Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Zacięte drzwi od toalety

04-06-2020

Zacięte drzwi od toalety

Często jesteśmy wzywani aby otworzyć zatrzaśnięte drzwi toaletowe z osobą w środku. Pamiętajmy, że mimo iż są to drzwi od wc to również posiadają zamek i mają prawo się zepsuć tak jak każde inne drzwi. Oczywiście w takich sytuacjach nasz serwis również bezzwłocznie udaje się na miejsce w celu awaryjnego otwarcia zamka.

Dorabianie scyzoryka Opel

01-06-2020

Dorabianie scyzoryka Opel

Włamywacz w Bielsku na os Beskidzkim dorabia klucze samochodowe z immobilizerem oraz pilotem. Jesteśmy w stanie dorobić klucz otwierany scyzoryk w miejsce standardowego klucza. Dodatkowo programujemy inne piloty w tym również piloty najnowszego typu tak zwane keyless.

Otwarcie bramy garażu Bielsko-Biała

29-05-2020

Otwarcie bramy garażu Bielsko-Biała

Serwis wlamywacz który mieści sie w Bielsku-Białej  otwiera zamki w drzwiach i bramach garażowych. Nasi serwisanci potrafią uporać się z uszkodzonymi zamkami. W przypadku bram nowszego typu jesteśmy w stanie wymienić zamki na nowe. 

Dorobienie klucza z pilotem toyota

25-05-2020

Dorobienie klucza z pilotem toyota

Na punkcie gdzie dorabiamy klucze jesteśmy w stanie zaprogramować pilota centralnego zamka do toyoty nawet jeśli nie posiadasz obecnego pilota. Dodatkowo możemy zaproponować opcję scyzoryka w miejsce pilota na breloku. Jeśli posiadasz moduł komfortu odpowiedzialny z sterowanie zamkiem to ta oferta jest dla Ciebie.

Otwarcie oraz wymiana zamka Bielsko

22-05-2020

Otwarcie oraz wymiana zamka Bielsko

Nasi ślusarze nie tylko awaryjnie otwierają zamki ale również naprawiają lub wymieniają je na nowe. Dodatkowo przeprowadzamy regulacje drzwi aby zapobiec ponownemu psuciu się zamków. Jeśli twoje drzwi ciężko się zamykają radzimy aby przeprowadzić ich regulację co zapobiegnie uszkodzeniu zamka.

Klucz z pilotem do passata b6 i b7

19-05-2020

Klucz z pilotem do passata b6 i b7

U nas dorobisz klucze do volkswagena passata b6 i b7. Jesteśmy w stanie zaprogramować immobilizer i pilot do twojego samochodu. Ponadto dorabiamy również klucze do najnowszych samochodów na płycie podłogowej MQB. 

Dorabianie kluczy do aut dostawczych

16-05-2020

Dorabianie kluczy do aut dostawczych

Centrum zabezpieczeń w Bielsku dorabia klucze z pilotem do samochodów dostawczych. Na naszym punkcie dorabiamy również klucze pod zamki i stacyjki w przypadku utraty ostatniego klucza. Jeśli masz tylko jeden klucz to zachęcamy do drobienia zapasowego ponieważ jest to dużo tańsze niż tworzenie całkiem nowego. 

Otwarcie zamka bez kluczy

13-05-2020

Otwarcie zamka bez kluczy

Włamywacz Bielsko otwiera wszystkie zamki domowe i samochodowe dostępne na naszym rynku. Awaryjnie otwieramy wkładki, łuczniki i zamki wierzchnie oraz wpuszczane. Jeśli klucz został w środku zamka to również jesteśmy w stanie otworzyć takie drzwi. Serwis pogotowia zamkowego w Bielsku działa całodobowo. 

Przekładanie podzespołów listew do drzwi

10-05-2020

Przekładanie podzespołów listew do drzwi

W ofercie posiadamy zamki listwowe do drzwi, niestety nie wszystkie zamki są produkowane do dnia dzisiejszego. Dlatego też przy takich zamkach istnieje możliwość ich serwisowania i przełożenia podzespołów z nowszych modeli tak aby klient mógł zamknąć drzwi bez konieczności ich przerabiania lub wymieniania co generuje dodatkowe koszta.

Otwarcie samochodu Korbielów

07-05-2020

Otwarcie samochodu Korbielów

Świadczymy nasze usługi nawet w oddalonych o 70km miejscowościach. Pod samą granicą słowacką zostały zatrzaśnięte klucze zbliżeniowe.Pech chciał, że oba były w martwym polu i nie dawały sygnału do otwarcia drzwi. Nasz serwis po przyjeździe na miejcie otworzył auto a klient mógł spokojnie wracać do domu.