Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Immobilizer nowej generacji

17-12-2018

Immobilizer nowej generacji

Większość samochodów grupy Vag po 2008 roku posiada immobilizer prekodowany pod dany samochód. Oznacza to, że czip do kodowania trzeba pierw przygotować pod dany model aby potem można było go dodać do pamięci komputera. Jako jedni z nielicznych na terenie Bielska a nawet Śląska potrafimy dorobić klucze do Skody, Seata, Volkswagena a nawet Audi które zostały wyprodukowane w latach 2008-2016. 

Dorabianie kluczy w świątecznej atmosferze

15-12-2018

Dorabianie kluczy w świątecznej atmosferze

Święta Bożego Narodzenia są jednymi z ważniejszych dni w roku. Trudno wyobrazić sobie świąteczny dom bez choinki czy ozdób świątecznych czyniących je jeszcze piekniejszymi. Na naszym punkcie z dorabianiem kluczy również zadbaliśmy o to aby nastrój przenosił nas w ten magiczny czas jaki spędzamy w gronie najbliższych. Punkt na którym głównie kodujemy klucze z immobilizerem został przystrojony w świąteczne lampki oraz iluminację, które święcą na elewacje budynku co po zmroku daje bardzo klimatyczny obraz płatków śniegu.

Zatrzaśnięte drzwi Bielsko

13-12-2018

Zatrzaśnięte drzwi Bielsko

Zatrzaśnięte drzwi to stały problem przy naszych zlecaniach choćby na terenie samego Bielska. Wystarczy chwila nieuwagi i mały przeciąg może nam pozamykać drzwi przed nosem. A co jeśli zostaliśmy na zewnątrz a zamiast klamki mamy gałkę lub antabe ? Jeśli ktoś z rodziny posiada klucz zapasowy to możemy zadzwonić z prośbą o pomoc w otwarciu. W przypadku styuacji gdzie klucz została w zamku o otwarciu inym kluczem możemy zapomnieć. W takich sytuacjach często jesteśmy wzywani na miejsce aby otworzyć drzwi. Na taką ewentualność posiadamy w sprzedaży wkładki z funkcją awaryjną  co pozwala kręcić kluczem nie zależnie z dwóch stron. Posiadając taką wkładkę możemy otwożyć zamke mimo wsadzonego klucza od środka. 
 

Samochód po kradzieży

10-12-2018

Samochód po kradzieży

Dość nietypowie i rzadko spotykane zlecenie mieliśmy okazję wykonywac w poprzednm tygodniu. Otóż zadzwonił do nas klient z Łodygowic w sprawie zakodowania immobilizera do jego samochodu volkswagena golfa 4 z 2000roku. Na miesjcu okazało się, że jest to auto odzyskane po kradzieży i trzeba zakodować nowy immobilizer a zarazem zmienić kody w komuterze tak aby kluczyk który złdzieje zatrzymali dla siebie nie odpalał samochodu. Na miejscu zakodowaliśmy nowy immobilizer zmieniając kody w komputerze tak aby był on jedynym który zapali samochód. 

Otwarcie karetki pogotowia

03-12-2018

Otwarcie karetki pogotowia

Nasze pogotowie ślusarskie tym razem zostało wezwae do samochodu marki mercedes sprinter. Jak się okazało na miejscu chodziło o otwarcie samochodu uprzywilejowanego a dokładniej karetki pogotowia ratunkowego, Na całe szczęście karetka w tym czasie była pusta i nie musiała wykonywać żadnego kursu. Już po kilku minutach od przyjazdu samochód został otwarty i mógł nadal służyć potrzebującym.

Klucze samochodowe 50% taniej

26-11-2018

Klucze samochodowe 50% taniej

W ostatni piątek na naszym punkcie można było dorobić klucze, aż o połowę taniej.
W związku z czarnym piątkiem odwiedziła nas spora liczna osób chętnych dorobić klucze z immobilizerem. W tym dniu najtańszy klucz kodowany kosztował 60zł natomiast najdroższy można było dorobić w cenie 175zł. Była to już druga taka nasza akcja ponieważ w zeszłym roku również obchodziliśmy Black Friday. Bardzo dziękujemy wszystkim odwiedzającym za zgodę na zrobienie zdjęć, poniżej dołączam klika z nich które udało nam się zrobić w wolnej chwili. 
 

Black Friday 2018

20-11-2018

Black Friday 2018

  Od lat w listopadzie duże sieci zalewają nas informacjami o promocjach z okazji Black Friday, jest to czwarty piątek listopada a początek sezonu zakupów przed Bożym Narodzeniem w Stanach Zjednoczonych. W Polsce promocje nie są, aż tak atrakcyjne i często wynoszą zaledwie 10-20 proc a mimo wszystko bardzo lubimy ten dzień. W naszym sklepie stacjonarnym staramy się dorównać rabatami jakie można znaleźć w stanach, dlatego na dorobienie kluczy samochodowych z immobilizerem udzielamy rabat 50%.

Nowy klucz typu scyzoryk

18-11-2018

Nowy klucz typu scyzoryk

Dorobienie klucza z pilotem do Kia Ceed z 2008 roku. Jeśli posiadasz stary rodzaj klucza do swojego samochodu a chciałbyś nowy rozkładany typu scyzoryk, nic prostszego u nas taki dorobisz. Przyjdź do naszego punktu i zapytaj czy do twojego samochodu możemy dorobić taki klucz. 

Zgubione klucze do samochodu Porąbka

13-11-2018

Zgubione klucze do samochodu Porąbka

W zeszłym tygodniu zadzwoniła do nas Pani w sprawie zgubionej karty do swojego samochodu renault megane.
Jako że nasz serwis posiada nie tylko narzędzia do otwierania ale również kodowarki umożliwiające zakodowane nowego klucza ( w tym przypadku karty ) przyjęliśmy zlecenie. Sytuacja miała miejsce w powiecie bielskim nie daleko jeziora żywieckiego. Jeszcze tego samego dnia nasza klientka mogła poruszać się samochodem.

Klucze w bagażniku Bielsko-Biała

07-11-2018

Klucze w bagażniku Bielsko-Biała

W poniedziałkowe popołudnie dostaliśmy wezwanie w sprawie otwarcia dość nietypowego samochodu jakim jest Subaru BRZ, z ciekawostek to bliźniaczy model Toyoty GT86. Po przyjechaniu na miejsce okazało się, że klucze zostały zatrzaśnięte w bagażniku, co dla nas nie było żadnym problemem ponieważ auto zostało otwarte.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13