Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Obudowy kluczyków Toyota

05-05-2023

Obudowy kluczyków Toyota

Pękająca obudowa klucza? Uszkodzony uchwyt na grot, przez który ciężko przekręca się stacyjke? a może złamany kluczyk samochodowy? Poradzimy sobie z każdą taką usterką. Przywieź do nas swój zepsuty klucz a wyjedziesz całkiem z nową obudową, nowym grotem. Może posiadasz tylko jeden klucz do samochodu? Nie zwlekaj, już dziś zapraszamy po zapasowy klucz z immobilizerem.

Naprawa pilotów Jaguar

03-05-2023

Naprawa pilotów Jaguar

Wymiana przycisków w pilotach samochodowych Jaguar to jedna z wielu usług z jakich skorzystać możesz w naszym sklepie. Zajmujemy się dorabianiem kluczy samochodowych z immobilizerami, kodowaniem pilotów, wymianą przycisków oraz obudów w kluczach samochodowych. Masz problem ze swoim kluczem, który nie działa sprawnie? Przywieź do go nas a na pewno pomożemy.

Dorobienie klucza z pilotem Opel Zafira C

01-05-2023

Dorobienie klucza z pilotem Opel Zafira C

Nowy samochód i tylko jeden klucz? Użytkowanie samochodu z jednym kluczem wiąże się z ryzykiem utraty lub uszkodzenia ostatniego klucza do samochodu. W wyniku tego można przysporzyć sobie niepotrzebnych wydatków i dodatkowego stresu. U nas dorobisz zapasowy klucz do wszystkich pojazdów na rynku od kluczy bez immobilizera do kluczy z pilotem i systemem keyless.

Zamek ZZW Lob z przyciskami w gałkach

27-04-2023

Zamek ZZW Lob z przyciskami w gałkach

Posiadasz stare drzwi do których ciężko znaleźć nowy zamek? Między innymi zamek ZZW Lob z przyciskami w gałkach znajdziesz w naszym asortymencie. Może posiadasz inny zamek starego typu nawierzchniowy z prowadnicą na klucz? Przywieź go do nas a nasi pracownicy pomogą dobrać odpowiedni zamek.

Wymiana microswitchy Bielsko

26-04-2023

Wymiana microswitchy Bielsko

Jeden z przycisków pilota nie działa? Najprawdopodobniej jest to wina zużytego lub uszkodzonego mikroprzełącznika na płytce elektronicznej pilota. U nas naprawisz taką usterkę na miejscu. Wymieniamy również gumki w obudowach kluczy samochodowych między innymi Toyota, Fiat i wiele innych, jak również całe obudowy z grotami.

Kodowanie pilotów Honda CR-V

25-04-2023

Kodowanie pilotów Honda CR-V

Posiadasz Honde i tylko jeden klucz, który odpala samochód? Zapraszamy po zapasowy klucz z immobilizerem i pilotem do twojego pojazdu. Jeżeli twoja stacyjka w samochodach marki Honda przekręca się coraz to z większą trudnością, nie czekaj aż całkowicie się zablokuje. Oferujemy również regenerację stacyjek do samochodów tej marki.

Wymiana wkładki w drzwiach Bielsko-Biała

23-04-2023

Wymiana wkładki w drzwiach Bielsko-Biała

Jeśli posiadasz zamek który zaczyna się psuć, chcesz wymienić wkładkę na nową aby zmienić klucze. Zadzwoń do nas, nasi serwisanci przyjadą na miejsce i dopasują zamek do twoich drzwi. Dodatkowo zajmujemy się regulacją oraz serwisem drzwi antywłamaniowych. Zepsuł Ci się zamek listwowy i nie możesz dostać nowego? Przywieź go do nas a my postaramy się sprostać zadaniu. 

Otwieranie aut Bielsko-Biała

22-04-2023

Otwieranie aut Bielsko-Biała

W miniony weekend dostaliśmy zlecenie aby awaryjnie otworzyć samochód marki Skoda Octavia z 2022roku. Klucze zostały zatrzaśnięte w bagażniku samochodu, nasz serwisant udał się na miejsce w celu otwarcia zatrzaśniętego auta i wydostaniu kluczy. Usługa została wykonana błyskawicznie a klient mógł udać się w dalszą podróż. Pamiętaj aby nie musieć korzystać z naszej usługi dorób zapasowy klucz zawczasu. 

Wymiana przycisków i obudowy klucza Citroen

21-04-2023

Wymiana przycisków i obudowy klucza Citroen

Uszkodziła Ci się obudowa klucza i wypadły gumki? Staraj się już nie korzystać z pilota i nie naciskać bezpośrednio na microswitche. Oprócz większych kosztów za naprawę microswitchy i obudowy możesz zepsuć całkowicie pilota, wtedy wymagane będzie dorobienie nowego klucza z pilotem. U nas wymienisz zarówno obudowy jak i przyciski do wszystkich modeli pilotów.

Dorabianiy kluczy z ilotem Mitsubishi Colt, Smart ForFour

20-04-2023

Dorabianiy kluczy z ilotem Mitsubishi Colt, Smart ForFour

W naszej ofercie znajdziesz między innymi klucze do samochodów marki Mitsubishi Colt oraz Smart ForFour z immobilizerem i pilotem. W tym przypadku klient miał dwa klucze natomiast klucz z pilotem był całkowicie uszkodzony, więc dorobiony został klucze z pilotem. Jeżeli Ty posiadasz klucz z immobilizerem i pilotem nie musisz dorabiać nowego pilota. Najważniejsze aby drugi klucz zapasowy posiadał tylko immobilizer. Wówczas takim kluczem można otworzyć drzwi z zamka i odpalić samochód.