodowe z immobilizerem. Zajmujemy się również wymianą przycisków w pilotach samochodowych oraz obudów kluczy.

Zamki Zespolone

13-04-2023

Zamki Zespolone

W naszym sklepie stacjonarnym nie tylko dorobisz klucz do samochodu. Możesz zakupić również produkty takie jak wkładki bębenkowe, zamki wierzchnie, zamki garażowe i bramowe hakowe czy też zamki wpuszczane zespolone. Jeżeli posiadasz nietypowy zamek, którego nie możesz namierzyć w żadnym sklepie przywieź go do nas. Zamówimy go dla Ciebie.

Wymiana akumulatorków w pilotach Ford Transit

12-04-2023

Wymiana akumulatorków w pilotach Ford Transit

Ford wypuścił jeden model Transita z niebieskim kluczem, w ktorym tak jak w kluczach BMW zainstalowano akumulator zamiast baterii, którego obudowa została zaklejona. Jak to z akumulatorami po latach pracy tracą swoje wartości i wymagana jest wymiana na nowy w celu dalszego korzystania z pilota. W tym akurat przypadku od akumulatorka odczepiła się blaszka przez co nie było połączenia między akumulatorem a płytką, co również wymagało wymiemiany akumulatorka na nowy.

Klucze Passat B6, B7

10-04-2023

Klucze Passat B6, B7

Oprócz kluczy z metalowym grotem przekręcanym w stacyjce, niektóre modele samochodów zostały wyposażone w klucze typu sloty gdzie aby odpalić samochód trzeba wsunąć klucz do kieszeniu, lub klucze typu keyless gdzie wystarczy posiadać klucz w kieszeni. Wszystkie tego typu klucze dorobisz w naszym sklepie stacjonarnym.

Awaryjne otwarcie samochodu Czechowice-Dziedzice

09-04-2023

Awaryjne otwarcie samochodu Czechowice-Dziedzice

Zatrzaśnięte klucze w samochodzie? Zamek w aucie nie odpowiada a pilot nie reaguje? Zgubiłeś klucze a może pozamykałeś je w bagażniku? Awaryjnie otwieramy samochody w różnych przypadkach, jeśli potrzebujesz otworzyć zamek w aucie skontaktuj się z naszym serwisantem. Przyjedziemy na miejsce i awaryjnie otworzymy zamek w samochodzie. Tym razem w Czechowicach otwieraliśmy samochód marki Chevrolet Corvette c5.

Serwis zamków antywłamaniowych Cieszyn

08-04-2023

Serwis zamków antywłamaniowych Cieszyn

Nasze usługi świadczymy z dojazdem do klienta nawet do miejscowości oddalonych o 70km od Bielska. Tym razem naszą usługę otwarcia zamka i wymiany wkładki wykonywaliśmy w miejscowości Cieszyn. Jeśli twój zamek zaczyna się zacinać, klucz we wkładce obraca się w koło a drzwi nadal nie da się otworzyć to zadzwoń po jednego z naszych ślusarzy którzy zajmują się profesjonalnym otwieraniem drzwi i zamków. 

Klucz pod stacyjke Honda CBF

07-04-2023

Klucz pod stacyjke Honda CBF

Oprócz dorabiania kluczy pod stacyjki i zamki samochodowe dorabiamy również klucze na podstawie stacyjek motocyklowych. Jeżeli zgubiłeś ostatni klucz do swojego motocykla skontaktuj się z nami. Może posiadasz motocykl z kluczem z immobilizerem? Warto pomyśleć w takiej sytuacji o dorobieniu klucza zapasowego. Z takich usług również możesz skorzystać w naszym sklepie. Przy niektórych modelach wymagany jest motocykl w celu dorobienia klucza z immobilizerem.

Obudowy pilotów Peugeot

06-04-2023

Obudowy pilotów Peugeot

Sprawny pilot, sprawne auto. W naszym sklepie wymienisz obudowe klucza samochodowego w przeciągu 20-30 minut. Może posiadasz tylko jeden klucz do swojego pojazdu? Nie zwlekaj i dorób już dzisiaj zapasowy klucz na wypadek nieprzewidzianych sytuacji takich jak zgubienie lub zniszczenie ostatniego klucza. Również jeżeli jeden z przycisków na pilocie nie działa wymienimy go na nowy.

Nie wymieniaj sam obudowy w pilocie!

05-04-2023

Nie wymieniaj sam obudowy w pilocie!

Spotykamy się często z sytuacjami kiedy klienci pierwsze próbują sami wymienić obudowę klucza samochodowego. Najczęściem zdarza się, że przynoszą do nas części zesputego pilota, ponieważ przy próbie wymiany obudowy uszkodzili płytkę elektryczną lub immobilizer. Zazwyczaj kończy się to dorobieniem całkiem nowego klucza z immobilizerem i pilotem. Jeżeli twoja obudowa uległa uszkodzeniu, przywieź ją do nas. Specjalizujemy się w naprawach kluczy samochodowych