Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Naprawa zamków samochodowych Fiat

02-09-2023

Naprawa zamków samochodowych Fiat

Nie w twoim samochodzie zamek w drzwiah? Nie da się przekręcić klucza? Od początku samochód otwierany był z pilota i zamek przestał działać z klucza mechanicznego? W naszym serwisie zajmujemy się również takimi usługami. Może w samochodzie została wymieniona stacyjka z innym kluczem i chciałbyś również posiadać zamek w drzwiach na ten sam klucz? Zapraszamy do kontaktu. Ułożymy zamek w drzwiach pod klucz ze stacyjki.

Drugi klucz do samochodu peugeot 308

31-08-2023

Drugi klucz do samochodu peugeot 308

Jako zapasowy klucz do samochodu nie musisz od razu dorabiać drugiego pełnego klucza z pilotem. Jeżeli kierowca danego samochodu jest jeden, a drugi klucz ma spełniac funkcję tylko awaryjną wystarczy dorobić klucz z samym immobilizerem. Takim kluczem można wejść do samochodu otwierając zamek w drzwiach i odpalić samochód dzięki zakodowanemu jedzeniu.

Dorabianie kluczy pod zamki do bagażników rowerowych

30-08-2023

Dorabianie kluczy pod zamki do bagażników rowerowych

Posiadasz bagażnik rowerowy na hak lub dach gdzie jest blokada z zamkiem w kuli, a został zgubiony ostatni klucz? Nic straconego. w naszym serwisie istnieje możliwość dorobienia klucza pod taki zamek. Wystarczy, że przywieziesz do nas taki zamek a w ciągu godziny wyjedziesz z dwoma nowymi kluczami otwierającymi wszystkie zamki w danym bagażniku.

Klucze Berlingo

29-08-2023

Klucze Berlingo

Potrzebujesz zapasowy klucz do swojego samochodu? Bardzo dobrze trafiłeś. W naszym sklepie w Bielsku-Białej codziennie dorabiamy klucze samochodowe. Nie potrzebujesz klucza zapasowego z pilotem? Nie ma żadnego problemu! Istnieje możliwość dorobienia samego klucza z immobilizerem, który w pełni sprawdzi się jako klucza awaryjny. Oprócz dorabiania kluczy wymienisz u nas obudowy jak i przyciski w kluczach samochodowych

Brak przycisku i złamany jedyny grot w kluczu

28-08-2023

Brak przycisku i złamany jedyny grot w kluczu

Kompleksowa naprawa klucza w naszej firmie. Klienta grot w kluczu został złamany, a był to jedyny klucz, a na domiar złego przycisku na płytce elektronicznej brakowało, przez co nie było dostępu do samochodu nawet od zamka. Na szczęscie klient posiadał dwie części złamanego grotu. Dzięki temu udało nam się odtworzyć pierwotny wymiar klucza, nowy microswitch został wlutowany i została wymieniona obudowa na nową. Pamiętaj! Warto posiadać chociażby drugi klucz z immobilizer np. w takich przypadkach jak ta.

Pilot BMW nie działa

25-08-2023

Pilot BMW nie działa

Pilot do twojego samochodu BMW przestał otwierać i zamykać samochód zdalnie? Przychodzimy z pomocą. Zazwyczaj problemem jest wbudowany akumulatorr w pilota, którego nie da się wymienić jak zwykła baterię w kluczu samochodowym. Wymagane jest wtedy wylutowanie starego akumulatora i wlutowanie nowego. Z takiej usługi skorzystać możesz w naszym sklepie jak również możemy dorobić nowy pełny klucz z immobilizerem i pilotem.

Zepsuta obudowa i nowy klucz z pilotem Hyundai i30

24-08-2023

Zepsuta obudowa i nowy klucz z pilotem Hyundai i30

Zakupiony nowy samochód z jednym tylko kluczem i na dodatek uszkodzonym? Taką sytuację miał nasz klient. Kupił samochód tylko z jednym kluczem a w tym kluczu była uszkodzona obudowa i nie było przycisku zamykania. W ciągu godziny od dostarczenia do nas samochodu wyjechał z nowym pełnym kluczem z pilotem a po tej usłudze została naprawiona i wymieniona obudowa w kluczu oryginalnym.

Dorabianie kluczy z pilotem Toyota Proace

23-08-2023

Dorabianie kluczy z pilotem Toyota Proace

Główny pilot klienta został wyprany przez co doszczętnie uszkodzony. Nie było możliwości naprawy. Działał tyko immobilizer do odpalania samochodu a samochód trzeba było otwierać manualnie z zamka. Było to dość niewygodne przy samochodzie roboczym, który codziennie był otwierany i zamykany po kilkanaście razy. Jedynym rozwiązaniem było dorobienie nowego pełnego klucza z immobilizerem i pilotem. Tobie również zdarzyła się taka usterka? Zapraszamy po nowy klucz z pilotem.

Zapasowy klucz z immobilizerem do twojego samochodu

21-08-2023

Zapasowy klucz z immobilizerem do twojego samochodu

Czy to nowy samochód, czy starszy z 2000 roku powinien posiadać zapasowy klucz z immobilizerem. Zabezpiecz swój portfel już teraz. Gdyby został zgubiony klucz do samochodu nawet z takiego rocznika dorobienia klucza od zera może być dość kosztowne w porównaniu do dorobienia zapasowego klucza z immobilizerem.

Zatrzaśnięte drzwi Bielsko-Biała

20-08-2023

Zatrzaśnięte drzwi Bielsko-Biała

W przypadku zatrzaśnięcia kluczy w domu czy też samochodzie a nawet jego bagażnika nie musisz panikować ani tym bardziej wybijać szyby czy dewastować drzwi. Zadzwoń po profesjonalny serwis ślusarski wlamywacz.pl a my awaryjnie otworzymy dom lub auto. Zajmujemy się pomocą w otwieraniu zamków, wkładek, domów, biur, samochodów, bagażników dachowych lub rowerowych. Jeśli chcesz dorobić klucz również trafiłeś pod dobry adres programujemy większość kluczy nawet tych nowych z funkcją keylessgo.