Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Samochód z kluczem bez pilota

30-11-2022

Samochód z kluczem bez pilota

Może i Ty również zakupiłeś samochód z jednym kluczem bez pilota? Zastanawiasz się czy samochód posiadał fabrycznego pilota i czy jest możliwość dorobienia klucza z pilotem? Zadzwoń do nas a sprawdzimy jaki do twojego pojazdu pasuje model pilota oraz go zakodujemy.

Obudowy pod pilota i immobilizer Fiat

29-11-2022

Obudowy pod pilota i immobilizer Fiat

Na codzień nasza firma kompleksowo zajmuje się dorabianie kluczy samochodowych z immobilizerami i pilotami. Jak również naprawą kluczy samochodowych, między innymi wymianą obudów, przycisków (microswitch), dorabianiem złamanych kluczy samochodowych.

Piloty do samochodów Peugeot

25-11-2022

Piloty do samochodów Peugeot

Często kupowane samochody z rynku wtórnego nie posiadają klucza zapasowego, klucze zostały zgubione i poprzedni właściciel nie dorobił, albo samochód przyjechał zza oceanu tylko z jednym kluczem. Może Ty również kupiłeś samochód z jednym kluczem? Zapraszamy do naszego sklepu, dorabiamy klucze samochodowe z immobilizerami i pilotami.

Baterie do kluczy samochodowych

22-11-2022

Baterie do kluczy samochodowych

Chłodniejsze dni a co za tym idzie słabiej działające piloty do samochodów. Zapraszamy do naszego sklepu, skorzystać możesz z usługi wymiana baterii w kluczach samochodowych i pilotach bramowych, jak również wymiana akumulatorów w pilotach BMW, Mini i Ford.

Zaczepy regulowane na futryne

20-11-2022

Zaczepy regulowane na futryne

Oprócz zamków do drzwi posiadamy w sprzedaży również akcesoria do zamków takie jak blachy zaczepowe, zaczepy regulowane, zaczepy kątowe stosowane w futrynach, które przez długotrawłe użytkowanie potrafią peknąć i wymagana jest wymiana na nową. Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego.

Obudowa klucza Hyundai IX35

18-11-2022

Obudowa klucza Hyundai IX35

Nie ryzykuj na własną rękę wymiany obudowy klucza samochodowego. Podczas wymiany obudowy można uszkodzić pilota lub co ważniejsze immobilizer przez co nie będzie możliwości odpalenia samochodu. Zostaw to w rękach fachowców. Wymieniamy obudowy w kluczach i pilotach samochodowych. Inne usługi z jakich możesz u nas skorzystać: wymiana przycisków, wymiana baterii, kodowanie kluczy samochodowych.

Zamki do drzwi garażowych

15-11-2022

Zamki do drzwi garażowych

Szukasz zamków do drzwi garażowych, bramowych? W naszym sklepie posiadamy w sprzedaży zamki do drzwi garażowych Wiśniowski, Hormann, Kastel. Posiadamy również klamki do drzwi garażowych oraz zamki awaryjne. Bardziej nietypowy zamek? przywieź go do nas, a nasi pracownicy zamówią dla Ciebie takie zamek.

Serwis, naprawa, regulacja drzwi – Bielsko-Biała i okolice

13-11-2022

Serwis, naprawa, regulacja drzwi –  Bielsko-Biała i okolice

Zajmujemy się awaryjnym otwieraniem drzwi i zamków antywłamaniowych, wejściowych, zewnętrznych, wewnętrznych, do mieszkań i do domów. Dodatkowo wymieniamy zamki i okucia. W każdym domu, mieszkaniu przychodzi czas, kiedy niezbędna staje się wymiana zamka. W takim przypadku można skorzystać z usług fachowca, posiadającego doświadczenie w wymianie zamków dowolnego rodzaju oraz w różnych sytuacjach losowych (zacięty zamek, zostawiony klucz od środka, zagubienia klucza, uszkodzenia zamka etc.).
Serwis, naprawa, regulacja drzwi –  Bielsko-Biała i okolice do 70km od siedziby naszej firmy.

Psujące się obudowy kluczy samochodowych

11-11-2022

Psujące się obudowy kluczy samochodowych

Częste korzystanie z kluczy samochodowych skraca ich żywotność. Przecierające się gumki w scyzorykach Kia, hyundai czy citroen. Jedynym wyjściem jest wymiana obudowy całkiem na nową bez wad. W naszym punkcie dzięki specjalnym narzędziom w ciągu 20 minut możemy wymienić obudowę oraz dorobić nowy grot do samochodu.

Klucz zapasowy do samochodu to podstawowa sprawa!

09-11-2022

Klucz zapasowy do samochodu to podstawowa sprawa!

Powodów dla których warto dorobić zapasowy klucz można by wymienić dużo. Najważniejszym powodem jest brak możliwości odpalenia samochodu, gdy jedyny klucz zostanie uszkodzony, złamany lub zgubiony. Przyjedź do nas a w ciągu półgodziny wyjedziesz z zapasowym kluczem z immobilizerem do swojego pojazdu. Dorabiamy również klucze z pilotami.