Otwieramy wszystkie samochody i mieszkania

Włamywacz Włamywacz

Bielsko-Biała, Cieszyn, Szczyrk, Skoczów, Żywiec, Wisła, Andrychów, Oświęcim, Kęty, Ustroń

Aktualności

Naprawa kluczy Land Rover

27-10-2021

Naprawa kluczy Land Rover

Zepsuta obudowa? Pilot zamyka ale nie otwiera? Uszkodzone gumki na obudowie pilota? Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego. Na miejscu istnieje możliwość skorzystania z usług takich jak: Wymiana obudów kluczy samochodowych, Przelutowywanie przycisków na płytkach elektronicznych, wymiana gumek przycisków w obudowach kluczy i pilotów samochodowych, wymiana akumulatorów w pilotach Land Rover, BMW.

Klucze z pilotem Peugeot

24-10-2021

Klucze z pilotem Peugeot

Dorabiamy klucze samochodowe z immobilizerami i pilotami do większości pojazdów na rynku. W dniu dzisiejszym dorobiliśmy klucz z pilotem i immobilizerem do Peugeota RCZ. W naszym sklepie istnieje możliwość wyboru wyglądu pilota, tak jak w tym przypadku klient jako nowy klucz wybrał solidniejszy scyzoryk z elementami metalowymi. Jeżeli potrzebujesz dorobić klucz do swojego samochodu nie czekaj! Zapraszamy!

Zamki wierzchnie do drzwi starego typu

21-10-2021

Zamki wierzchnie do drzwi starego typu

Posiadasz zamek do drzwi i musisz wymienić klucz lub cały zamek? Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego. W sprzedaży posiadamy zamki wpuszczane, wkładki bębenkowe, zamki wierzchnie Lob, Gerda, Beta, Atlas, Alfa, starego typu. Jeżeli do nowego zamka potrzebujesz większej ilośći kluczy, istnieje możliwość dorobienia nowych kluczy na miejscu.

Wymiana wkładki w drzwiach domowych

18-10-2021

Wymiana wkładki w drzwiach domowych

Wymiana zamka w drzwiach odbywa się na miejscu u klienta, po przyjeździe na miejsce zaczynamy od doboru odpowiedniej wkładki oraz jej wymiaru który musi pasować do drzwi. Po zamontowaniu drzwi sprawdzamy czy nie trzeba zrobić dodatkowej regulacji. Całość nie zajmuje dłużej niż 15-30minut. 

Nowy grot i obudowa klucza

16-10-2021

Nowy grot i obudowa klucza

Częstym problemem nawet w stosunkowo młodych samochodach jest wyrabianie się grotów w kluczyku. Jeżeli zauważyłeś, że twój klucz jest mocno zużyty i ciężko przekręca się stacyjka przyjedź do nas. Dzięki sprzętom, które posiadamy możemy dorobić nowy grot z wymiarami fabrycznymi, dzięki czemu nie będzie konieczności regeneracji stacyjki. Łącznie z grotem wymieniona zostanie obudowa. Przedłuży to żywotność pilota.

Dorabianie kluczy MQB Skoda

14-10-2021

Dorabianie kluczy MQB Skoda

Posiadasz samochód marki Skoda, Seat, VW na płycie MQB i tylko jeden klucz? Dorabiamy najnowsze klucze przekręcane w stacyjce jak i klucze z systemem keyless. Zastanawiasz się czy warto dorobić zapasowy klucz? Nic bardziej mylnego. Następstwem zgubenia ostatniego klucza są bardzo wysokie koszta stworzenia klucza od zera, jak również dodatkowym kosztem awaryjnego otwarcia pojazdu. Nie zwlekaj i już dziś przyjedź po dodatkowy klucz. Dorabiamy klucze z immobilizerem, klucze z pilotami.

Otwieranie drzwi antywłamaniowych

11-10-2021

Otwieranie drzwi antywłamaniowych

Nasi ślusarze często wzywani są do zamków których inni nie chcą otwierać. Zajmujemy się otwieraniem wszystkich zamków nawet tych z rozetami antywłamaniowymi, bolcami antywyważeniowymi i wkładkami atestowanymi. Włamywacz to profesjonalne usługi ślusarskie które świadczymy na terenie Śląska i Małopolski. 

Dorabianie kluczy z systemami pół proximity

09-10-2021

Dorabianie kluczy z systemami pół proximity

Niektóre modele samochodów zamiast pełnego systemu Proximity, Hands-free czy Keyless, posiadają system w którym, aby wejść do samochodu trzeba nacisnąć przycisk na pilocie, lecz żeby odpalić, pilot może być w dowolnym miejscu wewnątrz samochodu. Między innymi takie systemy można spotkać w Fordach. W naszym sklepie dorabiamy również i takie klucze. Jeżeli Ty posiadasz w swoim samochodzie tylko jeden klucz, nie zwlekaj z dorobieniem zaposowego.

Wymiana baterii/akumulatora w kluczu BMW

06-10-2021

Wymiana baterii/akumulatora w kluczu BMW

W kluczach do samochodów BMW, w których występuję akumulator ładowany w trakcie jazdy, w niektórych przypadkach uszkodzeniu ulegają mocowania akumulatorka do płytki elektronicznej. Jedynym sposobem aby to naprawić jest wymiana akumulatora na nowy. Jeżeli twój klucz do bmw nagle przestał działać zapraszamy do naszego sklepu. sprawdzimy czy pilot wysyła sygnał i czy konieczna jest wymiana akumulatora.

Kodowanie kart Renault Bielsko-Biała

04-10-2021

Kodowanie kart Renault Bielsko-Biała

Oprócz standardowych kluczy z grotem samochody Renault posiadają klucze typu karta wsadzane do slotu, bądź z systemem hands-free. Jeżeli posiadasz jedną kartę do swojego samochodu nie zwlekaj! W naszym punkcie dorobić również tego typu klucze. Oprócz dorabiania kluczy samochodowych skorzystać możesz również między innymi z usług: wymiana obudów w kluczach i pilotach samochodowych, wymiana przycisków, wymiana baterii.