Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Kodowanie kluczy Opel Meriva B

18-04-2024

Kodowanie kluczy Opel Meriva B

Kolejny zadowolony klient wyjeżdża z nowym kluczem z immobilizerem i pilotem. Klient posiadał dwa pełne klucze, jeden w scyzoryku, drugi zapasowy już z psującą się obudową sztywny klucz z pilotem. Po zgubieniu jednego klucza, klient nie chciał ryzykować i od razu odwiedził nasz sklep. Sprawdź sam czy posiadasz zapasowy klucz do swojego samochodu. Jeżeli gdzieś się zagubił i został Ci jeden klucz zapraszamy!

Obudowy kluczyków samochodowych Nissan

17-04-2024

Obudowy kluczyków samochodowych Nissan

Twoja obudowa zaczyna się psuć? Zaczyna pękać obudowa, grot zaczyna luźno latać w kluczu? A może po prostu jest już mocno wytarta i chciałbyś wymienić obudowę aby znowu wyglądała jak nowa? Przywieź ją do nas. Na miejscu posiadamy obudowy kluczy do wszystkich marek samochodowych. Wymiana obudowy odbywa się na miejscu.

Dorobienie klucza z pilotem Peugeot 2008

16-04-2024

Dorobienie klucza z pilotem Peugeot 2008

Sprowadziłeś samochód zza granicy tylko z jednym kluczem? Nie zwlekaj z dorobieniem klucza zapasowego. Zgubienie ostatniego klucza wiąże się z wysokimi kosztami. Jeżeli kupujesz samochód i przy oględzinach dostajesz dwa klucze, sprawdź działanie obu. Zdarza się, że klienci przyjeżdżają po zakupie samochodu z dwoma kluczami, ale jeden z nich nie działa. Najczęściej jest to klucz od innego samochodu. Niektórzy sprzedający stosują taką technikę, aby np. kupujący nie negcjował ceny, ponieważ samochód "posiada" dwa klucze.

Zgubiony grot klucza

15-04-2024

Zgubiony grot klucza

Uszkodziła Ci się obudowa klucza i zgubiłeś grot? Z takimi sytuacjami również mamy do czynienia. Jeżeli został Ci jeszcze jeden klucz, to najłatwiej będzie przywieźć do nas pozostałości klucza z pilotem i drugi klucz na podstawie, którego dotniemy nowy grot, a elektronikę z pilota włącznie z immobilizerem przełożymy do nowej obudowy. Natomiast jeżeli był to twój jedyny klucz i nie masz zapasowego, skontaktuj się z nami. Dorabiamy klucze na podstawie zamków i stacyjek.

Regulacja drzwi i futryn Cieszyn

14-04-2024

Regulacja drzwi i futryn Cieszyn

Jeśli masz problem z zamykaniem się drzwi, przy próbie otwarcia coś przeskakuje w zamku albo drzwi nie zamykają się do końca to skontaktuj się z naszym pogotowiem od zamków a ślusarz przyjedzie na miejsce i wykona regulację drzwi wraz z ustawieniem zawiasów. Usługi ślusarskie to dodatkowy odłam naszej firmy, który zajmuje się pomocą w przypadku wymiany zamków oraz usług związanych z drzwiami, zawiasami czy futrynami.

Pogotowie zamkowe Bielsko-Biała

13-04-2024

Pogotowie zamkowe Bielsko-Biała

W ostatnim miesiącu mieliśmy kilka otwarć mieszkań z uszkodzonym zamkiem w drzwiach chińskich. Nasi ślusarze awaryjnie otwierają wszystkie drzwi i zamki. Problem polega na tym że nawet nowe zamki produkcji chińskiej nie zawsze pasują do drzwi lub są od nowości wadliwe. Nasz serwis wymienia wkładki montując tylko nasze europejskie a w przypadku zamków wpuszczanych posiadamy je w sprzedaży ale montaż zostawiamy klientom z uwagi na problem opisany powyżej. 

Klucz z pilotem w scyzoryku

11-04-2024

Klucz z pilotem w scyzoryku

Klient posiadał samochód marki Seat z jednym kluczem z immobilizerem, ale nie posiadał oryginalnego pilota, tylko w samochodzie była dołożona dodatkowa centralka a pilot był osobno na breloku. Dorabiając nowy klucz z immobilizerem skopiowaliśmy sygnał z dodatkowego pilota i zakodowaliśmy go w nowym pilocie, aby wszystko włącznie z immobilizerem było na jednym kluczu jak w oryginale. Może również posiadasz klucz do samcohodu a pilot jest na dodatkowym breloku? Przyjedź do nas, sprawdzimy możliwość zakodowania wszystkiego w jednym kluczu.

To znak aby wymienić obudowę klucza samochodowego

10-04-2024

To znak aby wymienić obudowę klucza samochodowego

Twoja obudowa wygląda podobnie? To znak aby ją naprawić. Używanie takiego pilota z uszkodzoną obudową może nie tylko doprowadzić do uszkodzenia przycisku, który można wymienić, ale również może uszkodzić całą płytkę elektroniczną np. po dostaniu się wilgoci do środka obudowy. My takimi naprawami zajmujemy się na codzień. Przywieź do nas swoja obudowę, a na miejscu wymienimy ją na nową.

Dorabianie kluczy Opel Vivaro

09-04-2024

Dorabianie kluczy Opel Vivaro

Kolejny zadowolony klient wyjechał od nas z drugim kompletnym kluczem z immobilizerem i pilotem do swojego firmowego samochodu. Jedną z pierwszych rzeczy jaką zrobił od razu po zakupie samochodu to właśnie było dorobienie zapasowego klucza. Ty również pamiętaj. Klucz zapasowy może uratować Cie przed nieprzyjemnymi wydatkami, przede wszystkim przy użytkowaniu samochodu w firmie, które na codzień musi być sprawne. Utrata ostatniego klucza wiąże się z wyższymi kosztami i niepotrzebnymi nerwami. Posiadasz tylko jeden klucz? Zapraszamy

Złamany klucz Toyota

08-04-2024

Złamany klucz Toyota

Złamany ostatni klucze do samochodu?! Dla nas to nie problem. Doświadczenie zgromadzone na przestrzeni lat oraz sprzęt , którym dysponuje nasza firma pozwala na odtworzenie klucza z resztek złamanego klucza. Spotkała CIebie taka nieprzyjemność? Przywieź do nas części swojego klucza, a nasi pracownicy dorobią klucz  z wymiarami fabrycznymi z jakimi klucz opuścił fabrykę.