Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Zamknięte drzwi z kluczem od środka Pszczyna

26-04-2022

Zamknięte drzwi z kluczem od środka Pszczyna

Czy zdarzyło Ci się zatrzasnąć drzwi z pochwytem gdzie klucz został włożony od środka? Jeśli tak to wiesz, że posiadając zapasowy klucz nie uda się otworzyć zamka. Nasza firma świadczy usługi awaryjnego otwierania takich drzwi bez potrzeby ich rozwiercania czy uszkadzania. Nasi ślusarze oprócz otwierania mogą zaproponować odpowiednie wkładki do Twoich drzwi również takie które mają bezpieczne sprzęgło na taką ewentualność jak opisaliśmy powyżej. Wkładka z takim sprzęgłem może kręcić się z dwóch stron niezależnie pomimo włożonego klucza.

Samochody z USA z jednym kluczem

24-04-2022

Samochody z USA z jednym kluczem

Częstym zjawiskiem przy kupowaniu samohodów sprowadzonych zza oceanu jest dołączany do samochodu tylko jeden kucz. Minusem tego jest sytuacja kiedy na europejskim rynku ciężko zakupić pilot z innymi częstotliwościami wykorzystywanymi w usa. Dzięki posiadanym przez nasza firmę kodowarkom jesteśmy w stanie dzięki odpowiedniemu proramowani wgrać do klucza odpowiednie parametry po czym zaprogramować do samochodu. Dodatkowo klient może wybrać wygląd klucza.

Nowa Obudowa scyzoryka Fiat Scudo

22-04-2022

Nowa Obudowa scyzoryka Fiat Scudo

Kolejna uszkodzona obudowa klucza samochodowego wymieniona w naszym sklepie. Jedną z najczęstych usług jakie wykonują codziennie nasi wyspecjalizowani pracownicy jest naprawa pilotów samochodowych (wymiana obudów oraz microprzełączników na płytkach elektronicznych). Jeżeli Tobie zaczyna się psuć, pękać obudowa, nie zwlekaj dłużej. Używanie uszkodzonej obudowy klucza może uszkodzić płytkę elektroniczną pilota.

Zablokowanie drzwi których nie da się otworzyć

19-04-2022

Zablokowanie drzwi których nie da się otworzyć

Pogotowie zamkowe z siedzibą w Bielsku otwiera wszystkie możliwe zamki i wkładki dostępne na naszym rynku, również te których nie da się otworzyć kluczem. Jeśli z jakiegoś powodu klucz kręci się w koło a drzwi nadal nie da się otworzyć może to być wina zepsutej wkładki lub uszkodzonego zamka wpuszczanego tak jak miało to miejsce w Żywcu w jednym z lokali mieszkalnych. Nasi ślusarze pomogą w każdej sytuacji.

Dorabianie grotów w kluczach keyless

18-04-2022

Dorabianie grotów w kluczach keyless

Choć nie wszyscy o tym wiedzą, ale nowe samochody z systemem keyless posiadają grot do awaryjnego otwarcia drzwi schowany w kluczu. Również klienci kupujący samochód z rynku wtórnego z dwoma klucza nie zawsze sprawdzają groty i nie raz zdarza się, że w jednym kluczu grot nie jest dorobiony. Warto sprawdzać również przy zakupie czy grot pasuję do zamka w drzwiach. W naszym punkcie dorobić możesz grot na podstawie pierwszego klucza lub na podstawie zamka, jeżeli w twoim kluczu w ogóle nie ma pasującego grotu do drzwi.

Drugi klucz z pilotem Ford Transit Connect 2014

15-04-2022

Drugi klucz z pilotem Ford Transit Connect 2014

Często jednego samochodu czy to prywatnego czy firmowego używa kilka osób i każdy ma swój klucz, i tak samo każdy woli wygodę i możliwość otwierania samochodu z pilota, dlatego zamiast zapasowego klucza z samym immobilizerem dorobiliśmy klientowi drugi klucz również z pilotem do Forda Transita Connect z 2014roku. Interesuję Cię również zapasowy klucza do twojego pojazdu? Zapraszamy

Klonowanie immobilizera, wymiana obudowy klucza Peugeot

12-04-2022

Klonowanie immobilizera, wymiana obudowy klucza Peugeot

Bardzo rzadko, ale może się zdarzyć, że immobilizer w kluczyku przestanie działać i nie będzie dało się odpalić samochodu. Tak było w tym przypadku natomiast klient posiadał drugi klucz ze sprawnym immobilizerem. W naszym punkcie sklonowaliśmy immobilizer i przełożyliśmy w niedziałającym kluczu. Przy okazji została wymieniona dodatkowo obudowa klucza z drugiego samochodu klienta, za wczasu kiedy jeszcze mikroprzełączniki na płytce nie uległy uszkodzeniu.

Zepsuty pilot do Jeepa i całkiem nowy pilot w scyzoryku

08-04-2022

Zepsuty pilot do Jeepa i całkiem nowy pilot w scyzoryku

Klientowi został ostatni klucz do swojego samochodu Jeep z 2003roku, na domiar złego klucz z immobilizerem był wykrzywiony i ciężko pracował w stacyjce, a pilot był uszkodzony i nie otwierał zdalnie samochodu. W ciągu godziny klient wyjechał od nas z całkiem nowym kluczem z immobilizerem i pilotem. Jeżeli również posiadasz uszkodzony klucz do swojego samochodu, zapraszamy, naprawiamy klucze oraz piloty samochodowe.

Dorabianie kluczy do najnowszych samochodów Nissan

05-04-2022

Dorabianie kluczy do najnowszych samochodów Nissan

Kilkuletni samochód i już został ostatni klucz?  W ciągu godziny dorobisz w naszym punkcie całkiem nowy klucz z immobilizerem i pilotem najnowszej generacji do swojego samochodu. W dzisiejszym przypadku klient zgubił jeden klucz do swojego Nissana Qashqai z 2020r.

Zamki wpuszczane wąskie do drzwi aluminiowych i pcv

02-04-2022

Zamki wpuszczane wąskie do drzwi aluminiowych i pcv

W naszej ofercie znajdziecie również zamki wpuszczane wąskie do drzwi alumiowych i pcv. Nigdzie nie możesz znaleźć pasującego zamka do twoim drzwi? Przynieś go do nas a nasi pracownicy pomogą i zamówią odpowiedni zamek bezpośrednio od producenta.