Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Twoja obudowa wygląda podobnie? Przyjedź do nas

18-10-2023

Twoja obudowa wygląda podobnie? Przyjedź do nas

Twój pilot do samochodu wygląda podobnie? To pierwszy sygnał, żeby wymienić obudowę na nową. Korzystanie z takiego klucza może tylko wyrządzić więcej szkód a ostatecznie może dojść do uszkodzenia płytki elektroczniej i wymagane będzie zakodowanie nowego pilota, co jest kilkukrotnie droższe niż wymiana obudowy za wczasu.

Piloty samochodowe Toyota

17-10-2023

Piloty samochodowe Toyota

W dzisiejszym dniu na warsztat wjechała Toyota Avensis z 2009 roku z ostatnim kluczem. Klient zdecydował się na pełny zapasowy klucz łącznie z immobilizerem i pilotem w postaci scyzoryka. Ciebie również zapraszamy do naszego sklepu, dorobimy zapasowy klucz z immobilizerem, wymienimy obudowę lub naprawimy zepsuty klucz do samochodu.

Dorabianie kluczy Ford "Gwóźdź"

16-10-2023

Dorabianie kluczy Ford "Gwóźdź"

Posiadasz tylko jednek klucz do Ford, który przypomina gwóźdź? Warto zastanowić się nad dorobieniem zapasowego klucza. W niektórych modelach oprócz stacyjki i zamka w drzwiach otwiera się również korek wlewu paliwa  oraz maskę. W wielu sytuacjach kiedy klucz się już mocno wyrobi istnieje szansa na brak możliwości otwarcia maski. Warto wówczas mieć drugi w pełni sprawny klucz.

Obudowa klucza Alfa Romeo 159

12-10-2023

Obudowa klucza Alfa Romeo 159

Posiadasz kluczyk do samochodu Alfa Romeo 159, Brera lub Spider typu slot? U nas dorobisz tego typu klucz z immobilizerem i pilotem. Natomiast jeżeli posiadasz dwa klucze a chciałbyś wymienić tylko obudowę, dla nas to żaden problem. W naszym sklepie wymienisz obudowę kluczyka do wszystkich marek samochodowych na rynku.

Jaki klucz do samochodu dorobić?

10-10-2023

Jaki klucz do samochodu dorobić?

Zastanawiasz się jaki klucz zapasowy do samochodu dorobić? Zazwyczaj istnieją tylko dwie opcje. Jeżeli posiadasz oryginalny klucz do samochodu z pilotem a samochód posiada alarm, który tylko da się wyłączyć używając pilota, trzeba będzie dorobić pełny klucz z immobilizerem i pilotem. Natomiast, jeżeli samochód nie posiada alarmu a potrzebujesz tylko zapasowy klucz, można dorobić klucz z samym immobilizerem. Tym kluczem będzie można otworzyć zamek w drzwiach i odpalić samochód. A jeżeli zgubisz klucz z pilotem, na podstawie zapasowego klucza z samym immobilizerem będzie można dorobić znowu pełny klucz z immobilizerem i pilotem.

Brak części obudowy w kluczu i niedziałające przyciski

09-10-2023

Brak części obudowy w kluczu i niedziałające przyciski

W dniu dzisiejszym przyjechał do nas klient z kluczem do swojego suzuki w którym brakowało części obudowy, była również pęknięta obudowa i podczas przekręcania stacyjki coraz mocniej pękała. Na dodatek nie działały juz przyciski otwierania i zamykania auta.  Kompleksowo wymienione zostały microswitche, obudowa oraz został docięty nowy grot i przełożony immobilizer. Masz problem ze swoim kluczem samochodowym? Zapraszamy

Otwarcie samochodu z zatrzaśniętymi kluczami Bielsko

08-10-2023

Otwarcie samochodu z zatrzaśniętymi kluczami Bielsko

Czy masz klucz zapasowy do samochodu? A co jeśli przez przypadek zostawisz klucz w aucie a ono się pozamyka? Kolejna nieprzyjemna opcja to zgubienie jedynego klucza do auta. Zalecamy aby zawsze posiadać klucz zapasowy do swojego pojazdu w przeciwnym razie będziesz musiał skorzystać z awaryjnego otwarcia auta oraz usługi stworzenia nowego klucza co zazwyczaj jest dużo droższe niż dorobienie go na podstawie zapasu. 

Serwis zamków i wkładek Bielsko-Biała

07-10-2023

Serwis zamków i wkładek Bielsko-Biała

Serwis zamków listwowych, wpuszczanych i wkładek to usługi które wykonujemy niemal codziennie, Zajmujemy się regulacją drzwi oraz wymianą wkładek i zamków również atestowanych. Jeśli masz problem z otwieraniem i zamykaniem drzwi przez opór przy przekręcaniu klucza w drzwiach zadzwoń po nasz serwis zanim nie będzie można otworzyć drzwi. Brak możliwości otwarcie drzwi po przez uszkodzony zamek wyszczany to jedna z trudniejszych usług to wykonania co również wpływa na cenę. 

Zamki wpuszczane bramowe

06-10-2023

Zamki wpuszczane bramowe

Potrzebujesz zamka wpuszczanego bramowego? Lub innego zamka rzadziej dostępnego w sklepach? Przywieź go do nas. W naszym sklepie znajdziesz większość nietypowych zamków do drzwi, lub nasi pracownicy zamówią dla Ciebie odpowiedni zamek. W sprzedaży posiadamy między innymi zamki wpuszczane, wkładki bębenkowe, zamki listwowe

Dorobienie klucza z pilotem Volkswagen Touran 2008

05-10-2023

Dorobienie klucza z pilotem Volkswagen Touran 2008

Kolejny dzień i kolejny zadowolony klient wyjechał z naszego serwisu z drugim pełnym zapasowym kluczem z immobilizerem i pilotem do swojego samochodu Volkswagen Touran z 2008 roku. Ty również sprawdź w domu czy posiadasz zapasowy klucz. Jeżeli nie przyjedź do nas. Drugi klucz do samochodu jest bardzo ważny w nagłych sytuacjach np. przy zgubieniu klucza.