Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Zamki wpuszczane Securemme rozporowe

31-01-2024

Zamki wpuszczane Securemme rozporowe

Zamki wpuszczane rozporowe Securemme kupisz w naszym sklepie stacjonarnym w Bielsku-Białej. Oprócz zamków standardowych dostępnych na miejscu, istnieje możwliość zamówienia zamków rzadziej spotykanych na zamówienie. Nasz serwis zajmuję się awaryjnym otwieraniem zamków securemme jak również serwisem oraz wymianą zamków w drzwiach. Potrzebujesz pomocy ze swoim zamkiem? Zapraszamy do kontaktu.

Dorabianie kluczy Hyundai I40

30-01-2024

Dorabianie kluczy Hyundai I40

Zgubiłeś jeden z dwóch kluczy  do swojego samochodu? Nie zastanawiaj się, jak najprędzej przyjedź do naszego sklepu po drugi klucz. Zgubienie ostatniego klucza wiąże się nie tylko z dużymi kosztami ale również z niepotrzebnym stresem. Zadbaj o swój samochód i przyjedź po zapasowy klucz, choćby tylko z immobilizerem, żeby w nagłych sytuacjach dało się otworzyć samochód i odpalić

Zamki do drzwi i dorabianie kluczy Dierre

29-01-2024

Zamki do drzwi i dorabianie kluczy Dierre

W naszym sklepie stacjonarnym znajdziesz zamki wpuszczane do drzwi od standardowych po zamki antywłamaniowe, np. do drzwi Dierre na wkładki oraz klucze. Oprócz zamków do drzwi tej firmy posiadamy również wkładki na klucze piórowe. Może posiadasz klucze dierre i chciałbyś dorobić klucze zapasowe? Z takiej usługi również możesz skorzystać. Dorobisz u nas klucze mieszkaniowe każdego typu.

Otwarcie i wymiana wkładki Bielsko

28-01-2024

Otwarcie i wymiana wkładki Bielsko

Nie posiadasz kluczy do wkładki a chciałbyś otworzyć drzwi oraz wymienić zamek na nowy? Zadzwoń do nas, serwis mobilny przyjedzie na miejsce i wykona usługę awaryjnego otwarcia drzwi oraz wymiany zamka na nowy tak abyś nowym kompletem kluczy mógł otwierać i zamykać drzwi. Do każdej wkładki bębenkowej dostajesz kpl kluczy w ilości 3 szt.

Zacięte drzwi Dierre Żywiec

27-01-2024

Zacięte drzwi Dierre Żywiec

Zacięty klucz w zamku? Nie możesz przekręcić klucza w zamku przez co nie da się otworzyć drzwi? Jeśli posiadasz drzwi dierre i masz wyżej opisany problem nie próbuj na siłę kręcić kluczem ponieważ możesz uszkodzić zamek wpuszczany co wiąże się z dodatkowymi kosztami, zadzwoń po naszego autoryzowanego serwisanta dierre. Przyjedziemy i otworzymy drzwi do twojego domu.

Klucze z pilotem Fiat Panda

26-01-2024

Klucze z pilotem Fiat Panda

Klucz z pilotem klienta do samochodu marki Fiat Panda przestał otwierać zdalnie samochód i odpalać samochód. Na szczęście został jeszcze klucz z samym immobilizerem, dzięki któremu klient przyjechał do naszego sklepu a w ciągu półgodziny wyjechał z nowym w pełni sprawnym kluczem z pilotem. Potrzebujesz dorobić zapasowy klucz z immobilizerem lub pełny klucz z pilotem? Zapraszamy!

Niebieski klucz Ford

25-01-2024

Niebieski klucz Ford

Nebieskie klucze Ford do modeli Transit posiadają wbudowany akumulator odpowiedzialny za pilota, którym można zdalnie otworzyć i zamknąć samochód. Musi zostać zakodowany w pełni z immobilizerem. Chcesz dorobić tego typu klucz zapasowy, albo może został Ci tylko klucz z immobilizerem bez pilota? Zapraszamy. Na miejscu dorobimy klucz. W tych pilotach wymieniamy równiez akumulatorki.

Naprawa kluczy Mitsubishi

23-01-2024

Naprawa kluczy Mitsubishi

Rozlatująca się obudowa klucza samochodowego? Wypadający grot podczas przekręcania w stacyjce? Brak przycisków w obudowie jak na zdjęciu? Z takimi sytuacjami mamy do czynienia na codzień. U nas naprawisz i wymienisz obudowę klucza każdej marki samochodowej na rynku. Jeżeli jest to jedyny klucz do samochodu na miejscu dorobimy zapasowy klucz z immobilizerem.

Wymiana wkładki z gałką Bielsko-Biała

21-01-2024

Wymiana wkładki z gałką Bielsko-Biała

Posiadasz wkładkę obustronnie otwieraną kluczem i chcesz ja wymienić na nową która posiada gałkę? Wezwij naszego serwisanta, przyjedziemy na miejsce i dobierzemy wkładkę z odpowiednim wymiarem do twoich drzwi. Dodatkowo możemy zamontować wkładkę, która od wewnętrznej strony posiada motylek do otwierania i zamykania aby nie trzeba było zostawiać klucza w drzwiach co często jest problematyczne ponieważ osoba od zewnątrz nie może otworzyć drzwi. 

Zamknięte drzwi i problem z otwarciem Brenna

20-01-2024

Zamknięte drzwi i problem z otwarciem Brenna

Jeśli zgubiłeś klucze od zamka i nie możesz otworzyć drzwi skontaktuj się z naszym ślusarzem, przyjedziemy na miejsce i awaryjnie otworzymy drzwi w Brennej tak jak było w minioną środę u jednego z naszych klientów. Po otwarciu drzwi możemy wymienić wkładkę na nową gdzie jest komplet trzech kluczy w zestawie. Aby zabezpieczyć się przed niemożliwością otwarcia drzwi ze względu na zgubiony klucz zalecamy aby mieć dorobione klucze zapasowe właśnie na taką ewentualność.